Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: AC Drag 2007 Kevad - järelkaja (Vastuseid: 72 | Vaatamisi: 18083)
ellar
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.05
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: audi 200 TQ 20V

postitati 13.05.07 22:29 Tsiteeri


Lõpuks tuli võit koju :D
Õnnitlused Iffile ja Laurile ;)
Ja Tänud AC-le :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TanelJ
huviline



Registreerunud 28.08.06
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Ford Probe 24V 2.5L V6 120kw '96a

postitati 13.05.07 22:48 Tsiteeri


Väga kõva üritus! Audi 200-d olid minu vaieldamatud lemmikud.

Üks random pilt üritusest.:
http://img341.imageshack.us/img341/951/acdrag1pv4.jpg

;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jvc
huviline

Avatar


Registreerunud 10.04.06
Asukoht: vääna
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,3E´92

postitati 13.05.07 23:09 Tsiteeri


sain ka siis esimest korda ennast kohale:)
väga pro üritus oli, minu poolt siis ka mõned klõpsud


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lorrap
klubiliige



Registreerunud 24.10.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat Variant 4-motion 1,9TDI-PD

postitati 13.05.07 23:24 Tsiteeri


Paar klõpsu ka minupoolt(kliki pildil):
http://tarmo.astronet.ee/galerii/albums/audiclub/2007_05_13_kiirendus/IMG_6063.JPG

Ning see on siis meeldetuletuseks, kuidas kindlasti ei tohi käituda....

http://tarmo.astronet.ee/galerii/albums/audiclub/2007_05_13_kiirendus/IMG_6212.JPG


...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
TT
huviline



Registreerunud 08.06.04
Asukoht: GDN
Kasutaja on eemal


postitati 14.05.07 07:23 Tsiteeri


3,0 Tdi oli esindatud 3 tonni kaaluva Q7 näol.
Kaalusin kodus enne tulekut, et kas võtta A6 või A4 - uskuge või mitte, aga need autod on võrdsete dünaamiliste omadustega - arvates, et kaasvõistlejate suhtes ei oleks aus tulla A6-ga, tulin A4-ga (mida ei tulnud kahetseda).
A6 on võimeline sõitma kõrget 14, A4 3,0 Tdi veel kiiremini.
171 Kw ja 450Nm teevad oma töö;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lukas
huviline



Registreerunud 29.07.04
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: paar käru

postitati 14.05.07 07:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: vvv
ma kohe mitte ei saa olla vaikki ja mitte kommenteerida "paljuklapilisi nuhtluseid" väga mage
siin mõne venna "320 kw oli näha" kuidas üldse ei ole asi nii nagu peaks.

ühesõnaga tahtsin öelda, et väga kõvad jutuvennad olete olnud terve talve.

No hard feelings,


Loodan väga, et kuulud ise nende hulka kellel kõik alati 100% õnnestub. Tegemist on tehnikaspordiga ja alati ei lähe nii nagu tahad. Kord õnnestub-kord mitte.

Su jutt kõlab umbes nii, et läksin Veerpalut vaatama ja näe ei võitnudki järelikult pole jõudu või ei oska suusatada.

Üldiselt oleks mul väga piinlik Sinu asemel.

Üritus ise oli väga kena. Rahvas oli sõbralik, suhteliselt kaine (endast ei räägi) ning ilm ka suurepärane. Sügisel üritan ise ka sõita kuigi tean juba täna, et üle 3 sõidu ei tule :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Lauri_T
huviline

Avatar


Registreerunud 12.05.06
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 1,8T

postitati 14.05.07 07:40 Tsiteeri


Väga viis üritus, korraldajatele suured tänud! Kohe hea on käia sellistel üritustel, kus kõik sujub ja miskeid mõtetuid probleeme ei tekitata. Enda aeg tuli suure üllatusena, kuna suurt midagi ju teinud pole. Stock tehnika, näpitud aju ja 13,3.. võib rahule jääda küll. Sügiseks aga mõtted vaikselt juba liiguvad :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
janxs
huviline



Registreerunud 09.11.06
Asukoht: vändra vald
Kasutaja on eemal

Auto: audi 80 quattro 2,0. 101kw.

postitati 14.05.07 07:49 Tsiteeri


Väga õige jutt,alati ei õnnestund isegi Summil F-1-es kõik 100%.Ise olen väga rahul,käisin esimest korda AC üritusel,rahvas väga sõbralik ja üritus hästi korraltatud.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
A4TQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.07.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: SQ7, 911

postitati 14.05.07 09:02 Tsiteeri


Üritus oli hästi organiseeritud ja sujus hästi.
Suurkiitus korraldajatele ja Ac rahvale.
Enda sõidud läksid aia taha. Kord jamas tehnika, kord vedas tihend rooli ja istme vahel alt. Aga pole hullu, elu läheb edasi.;)
Suur tänu jõuvankrile ilma kelleta poleks ma nii kaugele jõudnud


