Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: hea mootoridiagnostika koht tartus? (Vastuseid: 3 | Vaatamisi: 1950)
macdiversant
huviline



Registreerunud 10.12.03
Asukoht: Tartu - Peedu - Otepää
Kasutaja on eemal

Auto: A5Q

postitati 20.12.03 11:32 Tsiteeri
hea mootoridiagnostika koht tartus?



Help needed!
Nimelt stoori selline, et sai masinat vahetatud , aga kuna sõiduki ajalugu on tundmatu, hooldusraamatut ei ole ja eelmise omaniku juttu ma nagu kahh päris tõe pähe võtma ei kipu, seega tuleks mootorile teha kiire diagnostiline ülevaatus, et siis saada adekvaatne ja objektiivne hinnang mootori seisundi kohta.
Selline oli siis taust, nüüd jõuaksin antud teemapealkirja juurde tagasi ja küsiksin, et kas oskate soovitada enda või sõprade-tuttavate positiivsetele kogemustele toetudes soovitada igati väärt (hea kvaliteet+mõistlik hind) mootoridiagnostika kohta (soovitavalt) Tartu linnas?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
margus
huviline

Avatar


Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 20.12.03 11:34 Tsiteeri


Ise olen Opelis käinud.
SAmas kui liiga suur järjekord ei ole, siis võiksid proovida Dia-sse. See on seal Tehase tänaval ja silt ka näha tänaval.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
macdiversant
huviline



Registreerunud 10.12.03
Asukoht: Tartu - Peedu - Otepää
Kasutaja on eemal

Auto: A5Q

postitati 22.12.03 07:56 Tsiteeri


tänud, uurin asja.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
viljar
huviline



Registreerunud 28.08.03
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90 2.3 quattro `87

postitati 23.12.03 07:57 Tsiteeri


Opelisse ära mine. Minu auto keerasid nad seal persse. Võin veel paar inimest õelda, kes sealt auto sitemas korras tagasi saanud. Mine tehase tänavale. Veits kallim ehk on, aga panevad auto ka perfektselt käima. Olen ise kaks korda käinud ja tööga rahule jäänud. Ise käisin seal mingi Marguse juures vist. Suurem ja turskem mees.
Hoov on neil uusi ja uhkeid autosid täis. peab hea koht olema, kui oma autod neile usaldatakse


ainult quattro
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 8.7% - SQL: 91.3%]