Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: K. b4 avandi kütuse paagi maht ? (Vastuseid: 38 | Vaatamisi: 5190)
narkokoer
huviline

Avatar


Registreerunud 26.12.06
Asukoht: Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B4 Avant

postitati 20.02.07 21:18 Tsiteeri
K. b4 avandi kütuse paagi maht ?



ise arvan et 65l


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Chuulo
huviline

Avatar


Registreerunud 10.12.06
Kasutaja on eemal


postitati 20.02.07 21:43 Tsiteeri


peaks vist 74 liitrit ära mahtuma.. sedaanil igatahes kyll


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
narkokoer
huviline

Avatar


Registreerunud 26.12.06
Asukoht: Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B4 Avant

postitati 20.02.07 21:48 Tsiteeri


selge mõtlesin ise ka et sai nagu 60 sisse pantud aga täis paagist ikka puudu natuke arvan ise ka et eks ta rohkem ole natuke


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lunatic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.02.05
Asukoht: Tallinn-Keila
Kasutaja on eemal

Auto: A4 allroad ja Volvo C70

postitati 20.02.07 22:38 Tsiteeri


Esiveolisel 66, quattrol 64 liitrit. Üks link veel, kui ei usuta (tankinhalt)
B4 ei tohiks 74 kuidagi sisse minna. B3'l on tehase järgi 70l paak, sinna ehk pigistab kuidagi paar liitrit enam sisse :)
Seda armatuurinäidiku osuti asendit annab reguleerida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tige Kala
huviline

Avatar


Registreerunud 18.01.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B7 S-Line

postitati 21.02.07 01:00 Tsiteeri


Tehase raamat näitab 61L Audi 80 Avant quattro paagi mahuks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kevadlilleke
klubiliige



Registreerunud 26.04.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe '95 85kW

postitati 21.02.07 02:58 Tsiteeri


B4 sedaan:
esiveoline 66l
quattro 64l

B4 avant:
esiveoline 63l
quattro 61l

Andmed põhinevad paberist dokumentidel (kasutusjuhendid)


Noh? Päris kõva, mis? Onju?
Nojah, ainuke jama on selles, raisk, et, kuradi, kaua ei saa nii lasta - tõmbab... tõmbab aku tühjaks...
B4 http://images.spritmonitor.de/308015_5.png Coupe http://images.spritmonitor.de/739191_5.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Amadeuz
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.05
Asukoht: Tarbatu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 avant TQAT 110 kW õlipress '99 (Nora), MB W639 kombi AT CRD 80kW (Jasmin)

postitati 21.02.07 14:05 Tsiteeri


Kui see nii on, siis kuidas olen mina enda omasse Nestest 65,4 l sisse valanud? ja auto veeres veel omal jalal tanklasse ning usutavasti veelgi nii mõnigi km sõitnud. Igatahes mingit katkumist ei esinenud ei mäkke tõusul ega ka laskumisel. Ei tea kas peaks hakkama Neste meerikutes kahtlema???


_________________
www.andmebaas.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 21.02.07 14:13 Tsiteeri


Isegi kui ma olen pärast tule põlema hakkamist veel omajagu sõitnud ja siis hinge kinni pidades tanklasse veerenud, pole minu quattro-sedaani reaalselt kunagi üle 55L sisse pressinud. Vaevalt, et seda reservi nüüd nii palju ka on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Chuulo
huviline

Avatar


Registreerunud 10.12.06
Kasutaja on eemal


postitati 21.02.07 14:17 Tsiteeri


mina pressisin enda omasse 69 liitrit ära.
ja paagis oli kah mingi tõrts sees veel


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jaanson
huviline



Registreerunud 09.01.07
Kasutaja on eemal

Auto: B4 ja A4q

postitati 21.02.07 14:23 Tsiteeri


Kui saab SEDA lehte uskuda, siis peaks leidma ka vastuse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi-äss
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 4WD ARBUUS

postitati 21.02.07 14:25 Tsiteeri


olen minagi B4 avant quattro omanik, ja elus ükskord ainult saanud 55L ja ise mõtlesin, et ma 100% jään teepeale.
Muidu tavaliselt hakkab autochekis tuli põlema ja tankima lähen, mahub 48-50L:) ehk siis kui vaja tankida on sees veel reaalselt 11-13l:) ja paberites oli ka vist kirjas paagimaht 61L ja kusagilt on jäänud meelde, et autochekis läheb tuli põlema kui 13L sees?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Darkdog
huviline



