Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5
Autor:
Pealkiri: Diislite remondikohad (+ ja - sed) (Vastuseid: 110 | Vaatamisi: 124969)
McProphet
huviline



Registreerunud 24.11.11
Asukoht: Kaisma
Kasutaja on eemal

Auto: A8 98´, A4 96´

postitati 24.11.11 09:55 Tsiteeri


Registreerisin ennast kasutajaks, kuna oman ka kahte Audi isendit ja proovin ennast siin foorumis ,,targemaks,, teha.

Asjast: Kogemused olemas Oisu Diisliga. Oman A8 98´ 2,5TDI mis oli mõned päevad eelnimetatud asutuses probleemiga, et käigukast avariire˛iimis jne... Tegelased hakkasid otsast harutama, kuna auto ei läinud ,,pöördesse,,. Hammasrihm oli ühe astmevõrra nihkes olnud. Asjast assja ikka ei saanud ja seega hakati siis küttesüsteemiga tegelema. Vahetati pihusti otsad jms. Läksin naisega autole järele 600EURi näpus ja hakkasime kodupoole kupatama(nägu õnnest naerul), aga oh häda..., peale tankimist hakkas turtsuma ja pöörded kadusid jälle. Oisu boss tuli ise meile siis poole teepeale järele ja vedasime slepis auto tagasi. Ootasime veel nädala, katsetati pumba ajusi jne, aga pöördeid tagasi ei saanud. Oisu arvas, et viga on kütusepumba ajus! Ma ei jätnud jonni ja viisin auto Pärnusse autoelektriku juurde(Aivar Tiisler). Vana pani juhtme taha, tegi paar kõverat nägu ja viga käes: kütuse temperatuuri andur on vigane ja see asubki kütusepumba ajus!

Ma olen väga rahul Oisu Diisliga, sest ned tegelased on tõesti oma maine väga hoolikalt välja teeninud. Mehed on ikka tõsiste nägudega asjakallal. Kuigi ega ma ei saa öelda, et lõbu mul odav oli, sest tööle ma ju teda siiani perfektselt ei ole saanud, aga vähemalt on viga teada ja vigased ja kulunud elemendid on ära vahetatud.

Vajan töötavat kütusepumba sellele isendile. Tean vaid seda, et pumba koodi lõpp on .....002, es. üks tavalisemaid pumpasi :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MZR
huviline



Registreerunud 20.10.08
Asukoht: Vantaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B6 1.8TQ 140kw

postitati 19.02.12 13:01 Tsiteeri


Soovitage head diiselmootori remondi kohta Järvamaal, Lääne-Virumaal ja Jõgevamaal.
Et hind ja töökvaliteet oleks paigas! :)

Tänud! :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
elts1987
huviline

Avatar


Registreerunud 08.04.10
Asukoht: Tampere, Soome
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0tdi Quattro ja B4 2.0 Quattro

postitati 16.08.12 07:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: vesse
Soovitan Rakvere lähedal (Mädapeal lahe nimi) on üks diisli dig olen seal käinud süüdet kontrollimas ja pumba tihendeid vahetada lasknud alati OK ja soodne. Juppe tellib otse tehastest ja kiiresti käivad asjad. Ainuke miinus et väga uute diislidega ei taha tegeleda tel 5241257 Helistage soovitavalt töö ajal.


Käisin kunagi ise ka selle venna juures pumba tihendeid vahetamas ja hind oli ok ,nimi oli tal Moisto Peeter . Ja see kellaaja värk tundus küll mullegi naljakas , kuna kutt teeb oma koduses garaazis neid siis on tal kindel tööaeg (vist 9-17) ja isegi lõuna ajal helistamise eest olen sõimata saanud :D Nii , et väga konkreetne vana :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
romm75
huviline



Registreerunud 09.08.09
Kasutaja on eemal


postitati 22.12.12 22:20 Tsiteeri


Oisu diisel - väga vale koht kuhu minna - Audi A6 2,5TDI, 96.a - kõrgsurvepump - ei tea nad mitte mõhkugi. Raha võtsid 1500EEK, kuid tulemus suur null - värdjakari koos, eriti see vanem vennike nn. spetsialist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 23.12.12 08:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: romm75
Oisu diisel - väga vale koht kuhu minna - Audi A6 2,5TDI, 96.a - kõrgsurvepump - ei tea nad mitte mõhkugi. Raha võtsid 1500EEK, kuid tulemus suur null - värdjakari koos, eriti see vanem vennike nn. spetsialist.

Pigem just öige koht kuhu minna, antud koha kohta on tulnud kamaluga positiivset tagasisidet.
Töökaaslane käis, vahetati pihustite tihendid + veel midagi ja arve oli 10x väiksem pealinna tuntud ettevötte esitatu omast.
Mina pakkusin esialgu veaks pumpa, käis ettevöttes, kus aga diagnoositi 6x surnud pihustid, masin viidi Oisu-sse ja tervena tealt väljus, veaks osutus 6x pihustite asemel hoopis ühe silindri lekkiv pihustitihend.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
230Ott
huviline

Avatar


Registreerunud 14.07.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Espace 4; Scenic II

postitati 23.12.12 10:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: romm75
Oisu diisel - väga vale koht kuhu minna - Audi A6 2,5TDI, 96.a - kõrgsurvepump - ei tea nad mitte mõhkugi. Raha võtsid 1500EEK, kuid tulemus suur null - värdjakari koos, eriti see vanem vennike nn. spetsialist.


