Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: S4 ostuabi (Vastuseid: 56 | Vaatamisi: 8819)
M@X
huviline



Registreerunud 03.07.04
Asukoht: talinn
Kasutaja on eemal

Auto: S6 v10 ; S4 biturbo

postitati 14.12.07 00:15 Tsiteeri
S4 ostuabi



terv! oleks soov audi s4 platsi pealt osta ja silma jäi 2 eksemplari. kas keegi on neid vaatamas käinud ja oskab midagi öelda nende kohta?
ettetänades m@x


esimene
ja
teine


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 14.12.07 15:24 Tsiteeri


2.2T oleks lahedam manuaalina ja 4.2 V8 automaadina. Need seal on vastupidi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
veekaheksa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.03
Asukoht: P-Jgp,Sca
Kasutaja on eemal

Auto: S6 PLUS 4.2, A4 TDI quattro

postitati 14.12.07 19:28 Tsiteeri


Manuaalina on kõik kiired autod pandavad.


PLUS http://images.spritmonitor.de/247834_5.png TDI http://images.spritmonitor.de/1372411_5.pngDie Menschen sollten nicht schlafen, während sie unterwegs sind, aber sie tun es trotzdem.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Darkdog
huviline



Registreerunud 20.03.06
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 14.12.07 20:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: veekaheksa
Manuaalina on kõik kiired autod pandavad.


Oleneb, mis eesmärgiks auto ostetakse. Kui paugutamiseks, siis muidugi manuaal. Kui kiireks linnakulgemiseks, siis igatahes automaat.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
äss
klubiliige
ac aasta auto 2011 võitja

Avatar


Registreerunud 23.03.04
Asukoht: Tallinn/Saue
Kasutaja on eemal

Auto: 2x 1,8t ja masuudipress

postitati 14.12.07 20:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Darkdog
Tsitaat:
Algselt postitas: veekaheksa
Manuaalina on kõik kiired autod pandavad.


Oleneb,mis eesmärgiks auto ostetakse. Kui paugutamiseks,siis muidugi manuaal.Kui kiireks linnakulgemiseks,siis igatahes automaat.;)


jah aga sel juhul 4.2 .. 2.2 atm kastiga just väga ei õigusta.


best ET 8,9 sek@268kmh - 1311hp
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
vx_105
Bännitud



Registreerunud 21.03.07
Kasutaja on eemal


postitati 14.12.07 20:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: M@X
esimene


Seda konkreetset autot pole vaatamas käinud, aga üldiselt see müügikoht ei jätnud eriti head ja usaldusväärset muljet.:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Darkdog
huviline



Registreerunud 20.03.06
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 14.12.07 20:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: äss
Tsitaat:
Algselt postitas: Darkdog
Tsitaat:
Algselt postitas: veekaheksa
Manuaalina on kõik kiired autod pandavad.


Oleneb,mis eesmärgiks auto ostetakse. Kui paugutamiseks, siis muidugi manuaal. Kui kiireks linnakul gemiseks, siis igatahes automaat.;)


jah aga sel juhul 4.2 .. 2.2 atm kastiga just väga ei õigusta.


Hmm. Miks ei õigusta? Olen mõlemat omanud ja 4,2 küttekulu oli tunduvalt suurem, eriti linnavahel.

Üleüldse ma ei saa aru, miks 2.2T automaati milleksi ei peeta.
Igasugused muude automaatkastiga audide kohta ei lausu keegi sõnagi, aga kui 2.2T siis see on kohe mõtetu.
Minuarust on just väga hea, piisavalt hea minek ja normaalne küttekulu.

