Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Mitte küll auto elektroonika, aga elektoonika siiski... (Vastuseid: 8 | Vaatamisi: 2415)
andres
huviline



Registreerunud 22.01.03
Asukoht: Tartumaa, Ülenurme
Kasutaja on eemal

Auto: Superb, 1,5 TSI, 110 Kw

postitati 11.12.03 07:26 Tsiteeri
Mitte küll auto elektroonika, aga elektoonika siiski...



ehk küsimus targematele vendadele:
kui seadme originaallaadija on 300mA ning 6V, kas siis selle võib asendada 500mA ja 6V laadijaga?
Sai E-Bay'st ostetud üks Jabra BT200 bluetooth handsfree "kõrvauss", aga USA standard 120 V, nii et tuli laadijat meie kaubandusest otsima hakata. Leidsin valiku universaal laadijaid, eri otsad / polarisatsiooni vahetus, pingete valik, aga laadimisvool 500mA.
Et kas akule halvasti ei mõju?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ull
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B2q, B4; Honda Accord Tourer

postitati 11.12.03 08:04 Tsiteeri


vastus on et tohib kasutada küll. Peamine et pinge õige, see mA on nö seadme võimsus ja ega tarbija ikka rohkem ei tarbi kui ette nähtud:)!
Peamine siis et see laadija olex sul vähemalt ehk miinimum 300mA ja kindlasti 6V mitte üle ega vähem kui on väixem kui 300mA siis kärssax laadija maha ülekoormuse tõttu tõenäoliselt.;) ja kui olex suurem kui 6V siis kärssax su seade maha:). Vool aga võib suurem olla:)!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
andres
huviline



Registreerunud 22.01.03
Asukoht: Tartumaa, Ülenurme
Kasutaja on eemal

Auto: Superb, 1,5 TSI, 110 Kw

postitati 16.12.03 15:48 Tsiteeri


Tänud ammendava info eest.
Mis mind ärevaks tegi, on see, et tootja andmetel laadimisaeg ~2h, tegelikus kipub olema ~4-5h.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
genekas
huviline



Registreerunud 30.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: järgmist plaanimas

postitati 04.01.04 02:14 Tsiteeri


Kui palju see asjandus seal ka maksis? Soomest saab Verkkokauppa.com kaudu praegu sama jubina ca 65 ¤ eest. Siin üks vend rammis asjale oma Nokia 6310i laadija külge (pistiku mõõtmetes on väike vahe) - ja asi saab ilusti laetud ning toimib. Asjale on muideks ka autolaadija olemas


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
andres
huviline



Registreerunud 22.01.03
Asukoht: Tartumaa, Ülenurme
Kasutaja on eemal

Auto: Superb, 1,5 TSI, 110 Kw

postitati 06.01.04 15:04 Tsiteeri


Mingi 1200.- kanti + siis lisana seina laadija. Kunagi öeldi Soomes hinnaks olevat pea 3k (see nii aasta tagasi).
Omal ka 6310i, pole selle laadijat proovinud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
A 90
huviline

Avatar


Registreerunud 20.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 Type 85 Quattro, Sinine Peugeot

postitati 23.01.04 10:06 Tsiteeri


Mul elektrindust jagavatele selline küsimus:

on fotoka akupatareid, 2000 mAh /tükk.
pistan laadijasse 4 tk, peaks täis laadima umbes 2-3 tunniga, kas laadija ise peabki tuliseks minema ? patareid lähevad lõpuks nati soojaks, aga laadija on täiesti tuline. kunagi alguses nagu ei täheldanud sellist probleemi, kas viga võib olla laadijas või tuleks patareid välja vahetada ?

ette tänades, :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jan-kos
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A100TDIC4 oilexpress ja pargimaastur

postitati 23.01.04 10:41 Tsiteeri


Kui nii kiirest laeb siis see peaks olema kiirlaadija.Omal 1800mAh ja peab laadima 20 tundi.Akulaadija läheb ikka mõnuga soojaks, ma arvan et kiirlaadijad lähevad veelgi soojemaks ja ega akudki ei jää külmaks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
A 90
huviline

Avatar


Registreerunud 20.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 Type 85 Quattro, Sinine Peugeot

postitati 23.01.04 10:43 Tsiteeri


Akud(patareid) otseselt külmaks ei jää, aga laadija läheb ikka kordades kuumemaks kui patareid. Jah tegu kiirlaadijaga. Mind huvitab et kas see on OK, et nii kuumeneb.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jan-kos
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A100TDIC4 oilexpress ja pargimaastur

postitati 23.01.04 11:06 Tsiteeri


Kui ta just tuliseks ei lähe siis normaalne, vaata akulaadijal peaks olema peal ka temperatuur ära märgitud kui soojaks ta minna võib see mingi CE ohutuse nõuetes.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 56.9% - SQL: 43.1%]