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 14.05.07 09:06 Tsiteeri


ahjaa, ja mis veel meelde tuli, päeva parim 60ft oli lorrapil (1,6)
joostes !!! :D

staffi liikmena ma arvan et mul ei ole küll viisakas järgnevat nüüd öelda, aga kuna täpsireissijad juba said sarjata, siis ei saa ma ka järgmist kodanikku tsiteerimata jätta:
Tsitaat:
Algselt postitas: vvv
ma kohe mitte ei saa olla vaikki ja mitte kommenteerida "paljuklapilisi nuhtluseid" väga mage
siin mõne venna "320 kw oli näha" kuidas üldse ei ole asi nii nagu peaks.

ühesõnaga tahtsin öelda, et väga kõvad jutuvennad olete olnud terve talve.


a kus sinu überthjüüning coupe on?
või sigaheas korras s6+ mis oli su "lapsepõlveunistus" ja igaveseks sinu auto?
mis ma öelda tahan sellega, et sa ise oled lihtsalt samasugune või veel suurem jutumees.
leia oliveri rs2-lt see anomaalia üles, miks auto ei liigu nii nagu peaks ja ma arvan et oliver teeb sulle suuremas koguses õlut välja.
sama ka suuni s4 kohta, pidevad kalad kummitavad neid autosid ja ei saa lihtsalt liikuma neid.
selle asemel et neid jutupaunikuteks nimetada, tee ise midagi ära või hakka poistele sponsoriks, et need autod ükskord korralikult ja vastupidavalt liikuma saaks.
ahjaa, ja niipalju kui ma tean, siis mainitud autod on igapäevakasutuses.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 14.05.07 09:22 Tsiteeri


üritus nagu ac'le kohane, super-luks! see 3,0 tdi võiks C klassi limselt kõige paremini sobida, olen näinud seda mootorit a6'e peal liikumas ja masin liigub ikka üllatavalt hästi.

tänud staffile meelidiva ürituse eest.

osalejad ja vaatajad võiksid siiski viisakusest veidikenegi ajalisa oma marutihedast ajakavast leida, et ka autasustamist vaadata ja võitjatele aplodeerida. iga aasta on sinna jäänud miskipärast sama pisike seltskond ja siis võitjad. mage värk.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AudiTeam
klubiliige
ac aasta auto 2012 & 2013 võitja

Avatar


Registreerunud 30.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S7 Sportback & Sport Quattro "Lang"

postitati 14.05.07 09:34 Tsiteeri


Järjekordne lahe nädalavahetus!

Sai siis ka natukese ajalugu tehtud - esimene audi jeep rajal - nii nagu mulle nimeks pandi "villisemees"

Arvestades Q7 massi mis on üle 3 tonni siis liigub ta ikka väga normaalselt - kõik kolm aega mis sõidetud said olid 16,0
Stardis on väänet korralikult tunda aga lõpupoole annab ikka kiirust koguda.



Üritusega võib täitsa rahule jääda - ja muidugi tänud inimestele kes sellisest asjast ikka huvitatud on ja ilma Teieta ei oleks ka selliseid üritusi.


Smoke Quattro Tires - Not Drugs
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audiboy
huviline

Avatar


Registreerunud 22.08.04
Asukoht: Laagri
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia III vRS '16

postitati 14.05.07 10:21 Tsiteeri


Suured tänud korraldajatele, väga hea üritus oli :) Ja muidugi oli tore näha niipalju kiireid Audisid. Enda tulemusega rohkem kui rahul, vaatamata sellele, et auhinnalisele kohale ei jõudnud. Sügisel sõidetud aeg sai ületatud rohkem kui 0.4 sekundiga.

Mõned pildid ka.

Jääme siis järgmist üritust ootama :)


How hard can it be? I mean, what could possibly go wrong? :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
vvv
huviline



Registreerunud 04.09.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 14.05.07 11:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lukas
Tsitaat:
Algselt postitas: vvv
ma kohe mitte ei saa olla vaikki ja mitte kommenteerida "paljuklapilisi nuhtluseid" väga mage
siin mõne venna "320 kw oli näha" kuidas üldse ei ole asi nii nagu peaks.

ühesõnaga tahtsin öelda, et väga kõvad jutuvennad olete olnud terve talve.

No hard feelings,


Loodan väga, et kuulud ise nende hulka kellel kõik alati 100% õnnestub. Tegemist on tehnikaspordiga ja alati ei lähe nii nagu tahad. Kord õnnestub-kord mitte.

