Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  12  13  14  15  16  ..  18
Autor:
Pealkiri: V6 2.5TDI andmed, plussid & miinused (Vastuseid: 438 | Vaatamisi: 247870)
v6hitler
huviline



Registreerunud 17.08.12
Kasutaja on eemal


postitati 17.08.12 10:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: indro
Tsitaat:
Algselt postitas: jaanus.lepik
kuda need uuemad 2.5TDI-d on? 132kw 2004+ mudelitel? Eeldan, et automaat teeb linnas mingi 10-12 sajale? Quattro ikka siis

Automaadist kahjuks rääkida ei oska aga manuaal on A4 vahel ikka väga öko, 18" velgedega on enamus paagitäisi linnas 8 kopikatega olnud.


Minul 10,5 kandis sajale keskmine ja pole just kerge jalaga, rahuliku sõiduga alla 10, jutt käib siis a6 avandist


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AndresL
huviline

Avatar


Registreerunud 30.07.10
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 2.5TDI 132kw. Quattro 2003

postitati 17.08.12 18:05 Tsiteeri


Ma ka nüüdseks V6 TDI´ga kulgenud ja julgen ka sõna võtta. Minu A4 Avant 2,5 TDIQ 110kw. Tiptronic kastiga võtab linnas u. 10 liitrit sajale ning maanteel piirkiirusega kulgedes saab ehk isegi 6 kanti selle. Üldjuhul liiklen peamiselt linnas sees ning ei ole ka kerge jalaga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Mister.L
huviline



Registreerunud 26.08.12
Kasutaja on eemal


postitati 03.09.12 16:24 Tsiteeri


Tsitaat:

Kaua selle 2.5TDi eluiga võiks olla? kuni 1 miljon km kui pidevalt vahetada mingeid osi(rihm, rulid, nukad) või mingist km'st on mootor täitsa Game over omadega? kas umbes 400k sõitnud ja korralikult hooldatud mootor võib nimetada normaalseks või hakkab see püsse põõsase viskama? küsin seda seepärast, et kunagi oli opel mis sai sellega lõpus kokku kusagil 532k kokku spidokale sõidetud ja siis oli asi omadega nii game over et seal polnud midagi enam taastada kuna selle km peale oli mootor nii ära kulunud kui vähegi võimalik mis sest, et sai seal ikka juppe vahetatud (vabandan ette kui loll jutt);)



Kaua selle 2.5TDi eluiga võiks olla? Kuni 1miljon km, kui pidevalt vahetada mingeid osi (rihm, rullid, nukad) või mingist km'st on mootor täitsa Game over omadega? Kas umbes 400k sõitnud ja korralikult hooldatud mootorit võib nimetada normaalseks, või hakkab see püsse põõsase viskama? Küsin seda seepärast, et kunagi oli Opel, mis sai sellega lõpus kokku kusagil 532k kokku spidokale sõidetud ja siis oli asi omadega nii game over, et seal polnud midagi enam taastada, kuna selle km peale oli mootor nii ära kulunud, kui vähegi võimalik, mis sest, et sai seal ikka juppe vahetatud (vabandan ette, kui loll jutt).;)


Märkus moderaatorilt: "Muutsin postituse eesti keele nõuetele vastavaks. Palun tee seda järgneval korral ise, kuna järgmine hooletult tehtud postitus kustutatakse! Kolmandal korral peatatakse sinu postitusõigus! Nõuded postituse keelelisele osale leiad siit."


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
v6hitler
huviline



Registreerunud 17.08.12
Kasutaja on eemal


postitati 06.09.12 09:19 Tsiteeri


Mul tuttaval passat 2,5tdi 110kw sõitnud on praeguseks 590 000km ostis uuena, no seest ja väljast on laitmatus seisukorras, nahk on selline, justkui poleks istutudki seal. Lihtsalt korralikult hooldatud masin ning mootor nurrub samuti kenasti. Kast on automaat ning sellel on aja jooksul vaid üks andur vahetatud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Karel_L
huviline



Registreerunud 02.10.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Superb

postitati 06.09.12 10:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AndresL
Ma ka nüüdseks V6 TDI´ga kulgenud ja julgen ka sõna võtta. Minu A4 Avant 2,5 TDIQ 110kw. Tiptronic kastiga võtab linnas u. 10 liitrit sajale ning maanteel piirkiirusega kulgedes saab ehk isegi 6 kanti selle. Üldjuhul liiklen peamiselt linnas sees ning ei ole ka kerge jalaga.


