Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: A4 suusaluugi tekitamine (Vastuseid: 33 | Vaatamisi: 6027)
Tort
huviline



Registreerunud 16.09.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 2.6

postitati 19.09.07 09:04 Tsiteeri
A4 suusaluugi tekitamine



Hei!

Olen uus A4 sedaan 1995 omanik. Käetugi taga on, aga suusaluuki pole. Pagasnikus on selline läbipuuritud "murdejoontega" plekk ees, mis on ilmselgelt ära murdmiseks niiöelda. Kohe ise oma lolli peaga murma ei hakanud. Mõtlesin, et küsin ennem targematelt. Saab sinna ise kergema vaevaga suusaluugi tekitada? Või eeldab see suuremat lõhkumist? Oleks vaja lumelauda vedada talvel ja istmed alla ei käi minuteada.

Tänud!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 19.09.07 09:34 Tsiteeri


No ta nii käibki, et sealt see plekk eest ära aga jahh originaalis on veel suusakott ka olemas, mille ma usun saab ikka kuskilt lammerist soodsa raha eest.


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tort
huviline



Registreerunud 16.09.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 2.6

postitati 19.09.07 09:39 Tsiteeri


Paneb mõtlema, et miks siis juba tehases seda ära ei võetud? Et selle konkreetse auto lisavarustuse nimekirjas omal ajal suusaluuki polnud ja oli suusaluugi valmidus? :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 19.09.07 09:42 Tsiteeri


Ikka oli suusakott lisavarustuses, samamoodi nagu allaklapitavad seljatoed tagaistmetel.


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tort
huviline



Registreerunud 16.09.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 2.6

postitati 19.09.07 09:46 Tsiteeri


Ei-ei, mitte suusakott. See luuk üleüldse. Mis eesmärgil see plekk sinna ette jäeti, kui luuk kui selline on olemas? Allakäivaid istmeid minu omas ei ole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 19.09.07 09:54 Tsiteeri


Kuidas sa nüüd kujutad ette, et sul on küll käetugi taga ja selle taga haigutav auk (ok, seal mingi kunstnahk ees aga siiski). Müra tuleks sealt päris hästi sisse. Kui aga on suusakott seal ees, siis suusakott on kokku prssitud sinna päris tuugalt, et müra ei suurene sellest, et avaus pagasiruumi on.


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tort
huviline



Registreerunud 16.09.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 2.6

postitati 19.09.07 10:08 Tsiteeri


Siis on mingi võimalus, et mul on suusakott selle pleki ja istme vahele kokku volditud? Seestpoolt allalastud käetoega salongi ja pakiruumi vahelist seina katsudes on seal mingi polsterdatud tugev sein (a la vineer), selle taga veel lisaks see plekk, mis pakiruumist näha on. Et tehasest tulid kõik nii, et suusaluugi vajaduse korral pidid ise laiali lammutama selle?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 19.09.07 10:42 Tsiteeri


Nüüd läks küll kogu jutt päris rappa.
Sinu autol pole suusaluuki/suusakotti.
Autode seljatugi ja see plekk, mis on seljatoe taga mis eraldab pagasiruumi salongist on tehtud selle arvestusega (stants pressib sellised-olenemata auto varustusest), et oleks võimalik paigaldada suusakott/suusaluuk.
Nüüd kui auto tellija oleks tahtnud suusakotti (kuid mitte allaklapitavat seljatuge) siis oleks suure tõenäosusega paigaldatutud plekk kus see suusaava on juba välja võetud ja siis suusakott takjakinnitusega paigaldatud käetoe juurde.
Allaklapitava seljatoega mudelil seda plekki polegi, vaid on suusakott asub seljatoe küljes.


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tort
huviline



Registreerunud 16.09.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 2.6

postitati 19.09.07 10:59 Tsiteeri


Selge pilt. Ma sain jah veidi valesti aru :). Eks ma siis eemaldan selle pleki kunagi ja vaatan, mis edasi saab. Tänud!

Edit: Segadust tekitas just see, et PAIGALDADA suusakott. Ma siiani arvasin, et see on niisama mingi lukuga pikk kott, mille sisse käivad suusad, et need salongi ära ei määriks ja kantidega käetuge ei lõhuks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
raunz
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.04
Asukoht: Tapa-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 B5 & A6 Avant 2.5TDI C5

postitati 21.09.07 10:23 Tsiteeri


Ise tegin enda autole täpselt sama protseduri.
Lõikasin mööda neid jooni pleki ära, eemaldasin riide tüki sealt ja olemas ta oligi :)
Lisaks panin kummitihendi ümber augu servade, et see terav ei oleks.
Niipalju muuutub muidu autos veel, et talvel tuleb käetoevahelt jahedat õhku, aga selle panen enda laiskuse arvele, et ei ole viitsinud mingid kasvõi krõpsuga katet sinna ette viitsinud panna.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 21.09.07 11:50 Tsiteeri


Ma usun, et see krõpsuga suusakott õnnestub lammerist ka saada mõistliku hinnaga, siis pole ei kolina-müra ja ka ei tule külma õhku sealt.


