Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  6  7  8  9
Autor:
Pealkiri: Autochecki tähendused (Vastuseid: 206 | Vaatamisi: 155168)
weiks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.05.10
Asukoht: Sindi
Kasutaja on eemal

Auto: 80 2.7BiTQ 92'; A4 1.8TQ 95'; Cabrio 1.8T 95'; A4 3.0TFSi manu 08'; S4 3.0TFSi 10'; A4 1.8TFSi 13'

postitati 26.03.14 17:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: dUBZ
Kas autocheck peaks algama punaste tulukeste kontrollimisega või vastupidi? Mul näitab ainult pidurite viga ja siis pirniviga ja siis tuleb brake light ja see on ka kõik ja jääbki neid loopima.

Kui kõik ülejäänud asjad on korras, siis neid autocheck kuvama ei jäägi. Põlevad ikka need, millega seoses on midagi viga. Kas kõik pirnid on terved või loobib niisama pirn läbi ja brake light kirja? Ning esialgu kuvatakse jah punased vead, kuna need on ohtlikud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
dUBZ
huviline

Avatar


Registreerunud 27.11.10
Asukoht: Oslo/Märjamaa/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: D2 4.2Q, C4 2.8Q, B6 4Motion, B5.5 TDI

postitati 27.03.14 18:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: weiks
Kui kõik ülejäänud asjad on korras, siis neid autocheck kuvama ei jäägi. Põlevad ikka need, millega seoses on midagi viga. Kas kõik pirnid on terved või loobib niisama pirn läbi ja brake light kirja? Ning esialgu kuvatakse jah punased vead, kuna need on ohtlikud.


Mul on arvatavasti autochecki juhtmestik puudu, sest mul seda testi nagu läbi ei teegi, nii kui süüdet annan, siis kohe 2 korda piiksub ja siis viskab seda pirni ja pidurite viga ning brakelighti ja see ring kordub, kuniks seda tahhoka juures olevat pulka alla vajutada, mis vist siis asja ära nullib kuni järgmise süüte uuesti sisse keeramiseni. Huvitav on ka see, et nüüd sõites üle 2k RPMi viskab seda punast õlituld ka ja õlirõhunäidik oleks nagu kinni 4bari peal, isegi siis ei vaju nulli, kui süüde väljas on. Vanade kelladega oli see värk aga korras, õlitempi see eest tundub nagu näitaks õieti. Kontrollisin autol kõik tuled ka üle. Väljast töötavad kõik, seest on ainult konsoolis mõned pirnid otsad andnud, aga see küll ei tohiks seda pirnide viga anda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 27.03.14 19:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: dUBZ
Tsitaat:
Algselt postitas: weiks
Kui kõik ülejäänud asjad on korras, siis neid autocheck kuvama ei jäägi. Põlevad ikka need, millega seoses on midagi viga. Kas kõik pirnid on terved või loobib niisama pirn läbi ja brake light kirja? Ning esialgu kuvatakse jah punased vead, kuna need on ohtlikud.


Mul on arvatavasti autochecki juhtmestik puudu, sest mul seda testi nagu läbi ei teegi, nii kui süüdet annan, siis kohe 2 korda piiksub ja siis viskab seda pirni ja pidurite viga ning brakelighti ja see ring kordub, kuniks seda tahhoka juures olevat pulka alla vajutada, mis vist siis asja ära nullib kuni järgmise süüte uuesti sisse keeramiseni. Huvitav on ka see, et nüüd sõites üle 2k RPMi viskab seda punast õlituld ka ja õlirõhunäidik oleks nagu kinni 4bari peal, isegi siis ei vaju nulli, kui süüde väljas on. Vanade kelladega oli see värk aga korras, õlitempi see eest tundub nagu näitaks õieti. Kontrollisin autol kõik tuled ka üle. Väljast töötavad kõik, seest on ainult konsoolis mõned pirnid otsad andnud, aga see küll ei tohiks seda pirnide viga anda.

Juhtmestik vist puudu jah.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
dUBZ
huviline

