Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Kassid kapotil (Vastuseid: 50 | Vaatamisi: 8442)
spark
huviline



Registreerunud 27.06.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 2001a.

postitati 20.08.07 11:32 Tsiteeri
Kassid kapotil



otsisin siis foorumist ja sain niipalju targemaks,et soovitatakse äädikat,piprasegu,ultrahelipeletajat(on seda viimast ikka võimalik Eestist osta).
on kellegil veel miskit head välja pakkuda!!!????
...ma ikka tõsiselt hädas selle probleemiga.
kogu kapott on juba ära kriibitu!
need poes pakutavad vahendid pole siiani aidanud-olen erinevaid proovinud.
püssiga esialgu vehkima ei hakkaks.

hüva nõu on teretulnud!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
spark
huviline



Registreerunud 27.06.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 2001a.

postitati 20.08.07 18:49 Tsiteeri


...veel,et
endale tundub see äädika teema suht ahvatlev
....aga kui värvi peale läheb-kuidas see toimib???
või peab ainult plastosad katma?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ingvar
huviline



Registreerunud 11.05.04
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 20.08.07 19:29 Tsiteeri


No aga ära pane äädikat värvi peale, see suht söövitav. Piserda rattakoobastesse, iluvõre taha kuhugi ja muidu silmale paistmatutesse ja ohututesse kohtadesse.


Audi veereb nagu hernekomm.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
riio
huviline



Registreerunud 22.01.06
Asukoht: Tallinn,Harjumaa,Harku
Kasutaja on eemal


postitati 21.08.07 14:22 Tsiteeri


äädikas teeb värvile koheselt 1:0 nagu kajaka sitt. Pane tõesti varjatud kohtadesse. Ka minu pere-öko-mobiili kapottil käib üks väga rääbakas päevitamas. Ei tea ise kah mida teha. Mõtlesin, et panen lakas vedelevad hundirauad kapotile. Aga siis peabv tagajärgi koristama...tõsised nuhtuled. Hea, et kassid mu audist eemale hoiavad;) Mingi aura vist:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
riho.tamme
huviline



Registreerunud 12.04.07
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 D2 V6 2.8

postitati 27.08.07 18:45 Tsiteeri


On olemas aianduspoes müüa selline aine, mis peletab ära kassid ! See on küll mõeldud lilledele, tean kuidas kassidele meeldivad lilled ehk proovite seda ainet ! Jään vastust ootama ! Piserda seda rattakoobastesse ja iluvõrevahelt natuke auto jahutus radika peale ! mõjub kindlasti, sest seda lõhna tunnevad ainult kassid !


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
spark
huviline



Registreerunud 27.06.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 2001a.

postitati 05.09.07 21:49 Tsiteeri


...nüüdseks olen katsetanud siis juba 7 saadaolevat vahendit-mõtetud!!!
3-4 päeva on rahulik ja siis teema kordub algusest peale:(
viimane peletusvahend sai soetatud Hortesest-laias-laastus siis ehk 5-6 päeva pidas vastu!
...ei aita siin ussirohi,püssirohi,spray ega miskit muud!
viimase varjandina teen siis selle kulutuse ära ja soetan selle nn. ultraheli aparaadi.
see on katsetustest kalleim:mad:
aga proovin-ja kui tulemust ei anna siis......äärmuslikud teed:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
moosisco
huviline

Avatar


Registreerunud 05.02.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Saab 9-5 2,0 T; Opel Frontera 2,4; Ssangyong Musso 3,2

postitati 06.09.07 06:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: spark
...nüüdseks olen katsetanud siis juba 7 saadaolevat vahendit-mõtetud!!!
3-4 päeva on rahulik ja siis teema kordub algusest peale:(
viimane peletusvahend sai soetatud Hortesest-laias-laastus siis ehk 5-6 päeva pidas vastu!
...ei aita siin ussirohi,püssirohi,spray ega miskit muud!
viimase varjandina teen siis selle kulutuse ära ja soetan selle nn. ultraheli aparaadi.
see on katsetustest kalleim:mad:
aga proovin-ja kui tulemust ei anna siis......äärmuslikud teed:(


Äkki saaks natuke infot nende vahendite kohta, mida oled seni kasutanud ?