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 16.01.11 11:50 Tsiteeri


Kas kellelgi on Avant kerega b5 A4, mis omab tagumises seljatoes suusaluuki?
Tahaks natuke "tjuunida" ja tekkitada ka enda masinale antud auguke, kuid ei kujuta ette, kuidas pagasi poolne osa lahendatud on.
Tollese asja olemasolul vöiks lahke kodanik möne klöpsu üles laadida, et kusagil malli vötta.
Pean silmas sellist vigurit, mis keset leeni haigutab.
Asja möte on see, et ei peaks alati kogu kupatust alla laskma, vaid piisab piskusest augustgi.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 16.01.11 12:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Kas kellelgi on Avant kerega b5 A4, mis omab tagumises seljatoes suusaluuki?


Mul täpselt sama mure, et koos koeravõrgu jms-ga suht ebamugav alati maas hoida neid, kui näiteks pikem lumelabidas vms pagassis. Aga hetkel mul on uurides jäänud tunne, et luugiga ja luugita iste on suht erineva ehitusega... kindel muidugi pole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 16.01.11 12:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rass
Aga hetkel mul on uurides jäänud tunne, et luugiga ja luugita iste on suht erineva ehitusega... kindel muidugi pole.

Minu arvates erinevust siiski pole, kui just too luuk välja arvata.
Samas, kas sedaani oma on töesti sedavörd teine, et universaalile ei kölba?


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kki
huviline

Avatar


Registreerunud 19.02.11
Asukoht: Tallinn - Kadrina
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90; IZ 412; Honda CBR

postitati 29.03.11 16:24 Tsiteeri


Kas kellelgi Audi 90 B3 lisavarustuses on ka suusaluuk?
Endal istmed allaklapitavad ei ole ja suusaluuk ka puudub, sellel lihtsal põhjusel, et istmete taga laiutab teatavasti bensiinipaak.
Point on selles, et sõitsin spaaniamaal ühe 90 B3-ga ning selle manuaalis oli kirjeldatud selle mudeli erinevaid lisasid, ja oli pilt ka suusaluugist koos nahkkotiga. Kas mõndadel isenditel võib siis paak olla teise kujuga või hoopis teises kohas, mis seda võimaldaksid? Tookord ei tulnud pähe täpsemalt uurida, aga kui nv suusatamas käinud olen, tuli meelde ning mõtlesin, et küll oleks tore ka sellist võimalust omada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 29.03.11 16:29 Tsiteeri


Minu endisel oli kindlasti suusaluuk koos kotiga. Kui aga pagasnik enam ei avanenud väljast, siis irdus see minujaoks ebavajalik kott terava noa abill. Auto oli aastast 91 ja riidest sportsisuga.


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
kki
huviline

Avatar


Registreerunud 19.02.11
Asukoht: Tallinn - Kadrina
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90; IZ 412; Honda CBR

postitati 30.03.11 15:47 Tsiteeri


Kas kütusepaak oli siis kuskil mujal kui istme taga või teise kujuga?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
SLaurit
huviline

Avatar


Registreerunud 31.03.11
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 `04

postitati 02.04.11 11:56 Tsiteeri


Kas keegi allaklapitavale istmele ei ole ise seda auku teinud? Oleks vaja suppar salongi mängima saada. Eriti huvitab just, kuidas selle riide normaalselt kinni saab uuesti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tegelane5
huviline

Avatar


Registreerunud 26.09.05
Asukoht: Harju Maakond
Kasutaja on eemal


postitati 13.04.11 08:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kki
Kas kellelgi Audi 90 B3 lisavarustuses on ka suusaluuk?
Endal istmed allaklapitavad ei ole ja suusaluuk ka puudub, sellel lihtsal põhjusel, et istmete taga laiutab teatavasti bensiinipaak.
Point on selles, et sõitsin spaaniamaal ühe 90 B3-ga ning selle manuaalis oli kirjeldatud selle mudeli erinevaid lisasid, ja oli pilt ka suusaluugist koos nahkkotiga. Kas mõndadel isenditel võib siis paak olla teise kujuga või hoopis teises kohas, mis seda võimaldaksid? Tookord ei tulnud pähe täpsemalt uurida, aga kui nv suusatamas käinud olen, tuli meelde ning mõtlesin, et küll oleks tore ka sellist võimalust omada.