Avatar


Registreerunud 27.11.10
Asukoht: Oslo/Märjamaa/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: D2 4.2Q, C4 2.8Q, B6 4Motion, B5.5 TDI

postitati 28.03.14 23:27 Tsiteeri


Võtsin nüüd kelladeploki uuesti lahti ja muutsin selle lüliti asendi seal inglise oma pealt saksa peale ja voilaa, hakkas autocheck ka tööle, aga õlirõhk ikka ei tööta. Mis asju ma peaksin edasi vaatama, et õlirõhk ka tööle hakkaks? Selle õlirõhu pärast viskab ikka üle 2k RPMi seda õlituld. Ja niipalju kui ma seda pirnide värki uurisin, siis mul oleks mingit tulede kontrollmoodulit vaja, et see pirnide viga ära kaotada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 29.03.14 07:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: dUBZ
Võtsin nüüd kelladeploki uuesti lahti ja muutsin selle lüliti asendi seal inglise oma pealt saksa peale ja voilaa, hakkas autocheck ka tööle, aga õlirõhk ikka ei tööta. Mis asju ma peaksin edasi vaatama, et õlirõhk ka tööle hakkaks? Selle õlirõhu pärast viskab ikka üle 2k RPMi seda õlituld. Ja niipalju kui ma seda pirnide värki uurisin, siis mul oleks mingit tulede kontrollmoodulit vaja, et see pirnide viga ära kaotada.

Peaks eespool kirjas olema kuidas seda viga nö kaotada, lihtsalt massi panna, aga vaata eestpoolt teemast täpselt järgi, kui tahad aga tulede kohtrolli tööle saada, siis jah vaja mooduleid.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
dUBZ
huviline

Avatar


Registreerunud 27.11.10
Asukoht: Oslo/Märjamaa/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: D2 4.2Q, C4 2.8Q, B6 4Motion, B5.5 TDI

postitati 31.03.14 09:31 Tsiteeri


Kas keegi oskab öelda, mis pistikust tuleb sisse õlirõhu anduri info? Nüüd ükspäev oli nii, et hommikul hakkasin sõitma minema, siis oli autochecki displeil ainult värvid olemas, ehk punane ja kollane, aga tähiseid polnud, mõtlesin, et okei pärast kodus vaatab. Sõitsin edasi natuke aega ja järsku viskas täiesti mustaks displei ja peale seda jooksid horisontaalselt 5 kriipsu. Jätsin auto seisma, käisin poes, tulin tagasi ja siis järsku oli autocheck korras uuesti :o Samuti ka toimis korraks õlirõhukell, aga põhimõtteliselt kohe ka lakkas töötamast. Nüüd olen jõudnud arusaamale, et pean kellad vast üle jootma, aga oleks vaja teada, millisest pistikust tuleb plokki õlirõhu info.

To audi_a4_v6: Ei leidnud eestpool kahjuks vastust oma küsimusele, millise(d) juhtme(d) peaksin massi laskma, et see pirniviga ära kaoks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 31.03.14 09:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: dUBZ
Kas keegi oskab öelda, mis pistikust tuleb sisse õlirõhu anduri info? Nüüd ükspäev oli nii, et hommikul hakkasin sõitma minema, siis oli autochecki displeil ainult värvid olemas, ehk punane ja kollane, aga tähiseid polnud, mõtlesin, et okei pärast kodus vaatab. Sõitsin edasi natuke aega ja järsku viskas täiesti mustaks displei ja peale seda jooksid horisontaalselt 5 kriipsu. Jätsin auto seisma, käisin poes, tulin tagasi ja siis järsku oli autocheck korras uuesti :o Samuti ka toimis korraks õlirõhukell, aga põhimõtteliselt kohe ka lakkas töötamast. Nüüd olen jõudnud arusaamale, et pean kellad vast üle jootma, aga oleks vaja teada, millisest pistikust tuleb plokki õlirõhu info.

To audi_a4_v6: Ei leidnud eestpool kahjuks vastust oma küsimusele, millise(d) juhtme(d) peaksin massi laskma, et see pirniviga ära kaoks.

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=102699
Siin peaks olema sulle vajalikku infot.
EDIT: Sorry jah, arvasingi, et see käesolev teema on hoopis see lingitud teema, sepärast viitasin, et vaata ettepoole. Mina paigaldasin ise autochecki just selle lingitud juhendi järgi.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
artsss
huviline

Avatar


Registreerunud 01.09.13
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal


postitati 30.08.14 13:48 Tsiteeri


Tere! Kes oskab öelda mis tuli on selline et õlikann ja all kirjas OIL SENSOR... ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
artsss
huviline

Avatar


Registreerunud 01.09.13
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal


postitati 30.08.14 17:10 Tsiteeri


http://public.fotki.com/artsss/audi-a6/10589783-7207210046.html
Tuli on iseenesest selline see OILSENSOR


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Siim89
huviline

Avatar


Registreerunud 07.06.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 1.8T; C4 2.2TQ;

postitati 30.08.14 18:56 Tsiteeri


C5 oli selline viga kui karteri küljes polnud ühendatud õlitasemeandur.


