Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: tagumine amort (Vastuseid: 7 | Vaatamisi: 1635)
taavi
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.11.04
Asukoht: Kuressaare/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: UrS4

postitati 09.12.03 18:42 Tsiteeri
tagumine amort



Küsimus targematele. On mure avandi tagumiste amortidega.Nimelt nad peaksid ennast koormaga paika tõstma,aga ei tõsta. Mida teha ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mulk
klubiliige
ac aasta auto 2007/2009 võitja

Avatar


Registreerunud 11.11.03
Asukoht: Nummela/Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D3 FL2, LR Disco 1, Iveco Daily 40C13V

postitati 09.12.03 19:00 Tsiteeri


kas roolivõimu õlitase on normis?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
taavi
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.11.04
Asukoht: Kuressaare/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: UrS4

postitati 09.12.03 19:15 Tsiteeri


peaks olema normis. pumba purunemise tõttu sai see välja vahetatud LHM


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mulk
klubiliige
ac aasta auto 2007/2009 võitja

Avatar


Registreerunud 11.11.03
Asukoht: Nummela/Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D3 FL2, LR Disco 1, Iveco Daily 40C13V

postitati 09.12.03 20:11 Tsiteeri


kas mootori käivitudes(tühjalt) kerkkib tagumine ots naca? tegelt peab ja seisma jättes jällegi aeglaselt maha vajuma
õli taset kontrollides peavad esirattad olema otse ja auto ei tohi olla koormatud
tagumist osa koormates (töötava mootoriga) langeb õlitase mingil määral


http://badges.fuelly.com/images/smallsig-metric/501789.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
taavi
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.11.04
Asukoht: Kuressaare/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: UrS4

postitati 09.12.03 21:33 Tsiteeri


hästi nüüd ma tean , et selline asi on ikkagi olemas. Aga kas kõikidel avantidel on siis see. Ma arvan , et minu omal on amordid ära vahetatud. Kuskil peab olema pime ette pandud. Kusagilt põhja alt tilgub LHM - mi, ja pump on juba järjekorras 3. Kas seda siis enamkorda ei saa.(tilkumist)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 09.12.03 22:18 Tsiteeri


Amorti saad väga lihtsalt kontrollida.Kui amortide juures/küljes on sellised mustad pallid,siis on õiged asjad all.Kui neid pole,siis on jõutud juba jah tavalised panna.
Omal tuttav pani ka taha heavy duty vedrud ja süsteemile pime ette,jäi küll kõik korda ja ei tilkunud ka miskit enam.Äkki sul põhjaalt mingi toru puruks lissalt?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
mulk
klubiliige
ac aasta auto 2007/2009 võitja

Avatar


Registreerunud 11.11.03
Asukoht: Nummela/Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D3 FL2, LR Disco 1, Iveco Daily 40C13V

postitati 10.12.03 11:22 Tsiteeri


taavi

postitatud 9.12.03 kell 20:33
hästi nüüd ma tean , et selline asi on ikkagi olemas. Aga kas kõikidel avantidel on siis see. Ma arvan , et minu omal on amordid ära vahetatud. Kuskil peab olema pime ette pandud. Kusagilt põhja alt tilgub LHM - mi, ja pump on juba järjekorras 3. Kas seda siis enamkorda ei saa.(tilkumist)


omal ajal oli see tasapinna hoidja ainult lisavarustus
seni olen näinud seda ainult quattrotel (ka sigaritel)


http://badges.fuelly.com/images/smallsig-metric/501789.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Varuosad
huviline



Registreerunud 12.06.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 2*Audi 200 121kw 89a

postitati 10.12.03 12:51 Tsiteeri


Ei usu nüüd et kõikidel need pommid seal taga on .Ise olen omanud nii mõndagi Avanti ja ka lammutanud neid. Ühelgil veel pole pomme taga olnud. Nii et võib olla oli jälle nö. lisa vms.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 39.6% - SQL: 60.4%]