Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Otsin infot (Vastuseid: 11 | Vaatamisi: 2734)
Dixi
huviline



Registreerunud 13.02.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 15.03.07 22:44 Tsiteeri
Otsin infot



Käesoleva aasta jooksul on rehvid läbi torgatud Sõpruse pst 237/239 maja territooriumil parkivate sõiduautodel Skoda Fabia 736MCP ja VW Golf 170APV. Pakun vaevatasu 5000.EEK info eest, mis viib süüdlase tabamiseni. Anonüümsus garanteeritud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 16.03.07 07:57 Tsiteeri


Sama on juhtunud vismari parklas mitmel korral, tuttavate autodega...kõik 4 rehvi noaga torgatud ca 2-3cm lõike-torke augud.


lapsepõlvest alates meeldinud 20VT R5
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
cmp
huviline



Registreerunud 18.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 16.03.07 09:19 Tsiteeri


Minu venna autol ja veel u 10 inimese autol torgati jaanuaris Vilde teel maja ees kõik 4 rehvi läbi. Politsei käis ka kohapeal ja fikseeris sündmuse ära.
Et siis mingi süstemaatiline asi on käimas? :o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi-äss
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 4WD ARBUUS

postitati 16.03.07 10:43 Tsiteeri


krt isepargin ka vahel seal autot :S õnneks mu auto puutumata veel. hoian silmad lahti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
raino84
huviline

Avatar


Registreerunud 29.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2,7Tdi, 140kw, 09

postitati 16.03.07 10:53 Tsiteeri


Ise elan/pargin kaa Vildes. Rehve küll veel pole õnneks puutumas käidud, aga mingi öö oli auto tagumine ots küll konkreetselt sopaga üle visatud:mad: Krdi manjakid...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
InTz
huviline

Avatar


Registreerunud 05.11.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant Quattro, 200 20V

postitati 16.03.07 11:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jõuvanker
Sama on juhtunud vismari parklas mitmel korral, tuttavate autodega...kõik 4 rehvi noaga torgatud ca 2-3cm lõike-torke augud.

Tean samuti juhuseid kus Wismaris on rehvid läbi torgatud. Ilmselt tegutseb seal mingi isehakanud parkimiskorraldaja, kes niimoodi oma pahameelt käib välja elamas sest kõik need autot on kuulduste kohaselt kas täielikult või osaliselt olnud pargitud keelumärgi alla.


Audi - Home Of Quattro
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 16.03.07 11:59 Tsiteeri


mingi aktivist mul majas laseb rehve tühjaks kui valesti pargitud.
ise önneks ei ole valesti parkinud kuna aja jooksul välja kujunenud koht kus pargin. muru peale parkida ikka ei tohi jah (ärge saage valesti aru, ei arva et eelnevatel masinatel mis siin räägite on just sellepärast katki löigatud rehvid) ja tühjaks laskmine veidi parem ikka.
veidi OT oli nüüd see jutt aga elan lähedal ja veidi puudutab see ka mind. hoian silmad lahti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 16.03.07 12:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: InTz
Tsitaat:
Algselt postitas: jõuvanker
Sama on juhtunud vismari parklas mitmel korral, tuttavate autodega...kõik 4 rehvi noaga torgatud ca 2-3cm lõike-torke augud.

Tean samuti juhuseid kus Wismaris on rehvid läbi torgatud. Ilmselt tegutseb seal mingi isehakanud parkimiskorraldaja, kes niimoodi oma pahameelt käib välja elamas sest kõik need autot on kuulduste kohaselt kas täielikult või osaliselt olnud pargitud keelumärgi alla.



Just, ilmselt selle kinnistu valdaja, kuigi maja tundub rohkem tondilossi moodi olevat, ehk elab seal miski kibestunud päss, kes möllab niiviisi..?
Kuid eks enda viga kui pargitakse auto keelumärgi alla, kuid ikkagi: rehve selle eest läbi torgata? Pigem pamper ja auto teisaldus, saaks odavamlt, kui uusi rehve ostes.


Julmad käitumismallid/mõtted sigitavad julmasid inimesi.


lapsepõlvest alates meeldinud 20VT R5
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Silver
huviline



Registreerunud 27.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 16.03.07 21:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jõuvanker
Kuid eks enda viga kui pargitakse auto keelumärgi alla, kuid ikkagi: rehve selle eest läbi torgata? Pigem pamper ja auto teisaldus, saaks odavamlt, kui uusi rehve ostes.

