Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  ..  44
Autor:
Pealkiri: Lgp. Audi coupe/sedaan B2 ( kuubikute ) omanikud. (Vastuseid: 1084 | Vaatamisi: 1149739)
k6veric
huviline

Avatar


Registreerunud 06.12.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe typ 85 Q ; s4 b6 4,2 ; b4 1,8tq

postitati 29.01.06 17:49 Tsiteeri


Mitte tuledega radikas, vaid tavaline radikas ja treseri toon tuled:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
radio
huviline



Registreerunud 05.05.05
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: audi coupe type 85

postitati 29.01.06 19:56 Tsiteeri


Ae inimesed! Hetkel selline seis ,et vaja igasugu jubinaid.
1) Esistangepealne al. iluliist
2) Käigukangi ümbruse nahk koos palstikosaga.
3) vedrud 4tk.
4) erandina audi 200 iluvõret ümbritsevat al. iluliistu,
5) Kui keegi on nõus - 84a. pikad esituled vahetama 85 - 87 a. esitulede vastu oleks õnn juba peaaegu õuel.

Hetkel üle
1) suuna- kojameeste hoovastik orig. 79-84a aga pidid sobima ka -87a. ( romulas maksin 250 .- ja
2)eelpoolmainitud tule kõrvalistuja poolne tuleklaas( näit 400 ühikut eesti raha)
3) on saadaval ka 4x108 auguvahega korralikud 14 ``plekkveljed /(hõbedased) mingi tavekummgi peal. ütleme - 800 raha kokku.

soovitavalt privas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
heavy
huviline



Registreerunud 03.02.05
Kasutaja on eemal


postitati 03.02.06 06:39 Tsiteeri


Sain nyyd oma 6 kuud kestnud coupe projekti lõplikult valmis.

Varsti teen sellest ka siin juttu ja näitan pilte kah.




Nüüd aga mure.

Ikka endiselt on puudu üks kõrvalistuja poolne vana tüübi stange suunatule plastikraam.

Aidake mind kallid klubikaaslased:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Laisu
huviline



Registreerunud 11.07.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe GT

postitati 04.02.06 15:30 Tsiteeri


proovi http://www.varuosakeskus.ee/ ma olen sellekaudu igast asju endale leidnud, seal nii poed kui romulad. teed ühe päringu ning see läeb väga paljudesse kohtadesse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
heavy
huviline



Registreerunud 03.02.05
Kasutaja on eemal


postitati 04.02.06 16:59 Tsiteeri


tänud sulle - uurin asja


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 05.02.06 09:46 Tsiteeri


to heavy: kui mõtled pildil olevaid plastikraame, siis anna mulle kah teada kui kuskilt leiad :( Ma suht kõik lammutused läbi otsinud, aga selliseid leidnud pole. Ebay paraku kah ei aita. Ei taha uuema tüübi stanget kah ette panna, kuna plaanis kogu esimene osa usa variandiks ehitada.

http://ufo.planet.ee/foorum/gtsuund.jpg

edit: Siin teemas abi Tartu rahvale diagnosti osas sellistele isenditele


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
heavy
huviline



Registreerunud 03.02.05
Kasutaja on eemal


postitati 06.02.06 07:57 Tsiteeri


Kas sul on mõlemaid vaja?Mul teoreetiliselt 1 juhipoolne üle


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Laisu
huviline



Registreerunud 11.07.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe GT

postitati 07.02.06 10:01 Tsiteeri


kuulge, rääkige keegi el. akendest kuubikul. Nimelt mul ei ole neid kuid tahaks saada, et mis autoomad sinna sobivad näiteks? Või on kellegil pakkuda kuubikuomi?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
AudiTeam
klubiliige
ac aasta auto 2012 & 2013 võitja

Avatar


Registreerunud 30.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S7 Sportback & Sport Quattro "Lang"

postitati 07.02.06 10:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Laisu
kuulge, rääkige keegi el. akendest kuubikul. Nimelt mul ei ole neid kuid tahaks saada, et mis autoomad sinna sobivad näiteks? Või on kellegil pakkuda kuubikuomi?


Ehk saad siit midagi - http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=13009&page=1#pid127125


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
radio
huviline



Registreerunud 05.05.05
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: audi coupe type 85

postitati 07.02.06 14:49 Tsiteeri
kuubikust



kas kellegi võiks olla plast iluliistu, mis käib 85-87 mudeli esitule alla?:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi-äss
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 4WD ARBUUS

postitati 07.02.06 15:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: blauk
Teab siin keegi mis on saanud typ'85 kuubikust numbrimärgiga 774 KAG, vurab veel ringi või on lammutamisele läinud.
See minu endine auto, sai paari aasta eest Tallinna müüdud.


kui see tumesinine oli, siis see lammututud on, kuna see rattakoopa keevitus andis järele. ja selle asemel on nüüd projekt ur quattro!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
john
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.03
Asukoht: Tallinn - Helsink
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90 GTO, Audi 90 Treser, Audi 200 Quattro, El Camino 5.7

postitati 07.02.06 17:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: blauk
Teab siin keegi mis on saanud typ'85 kuubikust numbrimärgiga 774 KAG, vurab veel ringi või on lammutamisele läinud.
See minu endine auto, sai paari aasta eest Tallinna müüdud.


