Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: A100 Sigar 2,3 + autom. Mida arvate? (Vastuseid: 7 | Vaatamisi: 1730)
kq
huviline



Registreerunud 07.01.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 07.01.04 12:15 Tsiteeri
A100 Sigar 2,3 + autom. Mida arvate?



http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=50451

Müüa üks sarnane isend, avant, ülemineku C3, NF (2,3) mootor ja autom. kast

Kõlakad:
* Autom. kast on nõrk ja ei kesta üle 100 tuhhi km.
* Bensiini röövib (3käiku ainult) maanteel 9, linnas 11-12
* Varastatakse paaalju
* esisild nõrk, puksid, hoovad on kõik kulumaterjalid
* Avant on kallim pidada, sest tagaosa jupid on kõvasti kallimad.

Palju on sellistes väidetes tõtt? Mida vaadata kui tahaks osta? Või hoopiski eelistada turbodiisel sedaan sigarit manuaaliga?
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=58648

Soov oleks saada masinat, mis ei roostetaks ja samas poleks oluliselt kallim pidada kui mu praegune Ford scorpa (millega olen ülirahul, kõva kui tank ja odav pidada kui see roostetamine välja arvata :mad: )


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Alberto
huviline



Registreerunud 15.12.03
Kasutaja on eemal


postitati 07.01.04 12:31 Tsiteeri


Kui juba keegi vastab viimase kerega saja sillajuppide kohapealt, siis küsiks ka:
Kas sel on ka esisild juba 4+4õõtsadega? Või on see alates A6'est? Ma mõtlen sellist süsteemi, nagu A4 esisild. Mis eriti ei kesta.
Ja kas tõesti on Avandi jupid teistsugused? Vedrud&amordid? Mis veel?
Q-mudelitel jah, on hinnavahe sees. Aga selle hinnavahe õigustab ennast ja teeb tasa igast kandist fun'iga:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
antsu
klubiliige



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 07.01.04 14:02 Tsiteeri


Omasin sarnast 100 sedaani, aastaks oli 87 mootor samamoodi 2.3 ja käigukast 3mene automaat.
kommenteeriks siis su kõlakaid:P

Muideks see auto on minuarust 4jase elektroonilise automaatkastiga

Kõlakad:
* Autom. kast on nõrk ja ei kesta üle 100 tuhhi km. ------>kestab küll, oleneb kuidas eelmine omanik sõitnud on.

* Bensiini röövib (3käiku ainult) maanteel 9, linnas 11-12 ---->3mene automaat võtab tegelikult mntl 10mnekas,linnas 12-13
* Varastatakse paaalju --->see küll tõsi pole:)

* esisild nõrk, puksid, hoovad on kõik kulumaterjalid ---> ei ole nõrk, kestab täica lahedalt, kui just koguaeg kruusateede peal ei sõida


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
audiFE
huviline

Avatar


Registreerunud 17.06.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1,8

postitati 07.01.04 14:11 Tsiteeri


Ise olen omanud kahte sedaan sigarit 2,3 NF mootoriga ja automaat kastiga.
IMO kõige paremad autod ültse mis mul olnud (hetkel juba viies Audi istumise all)!!!
Aut. kast tuleks kontrollida enne ostmist nii külma mootoriga kui ka soojaga - ise läksin kaks korda alt:
esimesel töötas külmalt aga soojalt ei kriimugi!vahetanud enam 2 - 3 käigule ja tagurpidi käik ei läinud sisse.Remont 3500 EEK
teisel töötas soojalt aga külmalt ei vahetanud käike (väljas -10 ja kiire tööle =Paldiski mnt.+ 1 käik+ 60km/h:() Seda ei remontinudki.

NF mootor on ka väga hea ja töökindel.

Kere on väga hea = loe kaks tükki veoautode alla ajanud ja endal ei kriimugi!

Soovitan soojalt seda esimest varjanti


Audi For Ever!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 07.01.04 15:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Alberto
Kui juba keegi vastab viimase kerega saja sillajuppide kohapealt, siis küsiks ka:
Kas sel on ka esisild juba 4+4õõtsadega? Või on see alates A6'est? Ma mõtlen sellist süsteemi, nagu A4 esisild. Mis eriti ei kesta.


C4 kerega A6l pole lõhnagi nendest hoobadest, ehk siis 100 järglasel. Uuema kere A6st alates need jobladused all 97-.

Sorry about off-topic...
PS! Kes ütles et 11-12 liitrit linnas on suur kütusekulu :D?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
syo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3,0 Q 2006

postitati 07.01.04 16:28 Tsiteeri
tre



endal ka automaat sigar jah olgem ausad mina jagelen temaga praegu kül (hetkel isegi seisab)
aga äkki soovitus sulle kui tahad just sellises hina klassis siis näitex mina arvan et see on üle kõige
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=47946

selline on minu arvamus:P
välimus on 5+
avandil pole ka ju midagi viga
aasta ja hinna suhe??!!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
quattromees
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.03
Asukoht: Suure - Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 20V TQ, Audi UrS4 2,2TQ, Audi A4 2,8Q swap 4,2 V8Q, Audi 100 C4 2,3 aut., Peugeot Partner, VW Passat 1,9 TDi 2tk, Ford

postitati 07.01.04 23:17 Tsiteeri


Minu arvates vaga hea auto. Oman analoogi (kyll 87 aasta). Vaga rahul, automaat kyll viskas ohjad nurka, aga selles syydistaksin ennast, mitte autot. Minu arvates ka òkonoomik. Audi 100 esisilla parawst kyll mòtet pòdeda pole, see nii lihtsa ehitusega, et seal peaaegu polegi midagi. Osi ja pukse vahe ning ykski ei maksa varandust.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
martinjev
huviline



Registreerunud 02.10.02
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.8 aut. -95.a

postitati 08.01.04 08:51 Tsiteeri


omal oli automaat sigar. 90.a too myygis olev on arvatavasti 89 lõpp või 90väga algus sest 90.a autodele pandi jah 4-ne kast. hullult mugav on ja kui kast toimib siis väga sujuvalt töötab kah. imelik oli aint see et mul oskas see kast peeti minna täiesti tavalise sõidupealt 110km/h, viies endaga mootori kah kabelisse :( kytust läks maanteel 10 linnas 11 suvel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 55.8% - SQL: 44.2%]