Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Quattro ehitamine (Vastuseid: 31 | Vaatamisi: 13647)
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 07.03.09 15:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: krss
Sorry, aga minu arvates on see väga vale lähtekoht. Nimelt kui võtad vanad ja liikuvad asjad koost lahti ja paned (teise auto all) uuesti kokku, siis reeglina need eriti ei kesta.
Oluliste sõlmede ülekäimine ja hooldus peaks olema sellisel puhul elementaarne.

Kinni poltimise all pidasin just seda silmas, et ei peaks hakkama doonorilt poolt põhja ümebr lõikama või mingit muud perverssust arendama, vaid saaks kasutada juba olemasolevaid kinnitusi.

Teemo, ega pole võrrelnud käigukasti kinnitusi poolevedulise ja quattro vahel? Sealt inglaste teemast jäi veidi selgusetuks käigukasti patjade ja sealsete tugevduste olemasolu. Ega pole vaadanud kas esivedulisel on vastavad kinnitused ka seal olemas?


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
margus
huviline

Avatar


Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 10.06.09 14:46 Tsiteeri


Puht huvi poolst küsiks, et kas keegi on ka käinud autot põhja alt vaatamas selle teema põhjal ja on midagi selgunud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 10.06.09 16:53 Tsiteeri


Minu masinas on tagumise poolraami tagumsed kinnitusaugud täiesti olemas. Läbimõõdult olid sama jämedad kui rattapolt(12mm?), kuid keeret neil sees polnud.
Üksaeg sai ka autode põhjaalustest mõned pildid tehtud(B4 Avant fwd ja B4 Avant quattrost) ning nendejärgi saigi siis enda esivedulisel vastav kinnitusauk üles otsitud. Käigukasti kinnituste osas pole vahepeal targemaks saanud.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 19.06.09 08:28 Tsiteeri


Pilt minu esivedulise tagumise poolraami tagumisest kinnitusest. polt on pandud sinna augu, ette kuhu nelivedulisel kinnitub poolraami tagumine osa.
PS: augutäiteks pandud polt on pildil tunduvalt väiksem, kui tegelikult sinna sobiv polt. lihtsalt sai see pildistamise hõlbustamiseks sinna topitud.
http://www.pasun.ee/audi/poolraam.JPG

Võrdluseks quattro poolraam.
http://www.pasun.ee/audi/poolraam_q.JPG


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
ultra2005
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.06
Asukoht: Tallinn & Suure-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4 Avant (1992.a) 2,0 85 Kw AAD/AXP - Manual + AUDI A6 C5 Avant (1998.a) 1,8T 110Kw AEB/DHW - Manual

postitati 01.03.10 17:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt Postitas "krss"


Sorry, aga minu arvates on see väga vale lähtekoht. Nimelt kui võtad vanad ja liikuvad asjad koost lahti ja paned (teise auto all) uuesti kokku, siis reeglina need eriti ei kesta. Sama lugu on ka mootori vahetusega, et ise olen vahetanud alati uue täiskomplektse sidurimängu, kuigi vana ju kah töötas (iseasi, kui leiaks kusagilt peaaegu uue korvi ja ketta, kuid survelaagri ja kastiotsalaagri ostaks ikkagi uued ning mitte mingi mõttetu SKFi oma vaid ikka kallima ja kvaliteetse).


Küsksin siinkohal viisakalt et mis SKF toodetel viga on? Ise olen siiani selle Brandiga rahule jäänud.


XZN M16
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
krss
huviline



Registreerunud 24.11.03
Asukoht: Põhja-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VAG

postitati 02.03.10 09:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Tsitaat:
Algselt postitas: ultra2005
Algselt Postitas "krss"
survelaagri ja kastiotsalaagri ostaks ikkagi uued ning mitte mingi mõttetu SKFi oma vaid ikka kallima ja kvaliteetse).

Küsksin siinkohal viisakalt et mis SKF toodetel viga on? Ise olen siiani selle Brandiga rahule jäänud.

Kui autoga palju sõita, tulevad kvaliteedivahe hästi välja. Kuni tegelesin autode toomise ja müügiga, valisin samuti odavad SKFi laagrid. Kui hakkasin aga sama autot pikemalt pidama, nii et sõidad aastas üle 100tkm, siis on päris tüütu iga aasta või mitu korda aastas (mõnikord ka 3x aastas) sama laagrit vahetada. SKF oli Audidel mingi aeg ka originaalvaruosaks, autode alla sattusid SKF-d ja teised täiesti suvaliselt, st sama auto alt leidis pea alati mitmeid erinevaid laagreid. Kui tehases paigaldatud SKF-d läksid vahetusse kusagil 100-150tkm vahel, siis teised kestsid paar korda rohkem. Pole ka ime, kui turu odavaimad (tänu sellele ka levinuimad, mh ka enim reklaamitud) laagrid kestavad vähem kui kallimad ja kvaliteetsemad analoogid. Aga jah, kui vähe sõita, ei oma erilist tähtsust, kas detail kulub 50tkm või 300tkm jooksul.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
ultra2005
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.06
Asukoht: Tallinn & Suure-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4 Avant (1992.a) 2,0 85 Kw AAD/AXP - Manual + AUDI A6 C5 Avant (1998.a) 1,8T 110Kw AEB/DHW - Manual

postitati 03.03.10 18:50 Tsiteeri


Njah ... kui ratta laagritest ntz rääkida, siis õnneks ma ei pannud oma 100-le üleeelmine suvi kallemaid laagreid ette sest laagrite vahetuse järgset aega oli ehk ca 3 kuud kui vedru taldrik paremal pool saba andis (läbi roostetas) ja mõlemad püstakud koos kõige muuga läksid vahetusse. Niigi läks 2 laagri peale koos vahetusega teeninduses 1600 eek. Mustamäe Haigla kiirituskindlad tinauksed jooksevad SKF laagrite peal - (suvel paigaldatud). Ukse lehe kaaluks 400-500 kg. Saab näha kuidas vastu peavad :) Samas tagaratta laager ( 2a tagasi vahetatud trummlis) oli 150 eek tk ja pole sellel kah siiani mingeid sümptomeid ilmnenud. Üldiselt olen aru saamisel et paljud firmad (suurfirmad) võtavad paljusid varuosi allahanke korras teistelt firmadelt nii et lõpuks ei saa sa isegi aru mis firma toodangut sa kasutad.


XZN M16
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 54.2% - SQL: 45.8%]