Su jutt kõlab umbes nii, et läksin Veerpalut vaatama ja näe ei võitnudki järelikult pole jõudu või ei oska suusatada.

Üldiselt oleks mul väga piinlik Sinu asemel.

Üritus ise oli väga kena. Rahvas oli sõbralik, suhteliselt kaine (endast ei räägi) ning ilm ka suurepärane. Sügisel üritan ise ka sõita kuigi tean juba täna, et üle 3 sõidu ei tule :)



mul on väga kahju, et sa mu tekstist aru ei saanud
häbene ise ...


MiniSMART autode ilusalong
www.minismart.ee Kvaliteetsed pesuteenusedwww.cleanservice.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 14.05.07 12:20 Tsiteeri


Jälle üks tore AC üritus selja taga ja tundub, et läks igati korda. :) Rahvas, nagu alati, super ja rajalgi võis näha täitsa tigedaid pille.

Seekord olime väljas radikaalselt uuenenud ajavõtusüsteemiga, mida sai eelneval päeval Speedesti raames lõunanaabrite poolt üles pandud Race America süsteemi kõrval parempoolsel rajal võrreldud:

http://pildid.audiclub.ee/black/acts/IMG_1897s.jpg http://pildid.audiclub.ee/black/acts/IMG_1898s.jpg http://pildid.audiclub.ee/black/acts/IMG_1899s.jpg http://pildid.audiclub.ee/black/acts/IMG_1900s.jpg http://pildid.audiclub.ee/black/acts/IMG_1901s.jpg

Meilegi üllatuseks olid nii ajad kui ka kiirus niivõrd sarnased, et erinevused tekkisid kaugel pärast komakohta. Seegi võis tuleneda nii sellest, et andurid polnud ju täpselt samal liinil kui ka sellest, et ega see teinegi süsteem tegelikult taadeldud pole. Garaazis tina ja jootevedeliku aurude all veedetud õhtud on igal juhul asja ette läinud.

Mõned kalad küll finishis esinesid, kuid suure tõenäosusega saime lõpupoole ka nendele juba jälile ning kui veab, võiks järgmine üritus kulgeda juba ilma süsteemi vahepeal torkimata.

Klassidesse jagamine oleks tükk maad lihtsam, kui Audi lõpetaks juba ükskord selle krdi mootorite arendamise ja ei tooks turule ebareaalselt kiireid trakatseid. :P Eks mõtleme veel asjad läbi. Samas ei saa ju igale mootorile ja kerele ka omaette klassi teha, mingi kompromiss tuleb ikka leida. Klasse juurde tegema ei tahaks hakata, võimalik, et mängime mõned veidi ringi.

Xan oli tegelikult tõesti vales klassis, regamise ajal eeldasime ilmselt, et ta on õppust võtnud ega kuku jälle kolbidele totaalset naerugaasiteraapiat tegema. :P Samas usun, et ta on oma võidu siiski ausalt ära teeninud.

Sebimise kõrvalt pilte teha väga ei jõudnud, paar tk siiski, sealhulgas parim 60 ft :P

http://pildid.audiclub.ee/yritused/2007_kiirendus_kevad/black/IMG_1927s.jpg http://pildid.audiclub.ee/yritused/2007_kiirendus_kevad/black/IMG_1932s.jpg http://pildid.audiclub.ee/yritused/2007_kiirendus_kevad/black/IMG_1925s.jpg

Tänud teile, kes te kohale tulite ja päeva meeldejäävaks tegite! :)

Südamerahuga ja vähimagi sarkasmita võib öelda - TEHTUD! :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lukas
huviline



Registreerunud 29.07.04
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: paar käru

postitati 14.05.07 12:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: vvv

mul on väga kahju, et sa mu tekstist aru ei saanud
häbene ise ...


et siis selgitad äkki kuidas oleks pidanud aru saama.

Pigem on kurb, et Suunil ja Oliveril autod korralikult ei liikunud. Ja minuteada pole ka põhjust kumbagi jutumeheks pidada.

Saan aru et oled xan´i auto tulihingeline fänn ja mis seal salata auto liikus väga hästi ja palju õnne talle. Millegipärst ma usun, et kergem on panna V8-le chip ja nitro kui saada korralikult liikuma ühe 2,2T softi ja tehnika kooslus. Käiguvahetused ja start on omaette teema.

Suunil on esimene hooaeg ja samas pole ka näinud teda kuskil ülbamas, et selle võistuluse võidab, niiet jäi Su tekstist arusaamatuks kes siis konkreetselt terve "väga kõva jutuvend " on olnud.

