Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Kojamehe pihusti ei toimi...(A3) (Vastuseid: 14 | Vaatamisi: 1464)
hamlet
huviline



Registreerunud 29.03.06
Kasutaja on eemal


postitati 22.04.07 16:38 Tsiteeri
Kojamehe pihusti ei toimi...(A3)



...A3 tagaluugi oma.Proovisin nõela otsaga puhastada,ei midagi.Lülitile vajutades teeb küll sellist undavat häält nagu esikojameeste pihustite puhul.Kas neil on ikka üks paak?
Või on kuskilt totaalselt sitta täis?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Maestro
huviline

Avatar


Registreerunud 07.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant 2,8 142kw -98

postitati 22.04.07 17:11 Tsiteeri


mul sama asi...! Kuidas saaks korda teha?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 22.04.07 17:21 Tsiteeri


1. vaata kas tagumise pihusti paagis vett üldse on
2. vaata kas kõik voolikud ikka on ühendatud
3. nõelaga pasa sissetorkimine ei aita, kuna kui sealt miski vesi liikuma hakkab ükskord, siis lükkab ta selle pasa sinna ette tagasi, mõistlik oleks pihust kas maha võtta, või seestpoolt suruõhuga läbi lasta, aga NB, vaata et düüset minema ei lase suruõhuga :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
hamlet
huviline



Registreerunud 29.03.06
Kasutaja on eemal


postitati 22.04.07 17:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tarmo
1. vaata kas tagumise pihusti paagis vett üldse on
2. vaata kas kõik voolikud ikka on ühendatud
3. nõelaga pasa sissetorkimine ei aita, kuna kui sealt miski vesi liikuma hakkab ükskord, siis lükkab ta selle pasa sinna ette tagasi, mõistlik oleks pihust kas maha, või seestpoolt suruõhuga läbi lasta, aga NB, vaata et düüset minema ei lase suruõhuga :P



...kas tagumisel on siis eraldi paak kuskil? mõtlen A3-e.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 22.04.07 17:25 Tsiteeri


kujutad sa ette, et vesi tuleb eest paagist samast pumbast kust esiklaasile?
ma tahaks neid voolikuid juba näha :D
a3-l oli vist kundepoolse polstri all see paak


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
hamlet
huviline



Registreerunud 29.03.06
Kasutaja on eemal


postitati 22.04.07 17:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tarmo
kujutad sa ette, et vesi tuleb eest paagist samast pumbast kust esiklaasile?
ma tahaks neid voolikuid juba näha :D
a3-l oli vist kundepoolse polstri all see paak



..no siis ma võta potska näppu ja lähen vaatan järgi ...aasta otsa kuival olnud. :-)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
hamlet
huviline



Registreerunud 29.03.06
Kasutaja on eemal


postitati 22.04.07 17:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: hamlet
Tsitaat:
Algselt postitas: tarmo
kujutad sa ette, et vesi tuleb eest paagist samast pumbast kust esiklaasile?
ma tahaks neid voolikuid juba näha :D
a3-l oli vist kundepoolse polstri all see paak



..no siis ma võta potska näppu ja lähen vaatan järgi ...aasta otsa kuival olnud. :-)


...vaatasin järgi -polnud seal polstri all ka näha mingit mahutit või mahutikaant. :-( ..ja "Raamatus" ka jooniste järgi vaid see ees asetsev mahuti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
hamlet
huviline



Registreerunud 29.03.06
Kasutaja on eemal


postitati 22.04.07 19:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: hamlet
Tsitaat:
Algselt postitas: hamlet
Tsitaat:
Algselt postitas: tarmo
kujutad sa ette, et vesi tuleb eest paagist samast pumbast kust esiklaasile?
ma tahaks neid voolikuid juba näha :D
a3-l oli vist kundepoolse polstri all see paak



..no siis ma võta potska näppu ja lähen vaatan järgi ...aasta otsa kuival olnud. :-)


...vaatasin järgi -polnud seal polstri all ka näha mingit mahutit või mahutikaant. :-( ..ja "Raamatus" ka jooniste järgi vaid see ees asetsev mahuti.



..NII

..volkari foorumi pakuti,et on ikka üks mahuti-ilmselt ikka siis sitta täis ja vaja lahti katkuda see voolik :-( ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
cmp
huviline



Registreerunud 18.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 22.04.07 19:21 Tsiteeri


Minu teada on ka A3-l ikka üks klaasipuhastusvedeliku mahuti.
Viimasel ajal ei tule mul ka taha üldse vedelikku. Varem jõudis, aga siis ta pritsis selle tagaklaasist mööda :P
Aga hea teada, et ma pole ainuke, kes selle asjaga hädas on :)
Mulle tundub üldse, et tagumise kojamehe süsteem pole sellel mudelil eriti õnnestunud.

