Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Kaakide ülbus on piiritu. (Vastuseid: 30 | Vaatamisi: 9966)
Rainer
huviline

Avatar


Registreerunud 23.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 2 x Audi S4 2.7Bit, Audi 80 B4 Quattro, VW Passat Alltrack

postitati 14.08.07 10:18 Tsiteeri
Kaakide ülbus on piiritu.



Nimelt seisab mustamäel üks audi millest lõunale minnes tihti mööda sõidan. Eemalt tundus asi ennem päris viisakalt hoitud masinana. Kuid nädalavahetusel sattusin ka sealt mööduma ja avanes järgmine pilt :o


Pilt 1

Pilt 2

Pilt 3

Kaagid hakkavad juba ka väljalaske juppe tuuri panema, enam ei piirduta ainult velgede ja rehvidega. Ei usu, et sigari vl nii defka on, et seda igas teises romulas vähemalt võtta ei ole :P

Niiet kellel on veel tehtud mingi costum väljalse siis nüüd pütid ja torud ööseks või nv'ks tuppa kaasa :D:D


When turbos start spinning, the face starts smiling :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
rat_013
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.03.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3.0q

postitati 14.08.07 21:05 Tsiteeri


OT: tuttav müüs sportpüti kuttidele, vennad sõitsid viljandi kanti koju ja jrgmn päev tagasi tln-sse, ja läksid tuttava juurde , auto seisis raua tn-l ja ca vist 19-21 vahel lasti rellakaga pütt alt ära (Y)
vat see on pilotaaz!

-e- vastavalt nõudmistele - see siis seletuseks et pole see väljalaske vargus midagi nii haruldane, eriti öösel ja kõrvaltänavalt, kui õhtul kesklinnas juba rellakaga lastakse alt ära..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype
mann
huviline



Registreerunud 11.08.07
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4

postitati 15.08.07 14:09 Tsiteeri


selline sigadus vist tuleb ainult Tallinnas kõne alla.:D:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Rmadis
huviline

Avatar


Registreerunud 21.09.06
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.8 97a. A6 1.8T 97a.

postitati 15.08.07 16:49 Tsiteeri


Loodame !:D:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
janar
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.03
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant

postitati 15.08.07 17:16 Tsiteeri


Miks te arvate, et kaagid on auto kallal käinud? Ehk omanik ise müüb rahapuuduses oma auto juppe...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Rainer
huviline

Avatar


Registreerunud 23.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 2 x Audi S4 2.7Bit, Audi 80 B4 Quattro, VW Passat Alltrack

postitati 15.08.07 18:11 Tsiteeri


Ei tea jah...kuid see koht ei oleks just ok sellise tegevuse jaoks. Kuskil tänava ääres kus ei pargi tavaliselt peale tööpäeva autosigi...


Aga noh mine tea jah :D


When turbos start spinning, the face starts smiling :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
turbo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.03
Asukoht: Stockholm
Kasutaja on eemal

Auto: S6

postitati 15.08.07 20:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mann
selline sigadus vist tuleb ainult Tallinnas kõne alla.:D:P


Tuleb ka Rakveres, Pärnus ja Narva-Jõesuus.
Omal nahal kogetud.
Lisaks võib ka Pärnus oma auto kaitsmisel peksa saada ja seda päise päeva ajal Port Arturi parklas. Sedakorda küll sõbra nahal :D
Niiet ei maksa üldistada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
karolin25
huviline

Avatar


Registreerunud 15.11.02
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90 Quattro; Audi A6 Quattro 2,5 Tdi 132 kW

postitati 15.08.07 20:37 Tsiteeri


Minuteada on ka Kuressaares nii olnud just kergelt avariilise auto puhul. Ehe näide on praegugi Elektrumi ees seisvast audist, millel oli täna öösel tagumine stangenurk lahti kangutatud...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
antsu
klubiliige



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 15.08.07 20:45 Tsiteeri


Pole midagi:)
Mul seisis Tondil vana sigar vist kolm nädalat lumehanges ja viimasel nädalal oli keegi suunatulega jalutama läinud... ilusti pistik oli lahti võetud ja ära jalutatud. Tükk aega sai naerda.

