Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: AC Drag 2007 Kevad - järelkaja (Vastuseid: 72 | Vaatamisi: 18081)
tarts
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 14.05.07 16:55 Tsiteeri


pärnakate 200 on väga tublid - kiired ja ilusad.

oliveril ajad muidugi alla lootuste, kuid siiski kiireim lõppkiirus Audide seas ja arvestades sõitude käike (stardid ei õnnestunud ja 250-300m peal surve all lõdvikud maas) ei olnudki kõik nii masendav. Kõrvaltvaatajana nägin kuidas Oliver oli selgelt üliärev ja soovis väga, head märki maha saada, seekord ei õnnestunud, pole hullu.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TT
huviline



Registreerunud 08.06.04
Asukoht: GDN
Kasutaja on eemal


postitati 14.05.07 19:49 Tsiteeri


Miskipärast kukub Oliveri autol rõhk stardis väga maha ja sellise õhufiltriga ei ole võimalik rallit sõita:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rain
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.10.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad ja A6 Allroad

postitati 14.05.07 20:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TT
Miskipärast kukub Oliveri autol rõhk stardis väga maha ja sellise õhufiltriga ei ole võimalik rallit sõita:D


Viimane sõit oli ju ilma õhufiltrita ja ka genekarihmata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kiireaudi
klubiliige



Registreerunud 27.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Sline-10; Q7 4,2 TDI; Stang-68

postitati 14.05.07 20:42 Tsiteeri


Oliveri lõppkiirus eeldaks 11,8-12,0 aega, mis omakorda tähendaks ca 300+ kw olemasolu kaane all.

Ivo 12,5 aeg 1800kg kaaluva autoga on kõva tulemus, Bizige peaks sõitmist harjutama, see S2 oli minu mäletamist mööda 260või270kw, mis peaks tagama tulemuse ca 12,8-12,9

Suun, kutsu ilkujad kiirendama kiiruselt 200-300 km/h ja usu mind, sul ei ole kuigi palju sõpru.

Keep going :D


11,823@191,5km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kikkike
huviline



Registreerunud 25.11.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat

postitati 14.05.07 20:55 Tsiteeri


Üritus oli tore nagu ikka ja alati kõik üritused audiclubis.:)
Ilmaga ka vedas.
Aitähh toreda päeva eest.


Muutuste tuuled....
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Silwer
huviline



Registreerunud 11.12.02
Kasutaja on eemal


postitati 14.05.07 21:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kiireaudiIvo 12,5 aeg 1800kg


1800kg - mis seal nii palju kaalub? A200 20v jääb ikka 1500-1600kg vahele.


BMW 325i E30 2,8 stroker & BMW 328iT E36 & Seat Altea XL 2,0 TDI+DSG
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
miilits
huviline



Registreerunud 12.03.07
Asukoht: Tartu/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8

postitati 14.05.07 21:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Silwer
Tsitaat:
Algselt postitas: kiireaudiIvo 12,5 aeg 1800kg


1800kg - mis seal nii palju kaalub? A200 20v jääb ikka 1500-1600kg vahele.

paks pe*se? :p


---------------------------
til' audi do us appart.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 14.05.07 21:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tarmo
ahjaa, ja mis veel meelde tuli, päeva parim 60ft oli lorrapil (1,6) joostes !!! :D

Krt, ainult 1 jobujõud, aga milline pidamine ja vääne :o .... :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tmac
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.9 TDI

postitati 14.05.07 22:19 Tsiteeri


Arne Valge ei ole terve inimene ma ütlen 12.41 ja seda ainult chipitud RS4ga. Väga Muhe.

Samamoodi Xan 13.24 sõidab see auto veel alla 13 ja seda see aasta.

Ise viibisin üritusel suhteliselt vähe kuna lihtsalt Speedest oli minust enamuse energia välja imenud, aga ootaks aegasid ,et kas sai Oliver lõpuks sõitma ennast või mitte. Minu nähtud 13.3 ei ole selle auto aeg


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Silwer
huviline



Registreerunud 11.12.02
Kasutaja on eemal


postitati 14.05.07 22:22 Tsiteeri


Ajad on ju ammu üleval...