Korra juba vaatasin kuidas sellele voolikule ligi pääseda, tagant pääseb suht lihtsalt ligi, aga ees tundus keerulisem, tuleb ilmselt mahuti ära kiskuda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
hamlet
huviline



Registreerunud 29.03.06
Kasutaja on eemal


postitati 22.04.07 19:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: cmp
Minu teada on ka A3-l ikka üks klaasipuhastusvedeliku mahuti.
Viimasel ajal ei tule mul ka taha üldse vedelikku. Varem jõudis, aga siis ta pritsis selle tagaklaasist mööda :P
Aga hea teada, et ma pole ainuke, kes selle asjaga hädas on :)
Mulle tundub üldse, et tagumise kojamehe süsteem pole sellel mudelil eriti õnnestunud.

Korra juba vaatasin kuidas sellele voolikule ligi pääseda, tagant pääseb suht lihtsalt ligi, aga ees tundus keerulisem, tuleb ilmselt mahuti ära kiskuda.


...et kui tagant suht lihtsalt ligi pääseb,siis kahe mehega saaks proovida, kas vooliku otsast ikka tuleb tagantpool.
Eks pean esialgu asja edasi lükkama-aga annan teada kui korda saan!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
cmp
huviline



Registreerunud 18.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 23.04.07 07:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: hamlet
...et kui tagant suht lihtsalt ligi pääseb,siis kahe mehega saaks proovida, kas vooliku otsast ikka tuleb tagantpool.
Eks pean esialgu asja edasi lükkama-aga annan teada kui korda saan!


Kahekesi oleks vist jah parem, aga ilmselt saab üksi ka hakkama. Tagaluugi sisemise käepideme juures on üks kruvi, see lahti keerata ja luugi kate ära kiskuda. Kate on selliste "klõpsudega" luugi küljes kinni, ära liigset jõudu mahakiskumisel rakenda. Kui kate on maas, siis on voolik kohe näha ja selle saab kahe näpuga maha võtta.

Ma ise mõtlesin kuidagi süsteemi selliseks aretada, et viiks vooliku otse kojamehe peale (nagu paljudel uumatel autodel), aga pole veel kindel kas ja kuidas seda teha saab.

Aga anna siis teada jah, kuidas sul õnnestub!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kristoff
huviline

Avatar


Registreerunud 03.11.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Tq & TSI

postitati 23.04.07 11:37 Tsiteeri


Mul on C5'l sama jama. Ainult undab ja natuke vahutab. Surgin nõelaga pihusti puhtaks, esimese hooga pritsib nii nagu kunagi varem pole pritsinud, siis vaibub surve kuni taas ei pritsi midagi. Mõne aja pärast surkides hakkab taas tööle, aga surve kaob kiirelt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
cornoyo
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.07
Asukoht: Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: 2×80 ABK

postitati 23.04.07 13:29 Tsiteeri


süsteem lahti kiskuda ja läbi pumbata, endal pumpasin rattapumbaga, suruõhuga võib jah tõesti düüse minema lasta

sellessuhtes jah et endal ka b4 see paak seal taga parempoolses laekas, kuid tuttaval sama masin sama mootoriga ja vesi tuleb eest paagist, vähemalt nii ta väitis,. ise pole kontrollimas käinud:)


.:Rasta I Land:.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
-Batista-
huviline



Registreerunud 06.04.07
Kasutaja on eemal


postitati 23.04.07 15:04 Tsiteeri


kõige lihtsam on see dosaator (see pisike jublakas mis vett pritsib) ära vahetada.....maksab mingi 12.- kuni 100.- eeki oleneb kas tahad originaali või käib universaal ka. ja kui ikka ei pihusta siis käi voolikud kindlasti üle ja kontrolli et igasugused põlved oleksid sodist puhtad.....arvan et 95 protsenti juhtudest saab probleem lahendatud.
se kui ta nõelaga seal aukudes torgite ei lahenda kohe kindlasti seda mustuse probleemi ... vaid hajutab selle hetkeks sest sa lükkad selle korosjooni ja mustuse augu eest tagasi voolikusse kus ta sul paari korra pritsimisega uuesti augu ette koguneb.

ja kui ikka jonnib ja ei pritsi siis vaata pumba tiivik üle ... äkki on natsa vässa se juba :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ultra2005
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.06
Asukoht: Tallinn & Suure-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4 Avant (1992.a) 2,0 85 Kw AAD/AXP - Manual + AUDI A6 C5 Avant (1998.a) 1,8T 110Kw AEB/DHW - Manual

postitati 23.04.07 16:38 Tsiteeri


C4 jal ntz on pagasiruumi paremal küljel asuvas peidikus tõesti see paak olemas tagaklaasi kojamehe jaoks. Samas pole ju nii pika maa peale veejuhtimises midagi imestamisväärselt. Näiteks Opel Vectra luukpäral jookseb samast ainsast ja esimesest pütist voolik taha klaasi kohale asuvasse pihustisse, kust see siis klaasile piserdub ... ja kusjuures megahästi, nii et tuleb uskuda mida tehase andmed näitavad :D


XZN M16
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 31.2% - SQL: 68.8%]