Registreerunud 20.03.06
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 21.02.07 14:30 Tsiteeri


Minu B4 avandile üle 60 liitri sisse ei läinud.Tavaliselt läx ca 58 l


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kevadlilleke
klubiliige



Registreerunud 26.04.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe '95 85kW

postitati 21.02.07 15:41 Tsiteeri


Autocheck'i hoiatustuli läheb põlema julgelt enne kütuse lõppemist, et jõuaks suvalisel kaugusel asuvasse tanklasse. Täpset limiiti ei tea, aga üle 10 liitri on kindlasti paagis siis veel.

See, et näidiku nullasend paigast ära on, on tavaline. Reguleerimisprotseduur remondijuhendi järgi on: sõita paak tilgatumaks, valada sisse 4l kütust ja keerata reguleerkruvist osuti kõige madalama punase kriipsu peale. Seega õigesti reguleeritud näidiku korral on punase ala algus enam-vähem võrdne hoiatustule asendiga. Valesti reguleeritu korral võib paagis olla rohkem kütust.

Üle paagi mahu läheb kütust sisse kahel juhul:
a) punnitad kõri viimase nurgani täis (paagi täitetorru mahub paar liitrit).
b) paak on deformeerunud/paisunud.

Mina olen tankinud üksikutel kordadel 64-65l ning ühel korral, kui paak tilgatumaks sai (jäin teele), mahtus paaki 67l kütust.


Noh? Päris kõva, mis? Onju?
Nojah, ainuke jama on selles, raisk, et, kuradi, kaua ei saa nii lasta - tõmbab... tõmbab aku tühjaks...
B4 http://images.spritmonitor.de/308015_5.png Coupe http://images.spritmonitor.de/739191_5.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
cornoyo
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.07
Asukoht: Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: 2×80 ABK

postitati 21.02.07 21:13 Tsiteeri


korduvalt olen paaki mahutanud 64liitrit, seega arvasin et paak 65, kuid eile mahutasin sinna isegi 65,5l kütet. märgutuld mul pole, kuid sellejaoks on ju seiver ja kui viimased liitrid paagis loksuvad annab see tunda kiirendamisel, kuna kütust on raskem kätte saada kui see inertsist paagi tahaotsa kuhjub:) 65l võib see paak esiveolisel avandil olla küll


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
narkokoer
huviline

Avatar


Registreerunud 26.12.06
Asukoht: Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B4 Avant

postitati 21.02.07 21:20 Tsiteeri


samas lasin 64 sisse aga ei näidand täis paaki kruttisin seda näidikut ka aga ei midagi täppselt pole aru saand kudas seda keerata olen proovind kõiike moodi paremale vasakule välja tõmmates sisse lükates küsin igaks juhuks kas seda on palju kui 40 l saan sõitta nii ummbes 500 km ja mõned peale ? ja siis on tilgatu


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kevadlilleke
klubiliige



Registreerunud 26.04.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe '95 85kW

postitati 22.02.07 10:20 Tsiteeri


Bens. näidiku kruttimine ei käi niisama lihtsalt nupust. See on tegelikult maskeeritud reguleerimiskruvi - tõmbad nupu välja (punn pealt ära n.ö.) ja siis sisekuuskantvõtmega reguleerid.


Noh? Päris kõva, mis? Onju?
Nojah, ainuke jama on selles, raisk, et, kuradi, kaua ei saa nii lasta - tõmbab... tõmbab aku tühjaks...
B4 http://images.spritmonitor.de/308015_5.png Coupe http://images.spritmonitor.de/739191_5.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Snowhite
huviline



Registreerunud 12.06.06
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C5 S6

postitati 22.02.07 18:13 Tsiteeri


päris õige reguleerimine muide üldse nii, et võtab spido maha ja sis keerab paika, paned peale tagassi, ja vaatad, kas näitab õigesti, ja õigem kindlasti kontrollida tühja poolega mitte nii, et lased absull kaelani täis ja sis tõstad nõela viimasesse lõppu välja...
mul endal quattro 2.8 ja sellele olen rahulikult mingi 63 l sisse valand......