Muidugi saan aru, kui on vaja koguaeg paugutada, siis jah manuaalkast.
Kui aga normaalselt, mugavalt ja suht normaalse küttkuluga on vaja liikuda, siis on küll 2.2T automaat ok. (Eriti siis, kui enamjaolt linnavahel.)
Kui aga küttekulu suht pohh, siis on tõesti 4.2 vääne ja minek mõnusam.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
vx_105
Bännitud



Registreerunud 21.03.07
Kasutaja on eemal


postitati 14.12.07 21:15 Tsiteeri


Sellel on 2,2-l on ~230 hobujõudu... ei õigusta... lahja minek jms, mehed (õigemini "äss"), millest te räägite?:o:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
M@X
huviline



Registreerunud 03.07.04
Asukoht: talinn
Kasutaja on eemal

Auto: S6 v10 ; S4 biturbo

postitati 14.12.07 21:28 Tsiteeri


mulle endale nagu meeldib ka see 4.2 veits rohkem ja tundub väheke korralikum ka...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
M@X
huviline



Registreerunud 03.07.04
Asukoht: talinn
Kasutaja on eemal

Auto: S6 v10 ; S4 biturbo

postitati 14.12.07 21:34 Tsiteeri


muide kas 2,2 atm ja 4,2 6k manuaali kütte kulu isegi enam vähem sama ei peaks olema?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 14.12.07 21:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: vx_105
Sellel on 2,2-l on ~230 hobujõudu... ei õigusta... lahja minek jms, mehed (õigemini "äss"), millest te räägite?:o:D


200+ kw autoga oled sõitnud? :P
kõik oleneb taustsüsteemist lihtsalt


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 14.12.07 21:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: vx_105
Sellel on 2,2-l on ~230 hobujõudu... ei õigusta... lahja minek jms, mehed (õigemini "äss"), millest te räägite?:o:D

Linnas rahulikult sõites (pöörded 2k RPM kandis) on ta nagu tavaline 2.0 vabalthingav. Kui näed kõrvalreas auku ja tallad, ootad kõigepealt, et käik alla vahetataks, siis ootad, et boost taha tuleks ja kui siis ükskord liikuma hakkab (sel juhul juba muidugi oluliselt karmimalt kui 2.0 vabalthingav), on see auk juba kinni sõidetud. Ühe sõnaga pead pidevalt mitu käiku ette mõtlema. V8 automaadiga piisab, kui vajutad ja oledki kohal. Ma olen nende mõlema mootoriga autodega sõitnud nii automaadi kui ka manuaalina. Ainuke, mille ma endale ostmata jätaks, on 2.2T automaat.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
äss
klubiliige
ac aasta auto 2011 võitja

Avatar


Registreerunud 23.03.04
Asukoht: Tallinn/Saue
Kasutaja on eemal

Auto: 2x 1,8t ja masuudipress

postitati 14.12.07 21:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Tsitaat:
Algselt postitas: vx_105
Sellel on 2,2-l on ~230 hobujõudu... ei õigusta... lahja minek jms, mehed (õigemini "äss"), millest te räägite?:o:D

Linnas rahulikult sõites (pöörded 2k RPM kandis) on ta nagu tavaline 2.0 vabalthingav. Kui näed kõrvalreas auku ja tallad, ootad kõigepealt, et käik alla vahetataks, siis ootad, et boost taha tuleks ja kui siis ükskord liikuma hakkab (sel juhul juba muidugi oluliselt karmimalt kui 2.0 vabalthingav), on see auk juba kinni sõidetud. Ühe sõnaga pead pidevalt mitu käiku ette mõtelma. V8 automaadiga piisab, kui vajutad ja oledki kohal. Ma olen nende mõlema mootoriga autodega sõitnud nii automaadi kui ka manuaalina. Ainuke, mille ma endale ostmata jätaks, on 2.2T automaat.



täpselt minu mõte ...


best ET 8,9 sek@268kmh - 1311hp
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
M@X
huviline



Registreerunud 03.07.04
Asukoht: talinn
Kasutaja on eemal

Auto: S6 v10 ; S4 biturbo

postitati 14.12.07 22:00 Tsiteeri


hea vastus härra Black :) sellisel juhul tundub et 2.2 atm poleks tõesti õige valik ka minule