Väga huvitav, mul on ka samasugune A4 Avant 2.5TDI Q ja tiptronic. Kilowatte ei tea, passis 110kw eelmine omanik väitis, et saksas tehti mootori vahetus ja peal on 132kw. Edasi liigub nagu loom, ainult vajuta. Kuid kütusekulu on maanteel püsikaga 7.5-8 ja linnas väga alla 11 ei saa. Jalg nüüd nii meeletult raske ei ole, tegin siin üks nädal ökosõitu ja ikka ei saanud keskmist alla 10.5. Kuigi maantee sõitu oli umbes 60%.
Ei tea kas sinna mingi chip vahele pandud või milles asi?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
meelo
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.01.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 3.0 BiTDI Q Avant S-Line

postitati 06.09.12 17:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Karel_L
Tsitaat:
Algselt postitas: AndresL
Ma ka nüüdseks V6 TDI´ga kulgenud ja julgen ka sõna võtta. Minu A4 Avant 2,5 TDIQ 110kw. Tiptronic kastiga võtab linnas u. 10 liitrit sajale ning maanteel piirkiirusega kulgedes saab ehk isegi 6 kanti selle. Üldjuhul liiklen peamiselt linnas sees ning ei ole ka kerge jalaga.


Väga huvitav, mul on ka samasugune A4 Avant 2.5TDI Q ja tiptronic. Kilowatte ei tea, passis 110kw eelmine omanik väitis, et saksas tehti mootori vahetus ja peal on 132kw. Edasi liigub nagu loom, ainult vajuta. Kuid kütusekulu on maanteel püsikaga 7.5-8 ja linnas väga alla 11 ei saa. Jalg nüüd nii meeletult raske ei ole, tegin siin üks nädal ökosõitu ja ikka ei saanud keskmist alla 10.5. Kuigi maantee sõitu oli umbes 60%.
Ei tea kas sinna mingi chip vahele pandud või milles asi?


Omalt poolt võrdluseks A6 2,5TDI Q 132kw man ja keskmine reaalne on 8,0L, sellest 60% on maantee sõitu. Puhas mnt sõit jääb tõenäoliselt 6L kanti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sigaelmar
huviline



Registreerunud 25.08.07
Kasutaja on eemal


postitati 17.10.12 09:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: v6hitler
Mul tuttaval passat 2,5tdi 110kw sõitnud on praeguseks 590 000km ostis uuena, no seest ja väljast on laitmatus seisukorras, nahk on selline, justkui poleks istutudki seal. Lihtsalt korralikult hooldatud masin ning mootor nurrub samuti kenasti. Kast on automaat ning sellel on aja jooksul vaid üks andur vahetatud.


Tead sa on ta nukkasid ka vahetanud juba? Ma olen mõelnud, et kas see 240 000 nukkade vahetuse vajadus on reaalsete läbisõitude juures ka vajalik või kehtib see ainult Saksast tulnud masinatele, kus reaalne läbisõit on tegelikult 2 - 3 korda suurem aga odomeetril 240 000 kui sedagi...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
sass098
huviline



Registreerunud 09.10.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B6 2,5TDI A6 C6 3.0TDI Q

postitati 26.10.12 16:22 Tsiteeri


Sõidan ise juba aastaid (sai ostetud kui auto oli natuke alla 2 aasta vana) a4 2002a. 2.5tdi 114kw variandiga. Läbisõit on 450000 ja no kui pidevalt korralikult õli vahetad ja hooldusi teed ning kvaliteetseid juppe kasutad, siis ei tohiks probleemi auto vastupidavuses olla. Nukkvõlle ma vahetanud ei ole, ühe korra on olnud vajadus vahetada kahte nookurit, kuid muidu pole ei mootoriga ega ka käigukastiga(Multitronic automaat) mingeid probleeme esinenud. Kütusekulu on kuidas vajutad, käisin korra natuke pikemal sõidul, ehk Tallinnas- kokku 360km ja kütust kulus 19l, seda siis täispaak ja tagasijõudes uuesti täispaak. Muidu keskmine kipub maanteel ja linnas kokku tulema 6.5 ja 7 vahele. Kõik auto kestvusest oleneb ikka üldiselt omanikust ning tema pädevusest asju õigeaegselt märgata ning parandada. Edukaid kilomeetreid.






