Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  ..  9
Autor:
Pealkiri: Kõike enda autole ikka ei kleebiks. (Vastuseid: 218 | Vaatamisi: 125774)
karolin25
huviline

Avatar


Registreerunud 15.11.02
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90 Quattro; Audi A6 Quattro 2,5 Tdi 132 kW

postitati 01.10.07 08:19 Tsiteeri


Minulgi oli eelmise audi A6 märgi asemel A9 ja palju elevust tekitas see inimestes küll, et oi mis see on :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Auditehh
huviline



Registreerunud 20.06.07
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Tid

postitati 13.10.07 15:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: quattromees
Audru kandis hakkas täna silma üks A4, mille pakiruumi luugil ilutses kiri "kompressor"...:P


Täna nägin seda Kompressorit Tallinna Mainori õppekeskuse parklas :D.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
juq
huviline

Avatar


Registreerunud 06.10.07
Asukoht: Eesti, Tartu; Soome, Rauma
Kasutaja on eemal

Auto: A4 3.0 v6 Q

postitati 13.01.08 21:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: sceleton
Kusjuures see on väga väike asi, et siuke kleeps peal, kuskil palamuse kandis sõidab üks passat ringi Audi valuvelgedega:D:D



ilgelt on vahet ju küll mis veljed tal parajasti all on?!:mad: tahab paneb omale kuradi bemmi või seati või kasvõi lada veljed. Öeld talle siis et "ou mees, sul audi veljed passati all", ma oleks küll tahtnud kuulda mis sulle vastu öeldi?


Ma olen täiesti normaalne...hääled mu peas ütlesid mulle ;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tanelr4
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.07
Kasutaja on eemal


postitati 13.01.08 21:43 Tsiteeri


paides üks tiiva ja valleritega bemm millel taga 525ix quattro :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 14.01.08 08:02 Tsiteeri


Väga paljude inimeste jaoks on 1 kompott: BMW IX, Audi Quattro, 4x4, vw syncro (vot porche carrera oleks lagi kui keegi jõuaks selle märgi endale osta [~5000 eeku märk]) jne, niiet ehk see bemmiomanik arvas teadvat, et tal 4 ratast veavad ja see on sama mis quattro aga võta näpust.


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
puna
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C5, Quattro, 4,2L

postitati 14.01.08 17:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Mario81
Tsitaat:
Algselt postitas: sileem11
Linnas nägin liikumas ka ühte c5-te: A9 7.2 TQ

:D
siit see kala tuligi.
tuttav, audivöhik hakkas mulle üks päev ajama et a9 7,2 olemas. :D

Nägin ka seda huumorit liikumas ükspäev.
Ei imestaks kui RS6 vend omateada sellise masina ostis:D
On ikka Geeniuseid olemas


Tel +3725654585; +358445654585
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
bazarre
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Quattro 2,8 1999(sodi), Ford Focus08 STW Ghia

postitati 14.01.08 17:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tanelr4
paides üks tiiva ja valleritega bemm millel taga 525ix quattro :D


See masin on leedukate ehitatud ja sees on samuti quattro märk kui ma ei eksi. Audi-Bemari hübriid:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kristo80
huviline

Avatar


Registreerunud 25.04.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 b5 1.8TQ Hoehnester

postitati 14.01.08 18:15 Tsiteeri


mina nägin tna TT millel oli taga rs kleps :D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 14.01.08 18:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tanelr4
paides üks tiiva ja valleritega bemm millel taga 525ix quattro :D




ega siin ple itsitada midagi.sellised buumerid täitsa olemas.aga kui reaalne see on,et `see`just 525 ix quattro-mine ja vöta kinni.:D
bmw ju quattro embleeme ei kasuta,kuid 525 ix olemas küll ja ka 4 vedu.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audiQ
huviline

Avatar


Registreerunud 03.01.07
Asukoht: võru-tartu
Kasutaja on eemal

Auto: V8 4.2 93a

postitati 14.01.08 19:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: olensaarlane
Tsitaat:
Algselt postitas: tanelr4
paides üks tiiva ja valleritega bemm millel taga 525ix quattro :D




ega siin ple itsitada midagi.sellised buumerid täitsa olemas.aga kui reaalne see on,et `see`just 525 ix quattro-mine ja vöta kinni.:D
bmw ju quattro embleeme ei kasuta,kuid 525 ix olemas küll ja ka 4 vedu.

