Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Vaene Vana Sigar (Vastuseid: 6 | Vaatamisi: 2772)
Lacocte
huviline



Registreerunud 20.11.07
Asukoht: Tartu-Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 10.01.08 15:58 Tsiteeri
Vaene Vana Sigar



Sai siis sigariga soomes tööl käidud, sel suvel. Parkisin autot oma elumaja ette ja seal sain selle eest trahvi 40 euri, niisiis viisin auto vähe eemale parklasse kus sellesse ka sissemurti ja makk ära varastati. Järgmisel nv peale jaanipäeva polnud autot ka enam...
Mõni kuu hiljem leiti auto ilma nr märkideta tasulisest parklast kuhu ta hyljatud oli. Auto muidu terve ainult hirmus räpane ja kytus oli muidugi täiesti otsas.
Õnnetuseks oli ülevaatus kohe-kohe läbi saamas aga nr märke lihtsalt pole. Nr märgid lasin eestis teha see võttis nädal aega. Nii et kuna ma oodata ei saanud üv. pärast meisterdasin ise nr märgid piiri yletuseks. Printisin arvutist nr välja ja kleepisin tyhjale nr märgi alusele. Yle soome piiri sain ilusti aga eestis yks piirivalvur märkas ära, yks nr oli liimist lahti tulnud vist :D käskis auto ära parkida.
Samal päeval oli isa nr kätte saanud ja tõi need mulle ära Tartust.
Kuu läheb mööda ja mingi tarkpea otsustab mu autot rammida KOLM KORDA ! Purjus, Lubateta ja avarii põhjustamine trahv kõigest 12000kr + minu auto mille eest kindlustus maksis kõigest 6000kr. Autost oli tõesti kahju, aga enam midagi maha kandmisele. Ja see krdi bmw junn millega ta mind rammis (tagaosaga) sellel polnud praktiliselt midagi viga.
Auto oli meie perekonda teeninud tubli 10a. Minu isagi on sellega kunagi katusele keeranud, siis tuli katuse ära vahetada.
Mõnel autol vist lihtsalt pole õnne.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jooseptoots
huviline



Registreerunud 02.10.10
Kasutaja on eemal


postitati 10.01.08 16:03 Tsiteeri


ilus lugu:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
puristaja
huviline



Registreerunud 03.06.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S6

postitati 10.01.08 20:57 Tsiteeri


Väga hea, et keegi hoolib(Y) pro:)
Muidu ikka suhtumine ju, et vana pann ja plaa plaa... Marru ajab:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
yepi
huviline

Avatar


Registreerunud 12.10.07
Asukoht: Nõmme
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2,5 TDQ 103 KW; A3 1,8 92 KW; Perlingo 1,4 55KW

postitati 10.01.08 21:13 Tsiteeri


http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/233/auto_php-id=416233-www_auto24_ee.html
Pane nüüd natuke juurde ja saad vana saagat jätkata :D


Ihne maksab ühe korra, rumal kaks korda, jobu - kogu aeg.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pampkuri
huviline

Avatar


Registreerunud 08.03.04
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Typ85 20vT Ehitamisel. 2,5 TDIQ

postitati 10.01.08 21:42 Tsiteeri


Krt mõnel autol kohe paha karma. Minu esimest autot jätkus ka tervelt neljaks nädalaks, andsin sõbrale ja see oskas sellega maantele veoauto ette sõita. Pani raisk sündmuskohalt minema ka veel, mina sain seda muidugi siis teada kui üks jube tige tegelane tahtis mulle minu oma koduõuel kestapeale anda.
Said siis need probleemid lahendatud ja auto kihnalstele müüa. Need nägid kurja vaeva ja tegid asja korda. Siis tuli kihnlasel mingi sõber kes tahtis hirmsasti sõita, eelnevalt lepiti auto hinnas kokku mis tagand järg läks asja ette. See korjas kihnupealt auto rahvast täis ja tegi sõitu kuni mingi suure kivini. Kivi otsast tõusis auto lendu ja virutas rattad taevapoole. Pärast olla kõvasti tegemis olnd selle tüübi rahustamisega kes pagasnikust välja lendas. Ime kombel jäid ellu kõik, nägin ise seda autot pärast ja siia maani ei saa aru kuidas nad sealt tervenahaga pääsesid.


Käisin nädalavahetusel Pesas peol 12.12. 2009. Lapsed oksendasid ja kaklesid tore oli.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sigar101
huviline

Avatar


Registreerunud 20.08.07
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2.2 quattro 101kw 90a, Audi A6 2,5 TDI quattro 103kw 97a, Audi S6 C4 2,2 20vt quattro 169kw 96a, Seat Leon Top sport

postitati 22.02.08 19:11 Tsiteeri


pampkuri. mis masin see oli?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pampkuri
huviline

Avatar


Registreerunud 08.03.04
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Typ85 20vT Ehitamisel. 2,5 TDIQ

postitati 23.02.08 03:40 Tsiteeri


Tumesinine nelja uksega BMW 325i E30 number oli mingi AHV edasi ei mäleta.


Käisin nädalavahetusel Pesas peol 12.12. 2009. Lapsed oksendasid ja kaklesid tore oli.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 25.9% - SQL: 74.1%]