Tsitaat:
Algselt postitas: v6hitler
Mul tuttaval passat 2,5tdi 110kw sõitnud on praeguseks 590 000km ostis uuena, no seest ja väljast on laitmatus seisukorras, nahk on selline, justkui poleks istutudki seal. Lihtsalt korralikult hooldatud masin ning mootor nurrub samuti kenasti. Kast on automaat ning sellel on aja jooksul vaid üks andur vahetatud.


Tead sa on ta nukkasid ka vahetanud juba? Ma olen mõelnud, et kas see 240 000 nukkade vahetuse vajadus on reaalsete läbisõitude juures ka vajalik või kehtib see ainult Saksast tulnud masinatele, kus reaalne läbisõit on tegelikult 2 - 3 korda suurem aga odomeetril 240 000 kui sedagi...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 27.10.12 22:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: sass098
Läbisõit on 450000 ja no kui pidevalt korralikult õli vahetad ja hooldusi teed ning kvaliteetseid juppe kasutad, siis ei tohiks probleemi auto vastupidavuses olla.

Nukkvõlle ma vahetanud ei ole, ühe korra on olnud vajadus vahetada kahte nookurit,


Miks oli vaja vahetada 2 nookurit?:o Ilmselt seepärast, et tõukurid kulusid ära ja nookurid lendasid vahelt minema. See ju ongi selle mootori probleem, millest siin räägitakse.
Kui võtta põhjalikum hooldus ette u 300000 paiku siis piisab ilmselt enamikel juhtudel tõukurite (ja nookurite) vahetusest, minu meelest ei ole mitte mingit mõtet vahetada vaid kahte nookurit, töö on ikka sama mis kogu vajaliku kama vahetamisel, st esiotsa laialikakkumine on nagunii vältimatu. Vaid 2 nookuri vahetamisel on suure tõenäosusega varsti taas tarvis seda tööd teha. 450000 on veel selliseks piiriks, et kvaliteetõli ja mitte originaalvahetusvälba kasutamisel pole veel nookurite massiline irdumine alanud.:D kuid nagu erinevatest teemadest ka läbi käinud, siis tavakasutaja ei saa enamasti arugi kui mõned nookurid vahelt läinud.:D


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
sass098
huviline



Registreerunud 09.10.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B6 2,5TDI A6 C6 3.0TDI Q

postitati 28.10.12 20:29 Tsiteeri


Vahetusse läksidki kõik, kui juba lahti oli, siis ei olnud mõtet poolikut tööd teha. Eelnevalt väljendasin võibolla end väheke ekslikult.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ruiks
huviline



Registreerunud 04.05.11
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Toyota Avensis T25 2.0D 85kW, Audi 80 B4 Avant 2.0 66kW 1993

postitati 13.03.13 18:33 Tsiteeri


Tasub osta siis 2.5TDI 132kW BAU aasta 2003 masinat?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
meelo
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.01.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 3.0 BiTDI Q Avant S-Line

postitati 13.03.13 23:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ruiks
Tasub osta siis 2.5TDI 132kW BAU aasta 2003 masinat?


Kuna BAU on uuema tüübi mootoriga siis on see tiba kindlam ost. Kuigi muus osas peaks ka masin korras olema sest mingit saani nn uuema mootoriga ka pole mõtet soetada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jarmo700
huviline



Registreerunud 10.10.12
Kasutaja on eemal


postitati 01.04.13 19:59 Tsiteeri


mul on üks nookur väljavõetud kuna oli oma kohalt ära tulnud ning üks hüdrotõukur on katki, et kas sõita tohib või tuleb kohe seisma jätta ja nookur tagasi panna koos uue hüdrotõukuriga?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 01.04.13 20:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jarmo700
mul on üks nookur väljavõetud kuna oli oma kohalt ära tulnud ning üks hüdrotõukur on katki, et kas sõita tohib või tuleb kohe seisma jätta ja nookur tagasi panna koos uue hüdrotõukuriga?