Aga kui auto kuskil seisab kauem kui nädala siis kipuvad kratid sisse ronima. Ühe teise samalaadse juhuse käigus kus auto seisis nädal aega maja ees kadusid ühel ööl autost makk ja kõlarid. Sinnamaani (kui iga päev sõitsid) võis auto seista täiesti ka lahtiste ustega ja kedagi ei huvitanud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 15.08.07 22:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: antsu
Pole midagi:)
Mul seisis Tondil vana sigar vist kolm nädalat lumehanges ja viimasel nädalal oli keegi suunatulega jalutama läinud... ilusti pistik oli lahti võetud ja ära jalutatud. Tükk aega sai naerda.


ARUSAAMATU MEES, mis siin naerda oli? kui naerda midagi oli siis ainult see kui odav on sigari suunatuli. :P
varastamine ei pane kunagi naerma.
piisavalt kahju saand et tean.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mann
huviline



Registreerunud 11.08.07
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4

postitati 16.08.07 19:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: turbo
Tsitaat:
Algselt postitas: mann
selline sigadus vist tuleb ainult Tallinnas kõne alla.:D:P


Tuleb ka Rakveres, Pärnus ja Narva-Jõesuus.
Omal nahal kogetud.
Lisaks võib ka Pärnus oma auto kaitsmisel peksa saada ja seda päise päeva ajal Port Arturi parklas. Sedakorda küll sõbra nahal :D
Niiet ei maksa üldistada.
Ei üldistagi.Mul isegi autol öösiti võtmed ees ja uksed lahti,pole keegi julgenud näppima tulla.ja peksa võib ka niisama saada...;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
antsu
klubiliige



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 16.08.07 20:16 Tsiteeri


Take it easy mees. Arvestades seda, et ka mina olen omajagu kahju saanud varaste tõttu siis mulle tegi nalja lihtsalt see, et oldi olnud nii korralik ja ilusti viitsitud lahti võtta pistik (väikesed kõrvakesed jne kõik olid alles). Kui ma iga asja peale kohe vihastaks ja asjasse läbi kerge huumoriprisma ei suhtuks võiks ma vihastamisest tekkinud energiaga väikestviisi Eesti Energiale konkurentsi pakkuda.

Aitab vast OT-st?


Tsitaat:
Algselt postitas: Mario81
Tsitaat:
Algselt postitas: antsu
Pole midagi:)
Mul seisis Tondil vana sigar vist kolm nädalat lumehanges ja viimasel nädalal oli keegi suunatulega jalutama läinud... ilusti pistik oli lahti võetud ja ära jalutatud. Tükk aega sai naerda.


ARUSAAMATU MEES, mis siin naerda oli? kui naerda midagi oli siis ainult see kui odav on sigari suunatuli. :P
varastamine ei pane kunagi naerma.
piisavalt kahju saand et tean.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
puristaja
huviline



Registreerunud 03.06.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S6

postitati 17.08.07 02:01 Tsiteeri


Kurat mul on ikka linnaga vedanud. Mul on autos korralik st. kallis makk. Woofer ilusti näha. Sportpütt ja velg.
Ma ei räägi siin mis mul on vaid sellest(sest väga rohkem muud polegi:D), et Tartu on linn kus võetakse aind siis kui on mingi laen või tüli klaarida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 17.08.07 07:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: puristaja
Kurat mul on ikka linnaga vedanud. Mul on autos korralik st. kallis makk. Woofer ilusti näha. Sportpütt ja velg.
Ma ei räägi siin mis mul on vaid sellest(sest väga rohkem muud polegi:D), et Tartu on linn kus võetakse aind siis kui on mingi laen või tüli klaarida.


