Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Varastatud 80 b4 AUTO LEITUD (Vastuseid: 5 | Vaatamisi: 4505)
kodusiga
huviline



Registreerunud 02.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: q7 2017

postitati 06.02.07 17:33 Tsiteeri
Varastatud 80 b4 AUTO LEITUD



Täna 06.02.07 u 17.00 varastati kristiine parklast audi 80 b4 sedaan tumeroheline 809TDY. Autol olid plekkveljed ja ainult 3-el olid ilukilbid. Kui kellelegi peaks silma hakkama siis palun teada anda 5588240


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 07.02.07 11:04 Tsiteeri


Kuidas leidsid? Raha eest?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mutjuki
huviline



Registreerunud 19.11.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q5

postitati 07.02.07 13:45 Tsiteeri


Väike OT ja pole seotud absoluutselt teemaalgatajaga, kuid Kristiine Keskuse parkimismaja on osadele autoomanikele paras paanika tuba. Ka veel viimasel ajal helistavad mõned kohkunud autoomanikud ja teatavad, et nende auto on sealt parkimismajast x korruselt varastatud. Kui küsitakse üle, et kas te ikka kindlasti otsite enda autot õigelt korruselt, siis nähvatakse vastu, et ega ma loll ei ole ja ma tean kindlalt kuhu ma enda auto jätsin. No lepitakse siis kokku, et politsei tuleb kohe sinna jne ja lõpetatakse kõne. Tavaliselt piisab 5-10 minutist, kui omanik tagasi helistab ja teatab häbelikult, et auto oli ikka hoopis teisel korrusel ja politseid enam ei vaja.
Vot selline õpetlik lugu siis:)

Päikest


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sileem11
huviline

Avatar


Registreerunud 17.09.03
Asukoht: Hrku
Kasutaja on eemal

Auto: G30LCI, B6,C3

postitati 07.02.07 13:48 Tsiteeri


Ma olen paar korda Stokkmanni p.majas samamoodi autot otsinud ja korrusega mööda pannud :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Calvin
huviline

Avatar


Registreerunud 10.09.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 09.03.07 18:42 Tsiteeri


Kuidas asi lahenes?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 05.08.07 07:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Mutjuki
Väike OT ja pole seotud absoluutselt teemaalgatajaga, kuid Kristiine Keskuse parkimismaja on osadele autoomanikele paras paanika tuba. Ka veel viimasel ajal helistavad mõned kohkunud autoomanikud ja teatavad, et nende auto on sealt parkimismajast x korruselt varastatud. Kui küsitakse üle, et kas te ikka kindlasti otsite enda autot õigelt korruselt, siis nähvatakse vastu, et ega ma loll ei ole ja ma tean kindlalt kuhu ma enda auto jätsin. No lepitakse siis kokku, et politsei tuleb kohe sinna jne ja lõpetatakse kõne. Tavaliselt piisab 5-10 minutist, kui omanik tagasi helistab ja teatab häbelikult, et auto oli ikka hoopis teisel korrusel ja politseid enam ei vaja.
Vot selline õpetlik lugu siis:)

Päikest


Veel üks OT:
Tartu uues kaubamajas sattusin peale samasugusele juhusele, kus minu kõrvale parkinud auto juht (naisterahvas 40+) parkimistädi juures nuttis, et tal auto läinud. Enda auto juurde jõudes vahtis mulle seesama auto ilusti kõrval vastu :D Sai siis üles tagasi mindud ja väike vihje antud :D Edasist nalja rohkem ei viitsinud vaatama jääda, kuna suht kiire oli :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 35.8% - SQL: 64.2%]