See pisike 2.2 coupe oli jah minu käpa all tsirka aasta kuid just enne garaasi lykkamist ja keretõõde algust tulid kolinal mõlemad tagumised amordid salogi :o Et aeg tegi oma tõõ ja eks ise lykkasin ka kõike viimasele hetkele... õnneks mootor läks yhe teise kuubiku peale, mis peaks ka vasrti valmima :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
blauk
huviline

Avatar


Registreerunud 20.03.04
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: coupé

postitati 07.02.06 21:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: john
Tsitaat:
Algselt postitas: blauk
Teab siin keegi mis on saanud typ'85 kuubikust numbrimärgiga 774 KAG, vurab veel ringi või on lammutamisele läinud.
See minu endine auto, sai paari aasta eest Tallinna müüdud.


See pisike 2.2 coupe oli jah minu käpa all tsirka aasta kuid just enne garaasi lykkamist ja keretõõde algust tulid kolinal mõlemad tagumised amordid salogi :o Et aeg tegi oma tõõ ja eks ise lykkasin ka kõike viimasele hetkele... õnneks mootor läks yhe teise kuubiku peale, mis peaks ka vasrti valmima :P


Aeg teeb jah oma töö, eks see kere oli ka varem laksu saanud ja paigatud... tore et mootoril on võimalus edasi vurada;) Ega "vanakesest" mingeid fotosid ei jäänud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
john
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.03
Asukoht: Tallinn - Helsink
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90 GTO, Audi 90 Treser, Audi 200 Quattro, El Camino 5.7

postitati 07.02.06 21:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: blauk
Tsitaat:
Algselt postitas: john
Tsitaat:
Algselt postitas: blauk
Teab siin keegi mis on saanud typ'85 kuubikust numbrimärgiga 774 KAG, vurab veel ringi või on lammutamisele läinud.
See minu endine auto, sai paari aasta eest Tallinna müüdud.


See pisike 2.2 coupe oli jah minu käpa all tsirka aasta kuid just enne garaasi lykkamist ja keretõõde algust tulid kolinal mõlemad tagumised amordid salogi :o Et aeg tegi oma tõõ ja eks ise lykkasin ka kõike viimasele hetkele... õnneks mootor läks yhe teise kuubiku peale, mis peaks ka vasrti valmima :P


Aeg teeb jah oma töö, eks see kere oli ka varem laksu saanud ja paigatud... tore et mootoril on võimalus edasi vurada;) Ega "vanakesest" mingeid fotosid ei jäänud?


Helgemad mälestused
http://www.urquattro.msn.ee/2.2%20KV/


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
blauk
huviline

Avatar


Registreerunud 20.03.04
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: coupé

postitati 09.02.06 07:50 Tsiteeri


to john: Tänud pildimaterjali eest!!!;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
AudiTeam
klubiliige
ac aasta auto 2012 & 2013 võitja

Avatar


Registreerunud 30.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S7 Sportback & Sport Quattro "Lang"

postitati 09.02.06 07:55 Tsiteeri


Kuubiku huvilistele midagi - Eesti varuoasa poodidest neid asju vist enam ei leia (vähemalt mina ei leidnud).

Lingid:
Esitule klaasid
Tagatuled


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
somm
huviline



Registreerunud 14.03.05
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: passat

postitati 12.02.06 21:32 Tsiteeri


kas keegi oskab midagi istme trosside kohta rääkida?? kus müügil? ja kas mingi muu tross ei sobi sinna?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Laisu
huviline



Registreerunud 11.07.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe GT

postitati 13.02.06 08:28 Tsiteeri


niih, jutt siis järgmine, olen mõlgutanud neid mõtteid juba päris pikka aega ja nüüd sai vastu võetud ka otsus, müün oma kalli kuubiku maha :( nimelt on sellel minumeelest üx suur puudus, veavad valed rattad. Soov siis osta endale turbomootoriga tagaveoline.