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ülks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.12.04
Asukoht: Tartu/Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 2.5Tdi & Cabrio 2.8 & Chevrolet Astro AWD

postitati 22.02.07 18:26 Tsiteeri


minu teada peaks 65l olema:)


Mobiilse kümblustünni rent Tartus->
www.teemetünni.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kevadlilleke
klubiliige



Registreerunud 26.04.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe '95 85kW

postitati 22.02.07 18:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Snowhite
päris õige reguleerimine muide üldse nii, et võtab spido maha ja sis keerab paika, paned peale tagassi, ja vaatad, kas näitab õigesti
Ei näe põhjust, miks peaks näidikud maha võtma reguleerimiseks. Äkki selgitad?


Noh? Päris kõva, mis? Onju?
Nojah, ainuke jama on selles, raisk, et, kuradi, kaua ei saa nii lasta - tõmbab... tõmbab aku tühjaks...
B4 http://images.spritmonitor.de/308015_5.png Coupe http://images.spritmonitor.de/739191_5.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
cornoyo
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.07
Asukoht: Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: 2×80 ABK

postitati 22.02.07 20:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ülks
minu teada peaks 65l olema:)

täitsa võimalik et ongi 65l paak, kuid kui kõrini täis ajada läheb 65,4l ka sisse:D , mul läks


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ponkskar
huviline



Registreerunud 20.11.04
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal


postitati 22.02.07 20:47 Tsiteeri


Ma ole saanud max 60l paaki lasta ja kogu aeg on tunne olnud seierit vaadates,et kas jõuab bensukani või mitte. Järelikult olen liiast pabistanud kui paak 65l on. 2,0 85kW esisillaga avant


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
cornoyo
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.07
Asukoht: Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: 2×80 ABK

postitati 22.02.07 21:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ponkskar
Ma ole saanud max 60l paaki lasta ja kogu aeg on tunne olnud seierit vaadates,et kas jõuab bensukani või mitte. Järelikult olen liiast pabistanud kui paak 65l on. 2,0 85kW esisillaga avant

mul jah täpselt sama mootor, nii et pole mõtet pabistada, kuid ega see halba ei tee kui enne pärislõppu tankida:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
joe80
huviline

Avatar


Registreerunud 03.09.06
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant 1,8Tq, Volkswagen Passat 2,0 B3 Syncro

postitati 22.02.07 21:31 Tsiteeri


Autoweek annab kõikide avantide (va. S2 ja RS2) paagi mahuks 66 liitrit. S2-l ja RS2-l siis 64 liitrit.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
curse22
huviline

Avatar


Registreerunud 13.02.05
Asukoht: võru-tartu-tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: RED B4

postitati 23.02.07 07:19 Tsiteeri


omale sedaan b4 ja olen 77 liitrit sisse ajanud, kindlasti pidi bensiini see ka veel olema.
õhutusklapp oli ka koguaeg all.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kevadlilleke
klubiliige



Registreerunud 26.04.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe '95 85kW

postitati 23.02.07 11:56 Tsiteeri


Huvitav, mis pointi on üksteise võidu hõisata: "Mina arvan, et minu auto kütusepaagi maht on XX liitrit!" Või siis vastata: "Ehee, aga mina olen ära surunud YY liitrit!"

Eespool on korduvalt toodud tehasepaberites esinevad liitrid, samuti on mainitud, et paak võib deformeeruda, mahutades tehaseandmetest erineva kütusehulga. Ma ei tea... edasiste hõiskamiste mõte jääb mulle arusaamatuks.


Noh? Päris kõva, mis? Onju?
Nojah, ainuke jama on selles, raisk, et, kuradi, kaua ei saa nii lasta - tõmbab... tõmbab aku tühjaks...
B4 http://images.spritmonitor.de/308015_5.png Coupe http://images.spritmonitor.de/739191_5.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 41.2% - SQL: 58.8%]