Tähelepanu! Tegemist on Quattroga, enne tarvitamist pidada nõu arsti või apteekriga.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
spark
huviline



Registreerunud 27.06.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 2001a.

postitati 06.09.07 09:56 Tsiteeri


GET OFF-mingi saksa toode-ostetud loomakliinikust
KAPO-ostetud prismast
spray kasside koerte tõrjeks-ostetud Hortesest-ainuke mida seal pakuti.
..ülejäänute nimesi ei oska hetkel täpselt öelda kuna olen pakendi ära visanud
aga kaks olen veel ostnud prismast-KAPO-ga ühes riiulis
ja teised kaks lemmiklooma poest(väikesed pudelid ja suht kallid)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
-ivar-
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.06
Asukoht: Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: typ 85q & XC

postitati 06.09.07 10:02 Tsiteeri


Kui sa eriline loomaarmastaja pole ja kapotil käib ainult 1 kindel kass... siis sahmakas soola õhupüssiga peaks korras olema:D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
cmp
huviline



Registreerunud 18.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 06.09.07 10:39 Tsiteeri


õhupüss aitab ka, aga sellega võid kogemata kuhugi valesse kohta lasta.

aitab ka ämber vett :P naabri kass käis maal meie kassi peksmas ja muidu sigatsemas. ükskord viskas üle ja lajatasin talle ämbri vett kraesse. ta pahaaimamatult passis põõsas ka ja sai siis korraliku sahmaka. peale seda kass jooksis mööda maja seina üles, et aiast välja pääseda ja tükk aega sai tast rahu :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 06.09.07 10:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: cmp
õhupüss aitab ka, aga sellega võid kogemata kuhugi valesse kohta lasta.

aitab ka ämber vett :P naabri kass käis maal meie kassi peksmas ja muidu sigatsemas. ükskord viskas üle ja lajatasin talle ämbri vett kraesse. ta pahaaimamatult passis põõsas ka ja sai siis korraliku sahmaka. peale seda kass jooksis mööda maja seina üles, et aiast välja pääseda ja tükk aega sai tast rahu :D


See esimene humaanne soovitus, mida kuulnud olen.
See õhupüssiga tulistamine jne on nagu rambo filmist, samas iga kassi pihta ämbritäis vett on ka jama, jookse nagu hull majade vahel ämbritäis vett näpuvahel.


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
-ivar-
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.06
Asukoht: Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: typ 85q & XC

postitati 06.09.07 11:29 Tsiteeri


mina mõtlesn õhupüssiga soola lasta(jämesool, lastakse nendele kes õuna, pirniraksus käivad:D) tina ei ole mõtet lasta, kuna võid autole pihta saada. sool natuke ohutum.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
dymo
postitusõiguseta huviline

Avatar


Registreerunud 05.09.07
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 2.0 66kw

postitati 08.09.07 10:30 Tsiteeri


pärnus ühes autokaupade poes märkasin sellist asja nagu Animal-Alarm ja ei olnud kallis mingi 50eeku silt oli vist peal..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
spark
huviline



Registreerunud 27.06.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 2001a.

postitati 08.09.07 11:01 Tsiteeri


nooo sellise raha eest ostaks neid 5 tk.
igaks juhuks laoks terve armatuuri täis;)
mis pood see oli-ehk täpsustad.
sõidaks selle vidina pärast isegi Pärnust läbi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
dymo
postitusõiguseta huviline

Avatar


Registreerunud 05.09.07
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 2.0 66kw

postitati 08.09.07 18:45 Tsiteeri


käisin päris mitmes autopoes ja täpselt ei mäleta millises oli, aga kui uuesti sattun autopoodidesse siis ütlen millises.. Ise jäin ka mõtlema kas nii odav saab olla, aga pisike karp oli peal kiri Animal-Alarm ja hinna silt oli juures mingi 44.- või mingi selline summa.. Kui uuesti näen uurin täpselt mis hind siis on jne..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
neegerlammas
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 09.05.06
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 13.09.07 10:22 Tsiteeri


see valus teema jah, ise elan Paldiskis, siin on kajakad ja kassid, teinekord on auto mõnusalt täis situtud ja kassid igalpool roomand


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
forsin
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.04
Asukoht: Audirstad(no)/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S6T, S6TD, Golf TDi 200hp, Multivan

postitati 13.09.07 20:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: -ivar-
Kui sa eriline loomaarmastaja pole ja kapotil käib ainult 1 kindel kass... siis sahmakas soola õhupüssiga peaks korras olema:D
Mul on looma armastusega mõlemad äärmused olemas ja pärnus peale seda kui näitasin naabrile mida kassid ilu taimedega öösel teevad (ronisid poole meetriste ilu taimede otsa murdsid kõik kõrgemad oksad ja siis kusesid mitmest suunast + lämmatavad auto ninad ja maja nurgad) Mina ei suutnud seda lämmatavat läbu taluda, kuna sõjaväes sai snaiperi normid täidetud ostsin õhupüssi ja lasin ainult need hulkur kassid maha, kes hulkusid läbi minu hoovi ja ronisid minu puukuuri. (turvaline lasketiir)
Kuna hulkur kassid on meeletult nahaalsed oli esimese päeva saak 17 isast ja teisel veel +14 Kuna tabama pidin õige nurga alt silma siis mõnelgi hulkuril õnnestus hulkuri teekonda jätkata ja tänaseni pole ükski vigasena pidanud oma teekonda jätkama.
Kogu jama sai alguse sellest et osadel kassidel polnud laiguti karva ja lapsel õnnestus teha oma hoovis naabri kassile pai (ainus kass keda puutus) mille tulemusena sai külge kassi haiguse ja teekonna haiglasse.
Kuna loodus tuhja kohta ei salli tuli iga järgnev aasta üle toru vaatata veel üks isane kass