Tegemist siis 87 aasta kuubikuga, värvus must ning mootor 2.2l 100kw, läbisõit on kõigest 173000 ning see on ka õige. Veermik on läbinud kapremondi, mootor on väga heas korras, kõik hooldused on tehtud ja vahetatud on ka kõikvõimalikud vedelikud. Sisu on suht korralik(armatuurilt puudu coupe kirjaga väike plaadike, ühe istme kate natuke katki), kere on, nu ütleme 4 või 4+, et väikseid täpikesi leidub. Värv on kerel ilus, ei ole pleekind ega miskit, läigib nii et vähe pole:P ees tal siis usa esituled. Mis siis veel...nu väljalase on suht vaba, et jäme toru ja lõpus simons-i otseläbi pütt, vedrustus on suht jäik(gaasiamort), kaptil klambrid, 4x ketaspidur.
Sellega vist väike ülevaade olemas, kel tõsisem huvi siis 56705632 või PS. Masin ise asub sauel, kuid liigub igapäevaselt ka tallinnas ja vahest ka mujal kui ära eksib:P
Nuh ja mis nüüd sinna hinda puutub, siis vaatame, kes huvitatud ning asja omakäega katsunud, küll mingile kokkuleppele jõuame :D
pilte leiab siis pilt.ee-st
ja
Cartuningust

Viimasest leiab ka natuke lisainfot selle autokohta


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
somm
huviline



Registreerunud 14.03.05
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: passat

postitati 13.02.06 20:07 Tsiteeri


et siiis vaja infot. vedrude kohta (terve ring) ja siis on ka seda mootoripatja vaja mis käigukastikäpa küljes on. igasugu info ja hinnad on teretulnud. privasse või 55637647 abiks


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Laisu
huviline



Registreerunud 11.07.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe GT

postitati 14.02.06 20:59 Tsiteeri


kas vedrusid soovid uusi või sobivad ka kasutatud, kui sobivad ka kasut, siis mul on pakkuda kõik 4. Kui on soovi siis võta ühendust ps-i kaudu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
heavy
huviline



Registreerunud 03.02.05
Kasutaja on eemal


postitati 07.03.06 15:57 Tsiteeri


Olge head ja aidake mind - korra juba palusin abi, kuid asjatult.

Äkki nüüd on kellelgi kõrvalistuja poolset stangesisest suunatule ümber käivat plastikraami olemas.Mul auto muidu täiesti valmis ja vinks-vonks, kuid see detail on ikka veel puudu.

Palun aidake armsad klubikaaslased.

ps:paari nädala pärast pildid kah projektikast.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
somm
huviline



Registreerunud 14.03.05
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: passat

postitati 08.03.06 19:40 Tsiteeri


kas keegi oskab head lahendust mussiooni osas välja pakkuda? ehk siis kuidas paigutada woofer,ja ette kompod? olen midagi uurinud aga njh...äkki on kuubiku meestel häid soovitusi? pildimaterjal ei teeks samuti paha.
ette tänades andres


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Vidiit
huviline



Registreerunud 23.11.03
Asukoht: Tallinn/Cincinnati
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Coupe GT

postitati 09.03.06 01:44 Tsiteeri


kompod ette nagu ikka...midbass ukse sisse. woofri(d) saad aga paigaldada ju taha aknalauale..ehk siis ehitad kasti aknalaua alla korralikult kinni. selleks seal ruumi peaks jätkuma küll.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Colo
huviline

Avatar


Registreerunud 11.07.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe GT '88

postitati 09.03.06 12:16 Tsiteeri


Mina ka nüüd siis kuubiku omanik. kontakandmed on saadaval minu profiili alt.

aga siit küsiks kohe targemate käest:

kas kellegil on andmed selle kohta, et typ85 oleks 88-l aastal ehitatud? Mul VIN kood näitab, et toodetud on auto just 88-l aastal.

WAUZZZ85ZJA003075

J tähistab 1988 aastat.

Auto esmaregistreerimisel Eestis oligi selline lugu, et ARK andmetel, sellist autot 88 aastal ei toodetud, seetóttu sai paberitesse selline naljakas tootmiskuupäev nagu 01.01.1987.

Olen proovinud mitmeid VIN decodereid enamus näitab ERROR , erandiks oli üks decoder, mis ütles, et autoks on mul Ur-Quattro :D .
Samuti näitab ETKA kataloog, et typ85 toodeti 87 aastani.

Samasugune lugu on mootori kohta, üks härra väitis, et kapoti all on mul 2,3 mootor. kuidas eristada 2,2 KV mootorit 2,3 NG mootorist?


AUDI
Vorsprung durch Technik
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
heavy
huviline



Registreerunud 03.02.05
Kasutaja on eemal


postitati 09.03.06 12:21 Tsiteeri


Kasu kasutaja Laisu vana auto sul?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  ..  44
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 42.4% - SQL: 57.6%]