Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Juhipoolse airbagiga probleem (Vastuseid: 4 | Vaatamisi: 1425)
ivar80
huviline



Registreerunud 22.11.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A90 B3 2,3, Seat Altea XL 2,0TDI DSG

postitati 07.07.07 20:12 Tsiteeri
Juhipoolse airbagiga probleem



Algas jama peale roolilati vahetust. Annab veakoodiks: 00588 - Airbag Igniter: Driver Side (N95) 32-00 - Resistance too High. Võtsin rooli ja bäägi maha, mudisin pistikuid, võtsin lahti ja panin uuesti tagasi ka "coil spring'i" küljest. Kustutasin arvutiga vea aga ikka tuleb kohe tagasi. Välismaiseid foorumeid lugedes on siin kõige suurema tõenäosusega viga just selles samas "coil spring'is". Ennem kui hakkan uut ostma tahaks kuidagi kontrollida et kas vana ikka tõesti tuksis on. Kuidas seda teha ja kuidas krt ta katki võis minna järsku? Ise kahtlustan seda, et kui rooli kardaani võtsin roolilati küljest lahti siis liikus see kardaan teleskoopsüsteemiga sissepoole ja läks väikse kolksuga kuhugi vastu. Kas selline väike kolks võib selle vedru tuksi keerata või mitte?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
priit467
huviline

Avatar


Registreerunud 01.05.06
Asukoht: Kuressaare-Reval
Kasutaja on eemal

Auto: a6 1999 1,8T

postitati 08.07.07 19:28 Tsiteeri


Mul on seda sama vea koodi ütelnud. Probleemist olen jagu saanud nii, et liigutasin tooli all olevaid bag-i juhtmeid ja siis sain koodi ära nullida. proovi äkki saad ka nii jagu. Seda on paljud ütelnud et need pistikud tooli all juravad, ei anna korra ühendust ja ongi veakood sees.


Kui on diagnostikat teha vaja siis saan aidata,teen seda Kuressaare Revalis
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ivar80
huviline



Registreerunud 22.11.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A90 B3 2,3, Seat Altea XL 2,0TDI DSG

postitati 08.07.07 19:52 Tsiteeri


Oskab keegi öelda kas tavalise testriga airbagi komponentide takistusi mõõta tohib ja millised väärtused on normi piires? Mis tööpõhimõte sellel "coil spring'il" on?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ivar80
huviline



Registreerunud 22.11.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A90 B3 2,3, Seat Altea XL 2,0TDI DSG

postitati 09.07.07 13:06 Tsiteeri


Uurisin väheke veel selle roolialuse vidina kohta, mida nimetatakse ka "return ring with slip ring". Nagu ma aru saan siis pole see vidin midagi muud, kui kontaktplaat, mille ülesandeks on ühendada fikseeritud juhtmed rooli sambal, liikuva osa ehk rooliga. Seega peaks olema selle korrasolekut imelihtne mõõta - juhtmed küljest ära ja mõõta kollast pistikupesa nii pealt kui altpoolt. Juhul kui ühendus puudulik siis ei tohiks selle jublaka lahtivõtmine ja remont kah mingi kunsttükk olla. Loodetavasti seal mingit lõhkelaengut sees pole ja mingid vedrud välja ei lenda :D:D:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jr
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 15.02.05
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal


postitati 15.07.07 15:51 Tsiteeri
airbagi lint



sa lõhkusid lindi ära tõenäoliselt.lati vahetamisel tuleb rool otseks keerata,rattad otseks ja siis rool maha koos lindiga.tagasi samamoodi. kui linti vaja siis mul on terve pakkuda.tel.5270124


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 30.0% - SQL: 70.0%]