no see on täiesti ebareaalne et bmw-l on quattro tähis. Bmw ix tähendabki antud auto nelja ratta vedu


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 14.01.08 20:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audiQ
Tsitaat:
Algselt postitas: olensaarlane
Tsitaat:
Algselt postitas: tanelr4
paides üks tiiva ja valleritega bemm millel taga 525ix quattro :D




ega siin ple itsitada midagi.sellised buumerid täitsa olemas.aga kui reaalne see on,et `see`just 525 ix quattro-mine ja vöta kinni.:D
bmw ju quattro embleeme ei kasuta,kuid 525 ix olemas küll ja ka 4 vedu.

no see on täiesti ebareaalne et bmw-l on quattro tähis. Bmw ix tähendabki antud auto nelja ratta vedu





;) üldjuhul ma sellele nagu vihjasingi.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
yepi
huviline

Avatar


Registreerunud 12.10.07
Asukoht: Nõmme
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2,5 TDQ 103 KW; A3 1,8 92 KW; Perlingo 1,4 55KW

postitati 14.01.08 20:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kozik
Veel üks huvitav isend :D, ei tea palju see hobuseid arendab 7.2 ja veel Turbo ka ;)
http://img454.imageshack.us/img454/928/f021ls0.th.jpg

Alles nüüd märkasin et uus mudel ka :D A9

Täitsa olemas see A9
http://www.autobild.de/mmg/mm_bildergalerie_20291.html?tab=0
http://picasaweb.google.com/modabrose/RussiaToLatvia/photo#5096176685933472434


Ihne maksab ühe korra, rumal kaks korda, jobu - kogu aeg.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audiQ
huviline

Avatar


Registreerunud 03.01.07
Asukoht: võru-tartu
Kasutaja on eemal

Auto: V8 4.2 93a

postitati 14.01.08 21:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: olensaarlane
Tsitaat:
Algselt postitas: audiQ
Tsitaat:
Algselt postitas: olensaarlane
Tsitaat:
Algselt postitas: tanelr4
paides üks tiiva ja valleritega bemm millel taga 525ix quattro :D




ega siin ple itsitada midagi.sellised buumerid täitsa olemas.aga kui reaalne see on,et `see`just 525 ix quattro-mine ja vöta kinni.:D
bmw ju quattro embleeme ei kasuta,kuid 525 ix olemas küll ja ka 4 vedu.

no see on täiesti ebareaalne et bmw-l on quattro tähis. Bmw ix tähendabki antud auto nelja ratta vedu





;) üldjuhul ma sellele nagu vihjasingi.

konkreetselt tõin välja fakti mitte ei vihjanud "kas on, või ei ole.. mina ka ei tea";)
aga ok see selleks :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 14.01.08 22:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audiQ
Tsitaat:
Algselt postitas: olensaarlane
Tsitaat:
Algselt postitas: audiQ
Tsitaat:
Algselt postitas: olensaarlane
Tsitaat:
Algselt postitas: tanelr4
paides üks tiiva ja valleritega bemm millel taga 525ix quattro :D




ega siin ple itsitada midagi.sellised buumerid täitsa olemas.aga kui reaalne see on,et `see`just 525 ix quattro-mine ja vöta kinni.:D
bmw ju quattro embleeme ei kasuta,kuid 525 ix olemas küll ja ka 4 vedu.

no see on täiesti ebareaalne et bmw-l on quattro tähis. Bmw ix tähendabki antud auto nelja ratta vedu





;) üldjuhul ma sellele nagu vihjasingi.

konkreetselt tõin välja fakti mitte ei vihjanud "kas on, või ei ole.. mina ka ei tea";)
aga ok see selleks :)


tean ainult niipalju,et bmw oma söidukeil quattro embleeme ei kasuta.kuid eks ole bmw-lgi nelikveoga söidukeid:325 ix/xi;330 xi/xd; 525 ix;530 xi/xd ning siis ka nn.maasturid.rohkemat ei usu,et teaks ega julge ka pakkuda.:D
las siis olla-meil ikkagi ju audiclub siin.kuid ega siis küsija suu pihta ju ei lööda.;)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Snowhite
huviline