S4 OMC 238 km/h, ET 13,04
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
artsss
huviline

Avatar


Registreerunud 01.09.13
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal


postitati 31.08.14 15:26 Tsiteeri


Mul ongi C5. Aga ma arvan millegi pärast et äkki on see õlitemperatuuri anduri oma?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Siim89
huviline

Avatar


Registreerunud 07.06.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 1.8T; C4 2.2TQ;

postitati 04.09.14 14:13 Tsiteeri


C5 99+ vist võtabki samast sensorist mõlemad - taseme ja temperatuuri. Selle tulega ei näidanud ka mul temperatuuri.


S4 OMC 238 km/h, ET 13,04
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Oja1
huviline

Avatar


Registreerunud 23.09.13
Asukoht: Türi vald
Kasutaja on eemal

Auto: S5 & X5

postitati 06.10.14 16:03 Tsiteeri
A6 C4 2.6Q



Mul siis aegajalt hakkab vilkuma selline tuli. Vilgub mitte alati, aga vahel ja ajab närvi küll kui silmees vilgub.
Roolivõimuõli normis, piduri vedelik isegi ülenormi? Milles võib olla viga? Kui hüdraulika surve liiga madal, siis kuidas sellest aru saada?
http://static2.fotoalbum.ee/fotoalbum/430/112/0107556161350cd.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ipi
huviline



Registreerunud 06.07.13
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Quattro '97

postitati 06.10.14 17:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Oja1
Mul siis aegajalt hakkab vilkuma selline tuli. Vilgub mitte alati, aga vahel ja ajab närvi küll kui silmees vilgub.
Roolivõimuõli normis, piduri vedelik isegi ülenormi? Milles võib olla viga? Kui hüdraulika surve liiga madal, siis kuidas sellest aru saada?
http://static2.fotoalbum.ee/fotoalbum/430/112/0107556161350cd.jpg


Kui sul on esimesed piduriklotsid juhtmetega, siis suure tõenäosusega see juhe, mis klotsidest edasi kapoti alla läheb katki.
Mul oli sama asi, et algul vahepeal vilkus ja mingi aeg jäigi vilkuma, nüüd võtsin kätte ja lõikasid kapoti alt juhtme läbi ning juhtmeotsad kokku ning probleem sai lahendatud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Oja1
huviline

Avatar


Registreerunud 23.09.13
Asukoht: Türi vald
Kasutaja on eemal

Auto: S5 & X5

postitati 06.10.14 19:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ipi
Tsitaat:
Algselt postitas: Oja1
Mul siis aegajalt hakkab vilkuma selline tuli. Vilgub mitte alati, aga vahel ja ajab närvi küll kui silmees vilgub.
Roolivõimuõli normis, piduri vedelik isegi ülenormi? Milles võib olla viga? Kui hüdraulika surve liiga madal, siis kuidas sellest aru saada?


Kui sul on esimesed piduriklotsid juhtmetega, siis suure tõenäosusega see juhe, mis klotsidest edasi kapoti alla läheb katki.
Mul oli sama asi, et algul vahepeal vilkus ja mingi aeg jäigi vilkuma, nüüd võtsin kätte ja lõikasid kapoti alt juhtme läbi ning juhtmeotsad kokku ning probleem sai lahendatud.


Kus see juhe paikneb? Mingit pilti kus asub kapote all?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
-v8-
huviline

Avatar


Registreerunud 15.10.12
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4.2Q

postitati 07.10.14 05:36 Tsiteeri


Mind vaevab selline probleem, et spido käis odomeetri remondiks maas. Nüüd tagas pannes ilutseb kohe süüte sissepannnes seal nr 51. Autocheck midagi rohkemat ei tee. Autoks 93.a coupe.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ipi
huviline



Registreerunud 06.07.13
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Quattro '97

postitati 07.10.14 17:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Oja1
Tsitaat:
Algselt postitas: ipi
Tsitaat:
Algselt postitas: Oja1
Mul siis aegajalt hakkab vilkuma selline tuli. Vilgub mitte alati, aga vahel ja ajab närvi küll kui silmees vilgub.
Roolivõimuõli normis, piduri vedelik isegi ülenormi? Milles võib olla viga? Kui hüdraulika surve liiga madal, siis kuidas sellest aru saada?


Kui sul on esimesed piduriklotsid juhtmetega, siis suure tõenäosusega see juhe, mis klotsidest edasi kapoti alla läheb katki.
Mul oli sama asi, et algul vahepeal vilkus ja mingi aeg jäigi vilkuma, nüüd võtsin kätte ja lõikasid kapoti alt juhtme läbi ning juhtmeotsad kokku ning probleem sai lahendatud.


Kus see juhe paikneb? Mingit pilti kus asub kapote all?