ära ela unistustes
sul on lihtsalt vedanud, et su auto jalgu ei ole jäänud
virutatakse ka väikestes külades, rääkimata siis tartust.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mann
huviline



Registreerunud 11.08.07
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4

postitati 17.08.07 09:03 Tsiteeri


Minul on küll siis elukohaga vedanud.Ei ole siiani ühegi auto kallal käidud.Aga noh...mul jalutab õues üsnagi suur ja kuri neljajalgne ka,võin vabalt auto tema hoolde usaldada.:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
kopamees
klubiliige



Registreerunud 14.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Honda Civic Tourer

postitati 17.08.07 10:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mann
Minul on küll siis elukohaga vedanud.Ei ole siiani ühegi auto kallal käidud.Aga noh...mul jalutab õues üsnagi suur ja kuri neljajalgne ka,võin vabalt auto tema hoolde usaldada.:P


Mis kasu on autost, mis seisab õues ja sellega ei sõideta?


Mereteemalised uudised: www.mereblog.com
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mann
huviline



Registreerunud 11.08.07
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4

postitati 17.08.07 11:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kopamees
Tsitaat:
Algselt postitas: mann
Minul on küll siis elukohaga vedanud.Ei ole siiani ühegi auto kallal käidud.Aga noh...mul jalutab õues üsnagi suur ja kuri neljajalgne ka,võin vabalt auto tema hoolde usaldada.:P


Mis kasu on autost, mis seisab õues ja sellega ei sõideta?
:o kommenteeritav auto ka vist ikka seisis kui vidinad küljest viidi.sõitva auto küljest on vast üsna keeruline miskit pihta panna!ja ma arvan,et isegi sinul seisab auto aeg ajalt õues...näiteks siis kui magad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
traat
huviline



Registreerunud 23.01.07
Asukoht: Tallinn/Soome
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100, C4 2,0

postitati 18.08.07 21:53 Tsiteeri


soomes on selline asi suht levinud võiks õelda. ise olen näinud päris mitut autot mis on teeäärde jäetud või on avariiline ja seisab teeääres ja mida on tühjaks tehtud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 18.08.07 21:57 Tsiteeri


No seda olen ennegi näinud, et hommikuti auto tellistel seisab. Nüüd nähtud ka Tallinna maantee ääres ratastraktorit, mis oli jäetud ilmselt kraavis heina niites õhtul seisma et hommikul jätkata, aga pikanäpumehed olid ka sellelt kõik rattad alt ära viinud :( Ega see banaanivabariik meil ikka päris normaalne pole :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 18.08.07 21:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: traat
soomes on selline asi suht levinud võiks õelda. ise olen näinud päris mitut autot mis on teeäärde jäetud või on avariiline ja seisab teeääres ja mida on tühjaks tehtud.

soomes ongi nii et kui piisavalt vana panniga midagi juhtub millega midagi teha pole ja remontida pole mötet jäetakse teeäärde. kruvitakse nr ära ja köik.
länsimäel möned aastad tagasi oli üks golt. väliselt suht korralik aga poleks uskunud et iga ööga selle masina välimus "paraneb". soomlastest poleks seda oodanud aga kurat seda teab äkki olid seal tegelasteks eesti ehitajad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
traat
huviline



Registreerunud 23.01.07
Asukoht: Tallinn/Soome
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100, C4 2,0

postitati 19.08.07 22:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Mario81
Tsitaat:
Algselt postitas: traat
soomes on selline asi suht levinud võiks õelda. ise olen näinud päris mitut autot mis on teeäärde jäetud või on avariiline ja seisab teeääres ja mida on tühjaks tehtud.

soomes ongi nii et kui piisavalt vana panniga midagi juhtub millega midagi teha pole ja remontida pole mötet jäetakse teeäärde. kruvitakse nr ära ja köik.
länsimäel möned aastad tagasi oli üks golt. väliselt suht korralik aga poleks uskunud et iga ööga selle masina välimus "paraneb". soomlastest poleks seda oodanud aga kurat seda teab äkki olid seal tegelasteks eesti ehitajad.


täiesti võimalik kes teab kes tegutseb, ükskord märkasin kui ühe väikse avarii teinud autolt (mingi uuem golf väikse tuninguga) olid hommikuks veljed lännu ja aknad sisse pekstud ja esi pamper ära võetud