BMW 325i E30 2,8 stroker & BMW 328iT E36 & Seat Altea XL 2,0 TDI+DSG
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
oliver
huviline



Registreerunud 10.02.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat 1,9tdi 2001a ja Kawasaki Ninja 750cc 97a

postitati 14.05.07 23:42 Tsiteeri


Oli meeldiv pühapäev, sai jällegist mõned nimed ja näod kokku viidud :) mis minu sõite puudutab, siis nagu tarts ütles, olid ootused suured..kui läks nii nagu läks..aga püssi põõsasse ei viska veel niipea :) igatahes..jään huviga ootama sügisest ac üritust. Suured tänud ka kaasklubilistele, kes peale abipalvet läbi mikri, tulid krokodille tooma, aitäh raxile kes aitas neid pagana torusid painutada :P...see näitab et meil on üks lahe klubi :)


elu nagu hernel...peaasi et supi sisse ei satu!!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kiireaudi
klubiliige



Registreerunud 27.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Sline-10; Q7 4,2 TDI; Stang-68

postitati 15.05.07 06:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Silwer
Tsitaat:
Algselt postitas: kiireaudiIvo 12,5 aeg 1800kg


1800kg - mis seal nii palju kaalub? A200 20v jääb ikka 1500-1600kg vahele.


Mine ja kaalu mõni ära, siis räägime edasi ;)


11,823@191,5km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 15.05.07 06:54 Tsiteeri


Herr Valge RS4-st siis:
masin täitsa stokk, nii stokk kui saab ( väljalase, filter jms ), ainuke, mis oli, oli SKN 323KW kivi ;)
Seega, siis sama soft, mis minu kunagise RS4-ja ajus pesitses ( koopia ).
Peeteri RS4: SKN 323KW soft, väljalaskest eemaldatud alumised suured katid ning eelviimane pütt, sportfilter, forge by-passid.

Mis siit järeldada? Puhas "tihendi" eksimus, ka Peetril ei pidanud sidur, ei pidanud korralikke starte, starti see alla 13 sek aeg läks, paraku.

Mäletamistmööda jäi minu rekordiks RS4-ga:
12.71 sek
180.69km/h
reaktsioon: 0.130sek

Jällegi SKN 323KW soft, K&N filter, metall by-passid, Quattro GmbH väljalase, ei saanud mina kunagi KORRALIKULT ( õigeaegselt ) seda va 2-st käiku sisse.

MTM stage1 ( 309 KW ) ei ole paljustki seda, mis SKN 323KW, seda on proovinud võrrelda MTM ( 309 KW-ga ) mitu RS4-ja omanikku Eestist.


lapsepõlvest alates meeldinud 20VT R5
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
forsin
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.04
Asukoht: Audirstad(no)/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S6T, S6TD, Golf TDi 200hp, Multivan

postitati 15.05.07 13:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tarmo
Leia oliveri rs2-lt see anomaalia üles, miks auto ei liigu nii nagu peaks ja ma arvan et oliver teeb sulle suuremas koguses õlut välja.
Selle asemel et neid jutupaunikuteks nimetada, tee ise midagi ära, et need autod ükskord korralikult liikuma saaks.
Oliver võta minuga ühendust, pole su autot varem uurinud kuid haapsalus jäi silma kolm suurt viga üks nendest teeb mootori korralikult teravaks ja sinna võib jääda sek. või+ ja kolmas viga ei ole kõrvaldatav.peale põgusat telefoni kõne saad asjaga ise hakkama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 15.05.07 17:48 Tsiteeri


Kuna me olime sunnitud viima stardi eelmisel päeval toimunud Speedesti kola pärast edasi, siis sellest ka paljude paremad ajad. Väidetavalt on tavarehviga seal puhtal betoonil haarduvus parem kui kummisegusel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
arro
klubiliige

Avatar


Registreerunud 10.11.06
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C3 quattro, C4 quattro

postitati 16.05.07 12:57 Tsiteeri


Minu esimene üritus AC ja muud küll midagi ei oska öelda kui kiidusõnu! :D Olin siis esimest korda ka ise kiirendamas ja noh ega midagi suurt oodata ei olnudki kuna ainukene kas oli AT kastiga oma klassis ja kindlasti sinna mull need sekundid läksidki.
Muidugi ei saa mainimatta jätta Pärnu meeste 200 si vaieldamattud lemmikud.
Loodan et Oliver ja Suun saavad järgmiseks kiirenduseks oma autod ka korralikult jooksma.
Muidugi ka suured suured kummardused ürituse korraldajatele, minu arust oli kõik väga hästi tehtud. TÄNUD TEILE!!!:D
Ja ega nüüd muud üle jää kui oodata järgmistt üritust.;):D;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Xan
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.05
Asukoht: Tallinn / Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 C4 4,2NQ, Audi C4 Q (projekt)

postitati 16.05.07 13:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: indro
Kuna me olime sunnitud viima stardi eelmisel päeval toimunud Speedesti kola pärast edasi, siis sellest ka paljude paremad ajad. Väidetavalt on tavarehviga seal puhtal betoonil haarduvus parem kui kummisegusel.


