Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: AC Drag 2007 Sügis (Vastuseid: 45 | Vaatamisi: 13584)
diversion
meeskond

Avatar


Registreerunud 03.09.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6Q C4 & A80 B4 & ur90q B2 & UR

postitati 09.09.07 10:33 Tsiteeri
AC Drag 2007 Sügis



Ja siiski, kui kõik toimib on jookvalt tulemusi näha:

http://www.drag.audiclub.ee/online/

EDIT by indro

Lisan siia esimesse postitusse ka lingi aegadele ja samuti kohad klasside lõikes.

A- KLASS

I - Janek Kurg, Audi 80
II - Mark Meikas, Audi 100 Avant
III - Silver Annimäe - Audi Coupe

B - KLASS

I - Ahto Kruus, Audi 90
II - Rene Johanson, Audi Coupe
III - Rainer Puhmas, Audi Coupe

C - KLASS

I - Tarmo Telling, Audi S3
II - Argo Erikson, Audi 200 Avant
III - Britt Häidrits, Audi TT

D - KLASS

I - Henrik Andresen, Audi 200
II - Peeter Kaera, Audi RS4
III - Henri Puhmas, Audi 200 Avant

E - KLASS

I - Juhani (Jussi) Kautto, Audi RS6
II - Tomi Paavola, Audi S2
III - Reet Hunt, Chevrolet Corvette


Kiireim naine - Reet Hunt, ET 11.628

Parim reaktsioon eliminaatoris - Raido Arro, 0.001 sekundit.

PALJU ÕNNE VÕITJATELE!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 09.09.07 17:30 Tsiteeri


Niih, käidud, nähtud ja isegi osaletud...

Ma poleks siia mingeid kommentaare teinud aga pean siiski tähelepanu juhtima "söögile" (kõik muu oli väga hea) mida seal müüdi...

Ma pole sellist P*ska tükk aega näinud mida seal 70.- eest protsjon müüdi, selline "söök" tuleks ära keelata. Ja see on kõigi arvamus kellega seal söögi teemal suhtlesin.

Minu ettepanek on, et järgmistel üritustel peaks 101% kindlalt muu toidlustaja olema ning enne müügidiili sõlmimist võiks mingid kavaliteedi nõuded paikka panna...

See söök oli ka põhjuseks miks ei viitsinud lõpuni olla, siiani süda paha sellest p*sast...


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Britt
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.05
Kasutaja on eemal

Auto: Audi TT

postitati 09.09.07 18:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: juks11
Niih, käidud, nähtud ja isegi osaletud...

Ma poleks siia mingeid kommentaare teinud aga pean siiski tähelepanu juhtima "söögile" (kõik muu oli väga hea) mida seal müüdi...

Ma pole sellist P*ska tükk aega näinud mida seal 70.- eest protsjon müüdi, selline "söök" tuleks ära keelata. Ja see on kõigi arvamus kellega seal söögi teemal suhtlesin.

Minu ettepanek on, et järgmistel üritustel peaks 101% kindlalt muu toidlustaja olema ning enne müügidiili sõlmimist võiks mingid kavaliteedi nõuded paikka panna...

See söök oli ka põhjuseks miks ei viitsinud lõpuni olla, siiani süda paha sellest p*sast...

Ikkagi Sa sõid seda :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 09.09.07 19:15 Tsiteeri


minu tagasihoidlikud PILDID seebi karbiga.
lahe üritus järjekordselt. :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kaits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: RS 6 Avant

postitati 09.09.07 19:17 Tsiteeri


AC kiirenduse üritused lähevad järjest paremaks ja huvitavamaks. Mulle meeldis põhimõtteliselt kõik (söögiletti ei uurinud... :D ).
Tip-top!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kaits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: RS 6 Avant

postitati 09.09.07 19:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Mario81
minu tagasihoidlikud PILDID seebi karbiga.
lahe üritus järjekordselt. :cool:


He did it again :D ( LINK )

http://static1.nagi.ee/i/p/17/41/02101741333d68_m.jpg

Seekord õnnelikumalt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Maitz
huviline



Registreerunud 02.05.04
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal


postitati 09.09.07 19:27 Tsiteeri


Väga tore üritus oli 5+:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Alp
huviline



Registreerunud 28.05.04
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Yukon Denali & 200TQ & LR Discovery II Td5 & Can Am Renegade & Sea Doo RXP supercharged & Aprilia SVX 550

postitati 09.09.07 19:50 Tsiteeri


Üritus oli viimase peal.Ilm 5+ . Suured tänud korraldajatele :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 09.09.07 19:57 Tsiteeri


ja läbi ta saigi, mõned rekordid, mõned kõverad kepsud, ilus ilm ja hea ajaviide lõpujoonel.