Üsna sagedasti leian "tasuta parkijaid" oma garaazi ukse eest, kuna elan piirkonnas, kus parkimine on tasuline. "Pampersi" tellimine on reeglina praktiliselt võimatu, kuna see käib läbi Liikluskorralduskeskuse. Nemad omakorda kasutavad nn FIE teenust, kellel on üks auto ja vedude järjekord tundide pikkune. Kõige kauem olen oodanud 2,5h! Tavaliselt alustan protsessi läbi politsei, kes võtab auto omanikuga ühendust, kui neil juhtub olema andmebaasis kontakt.
Minu eelnev jutt muidugi ei tähenda seda, et ma nuga pihus garaazist autot võtma läheksin, sest see ju veelgi pikendaks minu liikumispiirangut. ;)
Aga marru ajab küll, kui "parkija" 15 krooni kokkuhoiupoliitika teistele aja- ning närvikulu tekitab. :mad: Kuna ühes teises teemas tuli ettepanek liikluskultuuri parandamiseks võtta kasutusele "lask kuklasse", siis palun minuga ühendust võtta isikutel, kel selleks on legaalne õigus :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
pampkuri
huviline

Avatar


Registreerunud 08.03.04
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Typ85 20vT Ehitamisel. 2,5 TDIQ

postitati 16.03.07 22:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Silver
Tsitaat:
Algselt postitas: jõuvanker
Kuid eks enda viga kui pargitakse auto keelumärgi alla, kuid ikkagi: rehve selle eest läbi torgata? Pigem pamper ja auto teisaldus, saaks odavamlt, kui uusi rehve ostes.

Üsna sagedasti leian "tasuta parkijaid" oma garaazi ukse eest, kuna elan piirkonnas, kus parkimine on tasuline. "Pampersi" tellimine on reeglina praktiliselt võimatu, kuna see käib läbi Liikluskorralduskeskuse. Nemad omakorda kasutavad nn FIE teenust, kellel on üks auto ja vedude järjekord tundide pikkune. Kõige kauem olen oodanud 2,5h! Tavaliselt alustan protsessi läbi politsei, kes võtab auto omanikuga ühendust, kui neil juhtub olema andmebaasis kontakt.
Minu eelnev jutt muidugi ei tähenda seda, et ma nuga pihus garaazist autot võtma läheksin, sest see ju veelgi pikendaks minu liikumispiirangut. ;)
Aga marru ajab küll, kui "parkija" 15 krooni kokkuhoiupoliitika teistele aja- ning närvikulu tekitab. :mad: Kuna ühes teises teemas tuli ettepanek liikluskultuuri parandamiseks võtta kasutusele "lask kuklasse", siis palun minuga ühendust võtta isikutel, kel selleks on legaalne õigus :)


Üks hea kärukeeramise viis oleks see et otsid kuskil ühe korraliku ca 20mm terastrossi kus korralikud aasad otsas ja paned läbi kahe valuvelje, üks suur taba kõhu alla ja otsad kokku. võtme viskad ära. Endal on küll tüli aga sisustab sul selle 2,5 h ilusti ära.
Seda videod vaataks küll Youtubis.


Käisin nädalavahetusel Pesas peol 12.12. 2009. Lapsed oksendasid ja kaklesid tore oli.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
POZ
huviline



Registreerunud 25.10.04
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Superb

postitati 16.03.07 23:07 Tsiteeri


Kunagi oli vist ühes foorumis sarnane arutelu nende ette parkijate suhtes. Seal pakuti sellist lahendust, et võtta üka tavaline ajalehe või a4 paber ning asetada see kinniparkija kapoti peale ning sellele paberile peale panna telliskivi. Ei mingit ähvarduskirja ega midagi. Pidavat väga hästi toimima :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
siim76
huviline

Avatar


Registreerunud 18.05.04
Asukoht: Jõhvi - Toila
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5´05

postitati 16.03.07 23:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pampkuri
Tsitaat:
Algselt postitas: Silver
Tsitaat:
Algselt postitas: jõuvanker
Kuid eks enda viga kui pargitakse auto keelumärgi alla, kuid ikkagi: rehve selle eest läbi torgata? Pigem pamper ja auto teisaldus, saaks odavamlt, kui uusi rehve ostes.

Üsna sagedasti leian "tasuta parkijaid" oma garaazi ukse eest, kuna elan piirkonnas, kus parkimine on tasuline. "Pampersi" tellimine on reeglina praktiliselt võimatu, kuna see käib läbi Liikluskorralduskeskuse. Nemad omakorda kasutavad nn FIE teenust, kellel on üks auto ja vedude järjekord tundide pikkune. Kõige kauem olen oodanud 2,5h! Tavaliselt alustan protsessi läbi politsei, kes võtab auto omanikuga ühendust, kui neil juhtub olema andmebaasis kontakt.
Minu eelnev jutt muidugi ei tähenda seda, et ma nuga pihus garaazist autot võtma läheksin, sest see ju veelgi pikendaks minu liikumispiirangut. ;)
Aga marru ajab küll, kui "parkija" 15 krooni kokkuhoiupoliitika teistele aja- ning närvikulu tekitab. :mad: Kuna ühes teises teemas tuli ettepanek liikluskultuuri parandamiseks võtta kasutusele "lask kuklasse", siis palun minuga ühendust võtta isikutel, kel selleks on legaalne õigus :)


Üks hea kärukeeramise viis oleks see et otsid kuskil ühe korraliku ca 20mm terastrossi kus korralikud aasad otsas ja paned läbi kahe valuvelje, üks suur taba kõhu alla ja otsad kokku. võtme viskad ära. Endal on küll tüli aga sisustab sul selle 2,5 h ilusti ära.
Seda videod vaataks küll Youtubis.


Hea idee,peaks proovima, mul siin ühe vennaga kana kitkuda. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 38.1% - SQL: 61.9%]