Rikud ilusa ürituse järelkaja ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
maxic
huviline



Registreerunud 27.05.04
Asukoht: metsas
Kasutaja on eemal

Auto: auditu

postitati 14.05.07 13:20 Tsiteeri


Väike nope seal olnud masinatest, kuna sõitvate masinate pildistamine käib ikka ülejõu.
Üritus oli väga viis. Asi sujus ning lõpuks läks ka ilm ilusaks. Ainuke negatiivne asi, kui egoistlik olla, oli see, et sai jälle "mikromootorite" klassis napilt teiseks jäädud. Äkki kolmanda korraga joppab. :P

Seniks tänud korraldajatele ja ootan järgmist üritust.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
allud
huviline

Avatar


Registreerunud 19.04.05
Asukoht: Pärnu /Võru
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7

postitati 14.05.07 14:16 Tsiteeri


et siis ei saagi aru miks seda tulekustuti seal kasutati?



kahetsen et ise kohale ei jõudnud

Aga kommentaare jälgide saab AC TEAM ile kõva suulise kiituse teha:)


Pehme mööbli tootmine ja müük

Diivani voodid
www.empak.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
aixx
huviline



Registreerunud 21.03.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 14.05.07 14:16 Tsiteeri


Mina olen igatahes korraldamisega rahul, pizzale võiks teinekord suurema grupitellimuse teha(nälg tuli peale). Tänan ka TT-d ja tema "clutch release happy-t "jalga, mis võimaldas mul C-klassi aeglaseima masinaga teiseks tulla.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Lauri_T
huviline

Avatar


Registreerunud 12.05.06
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 1,8T

postitati 14.05.07 14:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: allud
et siis ei saagi aru miks seda tulekustuti seal kasutati?


See pole tulekustuti ja ei ole tegemist seal kustutamisega... pigem seal võre taga üks suur cooler, mida jahutati ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Taavi
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.11.04
Asukoht: Kuressaare/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: UrS4

postitati 14.05.07 14:27 Tsiteeri


Loomulikult on see tulekustuti. CO kustuti, millega intercoolerit jahutatakse. "Originaalis" on ta ikka tule kustutamiseks.


12.301@181km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rmm
klubiliige

Avatar


Registreerunud 14.02.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S4

postitati 14.05.07 15:19 Tsiteeri


Aitäh korraldajatele ja ajavõtusüsteemi ehitajatele. Hea pühapäev oli.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Suun
huviline



Registreerunud 24.07.05
Asukoht: Tartu&Turku
Kasutaja on eemal

Auto: MB E280

postitati 14.05.07 16:16 Tsiteeri


Oeh jälle on asi minus ja mu autos, igakord kui kuskil käin võistlemas siis järelkajas hakatakse laimama ja mölisema.
13.3 aeg ilma õhukulumõõdiku ja softita on päris hea aeg või mis? Enamus kooleks stardis ära ja jääkski sinna.
4 ööd olin järjest oli garaa˛is, selle ajaga vahetasin 3 kasti ja siduri ja kahjuks ei saanud korralikult sidurit tööle hämmastav viga on jällegi:(
Kui 402m peal hetkel auto ei liigu siis 1miili peal tuleb kindlasti hea tulemus.:P

Suured Tänus Korraldajatele väga super lahe üritus oli, ja muideks see prügi ei ole meie oma kohe kindlasti mitte...


- Täpsiracing Team - Sponsored By RedBull
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 14.05.07 16:29 Tsiteeri


Aega läks aga asja sai, ajad leiab SIIT.

Olgu juurde lisatud, et parima RT juures on nii ajasõitude kui ka eliminaatori ajad, eriauhind aga anti välja eliminaatoris saavutatud parima RT järgi. Eriliselt suure (9999) lõppkiirusega aegu ei tasu tõena võtta aga lõppseisu nad ei mõjutanud.

A - KLASS

1. Janxs
2. Maxic
3. Uss


B - KLASS

1. Ur666
2. Q78
3. Kristo80


C - KLASS

1. Xan
2. Aixx
3. TT


D - KLASS

1. Ivo196
2. Mari
3. A4TQ


E - KLASS

1. Wirx
2. Mustikas50
3. Telekapult

Kiireim naine: Mari - 13,327 (RT - 0,220) eliminaatoris ja 13,035 (ilma RT-ta) ajasõitudes.

Parim reaktsioon eliminaatoris, Jan - 0,004


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 14.05.07 16:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Suun
Oeh jälle on asi minus ja mu autos, igakord kui kuskil käin võistlemas siis järelkajas hakatakse laimama ja mölisema.

Ära võta isiklikult. Ütlen sulle sama, mida Oliverilegi - tuleb ka sinu aeg! Ära anna alla!


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 68.3% - SQL: 31.7%]