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
vx_105
Bännitud



Registreerunud 21.03.07
Kasutaja on eemal


postitati 14.12.07 22:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tarmo
Tsitaat:
Algselt postitas: vx_105
Sellel on 2,2-l on ~230 hobujõudu... ei õigusta... lahja minek jms, mehed (õigemini "äss"), millest te räägite?:o:D


200+ kw autoga oled sõitnud? :P
kõik oleneb taustsüsteemist lihtsalt


Jah, taustsüsteemiks on 2,3l 100.;) Isegi selle autoga saab ka linnas väga edukalt, üldisele liiklusvoolule jalgu jäämata sõidetud, pole ju vaja trügida igasse "ebareaalsesse" auku kõrvalridades jms (enne ümberreastumist kõrvalritta peaks ikka vähemalt 3 sekundit varem ka suunda näiatma jne.).:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 14.12.07 22:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: vx_105
Jah, taustsüsteemiks on 2,3l 100.;) Isegi selle autoga saab ka linnas väga edukalt, üldisele liiklusvoolule jalgu jäämata sõidetud, pole ju vaja trügida igasse "ebareaalsesse" auku kõrvalridades jms (enne ümberreastumist kõrvalritta peaks ikka vähemalt 3 sekundit varem ka suunda näiatma jne.).:P

Minu kogemuse järgi liigub 2.3 vabalthingav palju paremini kui ilma boostita 2.2T.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Darkdog
huviline



Registreerunud 20.03.06
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 14.12.07 22:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Tsitaat:
Algselt postitas: vx_105
Jah, taustsüsteemiks on 2,3l 100.;) Isegi selle autoga saab ka linnas väga edukalt, üldisele liiklusvoolule jalgu jäämata sõidetud, pole ju vaja trügida igasse "ebareaalsesse" auku kõrvalridades jms (enne ümberreastumist kõrvalritta peaks ikka vähemalt 3 sekundit varem ka suunda näiatma jne.).:P

Minu kogemuse järgi liigub 2.3 vabalthingav palju paremini kui ilma boostita 2.2T.


Minuarust suht mõtetu vaidlus. Olen sõit nii 2,3q M , 4,2q M ja A, 2.2t M ja A. Kõigil on plusse ja miinuseid.
Pigem on ikkagi maitseasi ja samuti olustik, kus enamjaolt sõidetakse.
Aga teemaalgatajale soovituseks, et mine proovi sõita, siis leiad selle, mis sulle meeldib. ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kenwood
huviline

Avatar


Registreerunud 03.03.07
Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal

Auto: Audi V8 ; MB

postitati 14.12.07 22:38 Tsiteeri


Tsitaat:

esimene


Seda käisin uurimas eile, välimuselt enamvähem, osad liistud on puudu, tagumine numbri alune punaneplastik on puruks, juhipoolse istme seljatoe nahk on katki keskelt, kõrvalistuja poolse laksuga, tiib on madalam sealt poolt ja viltu ees, stanged on töllakil küljes ja veel oli kindlasti midagi mis kohe ei meenu.
See on kuskil max 2.nädalat eestis platsil seisnud, nägin pealt kui toodi, auto on ise leedust toodud nagu ülejäänud autod seal platsil.


Samas, head kokka tunneb sellest, et pann on tahmane.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
vx_105
Bännitud



Registreerunud 21.03.07
Kasutaja on eemal


postitati 14.12.07 23:36 Tsiteeri


Ei tea kas on tõsi, aga olen kuulnud, et seal platsil ongi kas just 100%, aga enamus autosid toodust Leedust, mis on kunagi vähemal või suuremal määral avariilised olnud ja siis Leedus korda tehtud. Kevadel käisin seal ise ka Audisid uurimas, aga (õnneks) 100-sid (mida ma otsisin) ei olnud.