Registreerunud 12.06.06
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C5 S6

postitati 17.01.08 12:03 Tsiteeri


Aga mulle näiteks pakub väga meelehead see, kui omanik teeb erinevatest margitähtedest autole nime vms taguotsale. kõige ilusam tulemus asjal on muidugi siis, kui näiteks on mingi tuuningfirma lahendus, ja ühtegi muud silti pole kusagil, kui ainult auto nimi või sis mingi rs vms lihtsat ja iseloomustavat. pedemajakaid võib muidugi igale poole panna. sleeperid on ka head. sõbraga ise ehitasime turboka, millel taga sõites arvaks, et on disla ja korralikult rikka seguga sõites tahmab tagast kah nagu disla. aint edasi käib 6 sekiga sajani:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
C20XE
huviline

Avatar


Registreerunud 01.09.07
Asukoht: Kohila
Kasutaja on eemal

Auto: BMW 525TD

postitati 17.01.08 12:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Snowhite
Aga mulle näiteks pakub väga meelehead see, kui omanik teeb erinevatest margitähtedest autole nime vms taguotsale. kõige ilusam tulemus asjal on muidugi siis, kui näiteks on mingi tuuningfirma lahendus, ja ühtegi muud silti pole kusagil, kui ainult auto nimi või sis mingi rs vms lihtsat ja iseloomustavat. pedemajakaid võib muidugi igale poole panna. sleeperid on ka head. sõbraga ise ehitasime turboka, millel taga sõites arvaks, et on disla ja korralikult rikka seguga sõites tahmab tagast kah nagu disla. aint edasi käib 6 sekiga sajani:D


Ärge unustage siis kere ehtimast märgiga 1,6D või 1,9 TDi. :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Auditehh
huviline



Registreerunud 20.06.07
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Tid

postitati 18.01.08 21:30 Tsiteeri


Pärnus liigub 100/a6 millel luugile kleebitud mitte originaal 2.2 :D.
Vahest ikka näen seda autot kui tööle, koju sõidan. Alati toob naeratuse suule.:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TuRiK
huviline



Registreerunud 07.08.04
Asukoht: eesti
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI

postitati 19.01.08 08:54 Tsiteeri


vaadake linnas igal teisel bemmil on M m2rk! :D aga rohkem mulle meeldis kui mingil kiirendus vqistlusel oli A8l mootoriks pandud 1.6 :o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 19.01.08 09:23 Tsiteeri


audiQ ja olensaarlane - õppige palun tsiteerima, inimesed! Kogu eelnevat pas*a ei pea oma postitusse kaasa võtma! Kui ei oska, siis kasutage "vasta" nuppu!
Tsitaat:
Algselt postitas: TuRiK
vaadake linnas igal teisel bemmil on M m2rk! :D

Bemmi M-tech on samalaadne Audi S-line'iga. Seega ei pruugi iga M-täht Bemmi peal veel M3 või M5 tähendada, vaatamata sellele, et see ///M embleem sinna juba tehasest pandud on. Enamasti tähistab see vaid orig. sportistmeid ja -rooli.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TuRiK
huviline



Registreerunud 07.08.04
Asukoht: eesti
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI

postitati 19.01.08 09:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
audiQ ja olensaarlane - õppige palun tsiteerima, inimesed! Kogu eelnevat pas*a ei pea oma postitusse kaasa võtma! Kui ei oska, siis kasutage "vasta" nuppu!
Tsitaat:
Algselt postitas: TuRiK
vaadake linnas igal teisel bemmil on M m2rk! :D

Bemmi M-tech on samalaadne Audi S-line'iga. Seega ei pruugi iga M-täht Bemmi peal veel M3 või M5 tähendada, vaatamata sellele, et see ///M embleem sinna juba tehasest pandud on. Enamasti tähistab see vaid orig. sportistmeid ja -rooli.


ma arvan enamus neid panid neid m2rke ise kadaka turult ostetud! ei usu et bmw ikka toppis iga teisele autole seda ainult rooli vqi istmete p2rast! vqib olla mqnele pandi ikka tehase poolt aga mitte siukestest kogudes nagu neid n2ha on ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 19.01.08 09:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TuRiK
ma arvan enamus neid panid neid m2rke ise kadaka turult ostetud! ei usu et bmw ikka toppis iga teisele autole seda ainult rooli vqi istmete p2rast! vqib olla mqnele pandi ikka tehase poolt aga mitte siukestest kogudes nagu neid n2ha on ;)

