Deprecated: Optional parameter $dbhost declared before required parameter $dbname is implicitly treated as a required parameter in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/mysql4.php on line 48
Deprecated: Optional parameter $dbhost declared before required parameter $dbname is implicitly treated as a required parameter in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/database.interface.php on line 33
Deprecated: Optional parameter $type declared before required parameter $name is implicitly treated as a required parameter in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/functions.php on line 93
Deprecated: Optional parameter $pass declared before required parameter $fid is implicitly treated as a required parameter in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/functions.php on line 1056
Deprecated: Optional parameter $user declared before required parameter $tid is implicitly treated as a required parameter in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/functions.php on line 1550
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/mysql4.php:48) in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/header.php on line 146
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/mysql4.php:48) in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/header.php on line 147
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/mysql4.php:48) in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/header.php on line 148
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/mysql4.php:48) in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/header.php on line 155
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/mysql4.php:48) in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/header.php on line 890 Eesti Audi Klubi foorum - K: Millist võimu ?
Registreerunud 17.12.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal
Auto: Coupe 2.3
postitati 09.04.07 22:09
K: Millist võimu ?
Soov oleks siis soetada autosse väiksemat sorti võim.
Plaan on panna üks element inverterkasti ~300w RMS.
Olen otsinud võime, kuid ise ei tea, millist valida. Sõelale on jäänud siiski mõned, kuna hind neil kõigil päris hea
sooviks siis teada, et millist võimu eelistada ja mille pärast.
isiklikult arvan, et üks nendest kahest esimesest oleks just paras.
võib pakkuda ka teisi samaväärseid võimendeid, mida kellegil ka reaalselt hetkel müüa on.
sry, et ma nii juhm olen selle koha pealt
Black
klubiliige
Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal
Registreerunud 17.12.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal
Auto: Coupe 2.3
postitati 11.04.07 10:20
Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Proovi Sa leida selles hinnaklassis normaalne monovõimendi. Ja kui leiad, siis oleks jällegi suht ebamajanduslik seda 4 oomi peal koormata...
jah.. seda ma just arvasingi, et need võimud hoopis teisest puust.
lihtsalt kuskilt oli kõrva jäänud kunagi ammu, et mono-võimendi...
aga tänud... teema võib lukku panna.
syo
huviline
Registreerunud 03.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal
XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 37.6% - SQL: 62.4%]