Ega võimsuse/kiirenduse jms üle ei tasu jah eriti vaielda, inimestel üsna erinev võimsusejanu.:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MAKIX
huviline

Avatar


Registreerunud 19.12.06
Asukoht: TALLINN
Kasutaja on eemal

Auto: S6 2,2Tq 1995

postitati 15.12.07 00:00 Tsiteeri


mina arvan et kui sul on soov osta endale S siis on kõige olulisem auto tehniline seisukord ja loomulikult et ei oleks olnud mingit suuremat avariid.kui ise ei oska autot hinnata võta kaasa spetsialist või aitab alati mõni autoremondi töökoda väikse tasu eest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
M@X
huviline



Registreerunud 03.07.04
Asukoht: talinn
Kasutaja on eemal

Auto: S6 v10 ; S4 biturbo

postitati 15.12.07 00:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kenwood
Tsitaat:

esimene


Seda käisin uurimas eile, välimuselt enamvähem, osad liistud on puudu, tagumine numbri alune punaneplastik on puruks, juhipoolse istme seljatoe nahk on katki keskelt, kõrvalistuja poolse laksuga, tiib on madalam sealt poolt ja viltu ees, stanged on töllakil küljes ja veel oli kindlasti midagi mis kohe ei meenu.
See on kuskil max 2.nädalat eestis platsil seisnud, nägin pealt kui toodi, auto on ise leedust toodud nagu ülejäänud autod seal platsil.


hmm...see küll enam väga ei ahvatle siis


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kiireaudi
klubiliige



Registreerunud 27.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Sline-10; Q7 4,2 TDI; Stang-68

postitati 15.12.07 07:26 Tsiteeri


Kui sul veidi kannatust on, siis mulle peaks lähipäevil vahetusse toodama 92a s4 2,2T manuaal avant.
Tumepunane, kliima jne.

Eestis ca 6 kuud, rihmad-mahlad vahetatud, uur roolivõimu pump, uus roolilatt jne.
Saadaval al 18.12

Saabumas on ka s6 sedaan 2,2 AT. Jõuab kohale ca 19-20,12

Edit: S6 Plus on müüdud


11,823@191,5km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kenwood
huviline

Avatar


Registreerunud 03.03.07
Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal

Auto: Audi V8 ; MB

postitati 15.12.07 09:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: vx_105
Ei tea kas on tõsi, aga olen kuulnud, et seal platsil ongi kas just 100%, aga enamus autosid toodust Leedust, mis on kunagi vähemal või suuremal määral avariilised olnud ja siis Leedus korda tehtud. Kevadel käisin seal ise ka Audisid uurimas, aga (õnneks) 100-sid (mida ma otsisin) ei olnud.

Ega võimsuse/kiirenduse jms üle ei tasu jah eriti vaielda, inimestel üsna erinev võimsusejanu.:D

jh nad ta toovad kõik enda autod leedust, see on veel Pärnus enamvähem plats aga ületee selle platsi vastas olev müügiplats seal on tõesti erilised julgud seal väike küüraks toob viimaseid peldikuid mis tehakse sealt samast platsist natuke eemal garaazis põlveotsas "korda" ja platsil on üks vantka veel prillidega seda vana ei tasu kuulata see suudab igast panne pähe määrida.
Aga jh seal leedukate platsil tasuks ka ettevaatlik olla autodega.

Uurin ka neid asju kuna soov Audi S4 osta/vahetada hetkel oleva auto vastu.


Samas, head kokka tunneb sellest, et pann on tahmane.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
M@X
huviline



Registreerunud 03.07.04
Asukoht: talinn
Kasutaja on eemal

Auto: S6 v10 ; S4 biturbo

postitati 15.12.07 09:41 Tsiteeri


oleneb mis hindadest ja variantidest me räägime täpsemalt :)

tegelikult kõige parem oleks mulle majanduslikult praegu platsipealt ostmise variant , sest siis ma saaks oma vana auto sissemaksuks anda


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
M@X
huviline



Registreerunud 03.07.04
Asukoht: talinn
Kasutaja on eemal

Auto: S6 v10 ; S4 biturbo

postitati 15.12.07 09:44 Tsiteeri


igal juhul see esimene variant kukub siis päris kindlasti ära.
kas keegi seda 4.2 pole vaatamas seal tartumaal käinud? ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 51.6% - SQL: 48.4%]