On parem pidamine, minu puhul näiteks stabiilselt 0.2 seki paremad 60ft ajad. Üks asi millele veel tähelepanu juhiks on see, et tegelikult on EAL-is ürituse registreerimine väga lihtne ja täiesti tasuta. Sisuliselt on vaja ainult juhendit, raja plaani ja elementaarset ohutuse tagamist. Võiks ära teha täiesti, praegu on kehtiva litsentsiga sõitjatel võimalus registreerimata üritusel sõitmise tõttu litsentsist ilma jääda.


Arhitektuurne projekteerimine ja detailplaneeringute koostamine.
Küsi lisa 50 18 059
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Q78
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.08.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe 2,8 quattro, Audi A4 B7 3,0TDI Avant quattro

postitati 16.05.07 14:52 Tsiteeri


Juba sügisene kiirendus oli väga ok... kuid nüüd tehti veel SUUR samm edasi!... tänud korraldajatele!... TUBLID OLETE!:)...

Endal jällegi kiiruselt kolmas auto omas klassis... kuid seekord tuli teine koht:)... ja mis siin ikka varjata... jällegi tuli kaotus 2,3 liitriselt 20 klapiliselt:(... peab vist kusagilt need 0,5 sekundit leidma... õnneks sügiseni veel aega:P...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 16.05.07 15:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Xan
Üks asi millele veel tähelepanu juhiks on see, et tegelikult on EAL-is ürituse registreerimine väga lihtne ja täiesti tasuta. Sisuliselt on vaja ainult juhendit, raja plaani ja elementaarset ohutuse tagamist. Võiks ära teha täiesti, praegu on kehtiva litsentsiga sõitjatel võimalus registreerimata üritusel sõitmise tõttu litsentsist ilma jääda.

Oleks me teadnud, et see EAL-s ürituse registreerimine nii lihtne on ja sellest varem kui reedel teada saanud, siis oleks üritus ka registreeritud olnud. Sügisese ürituse registreerimine seal kindlasti ära, et poleks litsentsi omavatel inimestel sanktsioone karta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
miilits
huviline



Registreerunud 12.03.07
Asukoht: Tartu/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8

postitati 16.05.07 15:43 Tsiteeri


paar huvitavat pilti veel:

http://extranet.vet.agri.ee/miilits/hahehu/images/Untitled-1%20cafgfpy.jpg
http://extranet.vet.agri.ee/miilits/hahehu/images/Untitled-4%20agcopy.jpg
http://extranet.vet.agri.ee/miilits/hahehu/images/Untitled-4%20cogpy.jpg
http://extranet.vet.agri.ee/miilits/hahehu/images/Untitled-afaf1%20copy.jpg


---------------------------
til' audi do us appart.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
RaidoB4
Bännitud



Registreerunud 20.01.07
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal


postitati 19.05.07 13:06 Tsiteeri


vägev oli jah. ja kokkuvõttes läks täpselt nii nagu ma arvasin. aga tähtis polegi võit vaid osavõtt :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Xan
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.05
Asukoht: Tallinn / Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 C4 4,2NQ, Audi C4 Q (projekt)

postitati 19.05.07 16:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: indro
Tsitaat:
Algselt postitas: Xan
Üks asi millele veel tähelepanu juhiks on see, et tegelikult on EAL-is ürituse registreerimine väga lihtne ja täiesti tasuta. Sisuliselt on vaja ainult juhendit, raja plaani ja elementaarset ohutuse tagamist. Võiks ära teha täiesti, praegu on kehtiva litsentsiga sõitjatel võimalus registreerimata üritusel sõitmise tõttu litsentsist ilma jääda.

Oleks me teadnud, et see EAL-s ürituse registreerimine nii lihtne on ja sellest varem kui reedel teada saanud, siis oleks üritus ka registreeritud olnud. Sügisese ürituse registreerimine seal kindlasti ära, et poleks litsentsi omavatel inimestel sanktsioone karta.


Ma tegelikult Siimule helistasin ja ta soovitas sulle helistada. Aga ma sel hetkel olin ise EAL-is ja polnud sinu numbrit käepärast, ja pärast Speedesti ettevalmistuste käigus lipsas meelest, sorry :D

PS: Sellepärast ma nii täpselt teangi, et see regamine nii lihtne on, kuna EAL-i mees oli mul kõrval.


Arhitektuurne projekteerimine ja detailplaneeringute koostamine.
Küsi lisa 50 18 059
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Oll
huviline



Registreerunud 04.12.02
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: BMW

postitati 14.06.07 19:16 Tsiteeri


Panen siis teistele vaatamiseks ühe video - minu S4vs911

Video

Tegemist siis ajasõiduga ja kodanik 911 roolis jäi natuke stardis magama aga minu 60ft 1,836 vs tema
1,922 on ikkagi väike võit :)


"My wheel bolts require more torque than your Honda makes..."
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 61.5% - SQL: 38.5%]