Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Audi S8 märgi erinevus? (Vastuseid: 15 | Vaatamisi: 2063)
cocliosttro
huviline

Avatar


Registreerunud 03.02.07
Asukoht: Eesti/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S8 255kw (manuaal), 4.2 quattro,V8

postitati 07.03.07 19:03 Tsiteeri
Audi S8 märgi erinevus?



olen näinud nii S8 millel on märk paremal pool pagasnikul ja S8 millel on vasakul pool see S8 märk.
Kui tehasest auto välja lasti siis mis oli standard?Kummal pool see märk orginaalina olema peaks?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 07.03.07 19:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: cocliosttro
olen näinud nii S8 millel on märk paremal pool pagasnikul ja S8 millel on vasakul pool see S8 märk.
Kui tehasest auto välja lasti siis mis oli standard?Kummal pool see märk orginaalina olema peaks?


Vasak!


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 08.03.07 08:04 Tsiteeri


Küsiks siis sama S2 märgi kohta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
veekaheksa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.03
Asukoht: P-Jgp,Sca
Kasutaja on eemal

Auto: S6 PLUS 4.2, A4 TDI quattro

postitati 08.03.07 08:28 Tsiteeri


Ikka vasakul. Paremal pool on mootorile 'vihjav' info ja eriti hea auto korral ka kiri quattro.


PLUS http://images.spritmonitor.de/247834_5.png TDI http://images.spritmonitor.de/1372411_5.pngDie Menschen sollten nicht schlafen, während sie unterwegs sind, aber sie tun es trotzdem.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Siimu
huviline



Registreerunud 30.01.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 08.03.07 08:29 Tsiteeri


Kas S4 ma mõtlen C4 kerega asjandusetel seda ei ole, et sõltub mis kastiga, kas manuaal või automaat? See kummal pool märk on.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 08.03.07 14:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mth
Küsiks siis sama S2 märgi kohta.
Oleneb aastast. Minu teada 3b märk peaks paremal olema ja ABY vasakul.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 08.03.07 15:12 Tsiteeri


Ma ei saa nagu selle posti poindile pihta. Ega see märk autot liikuma pane :) Tähtis on, et õige tehnika oleks autol küljes. Aga noh siin on kaks lähenemist asjale, ise hindan hunti lambanahas, paljud lammast hundinahas :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
bazarre
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Quattro 2,8 1999(sodi), Ford Focus08 STW Ghia

postitati 08.03.07 15:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Ma ei saa nagu selle posti poindile pihta. Ega see märk autot liikuma pane :) Tähtis on, et õige tehnika oleks autol küljes. Aga noh siin on kaks lähenemist asjale, ise hindan hunti lambanahas, paljud lammast hundinahas :D


Samad sõnad, tehnika on ikka kõige tähtsam! Vahest ikka näeb igasuguseid huvitavaid S-mudeleid (a´la 110kw S6 jne). Kui on S siis olgu ka oma nime vääriline :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
VIP
huviline

Avatar


Registreerunud 07.03.04
Asukoht: Kohila - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant Quattro 2.8 30V

postitati 08.03.07 16:09 Tsiteeri


kps ja bazarre

Ma seletan teile selle teema poindi ära. Inimene tahab oma S8-le panna vastava logo. Ta tahab seda õigesse kohta panna, sinna kuhu see originaalis kuulub. Kuna ta pole kindel kummal pool on õige koht, siis küsibki siit. See ongi teema point!

Välimusele tähelepanu pööramine ei muuda absoluutselt auto tehnilist olemust. Ja ma ei ütleks, et S8-le S8 logo panemine, muudaks S8 nö. lambaks.

Teemasse kah: Kõigil "tänapäeva" Audidel on mudeli nimi vasakul pool. Tänapäeva all mõtlen seda aega, kust hakati mudeleid nimetama A+nr. Ehk siis 90ndate keskelt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 08.03.07 16:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: VIP
kps ja bazarre

Ma seletan teile selle teema poindi ära. Inimene tahab oma S8-le panna vastava logo. Ta tahab seda õigesse kohta panna, sinna kuhu see originaalis kuulub. Kuna ta pole kindel kummal pool on õige koht, siis küsibki siit. See ongi teema point!

