Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: ohutuled armatuurlaual (Vastuseid: 4 | Vaatamisi: 3807)
Diislifänn
huviline



Registreerunud 23.01.04
Kasutaja on eemal


postitati 23.01.04 20:03 Tsiteeri
ohutuled armatuurlaual



Tere Audisõbrad

Mul selline küsimus, nimelt mul A6/95 TDI 103 kw armatuurlaual põleb ! ring ümber punane käivitamisel annab helisignaali 3 korda, kustutasime tule ära kuid hakkas uuesti põlema, kuid ühe asja saime selgeks et põlema hakkab ainult siis kui tagumised rattad täis ringi ära teebvad , esirata ringi lased ei juhtu midagi
Kas keegi teab mis värk on.
Teiseks Vahetevahel hakkab põlema eelsüüteküünla tuli sõidu ajal kuid kõik eel. küünl. vahetasin äsja ära vahet pole vahest ikka hakkab põlema.
Tänan ette kui keegi vaevaks võtab asja selgitada


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
kaljukoll
huviline



Registreerunud 26.04.03
Asukoht: jõgevamaal
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 Avant 2,5 TDi;Kawasaki kvf 4x4

postitati 24.01.04 09:04 Tsiteeri


sõbralik soovitus - käi diagnostikas ära, kui akkad ise midagi leiutama võid end kogemata lolliks mõelda,ilmselt on tegu elektrijamaga mida ise likvideerida raskevõitu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
prr
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.10.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A3 & A4 Cabrio

postitati 24.01.04 23:47 Tsiteeri


(!) tähendab viga hüdraulikasüsteemis.
mul endal oli pidurivõim ära ja sellepärast polnud pidurisüsteemis rõhku.

a kui muidu kõik korras, siis tõmba anduril juhe tagant ära - see asub pidurivõimu küljes.


lapsest peale on hobused meeldinud
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
suspert
huviline



Registreerunud 15.05.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: audi a6 avant 2,5 tdi quattro 96

postitati 29.01.04 10:23 Tsiteeri


eelsüütetule kohapealt seda, et see tähendab ka seda, et auto el süsteemis mingi viga sees. enda auto peal järele proovitud. käisin diagnostis, sain vea teada, vahetasin jubina ja tuli enam lambist ei põle.

endal ka selle ! tulega jama - et kui auto on pikemalt seisnud, siis põleb ja annab helisignaali - aru ma ei saa, millega see seotud on... olen proovinud ka pidurivedeliku totsiku küljest andurit lahti rebida aga vahet pole.
ja kuda selle pidurivõimu mitte töötamisest arusaada (nagu eelkõneleja vihjas) ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prr
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.10.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A3 & A4 Cabrio

postitati 29.01.04 12:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja suspert
et kui auto on pikemalt seisnud, siis põleb ja annab helisignaali - aru ma ei saa, millega see seotud on...

seotud on sellega, et kui piduriservo(võim) laseb survet läbi, siis kui auto käima pannakse, mõõdetakse rõhku pidurisüsteemis. pump ei jõua piisavalt kähku vajalikku rõhku sisse lüüa -> (!) ja piiks-piiks-piiks.
teine võimalus on, et do bomb! ei tööta, ehk siis asjandus, mis peaks rõhku säilitama.
kelle täpsemat huvi, siis privasse võib kirjutada.

prr@piduritega.jamand.niiet.küllaga


lapsest peale on hobused meeldinud
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 29.0% - SQL: 71.0%]