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
riio
huviline



Registreerunud 22.01.06
Asukoht: Tallinn,Harjumaa,Harku
Kasutaja on eemal


postitati 13.09.07 20:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: forsin
Tsitaat:
Algselt postitas: -ivar-
Kui sa eriline loomaarmastaja pole ja kapotil käib ainult 1 kindel kass... siis sahmakas soola õhupüssiga peaks korras olema:D
Mul on looma armastusega mõlemad äärmused olemas ja pärnus peale seda kui näitasin naabrile mida kassid ilu taimedega öösel teevad (ronisid poole meetriste ilu taimede otsa murdsid kõik kõrgemad oksad ja siis kusesid mitmest suunast + lämmatavad auto ninad ja maja nurgad) Mina ei suutnud seda lämmatavat läbu taluda, kuna sõjaväes sai snaiperi normid täidetud ostsin õhupüssi ja lasin ainult need hulkur kassid maha, kes hulkusid läbi minu hoovi ja ronisid minu puukuuri. (turvaline lasketiir)
Kuna hulkur kassid on meeletult nahaalsed oli esimese päeva saak 17 isast ja teisel veel +14 Kuna tabama pidin õige nurga alt silma siis mõnelgi hulkuril õnnestus hulkuri teekonda jätkata ja tänaseni pole ükski vigasena pidanud oma teekonda jätkama.
Kogu jama sai alguse sellest et osadel kassidel polnud laiguti karva ja lapsel õnnestus teha oma hoovis naabri kassile pai (ainus kass keda puutus) mille tulemusena sai külge kassi haiguse ja teekonna haiglasse.
Kuna loodus tuhja kohta ei salli tuli iga järgnev aasta üle toru vaatata veel üks isane kass

Tõelised looma armastajad. Muideks on see omavalitsuse probleem ohjeldada hulkuvaid loomi. Ja kui hulkuv pole siis looma peremehe. Näitaks seadus näeb, ette, et kui loom peaks tekitama avarii või tekitama muul moel varalist kahju saab looma peremehe vastutusele võtta.
Tean seda omast käest...Minu koer lõpetas aastaid tagasi naabri auto rattaste all ja hiljem olin kohustatud ka auto korrastamise hüvitama, sest loom oli järelvalveta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 13.09.07 20:26 Tsiteeri


Dünamiit - pole kasse, pole kapotti, pole autot, pole probleemi :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 13.09.07 21:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: neegerlammas
see valus teema jah, ise elan Paldiskis, siin on kajakad ja kassid, teinekord on auto mõnusalt täis situtud ja kassid igalpool roomand

kui veel piir kinni oli paldiskiga siis mäletan et seal oli probleem ainult lehmadega kes igalpool vabalt käisid, söid, magasid ja sittusid.:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
spark
huviline



Registreerunud 27.06.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 2001a.

postitati 14.09.07 12:30 Tsiteeri


...niisiis nüüd katsetasin uuesti äädika lahust ja seda 1:1 veega.
tuleb tunnistada ,et nädal on möödunud probleemideta.
rattakoopasse ja ette alla võre vahele seda pritsides (iga õhtu) on asi andnud tulemust.tegelikult võtab see endal ka hinge kinni!
mis ma muidugi olen täheldanud,et lahus sattudes metallile läheb see koht valgeks nagu talvel soolaga.
huvitav mis kahju see edaspidi võib tekitada?
või oleks mõistlik aeg ajalt neid kohti üle pesta?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 14.09.07 13:40 Tsiteeri


Äädikhape soodustab hästi korrodeerumist. Seetõttu ei soovitata auto juures ka äädikapõhist silikooni kasutada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
riio
huviline



Registreerunud 22.01.06
Asukoht: Tallinn,Harjumaa,Harku
Kasutaja on eemal


postitati 14.09.07 16:18 Tsiteeri


Ääkikas on hullem keemia kui linnu sitt. Seega ära sellega üle doseeri....teeb ka plastikud rabedaks ja värvi keerab tuksi. Kuidas sa saad masinaga sõita. Natuke äädika aroomi tuleb ju salongi või ei tule?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
ülks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.12.04
Asukoht: Tartu/Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 2.5Tdi & Cabrio 2.8 & Chevrolet Astro AWD

postitati 14.09.07 17:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Dünamiit - pole kasse, pole kapotti, pole autot, pole probleemi :cool:



:D:D:D


Mobiilse kümblustünni rent Tartus->
www.teemetünni.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
cornoyo
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.07
Asukoht: Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: 2×80 ABK

postitati 14.09.07 18:44 Tsiteeri


eile käisin peasulas, tänahommikul jälle kõik porijälgi täis, mööda külge veel liugu ka lastud:mad:


.:Rasta I Land:.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 39.2% - SQL: 60.8%]