Kui see küsimus on seotud tänase kuupäevaga, siis arusaadav, muul juhul soovitaks kuhugi pöörduda.


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mix17
huviline



Registreerunud 15.05.08
Kasutaja on eemal


postitati 18.05.13 16:53 Tsiteeri


Kas keegi kiirest ja objektiivselt oskab vastata kas A6 2002a 2,5tdi 132kw mootoril jooksevad rihma purunemisel klappid vasta kolbe.Või on kellegil omal nii juhtunud ja oskab orjenteeruvalt öelda kas on mõttekam uus mootori kohe vaatada või on sealt tavaliselt ka veel midagi võtta..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
OnuJack
huviline



Registreerunud 10.12.07
Asukoht: (Tallinn, Kuressaare)
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 Avant 2.5tdi Q 2002a

postitati 18.05.13 17:47 Tsiteeri


Klapid jooksevad ikka pähe jah - kui hästi läheb, pääsed mõne kõvera klapiga. Kui väga halvasti, siis on kolvid puru ja võimalik, et mootoriplokk vanaraud. Oleneb palju sellest, mis hetkel pauk ära käib.

Sellist ühest vastust on raske anda olukorras taastamine vs. teine mootor. Oleneb kõik konkreetsest situatsioonist.

Tsitaat:
Algselt postitas: mix17
Kas keegi kiirest ja objektiivselt oskab vastata kas A6 2002a 2,5tdi 132kw mootoril jooksevad rihma purunemisel klappid vasta kolbe.Või on kellegil omal nii juhtunud ja oskab orjenteeruvalt öelda kas on mõttekam uus mootori kohe vaatada või on sealt tavaliselt ka veel midagi võtta..



A circle is the perfect shape - imagine if you have 4 of these working together... ;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mix17
huviline



Registreerunud 15.05.08
Kasutaja on eemal


postitati 18.05.13 18:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: OnuJack
Klapid jooksevad ikka pähe jah - kui hästi läheb, pääsed mõne kõvera klapiga. Kui väga halvasti, siis on kolvid puru ja võimalik, et mootoriplokk vanaraud. Oleneb palju sellest, mis hetkel pauk ära käib.

Sellist ühest vastust on raske anda olukorras taastamine vs. teine mootor. Oleneb kõik konkreetsest situatsioonist.

Tsitaat:
Algselt postitas: mix17
Kas keegi kiirest ja objektiivselt oskab vastata kas A6 2002a 2,5tdi 132kw mootoril jooksevad rihma purunemisel klappid vasta kolbe.Või on kellegil omal nii juhtunud ja oskab orjenteeruvalt öelda kas on mõttekam uus mootori kohe vaatada või on sealt tavaliselt ka veel midagi võtta..

Suured tänud annan info omanikule edas.Pauk käis mööda sõidul ja ilmselt ikkagi on mootori vahetus.Kahju on sellest,et mootoril oli 70000km tagasi 250000 remont kus vahetati nukkad ja kõik mis sinna juurde käis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
OnuJack
huviline



Registreerunud 10.12.07
Asukoht: (Tallinn, Kuressaare)
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 Avant 2.5tdi Q 2002a

postitati 18.05.13 18:24 Tsiteeri


Rihmad/rullid/pingutid jne jäid siis vahetamata tookord?

Ma seda mootorit ennem maha ei kannaks, kui on täpselt kindlaks tehtud mis kahjustused seal on.

Üks eelis nende nookurite/nukkadega on see, et kui peaks pauk ära käima, siis nookurid peaksid järgi andma selleks, et suuremaid kahjustusi vältida - vähemalt sellise mõttega on need projekteeritud.

Tsitaat:
Algselt postitas: mix17
Suured tänud annan info omanikule edas.Pauk käis mööda sõidul ja ilmselt ikkagi on mootori vahetus.Kahju on sellest,et mootoril oli 70000km tagasi 250000 remont kus vahetati nukkad ja kõik mis sinna juurde käis.



