Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: kas audi coupe 2.2i mootor on töökindlam lahjematest,ja kas ta õigusstab end ära(LÕPETETUD)VÕIB LUKKU PANNA (Vastuseid: 10 | Vaatamisi: 1850)
keitz20
huviline



Registreerunud 21.11.03
Asukoht: Kunda
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4/C4

postitati 02.12.03 11:25 Tsiteeri
kas audi coupe 2.2i mootor on töökindlam lahjematest,ja kas ta õigusstab end ära(LÕPETETUD)VÕIB LUKKU PANNA



nimelt ei tea ma kas osta 2.2i või lahjema mootoriga couped,aasta olex siis 86-87 väljalase.vb oskab keegi soovitada või vigu loetleda.ise kaldun muidu 2,2i poole.ette tänades


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
keitz20
huviline



Registreerunud 21.11.03
Asukoht: Kunda
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4/C4

postitati 02.12.03 18:18 Tsiteeri


kas tõesti keegi ei oma typ 85 2,2i mootoriga couped,kirjeldage kas mootor on töökindel või on mõni lahjem kindlam


BMW- Big Mexican Woman :D
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
keitz20
huviline



Registreerunud 21.11.03
Asukoht: Kunda
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4/C4

postitati 02.12.03 18:19 Tsiteeri


näitex on audi 80 kõige lollikindlam mootor 1,8 s 66kw monosissepritsega ottomootor:D


BMW- Big Mexican Woman :D
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
john
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.03
Asukoht: Tallinn - Helsink
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90 GTO, Audi 90 Treser, Audi 200 Quattro, El Camino 5.7

postitati 02.12.03 18:25 Tsiteeri


Mul on coupe 2,2 ja tõõkindlust on kyllaga... niikaua kui mina olen selle roolis olnud ei ole kordagi alt vedanud ja kütuse kulu ei ole ka suur. Kylmadel aegadel läks ka tõõle esimesest laksust ja auto läheb soojaks vägagi kiiresti. Igati soovitan ennem 2,2 kui mingit lahjemat mootorit aga maitse asi ;)

:cool:Endale tundub juba 2,2 lahja


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Graabel
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 05.12.03 10:53 Tsiteeri


N6ustun John`iga. See vana coupe 2,2 mootor on hea kyll, palju terevam kui uuema 2,3. Alla selle ei tasux kyll osta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kopu
huviline

Avatar


Registreerunud 05.10.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant 2,5TDi, 2004

postitati 05.12.03 17:31 Tsiteeri


Nõustun eelpool rääkinutega 2,2i on väga töökindel olen seda ise pidanud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margus
huviline

Avatar


Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 05.12.03 17:51 Tsiteeri


Eks nende mootoritega ole ka nii, et mida suurem, seda parem. Ja seda mitte ainult sõidumugavuselt, vaid ka vastupidavuselt. Tavaliselt.
Asi selles, et väiksema mootoriga pead sa rohkem lappi andma, et ta liiguks ja see koormab teda rohkem kui suurema mootori puhul samal autol.
See küll ainult teooria.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mulds
huviline



Registreerunud 29.01.03
Kasutaja on eemal

Auto: Audita

postitati 05.12.03 20:48 Tsiteeri


endal 2.2 ja alla selle ei soovita. Muidugi on v6imalik ka v2iksema kubatuuriga iseneid kenasti liikuma saada aga seda hipodroomi eluea ja k6hut2ite arvelt.

Aga muidu linnavahel tallates otseselt kellegile jalgu ei j22:D ja kerge jala puhul pole ka keerist paagis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
madjs
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Läänemaa, Lihula
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b4 1,9tdi, Suzuki VX 800, Golf 2 GTI, Megan Coupe 108kw

postitati 05.12.03 22:51 Tsiteeri


Mul 1,8 gt 82 kw ja rahul, põhimõtteliselt on 1,8 sama asi mis 2,2 selle vahega , et üks silinder vähem, kolvimõõdud, klapid, nukad jne. peaks samad olema, pakun, et ega seal suurt vastupidavuse vahet ka olla ei saa, enamus jubinaid ju samad. Autol nina tänu väiksele motole tublisti kergem ja juhitavus hää, esisilla jupid ka vähem vatti saavad. Minu kuubik kaalub tühjalt 980kg. Kui õieti mäletan siis 2,2 kaalus julgelt rohkem, oli vist pea 1200kg (pole kindel, keegi 2,2 omanikest võiks oma komentari lisada) ja see kõik nina arvelt. Kaaluvahe tuleb sellest, et moto ise on mul kergem +roolivõimu ja muud sellist pole ja tundub , et pole vaja ka, vähemalt mul ilma võimuta rool piisavalt mõnus. Kui nüüd kiirendust võrrelda siis tehase andmete järgi 2,2 100kw mingi 0,4 seki võrra kangem oli (need muidugi internetist mingi audi fänni lehelt leitud andmed). Ainus mis 1,8-l puudu om, on viiepotise hääl, aga sellepärast ma nüüd ka põdeda ei viitsi, sumpsu ehitus pooleli ja eks varsti kuule mis hääle 4 potisest kätte saab. Väiksel arvatavasti bensukulu ka mõõdukam, kui omaga rahulikult 90-100 pikka otsa last siis mingi 6-7 läheb, kui linnavahel asja korralikult peedistada siis pole 15+ ka mingi probla läbi torude ajada, see viimane sõltub muidugi oma vabast tahtes, keegi ei käsi energiat kummi sulatamisse ja piduriklotside, ketaste kuumutamisse raisata!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Graabel
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 08.12.03 12:21 Tsiteeri


Coupe 2,2 GT 85 FW aasta kaalus 1100 kg.
Sama quattro kaalus vist 1200 kg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
keitz20
huviline



Registreerunud 21.11.03
Asukoht: Kunda
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4/C4

postitati 08.12.03 14:29 Tsiteeri


tks teile kes on viicinud vaevuda siia kirjutama sain nii mõnegi asja võrra targemax ja kindlalt valin 2,2i kui mitte juba turbomootoriga.:)


BMW- Big Mexican Woman :D
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 45.2% - SQL: 54.8%]