Ei loe seda teema algataja postist välja et seda hakatakse s8'le panema, sellepärast ongi hea nokkida :D Enda ühel isendil pole näiteks isegi salongis armatuuri iluliistul, et asi quattro on, hea on ju kõrvalistujale seletada et lihtsalt väga hea pidamine esisillal talvel lumes :D

Sorry selle OT pärast!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
altz1
huviline



Registreerunud 13.03.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: V8tt

postitati 08.03.07 19:12 Tsiteeri


tahaks oma essi kah ehtida silmailu mõttes, oskab keegi öelda, kust C4 S4 märke leida võiks? Pole revalist küsida jõudnud kuid olen kuulnud et sealt vanale essile enam ei saa?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Darkdog
huviline



Registreerunud 20.03.06
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 08.03.07 19:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: altz1
tahaks oma essi kah ehtida silmailu mõttes, oskab keegi öelda, kust C4 S4 märke leida võiks? Pole revalist küsida jõudnud kuid olen kuulnud et sealt vanale essile enam ei saa?


Revalist osta 97a S4 oma, 95 % samasugune, kui neid võrdlesin. Tagumine on küll sama, esimene tuleb nats teistmoodi kinnitada. Silmaga eriti küll vahet ei tee.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
altz1
huviline



Registreerunud 13.03.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: V8tt

postitati 08.03.07 20:30 Tsiteeri


Selge...muidu selline nagu Sul displays? Kui jah siis peab läbi hüppama sealt...mis maksis muidu tk?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Darkdog
huviline



Registreerunud 20.03.06
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 08.03.07 21:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: altz1
Selge...muidu selline nagu Sul displays? Kui jah siis peab läbi hüppama sealt...mis maksis muidu tk?


Pm selline, avatari pilt on kellade pealt. Hind väga meeldiv polnud, ca 300.- tk. Eestis sees pole, arvatavasti tuleb Rootsi vahelaost. Ca nädal, kui tellid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
cocliosttro
huviline

Avatar


Registreerunud 03.02.07
Asukoht: Eesti/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S8 255kw (manuaal), 4.2 quattro,V8

postitati 08.04.07 13:00 Tsiteeri


ei oma S8 ega A8 et miskit märki kuskile panna.
Point on: huvi
Paneme mossele BMW märgi ega see sis kohe bemari pole
Lihtsalt sirvisin saksa autoturgude lehtedel ja jäid silma masinad milledel olid S märgid küljes kuid vaadates varustust ja muid andmeid tekkis suur kahtlus et miski wanabee s
eestis ennembi nähtud neid bemareid millele on M märk külge pandud.Natukene küll viltu aga jah jällegi wanabeed.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 08.04.07 20:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: VIP
kps ja bazarre

Ma seletan teile selle teema poindi ära. Inimene tahab oma S8-le panna vastava logo. Ta tahab seda õigesse kohta panna, sinna kuhu see originaalis kuulub. Kuna ta pole kindel kummal pool on õige koht, siis küsibki siit. See ongi teema point!

Välimusele tähelepanu pööramine ei muuda absoluutselt auto tehnilist olemust. Ja ma ei ütleks, et S8-le S8 logo panemine, muudaks S8 nö. lambaks.


Tsitaat:
Algselt postitas: cocliosttro
ei oma S8 ega A8 et miskit märki kuskile panna.
Point on: huvi
Paneme mossele BMW märgi ega see sis kohe bemari pole
Lihtsalt sirvisin saksa autoturgude lehtedel ja jäid silma masinad milledel olid S märgid küljes kuid vaadates varustust ja muid andmeid tekkis suur kahtlus et miski wanabee s
eestis ennembi nähtud neid bemareid millele on M märk külge pandud.Natukene küll viltu aga jah jällegi wanabeed.


To VIP: :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 37.3% - SQL: 62.7%]