Deprecated: Optional parameter $dbhost declared before required parameter $dbname is implicitly treated as a required parameter in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/mysql4.php on line 48

Deprecated: Optional parameter $dbhost declared before required parameter $dbname is implicitly treated as a required parameter in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/database.interface.php on line 33

Deprecated: Optional parameter $type declared before required parameter $name is implicitly treated as a required parameter in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/functions.php on line 93

Deprecated: Optional parameter $pass declared before required parameter $fid is implicitly treated as a required parameter in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/functions.php on line 1056

Deprecated: Optional parameter $user declared before required parameter $tid is implicitly treated as a required parameter in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/functions.php on line 1550

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/mysql4.php:48) in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/header.php on line 146

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/mysql4.php:48) in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/header.php on line 147

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/mysql4.php:48) in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/header.php on line 148

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/mysql4.php:48) in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/header.php on line 155

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/mysql4.php:48) in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/header.php on line 890
Eesti Audi Klubi foorum - Bose Delta manuaal.
Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Bose Delta manuaal. (Vastuseid: 7 | Vaatamisi: 1939)
miilits
huviline



Registreerunud 12.03.07
Asukoht: Tartu/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8

postitati 08.05.07 13:24 Tsiteeri
Bose Delta manuaal.



tere,

probleem siukene, et endal siukese välimusega mängija täpselt:

http://www.erta.ru/base/audi/delta.shtml

aga ei ole delta vaid on bose soundsüsteem subwoofri ja kogu shambammiga.

nimelt otsin ma sellele makile kasutajajuhendit, aga ei ole otsa sattunud:)

keegi äkki oskab aidata?

leidsin mingeid manuaale täpselt samale tüübile, aga kas see nimi delta asemel võib bose olla, aga samas raadio on 1:1 sama? või võivad funktsioonid ka erineda?


---------------------------
til' audi do us appart.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
meha
huviline

Avatar


Registreerunud 18.04.06
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100q ja VW Passat

postitati 08.05.07 16:10 Tsiteeri


Mina küll mingit erinevust ei näe oma masinas oleva Delta makiga ja mul Bose süsteemi pole...kasutusjuhend olemas,aga saksa keeles oli vist.:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
miilits
huviline



Registreerunud 12.03.07
Asukoht: Tartu/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8

postitati 08.05.07 20:43 Tsiteeri


ega ma panin ka natuke pange. on küll täpselt sama.

uurides lähemalt leidsin, et talle saab selle koodlukku installeerida. jälgides juhendeid ma enamvähem saan aru, mis teha tuleb aga ta tahab vist mingi eraldi koodisistestus tahvlit? niipalju kui ma aru saan.


---------------------------
til' audi do us appart.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
badog
huviline

Avatar


Registreerunud 18.04.05
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: S6 C5 Avant 4,2 V8 250 kW

postitati 09.05.07 06:33 Tsiteeri


pead all hoidma DX (oli vist) ja mingi nupp veel- FM1 vms äkki siis tuleb koodisisestus tabloo ja 1-2-3-4 nupuga paned koodi ja oiad siis uuesti neid nuppe all...


A6 C4 Avant 1.8 92 kw 1997 a. ; A4 B5 Avant 1.8 92 kW 1997 a. ; A6 C5 Avant quattro 2.5 tdi 132 kW 2000 a. ; A4 B5 quattro 2.8 142 kW 1997 a. ; S6 C5 Avant quattro 4,2 250 kW 2000 a. A4 B5 Avant 1.8 TQ 132 kW 2000 a.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
aixx
huviline



Registreerunud 21.03.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 09.05.07 07:10 Tsiteeri


Milleks seda koodi panna. Kes seda makki ikka tahab. Mul on saksakeelne paberjuhend olemas, kui see midagi annab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
janeki
huviline



Registreerunud 26.01.07
Kasutaja on eemal


postitati 09.05.07 07:19 Tsiteeri


Kood ei takista mittekuidagi maki ärakäimist pesast... ja kaasavõtmist... Isegi esipaneelide puudumine mitte.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 09.05.07 10:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: janeki
Kood ei takista mittekuidagi maki ärakäimist pesast... ja kaasavõtmist... Isegi esipaneelide puudumine mitte.

Tõsi ta on, pärast koodi all oleku avastamist ei tule makki tagasi tooma keegi. Või kui leidub tõesti nii aus varas, et toobki tagasi, siis viskab selle sul esiklaasi...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
miilits
huviline



Registreerunud 12.03.07
Asukoht: Tartu/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8

postitati 09.05.07 11:46 Tsiteeri


heh :) nojah.


---------------------------
til' audi do us appart.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 43.8% - SQL: 56.2%]