mõned minupoolsed kaardid lõpust ja auhinnatutest leiate http://galerii.tarmotomson.net/uus_audiclub/ kus on link edasi galeriisse


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Lauricce
huviline



Registreerunud 04.04.05
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B8 3.2 Quattro

postitati 09.09.07 20:36 Tsiteeri


Mõned klõpsud siis ka minu poolt: http://lauri.click.ee/view_album.php?set_albumName=ac_drag


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype
A4TQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.07.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: SQ7, 911

postitati 09.09.07 20:45 Tsiteeri


Põnev võistlus oli,järjekordselt hästi õnnestunud.Kahjuks vedas sidur lõpus alt.Aga rahul isikliku rekordiga(12.6).Alp oli D klassi võidu auga ära teeninud;).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tnx
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 Quattro

postitati 09.09.07 21:13 Tsiteeri


Ilus ilm,hea korraldus:cool:Paar töötlemata pilti kah juurde
http://nagi.ee/photos/tnxtnx/sets/37739/


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 09.09.07 21:38 Tsiteeri


Üritus oli igati OK, nagu ikka AC üritustel on olnud... oli ka seekord ilm vägagi hea sellise ürituse jaoks :D Korraldus oli ka vägagi 5, ei ole midagi paha öelda :) suurimad tänud AC team.
Sai sõidetud ka enda isiklik rekord 13,078 ja sellega olen igati rahul.
Mõni klõps ka minu kaamerast (mitte minult, sest mina ei teinud ühtki pilti :P): http://ranz.planet.ee/ACdrag/


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 09.09.07 22:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: juks11
Niih, käidud, nähtud ja isegi osaletud...

Ma poleks siia mingeid kommentaare teinud aga pean siiski tähelepanu juhtima "söögile" (kõik muu oli väga hea) mida seal müüdi...

Ma pole sellist P*ska tükk aega näinud mida seal 70.- eest protsjon müüdi, selline "söök" tuleks ära keelata. Ja see on kõigi arvamus kellega seal söögi teemal suhtlesin.

Minu ettepanek on, et järgmistel üritustel peaks 101% kindlalt muu toidlustaja olema ning enne müügidiili sõlmimist võiks mingid kavaliteedi nõuded paikka panna...

See söök oli ka põhjuseks miks ei viitsinud lõpuni olla, siiani süda paha sellest p*sast...

Parem võiks alati olla (nagu enamus asju elus) aga nii hull see asi nüüd ka polnud kui sina siin kirjutad. Mina ja enamus ülejäänud tiimist sõi 15.00 ajal seda vardas liha ja mitte kellegi suust ei kuulnud midagi sellist. Sama toitlustaja oli meil ka miilil ja ka seal ei täheldanud ma midagi nii hullu, et ainult sellepärast peaks järelkaja teemasse postitama. Tunnistan, et eelnevate AC Dragide põhjal prognoosisime pealtvaatajate arvu ja vastavalt sellele oli ka toitlustajal toitu kaasa võetud - paraku oli seda vähe. Kui nüüd veel ürituste korraldamisest ja seal olevast toitlustusest rääkida, siis on see esimene drag üldse kus toitlustaja kohal oli. Keegi toitlustajatest (niipalju kui mina neid läbi olen helistanud) pole lihtsalt huvitatud sellistele väiksetele üritustele tulema. Aga ma luban, et võtan ühendust Dmitri Demjanoviga Egoistist ja kutsun ta kevadel Dragile.

Räägiks nüüd asjast ka - TUHAT http://www.tqhq.ee/forum/emoticons/hail.gif KOGU TIIMILE KES ÜRITUSE KORRALDAMISEGA SEOTUD OLI - LAUSA LUST ON TEIEGA KOOS ÜRITUSI KORRALDADA!!!

Kuna minul ja enamusel meie tiimist hakkas tööpäev eile 06.00, siis hetkel tõesti ei jõua aga homme (esmaspäeval ikka) lisan ka aegade tabeli!

AITÄHH TEILE KÕIGILE - k.a võistlejad ja pealtvaatajad!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
turbo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.03
Asukoht: Stockholm
Kasutaja on eemal

Auto: S6

postitati 09.09.07 22:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: indro
Tsitaat:
Algselt postitas: juks11
Niih, käidud, nähtud ja isegi osaletud...

Ma poleks siia mingeid kommentaare teinud aga pean siiski tähelepanu juhtima "söögile" (kõik muu oli väga hea) mida seal müüdi...

