Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Audi A4 immo (Vastuseid: 11 | Vaatamisi: 2619)
Alberto
huviline



Registreerunud 15.12.03
Kasutaja on eemal


postitati 15.12.03 13:41 Tsiteeri
Audi A4 immo



Tere,

Kas keegi teab, kuidas ja mis põhimõttel töötab A4 '96 originaalimmo?

Saan aru, et võtme pea sees on selline pisike junn, mida siis süüteluku juurest loetakse ja kui õige junniga õige võti pole, siis käima ei lähe. Õigemini läheb sekundiks, aga sureb kohe välja.

Millisel põhimõttel seda infot loetakse? Võtme pea sees on küll patarei aga see on kontaktis vaid nupu ja pirniga, millega võtme lukuauku hõlpsam leida oleks.

Miks ma seda küsin, on see, et vahest ei tunne auto võtit ära ja siis aitab võtme või süüteluku õrnalt koputamine ja uuesti proovimine. Aga ebakindel tunne on. Murphy kohaselt otsustab asi võitlusest loobuda niikuinii kõva miinusega kuskil karulaane metsade vahel. Kõige rumalamad ongi need töötab-töötab, ei tööta- jälle töötab vead :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AzA
huviline

Avatar


Registreerunud 04.12.03
Asukoht: prnu/tln
Kasutaja on eemal

Auto: 80 b4 85kw '94

postitati 15.12.03 14:18 Tsiteeri


mine kysi seda audi esindusest.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Alberto
huviline



Registreerunud 15.12.03
Kasutaja on eemal


postitati 15.12.03 15:03 Tsiteeri


No äkki ikka vastatakse?

Tean, et siin asjalikke ja igapäevaselt Audidega tegelevaid mehi seda foorumit loeb ja kommenteerib.

Revalis üldiselt ametlikult vea põhjust oletama ei hakata. Loogiline ka ju.
Kui aga tehakse, siis tehakse. Ja küsitakse ka vastav kogus rulli. Kuna see pole aga mingi standardprotseduur, siis julgen hirmu tunda selle teadmatuse ees, palju raha see võib maksma minna.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
janar
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.03
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant

postitati 15.12.03 15:26 Tsiteeri


mis see teadmine sulle annab, kui tohib küsida..ega teadmine seda korda tee..ja no IMO sellise asja kallal isepusimine...võib ju ka õnnestuda...aga mina ei hakkaks ise torkima...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
AzA
huviline

Avatar


Registreerunud 04.12.03
Asukoht: prnu/tln
Kasutaja on eemal

Auto: 80 b4 85kw '94

postitati 15.12.03 16:22 Tsiteeri


mu eelmist posti kyll muditi:(
aga tõesti mine selle immoga esindusse. egas kysija suu pihta lööda, ei siin ega ka esinduses. see kes siin teab mis võiks olla immol viga, peale selle, et ta lihtsalt paneb kala, st. ei saa yhendust, ei hakka ma kardan, seda ytlema, kuna tegemist ikkagi õrna teemaga. ma ei usu, et nad esinduses sulle kirve löövad paljalt kysimuse peale, palju sellise vea parandamine maksab. kuna viga on õrn jaelektrooniline, siis ise seda parandada on pea võimatu ja kuskil mujal kui esinduses on oht varastatud saada suurem.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
v20se
huviline



Registreerunud 12.08.03
Kasutaja on eemal


postitati 15.12.03 17:25 Tsiteeri


Kuulge, OT, aga
Esialgne küsija ju küsis, kas keegi teab põhimõtet, millega seda infot sealt loetakse? Ei tahetudki ju, et keegi üle foorumi ta auto korda teeks?
Laske natuke õhku välja ja ärge kohe tatistama hakake, kui võimalus tekib. Las need neli rõngast meid ikka ühte seovad;)

Immo kohta kahjuks ei oska aidata:(

Ise olen ka selline nokitseja tüüp ja tipi hariduse ning mõttevõime koostööl saab paljud esmapilgul keerulised asjad korda...
V@küll ise ka oma A4 remontinud


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AzA
huviline

Avatar


Registreerunud 04.12.03
Asukoht: prnu/tln
Kasutaja on eemal

Auto: 80 b4 85kw '94

postitati 15.12.03 19:49 Tsiteeri


keegi ei tatista siin ju. põhimõte on mingi sageduse lugemises, mingi vastuvõtja ja saatja. peale vastava ala spetsidel või varastel pole aimugi kuidas tehase immo töötab. ma võin öelda, kus asub a4 vastuvõtja, aga mis kasu sest on? enamjaolt nad vahetavad sagedusi. tegemist arvatavasti immo saatja fyysilise veaga, st võti on puus.
kas sa oled varuvõtmega proovinud? kindlasti on.
sel juhul on viga kuskil vastuvõtjas. seda aga lahti võtta on väga raske, eriti nii, et pärast töötaks:))
yldiselt on sul nyyd hea võimalus tehase immo vahelt ära võtta ja paigaldada mingi muu. peaks olema turvalisem:)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 15.12.03 19:52 Tsiteeri


Tean et paljudel autodel unustab aju süütevõtme ära ja siis aetakse asi diagi abil uuesti vastavusse tegelike väärtustega.
Kas asi ka Audi puhul nii on ei oska kahjuks aidata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Alberto
huviline



Registreerunud 15.12.03
Kasutaja on eemal


postitati 16.12.03 08:56 Tsiteeri


Jah, ega see põhimõtteline teadmine mööda külgi maha ei jookseks, aga...

Eile sai võtme pead uuritud ja puhastatud. Siiani töötab jälle ilusti. Olen kindel, et Revalisse näitama minnes töötaks samuti ilusti ja pareminigi veel.

Enivei, tänud vastamiste eest (misiganes tüüpi need siis ka polnud)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kaiz
huviline



Registreerunud 06.08.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S-type 2.0 TDI

postitati 16.12.03 12:44 Tsiteeri


Mul oli nii, et vahest harva pidi hea mitu(kümmend) korda käivitama, et käima jääks. (muidugi aleati kõige kiirematel hetkedelati ja joodeti kõik otsad üle, muud viga ei leitud, kui 'nõrk immo signaal' siiani toimib. Koos pidurituleanduri vahetuse ja mõlema asja diagnoosimisega oli ca 1000eek. sellest vist 275 moodustas piduritulelüliti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
eestimees
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant 1,9tdi

postitati 08.01.04 13:41 Tsiteeri


Jaaa! Tuttav probleem!

Täpselt sekundi käib ja siis sureb mootor välja.

Kui asi mul üksvahe jamas ei märganudki seda kollast immo tulukest mis seal vilkus kui süüte sisse jätsin.

NB! Jamas ka varuvõtmega!
Ja tõesti alati siis kui eriti kiire oli:mad:

Vahetasin kütusefiltri ära... valasin lisandeid paaki. Ja OK toimis
:D:D

S.t. kui ikka ise väga usud tulemusse siis pole oluline millised on vahendid (meditsiinis selleks fantoomtabletid).




Tegelikult muidugi on mingi X (tehase)viga
kuskil lugejas järelikult!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
kaiz
huviline



Registreerunud 06.08.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S-type 2.0 TDI

postitati 08.01.04 14:44 Tsiteeri


Äkki mõjutab immot ka mõttetegevus:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 59.5% - SQL: 40.5%]