Deprecated: Optional parameter $dbhost declared before required parameter $dbname is implicitly treated as a required parameter in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/mysql4.php on line 48

Deprecated: Optional parameter $dbhost declared before required parameter $dbname is implicitly treated as a required parameter in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/database.interface.php on line 33

Deprecated: Optional parameter $type declared before required parameter $name is implicitly treated as a required parameter in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/functions.php on line 93

Deprecated: Optional parameter $pass declared before required parameter $fid is implicitly treated as a required parameter in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/functions.php on line 1056

Deprecated: Optional parameter $user declared before required parameter $tid is implicitly treated as a required parameter in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/functions.php on line 1550

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/mysql4.php:48) in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/header.php on line 146

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/mysql4.php:48) in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/header.php on line 147

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/mysql4.php:48) in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/header.php on line 148

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/mysql4.php:48) in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/header.php on line 155

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/mysql4.php:48) in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/header.php on line 890
Eesti Audi Klubi foorum - K: kõlarid b4 armatuuris
Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: K: kõlarid b4 armatuuris (Vastuseid: 8 | Vaatamisi: 1764)
losto
huviline

Avatar


Registreerunud 15.04.06
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi b4 1.9 tdi avant `95

postitati 19.02.07 17:26 Tsiteeri
K: kõlarid b4 armatuuris



Et siis teevad natuke kohutavat häält . ja kas keegi oskab õelda millised sinna sobivad? sest see kinnitus paistis seal ka kuidagi omalaadne olevat. ühelt poolt kruvi teisepoolt selline
pistiku moodi ( ei oska paremini kirjeldada) Et kust oleks võimalik saada ja kas mängib väga palju rolli see kinnituse süsteem ?
Autoks 95a b4 avant.


powered by B4 1.9 tdi avant
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
mihkel
huviline



Registreerunud 27.12.04
Asukoht: haapsalu<->tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: seat leon

postitati 19.02.07 17:35 Tsiteeri


sinna sobivad 10cm. Vahetasin ka need ära aga lasin spetsialistil paigaldada. Midagi keerulist ei tohiks olla sest need kruvide jaoks mõeldud üleliigsed ``kõrvad´´ saab ju eemaldada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Sub
huviline



Registreerunud 16.01.07
Asukoht: Raplamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe

postitati 19.02.07 18:35 Tsiteeri


No ma panin armatuuri Hertz DCX 100 -jad ja olen täiesti rahul.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
TuRiK
huviline



Registreerunud 07.08.04
Asukoht: eesti
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI

postitati 19.02.07 18:55 Tsiteeri


on jah 10cm ja kahe kqrvadega! mul on isegi pakkuda pioneeri omad 150.- paar


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
cornoyo
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.07
Asukoht: Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: s4 b6

postitati 19.02.07 21:17 Tsiteeri


omalgi vahetatud need pioneeri kaheribaliste 110kw vastu 10"on jah mööt ja need üleliiksed kaks kõrva murtsin lihtsalt küljest ära, kõlar ise jääb kinni ühe kruviga, teine kõrv jääb lihtsalt sinna plastmassjublaka sisse:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 19.02.07 21:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: cornoyo
omalgi vahetatud need pioneeri kaheribaliste 110kw vastu 10"on jah mööt ja need üleliiksed kaks kõrva murtsin lihtsalt küljest ära, kõlar ise jääb kinni ühe kruviga, teine kõrv jääb lihtsalt sinna plastmassjublaka sisse:)

Pigem ikka 100W ja seegi on maksimum ning 10cm mitte tolli :P
Soovitatav on ka kontrollida seda katet mille all kõlarid asetsevad, nimelt on osadel variantidel nad täiesti tavalised auklikud võred... teistel jällegi on lisaks veel miski riie sinna vahele pandud ning isegi õhku on sealt raske läbi puhuda. Viimati nimetatud jama likvideerimiseks nokkige see riidemoodi asjandus sealt vahelt ära ja heli on hoopis parem :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
cornoyo
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.07
Asukoht: Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: s4 b6

postitati 19.02.07 21:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ranz
Tsitaat:
Algselt postitas: cornoyo
omalgi vahetatud need pioneeri kaheribaliste 110kw vastu 10"on jah mööt ja need üleliiksed kaks kõrva murtsin lihtsalt küljest ära, kõlar ise jääb kinni ühe kruviga, teine kõrv jääb lihtsalt sinna plastmassjublaka sisse:)

Pigem ikka 100W ja seegi on maksimum ning 10cm mitte tolli :P
Soovitatav on ka kontrollida seda katet mille all kõlarid asetsevad, nimelt on osadel variantidel nad täiesti tavalised auklikud võred... teistel jällegi on lisaks veel miski riie sinna vahele pandud ning isegi õhku on sealt raske läbi puhuda. Viimati nimetatud jama likvideerimiseks nokkige see riidemoodi asjandus sealt vahelt ära ja heli on hoopis parem :D

väike näpukas selge et 10cm on see auk seal:) tegemist siiski mudeli Pioneer TS-G1018-ga mille Maximum Power 110 Watt


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 19.02.07 21:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: cornoyo
tegemist siiski mudeli Pioneer TS-G1018-ga mille Maximum Power 110 Watt

Jah tuli siin väike näpukas sisse ka minul, 110W mõtlesin ka enne muidu... lihtsalt point oli selles, et see on mittemidagiütlev maksimum võimsus, vabalt võib ta seal ka 50 või 150 olla :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Umpser
huviline



Registreerunud 01.02.07
Kasutaja on eemal


postitati 28.02.07 14:05 Tsiteeri


mul on 10cm seal ees ... et siis teadmiseks :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 47.0% - SQL: 53.0%]