Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: teema Politsei (Vastuseid: 15 | Vaatamisi: 4867)
audi-äss
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 4WD ARBUUS

postitati 23.12.02 00:10 Tsiteeri
teema Politsei



mul selline huvitav küsimus?? on teid palju politsei poolt kinni peetud?? minuga on ikka täitsa võimatu... no kord nädalas kindlasti... ja vahel lausa 3-4 korda päevas..:) hullud on need politseinikud.. lausa alergia tekib:):)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 23.12.02 00:40 Tsiteeri


mul nagu suht vaikne viimaselajal, 5 aasta jooksul vist 2 korda kinni peetud, neist teine kord sellepärast, et rihma polnud peal:)
sülitab 3 korda üle õla:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 23.12.02 09:41 Tsiteeri


viimati peeti kinni siis, kui veel lube polnud. nende lubedega pole vist kordagi vele rajalt maha tõmmatud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
madjs
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Läänemaa, Lihula
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b4 1,9tdi, Suzuki VX 800, Golf 2 GTI, Megan Coupe 108kw

postitati 24.12.02 11:50 Tsiteeri


Kui ise pole mingi lollusega hakkama saanud siis pole nendega ka probleeme olnud:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 26.12.02 18:29 Tsiteeri


Ka mitte just tihti... aalergiat karta mul pole igatahel :P Nii aasta jooksul võibolt kaks korda tuleb


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Burn
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe Q & E39

postitati 27.12.02 16:27 Tsiteeri


Üldjuhul jahh, kui ise mingi [roppus] hakkama ei saa on kõik ok. Viimane laks oli turvavöö. Sain kristiine keskusest välja ja Nõmme tee ristis passis krt. Ära rääkida ei andnud, kuna vend ei kutsunud isegi oma autosse. Kõige hullem on see, et see trahv kehtib samamoodi 1 aasta. Nüüd ongi mul 2 mõttetut kehtivat trahvi, 1 turvavöö eest ja teine toonklaasi eest:(, mille sain jaanuaris, nii, et mina olen hetkel ülikorralik liikleja ja rohkem jamasid ei taha.


Suzuki Bandit 1200, 2,5 sek 0-100 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
audi-äss
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 4WD ARBUUS

postitati 29.12.02 01:32 Tsiteeri


jajah burn 3 trahviga võetakse load ära... see see jube loll seadus... kas mitte uus sedadu ei hakka kehtima esimesest veebruarist 2003... kus seda viga ära parandatud on?? ma midagi lugesin kusagilt..... loll pea ikka nuhtluseks:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Burn
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe Q & E39

postitati 29.12.02 02:31 Tsiteeri


Jah, 1. veebruarist muudetakse seadust :) Jumal tänatud...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Ull
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B2q, B4; Honda Accord Tourer

postitati 29.12.02 11:09 Tsiteeri


teisalt jälle minu arust suht norm seadus!
Ehk jääb neid rullnokke ka siis vähemax teedel ning turvavööd ju pole mu arust tülikas peale panna. Ikkagi ju enese turvalisuse huvides.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Indrek
huviline



Registreerunud 09.10.02
Asukoht: Raplamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 quattro

postitati 29.12.02 11:50 Tsiteeri


lubade ajal on mul jopand.. nüüd eelmine laupäev läks üle noatera - ajasin mendi kraavi :P keeras kõrvalteelt mulle hea hooga ette, ma sain nats pidurdatud ja paremale tõmmatud, ment pani kraavi ja sai kohe välja kah.. a miks ta mulle järgi ei tulnud seda ma ei tea - kellegil pold turvavööd (mingi 9 inimest autos (galloperis) kah veel), vahtralehti pold jne..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
koit46
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 3.0

postitati 29.12.02 13:26 Tsiteeri


Mul õnnestus sama teha...peaaegu.
Nimelt lähenesin peateele pirurdasin aegsasti ja ültse sõitsin vaikselt sest oli väga libe talve ilm. Mendid tulid peateelt ja vaatasid kuidas ma vaikselt veeren. Pidurdasid loha, tagurdasid tagasi ja jäid keset peateed seisma. Mis muud üle jäi kui pidin ise liikuma hakkama. Sõitsin ose üle peatee ja peatusin ristteel parema käe reeglit andes. Mendid aga ei jäänud sugugi peateele passima vaid haakisid sappa ja kimasid järgi. Seisin risteel ja jälgisin tahavaate peeglisse mendid tulid päris hea kimaga ja pidurdasid kuid....Järsku käis kole ragin ja tuled kerkisid. Mendid sõitsid lume valli et mulle mitte tagant sisse panna. Mendid hüppasid autost välja ja tahtsid vist minuga rääkida aga ega ma loll pole ,et sinna passima jään. Tõmbasin kähku uttu.
Pärast käisin jälgi vaatamas päris hästi panid...
(Autol tükid taga ja põhapeal olid ka veel kinni olnud)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi-äss
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 4WD ARBUUS

postitati 09.01.03 15:18 Tsiteeri


kõik teavad ,et tallinnas liikluspolitseil tumeroheline passat.. nr 073MCL ja kui selle auto taga sõidate siis mõõdavad kiirust, neil isegi radar tagaaknal toonklaasitaga:P:P:P mina sain neile sinna linnas 72 km/h radarisse sõidetud:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rallymees
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 300 hobust :)

postitati 09.01.03 15:25 Tsiteeri


ega jah äss sa oled varsti mendis oma mees, mõni mees pole eluaeg nii palju trahve saanud nagu sina juba oma 9 kuuga!!!
keep it going:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ViljarS
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Ford Focus RS 2010

postitati 09.01.03 15:29 Tsiteeri


vapralt paned jah;)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Absolut
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Corvette C5 `01

postitati 09.01.03 15:39 Tsiteeri


sel juhul ma kah nagu "oma" mees...siis kui load olid siis 13 kuud ja ~20 rikkumist...kusjuures mõnel ikka ei vea...minul noh...nüüd korralik...


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Skeldo
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Põhi
Kasutaja on eemal

Auto: Hybrid

postitati 09.01.03 20:52 Tsiteeri


Niikaua kui load on olnud ei ole mind kinni peetud. Kui autokoolis olin siis ment pidas yks kord õppesõidu tunni ajal mind kinni, rääkis et ma olevat liiklus ohtliku olukorra tekitanud.:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 43.6% - SQL: 56.4%]