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
turbo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.03
Asukoht: Stockholm
Kasutaja on eemal

Auto: S6

postitati 19.08.07 22:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Mario81
Tsitaat:
Algselt postitas: traat
soomes on selline asi suht levinud võiks õelda. ise olen näinud päris mitut autot mis on teeäärde jäetud või on avariiline ja seisab teeääres ja mida on tühjaks tehtud.

soomes ongi nii et kui piisavalt vana panniga midagi juhtub millega midagi teha pole ja remontida pole mötet jäetakse teeäärde. kruvitakse nr ära ja köik.
länsimäel möned aastad tagasi oli üks golt. väliselt suht korralik aga poleks uskunud et iga ööga selle masina välimus "paraneb". soomlastest poleks seda oodanud aga kurat seda teab äkki olid seal tegelasteks eesti ehitajad.


Ehitajad võiks jutumärkides olla, ise olen ka ehitaja. Pole kunagi midagi varastanud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 19.08.07 23:02 Tsiteeri


ära tunne end puudutatuna-olin isegi siis seal "ehitajana".
pole varastanud midagi. ei tulnud möttesegi et kui ööse läheks ja vötaks midagi kasuliku oma audile vöi siis mis iganes masinale.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
traat
huviline



Registreerunud 23.01.07
Asukoht: Tallinn/Soome
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100, C4 2,0

postitati 20.08.07 08:00 Tsiteeri


ei tunnegi puudutatuna.
inimesi igal poole erinevaid kes võivad igast sigadust teha, lihtsalt selles on teema :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Teemo
klubiliige



Registreerunud 15.10.05
Asukoht: Tallinn, Kivimäe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Quattro

postitati 20.08.07 10:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Mario81
Tsitaat:
Algselt postitas: traat
soomes on selline asi suht levinud võiks õelda. ise olen näinud päris mitut autot mis on teeäärde jäetud või on avariiline ja seisab teeääres ja mida on tühjaks tehtud.

soomes ongi nii et kui piisavalt vana panniga midagi juhtub millega midagi teha pole ja remontida pole mötet jäetakse teeäärde. kruvitakse nr ära ja köik.
länsimäel möned aastad tagasi oli üks golt. väliselt suht korralik aga poleks uskunud et iga ööga selle masina välimus "paraneb". soomlastest poleks seda oodanud aga kurat seda teab äkki olid seal tegelasteks eesti ehitajad.


See Soome värk ei ole küll käesoleva teema põhiidee, aga ise tean asjast nii palju...
Tegelt Soomes on väheke teine süsteem. Kõige tähtsam ei ole mitte auto vanus, vaid selle turuväärtus. Kui mark on ikka odav siis lunastatakse see kindlustuse poolt, isegi ilma kindlustuse poolse visuaalse kontrollita. Tihti mingi avarii(ei pea olema suur avarii) teinud või katki löödud aknaga auto lunastatakse ning kui omanik on lunastusraha kätte saanud pole tal enam sellest autost sooja ega külma. Siin on aga vist üks väike ebakooskõla puksiiri firmade ja kindlustuse vahel ning nii need autod seal teeääres vedelevad. Ja kui juba kaks nädalat vedeleb, siis jupid sealt kaduma ka hakkavad. Ja need korralikud autod, mis kuskil maantee peal kraavi on sõitnud, lunastatakse ning sinna kraavi jäetakse ta nädalaks paariks, kuna see on osa nn. liikluse šokiteraapiast.
Üks konkreetne näide on mul tuttava(soomlase) autoga. Maja parklas löödi sisse juhipoolne küljeklaas ja võeti makk. Auto oli 1998 Opel Corsa mille ta ise ostis kaks aastat tagasi 1500EUR'iga. Nüüd sai ta selle eest 1800EUR'i lunastusraha ja seda kõigest lõhkise küljeakna eest. Siit edasi oli see masin kindlustuse oma ja kui seda ära ei veeta ning edasi lõhutakse pole see enam omaniku rida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 72.9% - SQL: 27.1%]