Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: S4 Aut. käigukasti probleem (Vastuseid: 2 | Vaatamisi: 2299)
sepa190
huviline



Registreerunud 16.02.07
Asukoht: Nõo
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4

postitati 22.02.07 20:41 Tsiteeri
S4 Aut. käigukasti probleem



jäärajal sõites loopis veo tagant ja käigunäitaja läks punaseks, jätsin seisma, panin uuesti käima ja naq töötas aga sõitsin natuke edasi viskas veo tagant ja nii koguaeg, võtsin akuklemmi maha 15-ks minutiks, aga ei aidanud. mis võib viga olla?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
voldemar
huviline



Registreerunud 21.01.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S4 Avant

postitati 22.02.07 21:01 Tsiteeri


Igaks juhuks võid õli taseme üle vaadata, aga muidu kui juba jäärajal käisid pillile pähe virutamas, siis võis sul isegi õnnestuda kastist jagu saada, kuigi sellel suht pommikindel automaatkast. Mul muidu tegi ka kast igasugu vigureid. Aga mul oli asi selles, et spidoka plokis kärssas midagi läbi ja ajud ei saanud auto kiiruse kohta mingit infot ning kogu masin töötas avariis, siis ka ei vahetanud ja vahepeal lükkas käigu välja. Ma sain asjast võitu alles siis, kui viisin auto Tartus Diasse, kus suurte ajudega onud panid oma pead kokku ja masina korda tegid. Muidugi pole välistatud ka see, et sa suutsid ikkagi kasti laiali lasta, kuigi ei tahaks seda hästi uskuda. Sa uuri enne kõik muud variandid läbi enne kui hakkad kasti lammutama, sest selle kasti remont maksab kusagil 18-25 kilo ja kasutatuna maksab kuskil 10 kilo, aga praegu oleks mul saadaval ka üks kast umbes 5 kilo kanti... Nii et edu sulle. Ära veel püssi põõsasse viska.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mati200
huviline



Registreerunud 06.11.04
Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4 Avant

postitati 14.03.07 05:30 Tsiteeri
kast



Hei,aga see saadav kast on korralik?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 29.9% - SQL: 70.1%]