A circle is the perfect shape - imagine if you have 4 of these working together... ;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mix17
huviline



Registreerunud 15.05.08
Kasutaja on eemal


postitati 18.05.13 18:37 Tsiteeri


Vahetati kogu komplekt rihmasid;veepumb,termostaat ja selle korpus.Pluss siis kõik see mis seal üleval kaante all oli vaja teha.Eks esmaspäeval läheb tagasi samase kohta kus tehti.Ise suutsin nii palju vaadata,et alguses kui minu juurde tuli panin kaabli järgi ja seal vea koode ei olnud.Siis vaatasin,et küttet oli paagis punase alguses ,panin 10l sisse ja lasin kohe pihustid lahti.Mootorit lasti ringi max 5seki.Siis oli juba kuula häälest,et mootori käib liiga kergelt ringi-võtsin kunde poolsemal serval rihma katte eemale nattuke ja sealt juba paistis et rihm puru.Eks ma üritan siis teada anda mis täpselt juhtus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 19.05.13 18:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mix17
Kas keegi kiirest ja objektiivselt oskab vastata kas A6 2002a 2,5tdi 132kw mootoril jooksevad rihma purunemisel klappid vasta kolbe.Või on kellegil omal nii juhtunud ja oskab orjenteeruvalt öelda kas on mõttekam uus mootori kohe vaatada või on sealt tavaliselt ka veel midagi võtta..


Üldjuhul vist nende mootori klappidega ei juhtu midagi, Nookurid lähevad katki ja kogu lugu.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 19.05.13 19:46 Tsiteeri


100% on mingid klapid kõverad, suht tihti lööb ka juhtpuksid puruks. Sellise klapide asetusega mootorite puhul ei ole isegi võimalust, et kõik klapid sirgeks jäävad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 19.05.13 20:24 Tsiteeri


Esiteks, nagu eelpool on mainitud - suht kindelt, et mõned klapid on kõverad, teiseks aga see, et suvalise b-osa rihma jaoks on 70 000km kuidagi palju, ega nad oluliselt rohkem ei kesta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 20.05.13 07:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: QUATTRO
100% on mingid klapid kõverad, suht tihti lööb ka juhtpuksid puruks. Sellise klapide asetusega mootorite puhul ei ole isegi võimalust, et kõik klapid sirgeks jäävad.


Võimalik, et lähevad kõveraks, kuid see 100% väide kohe päris kindlasti paika ei pea. Kuidagi ei tahaks Kauriga vaidlema hakata, kuid tuginen oma kogemustele.:D

Kui mul rihma purunemise probleem oli, siis konsulteerisin ka teistega, ning tundub, et ma ei ole ainus, kes sel moel pääsenud.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 20.05.13 09:00 Tsiteeri


No alati on ka võimalik uue rihmaga kokku panna ja kui see mootor alguses natuke lonkabki, siis peksab pikapeale mõned "natuke" kõverad klapid sirgemaks. Pärast ei tasu imestada kui mõni osa sisse/väljalaskeklapist on tuksi keeranud kogu mootori,turbo, jne.
Neid klappe on kõveraks keeratud isegi teadmatul rihmavahetusel kui nukkade rakis unustatakse paigaldada ntx. Mida krdit siis töötava mootoriga seal ette kujutate, kus kiirused on umbes X korda suuremad?

Aga noh, andke hagu...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 20.05.13 09:33 Tsiteeri


Kõverat klappi ei peksa ühegi valemiga mootori töö käigus sirgeks tagasi, kui klapp on kõver siis ta on kõver. Kui sellise klappide asetusega mootoril peksab midagi sodiks(klapi kõveraks, või juhtpuksi katki), siis ei ole kuigi tõenäoline, et klapp peale seda normaalselt (vabalt) liigub, st kas midagi hullu juhtus peaks olema ka plokikaani eemaldamata tuvastatav.

Edit: veelkord rõhutan, et minu kogemus tugineb vaid minu enda masina remontimisel, see töötab suurepäraselt. Loomulikult võib see olla erand ja tavaliselt lähevadki klapid kõveraks.

A eks me peatselt kuuleme mis selle konkreetse mootoriga juhtus.:D


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  12  13  14  15  16  ..  18
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 47.1% - SQL: 52.9%]