Ma pole sellist P*ska tükk aega näinud mida seal 70.- eest protsjon müüdi, selline "söök" tuleks ära keelata. Ja see on kõigi arvamus kellega seal söögi teemal suhtlesin.

Minu ettepanek on, et järgmistel üritustel peaks 101% kindlalt muu toidlustaja olema ning enne müügidiili sõlmimist võiks mingid kavaliteedi nõuded paikka panna...

See söök oli ka põhjuseks miks ei viitsinud lõpuni olla, siiani süda paha sellest p*sast...

Parem võiks alati olla (nagu enamus asju elus) aga nii hull see asi nüüd ka polnud kui sina siin kirjutad. Mina ja enamus ülejäänud tiimist sõi 15.00 ajal seda vardas liha ja mitte kellegi suust ei kuulnud midagi sellist. Sama toitlustaja oli meil ka miilil ja ka seal ei täheldanud ma midagi nii hullu, et ainult sellepärast peaks järelkaja teemasse postitama. Tunnistan, et eelnevate AC Dragide põhjal prognoosisime pealtvaatajate arvu ja vastavalt sellele oli ka toitlustajal toitu kaasa võetud - paraku oli seda vähe. Kui nüüd veel ürituste korraldamisest ja seal olevast toitlustusest rääkida, siis on see esimene drag üldse kus toitlustaja kohal oli. Keegi toitlustajatest (niipalju kui mina neid läbi olen helistanud) pole lihtsalt huvitatud sellistele väiksetele üritustele tulema. Aga ma luban, et võtan ühendust Dmitri Demjanoviga Egoistist ja kutsun ta kevadel Dragile.

Räägiks nüüd asjast ka - TUHAT http://www.tqhq.ee/forum/emoticons/hail.gif KOGU TIIMILE KES ÜRITUSE KORRALDAMISEGA SEOTUD OLI - LAUSA LUST ON TEIEGA KOOS ÜRITUSI KORRALDADA!!!

Kuna minul ja enamusel meie tiimist hakkas tööpäev eile 06.00, siis hetkel tõesti ei jõua aga homme (esmaspäeval ikka) lisan ka aegade tabeli!

AITÄHH TEILE KÕIGILE - k.a võistlejad ja pealtvaatajad!


Indro, ära nüüd nii südamesse ka võta :)
Kõik oli 5+.
Kahju oli lynxist, ma ei teagi, et tal oleks kunagi AC üritusel hästi läinud :(. Ja muidugi ka Tomist (kui keegi midagi täpsemalt teab, võiks valgustada).
Veel eelmisel esmaspäeval mõtlesin, et kas üldse reisida Haapsallu, kuna ilmateade ei ennustanud midagi head. Aga nagu alati AC üritustel, suudeti ka seekord kuiva ilmaga asi ära teha.
Huvitav, palju seekord ilmataadile maksti? :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kaljukiisu
huviline

Avatar


Registreerunud 21.10.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 10.09.07 03:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: juks11
Niih, käidud, nähtud ja isegi osaletud...

Ma poleks siia mingeid kommentaare teinud aga pean siiski tähelepanu juhtima "söögile" (kõik muu oli väga hea) mida seal müüdi...

Ma pole sellist P*ska tükk aega näinud mida seal 70.- eest protsjon müüdi, selline "söök" tuleks ära keelata. Ja see on kõigi arvamus kellega seal söögi teemal suhtlesin.

Minu ettepanek on, et järgmistel üritustel peaks 101% kindlalt muu toidlustaja olema ning enne müügidiili sõlmimist võiks mingid kavaliteedi nõuded paikka panna...

See söök oli ka põhjuseks miks ei viitsinud lõpuni olla, siiani süda paha sellest p*sast...


Äkki oled õrna kõhuga ? Teinekord oma jogurt kaasa siis :P


Õlled kraanikaussi!!!! Ma ei ole õel! Õelus on minust lihtsalt suurem . . .
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 10.09.07 05:05 Tsiteeri


See mida seal hommikul anti oli küll täiesti mööda asi...

Nagu enne ütlesin siis see ei ole ainult minu arvamus, kõik kes sõid ütlesid seda, ehk pärastpoole asi paranes aga alguses oli asi vägagi mööda.

Postituse mõte on tegelt vaid selles, et korraldajad teaks mis osalejatele ei meeldinud, ega Teie (korraldajad) pole süüdi toidu kvaliteedis!