Kõige lihtsam on minna auto juurde ja hakata piduriklotside juurest mööda juhet minema, siis leiad üles.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
john
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.03
Asukoht: Tallinn - Helsink
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90 GTO, Audi 90 Treser, Audi 200 Quattro, El Camino 5.7

postitati 08.10.14 12:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ipi
Tsitaat:
Algselt postitas: Oja1
Mul siis aegajalt hakkab vilkuma selline tuli. Vilgub mitte alati, aga vahel ja ajab närvi küll kui silmees vilgub.
Roolivõimuõli normis, piduri vedelik isegi ülenormi? Milles võib olla viga? Kui hüdraulika surve liiga madal, siis kuidas sellest aru saada?
http://static2.fotoalbum.ee/fotoalbum/430/112/0107556161350cd.jpg


Kui sul on esimesed piduriklotsid juhtmetega, siis suure tõenäosusega see juhe, mis klotsidest edasi kapoti alla läheb katki.
Mul oli sama asi, et algul vahepeal vilkus ja mingi aeg jäigi vilkuma, nüüd võtsin kätte ja lõikasid kapoti alt juhtme läbi ning juhtmeotsad kokku ning probleem sai lahendatud.


Piduriklotsil on kollane samasugune hoiatus märk. See punane märk viitab ikka piduripommi veale.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ipi
huviline



Registreerunud 06.07.13
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Quattro '97

postitati 08.10.14 16:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: john
Piduriklotsil on kollane samasugune hoiatus märk. See punane märk viitab ikka piduripommi veale.


Minu 97 aasta A6 C4-l ühtegi kollast märki aramatuuris küll ei ole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Oja1
huviline

Avatar


Registreerunud 23.09.13
Asukoht: Türi vald
Kasutaja on eemal

Auto: S5 & X5

postitati 10.10.14 16:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ipi
Tsitaat:
Algselt postitas: john
Piduriklotsil on kollane samasugune hoiatus märk. See punane märk viitab ikka piduripommi veale.


Minu 97 aasta A6 C4-l ühtegi kollast märki aramatuuris küll ei ole.


Just-just, minul ka ei ole ühtegi kollast 95 aastal.

Aga asjast siis niipalju, et täna sai pandud esimeste klotsiandurite juhtmed kokku, aga tuli ikka vilgub. Panime siis ratta juurest otsad kokku mitte kapoti alt.
Pakkuge milles võiks veel viga olla.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
-v8-
huviline

Avatar


Registreerunud 15.10.12
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4.2Q

postitati 10.10.14 16:40 Tsiteeri


Enda a8 oli see juhe katki kuskilt sealt kus kinnitub amordi külge. Nii et klotsi juurest ei pruugigi aidata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mikulaine
huviline



Registreerunud 03.01.15
Kasutaja on eemal


postitati 07.01.15 08:36 Tsiteeri


Küsimus selle autochecki kohta. Kui auto käima panen, näitab piduri errorit. Kui seejärel kohe töötaval autol viin läbi autochecki siis, ta enam midagi ei näita ja lõpus tuleb "OK" ette. Mis teema võib siin olla? Mida üldse hakkab autocheck näitama kui mingi asja juures probleem on? Autoks A4 B6.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
-v8-
huviline

Avatar


Registreerunud 15.10.12
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4.2Q

postitati 07.01.15 10:42 Tsiteeri


Piduri viga kustubki alles siis kui oled korra pidurit vajutanud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ristoluh
huviline



Registreerunud 12.02.15
Kasutaja on eemal


postitati 12.02.15 21:51 Tsiteeri


http://20vturbo.planet.ee/autocheck/4.JPG

Tere , küsimus selline et hakkas vilkuma antud tuluke ja autot käivitades oleks nagu aku tühi olnud, vaevu käivitus. Sai sõidetud umbes 25 km. Sõidu ajal kõik käitus viisakalt, aku laadimist näitas ka norm pingega. Peale seisma jätmist proovisin uuesti käivitada ja kui süüte sisse keerasin siis aku seier vajus 12 pealt 8 peale ja ei käivitunud, armatuuris taas vilkus see märk. Mahlad vaatasin üle ja paistsid normis olema niipalju kui õhtul pimedas nägin kuid vaatan veel päeval üle.Paluks abi , autoks a4 b5 96a 2,6l v6 110kw.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ristoluh
huviline



Registreerunud 12.02.15
Kasutaja on eemal


postitati 13.02.15 09:40 Tsiteeri


Probleemi tekitas aku mis andis otsad ja aju kuvas ette suvalise vea, peale aku vahetust korras kõik.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  6  7  8  9
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 64.9% - SQL: 35.1%]