Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Klaasipesupaagi maha võtmine A4-jal (Vastuseid: 5 | Vaatamisi: 1525)
Rom
huviline



Registreerunud 28.05.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C6 3.0TFSI S-line

postitati 14.06.07 07:24 Tsiteeri
Klaasipesupaagi maha võtmine A4-jal



Tekkis mure klaasipesupaagi maha võtmisel, nimelt ei saanud ühele poldile ligi (pildil jupp nr.30). Enne, kui tagumise pamprini auto lahti võtan :D selle pagana paagi pärast otsustasin siit nõu targematelt küsida.
Teine küsimus kuidas käib ära pumba mootor vindiga/tõmmates vms (pildid jubin nr.29)?

Ah jaa link pildile ka: http://www.elcats.ru/audi/parts.asp?mdl=156&unit=824078E7

Autoks A4-95a. 2,8 V6 mina oma sepa kätega ei mahu kuskile seal kapoti all ligi:mad: järgmise auto ostan kindlasti 4ja või isegi 3pütase 0,9L mootoriga, saab vähemalt ligi kuhu vaja ja ei teki günekoloogi tunnet :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rom
huviline



Registreerunud 28.05.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C6 3.0TFSI S-line

postitati 14.06.07 19:42 Tsiteeri


Nuuh keegi ei teagi või? Siis küsiks teistpidi kus kohast saab remondi raamatut osta vene keelset? (kadaka turul oli igasuguseid raamatuid aga minu kere&mootori kombinatsiooni polnud:o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jan-kos
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A100TDIC4 oilexpress ja pargimaastur

postitati 15.06.07 09:37 Tsiteeri


Logari võtad enne alt ära ja siis tuleb paak maha, pump tuleb lihtsalt tõmmates ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rom
huviline



Registreerunud 28.05.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C6 3.0TFSI S-line

postitati 17.06.07 15:36 Tsiteeri


Tänan vastuse eest, sain mootori kätte ilma paagi maha võtmiseta. Viga seisnes selles, et mootori võll oli kinni kiilunud/roostetanud. Puhastasin korralikult ära ning õlitasin ära ja kuna lõtke ega poomisi ei esinenud panin sama pumba tagasi, aga nüüd selline mure, et kompu ei näita, et paagis pole vett:( Nivooanduri panin õigesti kokku aga ei funka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
real1
huviline

Avatar


Registreerunud 09.06.06
Asukoht: Värska
Kasutaja on eemal

Auto: B3, B4, B5; B7, C4, C6

postitati 17.06.07 16:03 Tsiteeri


Ju siis ikka sai midagi valesti kokku. Muideks ostsin just oma autole poest uue klaasipesuvee mootori, maksis 107 kr. Pole palju;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rom
huviline



Registreerunud 28.05.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C6 3.0TFSI S-line

postitati 17.06.07 16:16 Tsiteeri


Ma ei tea kus poest sa ostsid aga Reval küsis sellise jubina eest mitte rohkem ega vähem, kui 823.-eeku. Forssis selline debiilne süsteem, et näd.vahetusel nad telefonile ei vasta ja hinnapäringut on võimalik vaid meili teel teha mida ma ka tegin laupäeval kl.10:05 ja siiani pole vastust saanud:( ja lõin käega. Olen väga rahul, et enda mootorist asja sai, eks uurin seda nivoo asja veel.

Edit: kui kedagi peaks huvitama siis forssis selline pump (taseme anduriga) 236.-


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 34.3% - SQL: 65.7%]