Sa võid arvata või uskuda, mida tahad, kuid fakt on, et väga paljudel E21, E30, E28 bemmidel on ///M märk iluvõrel ja taguotsal juba tehasest. Seespool on näiteks sellised rool ja istmed. M535 on ka näiteks lausa sellise mudelinimetusega tehasest välja tulnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TuRiK
huviline



Registreerunud 07.08.04
Asukoht: eesti
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI

postitati 19.01.08 10:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Tsitaat:
Algselt postitas: TuRiK
ma arvan enamus neid panid neid m2rke ise kadaka turult ostetud! ei usu et bmw ikka toppis iga teisele autole seda ainult rooli vqi istmete p2rast! vqib olla mqnele pandi ikka tehase poolt aga mitte siukestest kogudes nagu neid n2ha on ;)

Sa võid arvata või uskuda, mida tahad, kuid fakt on, et väga paljudel E21, E30, E28 bemmidel on ///M märk iluvõrel ja taguotsal juba tehasest. Seespool on näiteks sellised rool ja istmed. M535 on ka näiteks lausa sellise mudelinimetusega tehasest välja tulnud.


ma tean kuidas n2eb valja bemmi rool ja istmed M omad! ma r22gin nendest autodest millel neid ei ole! sa tahad öelda et igal bmwl olid need istmed ja roolid? ega neid nii palju kyll ei olnud


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audiQ
huviline

Avatar


Registreerunud 03.01.07
Asukoht: võru-tartu
Kasutaja on eemal

Auto: V8 4.2 93a

postitati 20.01.08 17:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Tsitaat:

Bemmi M-tech on samalaadne Audi S-line'iga. Seega ei pruugi iga M-täht Bemmi peal veel M3 või M5 tähendada, vaatamata sellele, et see ///M embleem sinna juba tehasest pandud on. Enamasti tähistab see vaid orig. sportistmeid ja -rooli.

samalaadne ta võib olla, kuid nendel M-märgi all sõitnud bmw-del mida mina näinud olen pole sellist rooli ega istmeid. Miks siis pole M-märke sportistmeid(nahast) ja rooli sisaldavatel autodel? Muidugi on erandeid. Pakun et 20% autodest tulid tehasest välja M märgiga milles tõesti oli ka vastav sisu.. ülejäänutele kleepisid aastaid hiljem omanikud lihtsalt need märgid külge, ihaldades neid väärtusi mida selle märgiga kaasa sai(jõudu või stiilsust)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
raunz
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.04
Asukoht: Tapa-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 B5 & A6 Avant 2.5TDI C5

postitati 09.02.08 16:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kozik
Revalist mööda sõites avastasin niisuguse isendi.. ? Kelle oma on see :)

http://img507.imageshack.us/img507/544/f018ex7.th.jpg

Vana teema aga - sai isegi täna seda "RS6 ABT"nähtud. Nimelt õde seletas mulle, et linnas on nüüd üks suur ja hästi lai Audi RS6 :D
Igastahes, taga on nüüdseks 2 toru asemel tervelt 4 summutitoru :cool:
EDIT: Pildil siiski ka 4 toru, nagu praegu - 2 kroomist, 2 ilma :D
Kui ma ei eksi, siis on vast tegu diisliga, mis tingib selle kroomist ja "mitte kroomist"


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
itimees8
huviline



Registreerunud 30.03.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi TT 225PS

postitati 09.02.08 17:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Tsitaat:

Bemmi M-tech on samalaadne Audi S-line'iga. Seega ei pruugi iga M-täht Bemmi peal veel M3 või M5 tähendada, vaatamata sellele, et see ///M embleem sinna juba tehasest pandud on. Enamasti tähistab see vaid orig. sportistmeid ja -rooli.


Vend omab e39 530D millel on paljalt sportlik mf rool ja alu uksepakud m paketist aga sellegipoolest mitu märki isegi salongis pressituna. Bmw d tellides piisab juba sportlikust roolist selleks et auga m märk külge kleebitaks. See ei käi muidugi 316 ///M5 kohta mida linnavahel ka päris usinalt liigub


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  ..  9
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 60.8% - SQL: 39.2%]