Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: auto madalaks (Vastuseid: 12 | Vaatamisi: 2019)
sony71
huviline



Registreerunud 29.10.06
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Passat B5

postitati 24.03.07 11:09 Tsiteeri
auto madalaks



a6 1994a, sedaan ,all originaal vedrud,kuidas madalaks saada ??soprt vedrud on kallid,kui lõikaks originaalidelt ühe või kaks keerdu maha,kuidas tulemus jääks ,oskab keegi kommenteerida,?????????


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 24.03.07 12:00 Tsiteeri


Sitt jääb. Ära koonerda. Osta kasutatud madaldus, kui uus üle jõu käib.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
arsi
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.06
Asukoht: Lasila/ Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi v8 3,6 aut.91, Audi V8 3,6 aut 89, Opel vectra B 1,8 Kia ceed gt line 2016. Subaru legacy

postitati 24.03.07 12:13 Tsiteeri


Ja üks mis kindel , lyhendatud originaalvedru hakkab läbi taguma nii, et hambaplommid suust välja lendavad :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
cornoyo
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.07
Asukoht: Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: 2×80 ABK

postitati 24.03.07 18:37 Tsiteeri


ja lõhub kõik muu ka veel ära, selle tagumisega:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 25.03.07 10:29 Tsiteeri


Originaalvedru puhul tõmmatakse "p*rnolahendusena" näiteks üks vahe kokku, mitte ei minda vedru kallale. Kuidas nüüd see 1 vahe fikseerida on juba igaühe enda fantaasia :D
Mis puutub vedru lõikumisse, siis kujuta ise ette vedru käiku kui ei toetuta rohkem padjale 90 kraadise nurga vaid viltuses asendis. Kuidas sulle meeldiks kui vedru hakatakse kokku suruma paindes ja püstaku/amordi najal - sexy :P Tee ära ja tule näita mulle kah kuu aja pärast, milline see asi sul alt välja näeb, lausa huviga tahaks vaadata :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
piltnik
huviline

Avatar


Registreerunud 26.04.05
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.8TQ

postitati 25.03.07 16:41 Tsiteeri


veel "jaantatika" ideid -- esimest amorti altpoolt lühemaks löigata. Tagumise amordi vedru-taldrik lahti ja ülesse poole kinni


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 25.03.07 18:21 Tsiteeri


Auto madalaks, arusaamatu!? Kas siis meie teed on nii korralikud, et peab saama auto madalaks ja jäigaks, et kõik veermiku ja kereosad täiega vatti saaks, saavutada väga ebamugav sõiduomadus!?


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sony71
huviline



Registreerunud 29.10.06
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Passat B5

postitati 26.03.07 20:02 Tsiteeri


on kellelgil müüa kasutatud madaldus vedru,ja mis hinnaga, must71@hot.ee,ootan pakkumisi ,


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
erki.t
huviline

Avatar


Registreerunud 06.07.06
Asukoht: Tallinn / Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Got burger? (Jeep)

postitati 26.03.07 22:59 Tsiteeri


ah... vedrud võib üldse ära jätta... hea jäik ja madal tulemus...


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 30.03.07 12:50 Tsiteeri


Näe, osta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
av8q
huviline



Registreerunud 27.01.07
Kasutaja on eemal

Auto: audi v8 3.6q 95a.

postitati 30.03.07 23:10 Tsiteeri
eesti teed!!!!!!!!!!!!!!



kui sul auto igapäeva sõiduks siis ma ei soovita seda, aga kui pühapäeva sõiduks siis ikka. Auto teeb see ilusaks! Mul endal on saksa rinraja nõuetelt vedrud all, madal on aga eesti teed ma arvan seda vastu ei pea kui ma iga päev sellistega sõidan. Lõhub sul nii mõndagi ära ma usun.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
porter
huviline



Registreerunud 15.12.06
Kasutaja on eemal


postitati 01.04.07 18:34 Tsiteeri


Mina küll ei unista madalamast autost. tahaks pigem tõsta. veits nadi kui 5 inimest peal ja suuremate pikutavate politseinike otsa kinni jääb.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Reimers
huviline

Avatar


Registreerunud 17.05.06
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 02.04.07 21:12 Tsiteeri


mul endal sama mure et veic on nagu kõrge see C4 ei saa aru kohe miks ta peab nii kõrge olema :( ´peale seda kui panin ette Bilstein B4 amordid läks nõks veel kõrgemaks aga arvatavasti sellepärast et vanad olid juba läbi ka !

muidu kui paned madalduse siis kindlasti ka uued amordid kuna need võivad sul ka läbi olla


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 33.8% - SQL: 66.2%]