Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: M: Sony cdx-L550X (Vastuseid: 8 | Vaatamisi: 2700)
marcopolo
huviline

Avatar


Registreerunud 07.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B4 2,6 V6 96

postitati 28.11.03 13:04
M: Sony cdx-L550X



Kuna sai MP-3 mängija soetatud siis müüks selle maki maha.Xplod 50Wx4 FM/MW/LW CD-Player
Langeva esiosaga, cd-text,cd-r/rw.
Hinnaks kõigest 1500.-
http://www.hot.ee/sagrimees/cdxl550x.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Sigma80
huviline

Avatar


Registreerunud 21.10.03
Asukoht: Tallinn-Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B5 2.8 quattro

postitati 28.11.03 17:28


kas pead silmas ikka seda isendit?
http://www.refurbdepot.com/productdetails2.cfm?Product_ID=2164&refererid=nextag


Ärge ainult kihutage!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
marcopolo
huviline

Avatar


Registreerunud 07.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B4 2,6 V6 96

postitati 28.11.03 17:38


Ei.See mis sul peaks olema vist mingi USA variant vist.Mul ikka selline nagu esimesel pildil.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Sigma80
huviline

Avatar


Registreerunud 21.10.03
Asukoht: Tallinn-Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B5 2.8 quattro

postitati 28.11.03 17:40


selge, kuigi vähe imelik et täpselt sama mudelitähistusega tehakse mitmesuguse disainiga makke...
Kas asi on välimuselt korralik ja kas hind vähe paindub ka?


Ärge ainult kihutage!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
marcopolo
huviline

Avatar


Registreerunud 07.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B4 2,6 V6 96

postitati 28.11.03 18:56


Välimus täitsa ok.Olen kasutanud seda aasta.Hinna suhtes võib alati rääkida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Sigma80
huviline

Avatar


Registreerunud 21.10.03
Asukoht: Tallinn-Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B5 2.8 quattro

postitati 28.11.03 19:21


peaks vist raha kuskilt võluma hakkama, tundub suht hea pakkumine olema. aga praegu ei luba et ära võtan....annan konkurentidele ka võimalust:)


Ärge ainult kihutage!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 29.11.03 01:11


Ostsin mõned nädalad tagasi siit täpselt samasuguse. Algul oli mõeldud sõbrale, kuid proovisin ka ise. Peale päevakest testimist enam oma vana Pioneer DEH-2330R'i tagasi panna ei tahtnud ja nii ta mulle jäigi. :)

Asjal on väga hea põrutuskindlus. Mina pole teda vaatamata üsna künklikul maastikul testimisele veel plaadimängimist katkestama saanud. Loeb tujutsemata kõikvõimalikke CDR/CDRW'sid. CD-text ka abx. Kui vaja, saab lisada nii juhtmega, kui ka juhtmeta puldi.

Teiseks on tuuner väga tundlik. Energy FM, mida isegi Tallinnas iga autoraadioga puhtalt ei kuule, kostus eile ilusti Haapsalu maanteed mööda Taeblani välja. Mul on suu imestusest siiani lahti. :D
Julgen soojalt soovitada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MEEMEES
huviline



Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tampere, Hiiumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant C7 BI-T, Audi TTQ, Audi A3 2009,SeaDoo 300hp,Hanomag1934, Ford Scorpio RS Mk1, BMW E39,Honda CBR F4S2

postitati 29.11.03 08:15


Soovitan soojalt ,sest endale ostsin ka just sellise,tõsi natsa uuema cdx-l580x,ja olen siiani väga rahul.:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
marcopolo
huviline

Avatar


Registreerunud 07.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B4 2,6 V6 96

postitati 02.12.03 09:34


MÜÜDUD!
Teema võib lukustada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 45.2% - SQL: 54.8%]