Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Turbo spetsid eestis? (Vastuseid: 6 | Vaatamisi: 1611)
allans
huviline



Registreerunud 24.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 08.01.04 07:47 Tsiteeri
Turbo spetsid eestis?



Huvitab selline asi ,palju on eestis turbode maaletoojaid ja nendega tegelejaid .Mõtlen just spetsialiste kes oskavad remontida ja turbiinidest natuke tarkka juttu puhuda.ainuke nimi mida olen kuulnud on Kuul.Jah tallinnas on üks firma veel kes müügiga tegeleb aga need sellid ei suutnud mulle päevajooksul tagasi helistada ega öelda palju maksab kkk 24 turbiin.Asi lihtsalt selles et peale moto. remonti tuleb vaikselt ka turpsi peale mõtlema hakata.:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
tarts
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 08.01.04 09:23 Tsiteeri


sul vaja K24 turbiinikoda, või vajad ka võlli?


www.eksperthooldus.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
allans
huviline



Registreerunud 24.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 08.01.04 09:33 Tsiteeri


mul on veel toimiv k24 peal aga ma ei tea kaua ta mul veel puhuda jõuab peale selle vedeleb üks k26. plaan on mingi hübriid neist kokku panna aga kuidas ja kui palju ja kes teeb ,selle vastu tunnen huvi


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
prr
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.10.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A3 & A4 Cabrio

postitati 08.01.04 13:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja allans
peale selle vedeleb üks k26


mis numbrid seal peal on?


lapsest peale on hobused meeldinud
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
allans
huviline



Registreerunud 24.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 08.01.04 14:26 Tsiteeri


oi ma peast ei oska küll praegu öelda


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
tarts
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 09.01.04 08:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja allans
mul on veel toimiv k24 peal aga ma ei tea kaua ta mul veel puhuda jõuab peale selle vedeleb üks k26. plaan on mingi hübriid neist kokku panna aga kuidas ja kui palju ja kes teeb ,selle vastu tunnen huvi


ma ei saanud vastust oma küsimusele... Ja kui sul on toimiv turbo peal, siis pole sul ju turbiini ometi vaja.... Kui plaanid K26 ja K24 midagi kokku keerata, siis ainult K24turbiin ja K26 kompressor, kuid see pole niisama lihtne, K24 võll peenem ja K26 kompressori tiivikul ava suurem, kuid on siiski võimalik. Olen sõitnud sellisega (K24/K26 siis), päris hää on... Pöördesse läheb kiiresti, mingiks hetkeks lõõb rõhu kuni 2bari, kuid tootlikus on nati nõrk, st ei suuda seda 2bari hoida... samas ma ei tea, kui sul see praegune K24 töötab originaalina, siis "kaifid" üldsegi miskit max 0.8barist rõhku ju :P
mulle tundub, et kõik mis jääb alla 2bari, pole siiski veel midagi erilist, ma ütleks sarnaselt ühe punase camaro peal olevale kleepsule, kuid teises sõnastuses: Life begins at 2 bar overboost


www.eksperthooldus.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
allans
huviline



Registreerunud 24.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 09.01.04 09:05 Tsiteeri


asja mõte ongi selles(sorry jätsin enne ühe lause välja) et praegune turbo autopeal pigem hingab kui puhub. riiulis seisab mul veel kaks komplektset k24jk26 turbot plaan on neist kahest kokku panna versjoon millest rääkisid k24/k26 ja põhimõtteliselt otsingi inimest kes seda teeks


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 39.9% - SQL: 60.1%]