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Robinson
klubiliige



Registreerunud 05.09.03
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 10.09.07 05:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maitz
Väga tore üritus oli 5+:P


Samad sõnad minugi poolt korraltajatele.Ise enese üritusega rahul.Endale sai püstitatud uus rekord. D-klassis 12,4
Kuid nagu eelmise aasta dragil juhtus see ka nüüd Alpi vastu sõites võtsin punase 0,09-varastamisega.Kuid elame näeme mida järgmine aasta toob.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 10.09.07 07:12 Tsiteeri


Väga vinge üritus, D-klassi autod andsid lisavürtsi kogu asjale.
Hea on näha, mis on välja kasvanud esimesest kunagisest üritusest... Korraldajate ees müts maha, inimesed teevad põhitöö kõrvalt asja hingega.
Ma vist suht esimest korda tulin täiesti "käed taskus", ehk sai niisama oldud. See võimaldas vaadata autosid, kihutamist, kuulata kommentaatoreid (väga bueno muideks) ning tegeleda niisama lobisemisega. Lisaks sai lapsele õpetatud, et pärnakad on hullud, esivedu pole vedu ning kindlasti midagi tarka veel :)
Ja väljudes alles jõudsin piiluda Robinsoni autot, mis on minuarust selle aasta-arvu (julgelt +-5aastat) kõige korralikum auto üldse Eestis :o

Nüüd ootaks Serxi pilte. Ja tulemusi.


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
syo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3,0 Q 2006

postitati 10.09.07 07:57 Tsiteeri


Väga viis üritus oli midagi ei üte pahasti. Huraa ranz 13.0 puhul ja Iffile edu (ehitamisel) ja loodame et midagi hullu pole...

Well done, nice work Ac team :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Teemo
klubiliige



Registreerunud 15.10.05
Asukoht: Tallinn, Kivimäe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Quattro

postitati 10.09.07 08:16 Tsiteeri


Võistlus hea!
Viimasel ajal üritan (Audi)Dragidel jälgida just seda, kuda keegi esimeselt teisele käigule saab, et ei langeks boost, et ei tekiks nö. tühja auku enne kui teisega rõhu jälle üles saab. Seekord jäid hästi meelde Robinsoni väga "sujuvad" minekud ja samuti ka Henry Puhmas'e hall 200 Avant ei jäänud alla. Au meestele
Paavola tiimi meestel olid selja peal igaugused kirjad, aga ühel oli hea "Kaikki alle 2bar on vapareita" ehk siis" kõik alla 2bar'i on vabalthingavad"


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Britt
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.05
Kasutaja on eemal

Auto: Audi TT

postitati 10.09.07 08:35 Tsiteeri


Korraldusega võib väga rahule jääda ja ilmaga ka.
Kommentaatoritest niipalju, et natuke rohkem tausta uurimist võistlejate kohta ei oleks paha.. enne kui umbropsu mingeid väiteid loopida.
Ja seda ka, et solvata ja kritiseerida oskab kahjuks küll igaüks.. aga need tibikesed seal raja ääres kellele mu sõitmine üldse ei meeldinud võiks siis ise tulla ja näidata kuidas sõitma peab.
:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
StreetR
huviline

Avatar


Registreerunud 23.08.07
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 20v Avant & Audi Coupe Drift Car

postitati 10.09.07 09:30 Tsiteeri


Väga rahul üritusega au ja kiitus AC Teamilie kes töötas suure pärasel. Ise samuti rahul 12.7aeg nelja silindriga pole paha:D


Sideways is the only way !
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 10.09.07 10:20 Tsiteeri


jah, jällegi superüritus ac teami poolt.

sõitjate autode kohta jah lisainffi, minupoolest võiks registreerumisel antud infi kohe korraldajate poole saata, minul pole küll kahju enda vähestest modifikatsioonidest kirjutada.

see üritus oli kõlarid kuidagi imelikult suunatud, see kõlar mis autoderea poole suunatud ei töötanud mingil põhjusel vist? ühesõnaga, sinna poole polnud küll suurt midagi kuulda tulemuste jms kohta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Box
huviline



Registreerunud 18.05.04
Kasutaja on eemal


postitati 10.09.07 10:27 Tsiteeri


Väga kena meeldiv pühapäev sai veedetud!
Tänud korraldajatele super töö ( ei mingeid venitamisi ega suuremaid pause ressept!)

Endal läks õnnetult ja õnnelikult. St auto ei liikunud aga viimasel vindil peale esimest sõitu avastasin, et hammaka kiil oli lahkunud ja 2 hammast ära nihkunud:) Huhh hea, et mootor ühte tükki jäi:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 77.6% - SQL: 22.4%]