bensupaagis on suusaluugi kohal lohk.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kki
huviline

Avatar


Registreerunud 19.02.11
Asukoht: Tallinn - Kadrina
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90; IZ 412; Honda CBR

postitati 12.10.11 18:26 Tsiteeri
Suusaluugi tekitamine B3-le



Teab keegi, kas B3 kere suusaluugiga variandi bensiinipaagi annab 1:1-le paigaldada sõidukile, millel on tavaline paak? Kas kinnitused jm klapivad ning lihtsalt kuju on mõnevõrra erinev ning kas maht on ka sama? Varsti teema jälle päevakorras :D

Leidsin ka mõned pildid. Kas keegi on seda varem teinud?

http://www.motorgeek.com/attachment_files/12252.png

http://www.motorgeek.com/attachment_files/12251.png


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Summutaja
huviline



Registreerunud 13.11.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 176kW 2010 Quatro Full S-Line

postitati 28.04.13 20:53 Tsiteeri


Leidsin vana teema üles. Oman 2008 A4 B8 ja suusaluuki pole, kas seda annab sinna kuidagi tekitada?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kki
huviline

Avatar


Registreerunud 19.02.11
Asukoht: Tallinn - Kadrina
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90; IZ 412; Honda CBR

postitati 06.10.13 06:33 Tsiteeri
B3 bensiinipaagi vahetus suusaluugiga paagi vastu



Nüüd, kui lohuga bensiinipaak on olemas, avastasin enne vahetamist, nagu nüüd näen ka allolevatel piltidel, et paagi alumised toruotsad on teisel pool. Olemasoleval siis paremal, suusaluugi-variandil aga vasakul.
Kas keegi, kes neid masinaid rohkem lammutanud on, oskab öelda, kas paak siiski istub minu masinale. Neid boksiga paake on ka erinevaid - plastikust ja metallist. Plasikust on ka tegelikult olemas, kuid sellel pole mul kinnitusi, aga kuju ja otsikute asukoha poolest sobiks 1:1-le. Kas võib olla, et metallist paake pandi neljaveolistele? Kas neljaveoliste kerekuju selle koha pealt on sama kui esiveoliste oma? Üldiselt peaks olema esiveoliste ja neljaveoliste kerekujud samasugused, või ma eksin? Kardaani jaoks on koht ju olemas.

Kuidas seda lahendada võiks?

Tsitaat:
Algselt postitas: kki
Teab keegi, kas B3 kere suusaluugiga variandi bensiinipaagi annab 1:1-le paigaldada sõidukile, millel on tavaline paak? Kas kinnitused jm klapivad ning lihtsalt kuju on mõnevõrra erinev ning kas maht on ka sama? Varsti teema jälle päevakorras :D

Leidsin ka mõned pildid. Kas keegi on seda varem teinud?

http://www.motorgeek.com/attachment_files/12252.png

http://www.motorgeek.com/attachment_files/12251.png



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
etsihel
huviline

Avatar


Registreerunud 26.01.14
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 12.12.15 10:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: SLaurit
Kas keegi allaklapitavale istmele ei ole ise seda auku teinud? Oleks vaja suppar salongi mängima saada. Eriti huvitab just, kuidas selle riide normaalselt kinni saab uuesti.

Tõstaks vanat teemat ja oleks täpselt sama küsimus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
sir-mac
huviline



Registreerunud 26.06.03
Asukoht: Harjumaa, Keila vald
Kasutaja on eemal

Auto: S6 4,2 Avant

postitati 12.12.15 14:42 Tsiteeri


MIs te jamate mingite väikeste aukude tegemisega seljatoesse. Kusagil ida pool paigaldati pagassi (VAZ-2107 vist) selline tehnika, et kui see korralikult käivitus ja nn. suppar lataka andis, siis selle aparatuuri õnnelik meisterdaja oli autost vast kümnekonna meetri kaugusel oimetuna plangu ääres. Vot see oli ikka tümakas! Otsisin ka videot, aga ei meenu, kas oli Autonetis v kusagil mujal. Tehke järgi!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 12.12.15 14:59 Tsiteeri


Miks sellist soga kirjutada?


https://images.spritmonitor.de/1472718.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 42.0% - SQL: 58.0%]