Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: S8 keerates järsemalt läheb jalgealune märjaks (Vastuseid: 11 | Vaatamisi: 1968)
cretzky
huviline

Avatar


Registreerunud 05.02.04
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI A8 / A3 sportback 1,6

postitati 15.10.07 08:08 Tsiteeri
S8 keerates järsemalt läheb jalgealune märjaks



Hei

Peale suuremaid vihmasadusi olen täheldanud midagi naljakat. Nimelt salongis on niiskust. Kui keerad järsemalt rooli vasakule paremale on kuulda vee loksumist. Tänaseks nali juba päris suur kui keerad rooli siis pedaalid juurest või siis kõrval istuja jalgade juures tuleb solinal vett mati peale.
Kas keegi oskab öelda mida peaks kontrollima vaatama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 15.10.07 08:15 Tsiteeri


vaata kapotialt, see kojameeste all olev plastik, võta see ära. kummalgi pool nurkades on vee äravooluaugud, pakun et need umbes/prahti täis ja siis kurvides loksub vesi salongi tulevate juhtmeavadeni ja ongi vesi toas


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 15.10.07 08:16 Tsiteeri


No rennist väljavoolu torud on umbes, need mis peaksid ka konditsioneeri vee välja viima.


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ash
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: typ85 CQ '87

postitati 15.10.07 11:07 Tsiteeri


Usun et S8'l on see samamoodi lahendatud kui A8'l. Igaljuhul nende vanemate autodega ongi see probleem, et v esi mida Sa oma jalgadele saad on konditsioneeri kondentsvesi. kui Sa võtad salongis käigukastitunneli külgmised katted maha ja pisut upitad ennast sinna jalgaderuumi juurde, peaksid mõlemal pool nägema pehmeid kummist torusid (mul olid nad oranzid) enne kui Sa selle vooliku oma toru küljest lahti kisud vöta tühi pudel endaga autosse kaasa, mina sain sealt nii juhi kui ka kõrvalistuja poolt kokku ca pool liitrit vett.

Järgmiseks vöta näppu kompressor ja puhu toru läbi, sest see toru on kummaliselt tehtud ja ta on sellise muhviga kus on vahepeal ainult pisike auk sees (kui ma öigesti mäletan) ja see kipubki ummistuma. Kompressoriga läbi lastes tahtsin veel veenduda, et asi on tõesti korras ja kallasin puhast vett torru. kui toru on puhas peab auto alt see vesi kõik välja voolama. Nii lihtne see ongi, ja salong ja körvalistuja + enda jalad on kuivad :)

Tegelt on siin foorumis sellest ennegi juttu olnud... :D


P.S! Ei usu kapoti all oleva plastiku probleemi. Pole küll täheldanud et sellist asja oleks kunagi selle klassi autol esinenud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kristyan
huviline



Registreerunud 21.11.02
Kasutaja on eemal

Auto: s8

postitati 15.10.07 15:39 Tsiteeri


Mul täpselt sama jama s8 aga mul tuleb sealt vesi kus jalgadele sooja puhub ja eest kanal on täitsa kuiv ja kliima süüks ei saa ka seda ajada kuna vesi tuleb ainult siis kui vihma sajab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rain
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.10.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad ja A6 Allroad

postitati 15.10.07 18:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kristyan
Mul täpselt sama jama s8 aga mul tuleb sealt vesi kus jalgadele sooja puhub ja eest kanal on täitsa kuiv ja kliima süüks ei saa ka seda ajada kuna vesi tuleb ainult siis kui vihma sajab.


Saab ikka vihma süüks ajada. Vihmaga õhuniiskus oluliselt suurem seega koguneb seda kondentsvett ka oluliselt rohkem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
cretzky
huviline

Avatar


Registreerunud 05.02.04
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI A8 / A3 sportback 1,6

postitati 16.10.07 08:40 Tsiteeri


Sain audihooldus.ee abi. Viisin sinna 320 eeki ja asi korras.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 16.10.07 08:44 Tsiteeri


kirjuta siis, mis probleemiks ka oli


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 16.10.07 08:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tarmo
kirjuta siis, mis probleemiks ka oli


Äravoolud umbes, auto seest lahti (mõlemad pooled) ja asjad puhtaks ning voilaa.


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ash
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: typ85 CQ '87

postitati 16.10.07 10:01 Tsiteeri


Ehk siis see sama millest me enne rääkisime, võtab 20 minutit lahti - puhtaks - kokku .... :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
altsik
huviline

Avatar


Registreerunud 17.06.05
Asukoht: viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: audi a6 quattro '98 2,8 142 kw

postitati 28.02.08 19:19 Tsiteeri
sama mure



ka järsult keerates vesi kõrvalistuja jalge all.võtsin siis kapoti lahti ja mis ma näen ,aku alune u 5 cm vett.äravoolud kinni ilmselt.aga see selleks.ainus mida ma ei leia on ärajooksu kohad seal.kus need asetseda võivad??kas pean aku eest ära võtma et sinna ligi saan.kas aku eemaldamisega mingeid jamasid ka veel võib tekkida peale kella ja maki?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
altsik
huviline

Avatar


Registreerunud 17.06.05
Asukoht: viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: audi a6 quattro '98 2,8 142 kw

postitati 28.02.08 20:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: altsik
ka järsult keerates vesi kõrvalistuja jalge all.võtsin siis kapoti lahti ja mis ma näen ,aku alune u 5 cm vett.äravoolud kinni ilmselt.aga see selleks.ainus mida ma ei leia on ärajooksu kohad seal.kus need asetseda võivad??kas pean aku eest ära võtma et sinna ligi saan.kas aku eemaldamisega mingeid jamasid ka veel võib tekkida peale kella ja maki?



asi korras.aku alune äravool lauskinni.tänan vastiste eest ÖD


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 36.8% - SQL: 63.2%]