Millest selline järeldus? Kas teistel on ka sellest juhtumist midagi õppida?
Üldiselt tegu normaalse kohaga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 27.12.12 19:04 Tsiteeri


Passatil pihustit vahetasin, siis soovitati ka Oisu diislikeskust. Pidavat väga asjatundlikud vanad olema seal.

Ida-Virumaal on aga ka üks tark diislivana- siin foorumis kasutaja scottimees. Sõbrad, kes tema abi kasutanud, on alati auto korda saanud. Ise sain samuti temalt nõu, kui olin diiselautoga mures.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AMX
huviline

Avatar


Registreerunud 10.09.09
Asukoht: põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 2.8 quattro 1992a, vw multivan 2.0bitdi 4motion 2016a

postitati 02.01.13 16:22 Tsiteeri


Sooviks teada mingit head kohta, mis tegeleks ka kõrgsurve pumba elektroonikaga! Hea oleks kui asuks tarumaa/jõgevamaa piirkonnas. Oisu/türi mehed elektroonikat ei tee. Kellelgil kogemusi diislikeskusega elektroonika osas?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AMX
huviline

Avatar


Registreerunud 10.09.09
Asukoht: põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 2.8 quattro 1992a, vw multivan 2.0bitdi 4motion 2016a

postitati 06.01.13 16:13 Tsiteeri


On kellelgil midagi soovitada ???


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kjaups
huviline



Registreerunud 15.06.06
Asukoht: Ida, Tapa, Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 01a 2,4, KIA 1.6

postitati 07.01.13 11:58 Tsiteeri


Keegi oskab soovitada mõnda head pihustite hoolduse kohta Tallinnas (otsad,tihendid)?
2.0TDI-PD BLB. Karla auto ütles, et nad ei tegele nendega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
viiruk
huviline

Avatar


Registreerunud 15.05.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 07.01.13 16:20 Tsiteeri


Testrem ehk.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kjaups
huviline



Registreerunud 15.06.06
Asukoht: Ida, Tapa, Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 01a 2,4, KIA 1.6

postitati 07.01.13 16:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: viiruk
Testrem ehk.

Kas mõtled seda http://www.testrem.ee/ ?
Ainuke asi mis lehelt saab on telefoni number.
Ei midagi nende tegevusvaldkonnast, peale suurelt kirjutatud DIISEL.

Terve päeva juba otsinud kohta. Diislikeskus pole suvatsenud isegi meilile vastata.
Koli või Tartusse :@

[Lisa]

Hetkel siis meil kolme kohta saadetud ja eks homme näe, kas on mingit edu mind saatmas: Valori, Testrem ja diislikeskus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 07.01.13 17:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kjaups
Keegi oskab soovitada mõnda head pihustite hoolduse kohta Tallinnas (otsad,tihendid)?
2.0TDI-PD BLB. Karla auto ütles, et nad ei tegele nendega.


Googelda sellist kohta nagu Valori teenused. Asuvad küll Kiilis.
Ehk saad abi sealt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
viiruk
huviline

Avatar


Registreerunud 15.05.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 07.01.13 20:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kjaups
Tsitaat:
Algselt postitas: viiruk
Testrem ehk.

Kas mõtled seda http://www.testrem.ee/ ?
Ainuke asi mis lehelt saab on telefoni number.
Ei midagi nende tegevusvaldkonnast, peale suurelt kirjutatud DIISEL.

Terve päeva juba otsinud kohta. Diislikeskus pole suvatsenud isegi meilile vastata.
Koli või Tartusse :@

[Lisa]

Hetkel siis meil kolme kohta saadetud ja eks homme näe, kas on mingit edu mind saatmas: Valori, Testrem ja diislikeskus.


Koduleht on huvitav jah. Mina tean seda et see asub männiku teel ja on nad Audimeestel pihusteid remontind ja reguleerind. ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kjaups
huviline



Registreerunud 15.06.06
Asukoht: Ida, Tapa, Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 01a 2,4, KIA 1.6

postitati 08.01.13 16:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: QUATTRO
Googelda sellist kohta nagu Valori teenused. Asuvad küll Kiilis.
Ehk saad abi sealt.

Kahjuks nad ei tegele selliste asjadega.

Tsitaat:
Algselt postitas: viiruk
Koduleht on huvitav jah. Mina tean seda et see asub männiku teel ja on nad Audimeestel pihusteid remontind ja reguleerind. ;)

Meilile pole nad igatahes suvatsenud vastata, sama ka Diislikeskusega.
Homme proovin neile siis helistada.

Keegi võiks mulle PSida, et mis jõuaga tuleb plokikaane poldid ja nookurid (kui neid nüüd nimetati ikka nii, mis seal pihusti kohal on) poldid kinni keerata. Igatahes kui homme kõnedega edu ei ole, siis hangin uued poldid, plokikaane tihendi, pihusti tihendid (remondikomplekti) ja teen selle ürituse ise ära.



[LISA] Testrem ei tegele ja Diislikeskusel on järjekord kaks kuud. Teen siis ise ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
hamlet
huviline



Registreerunud 29.03.06
Kasutaja on eemal


postitati 08.01.13 18:17 Tsiteeri


Lasnamäe-Peterburi mnt. kandis on mõnda head kohta kus saaks vanemat diislit hooldada?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urki
huviline



Registreerunud 31.01.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: MB 212 3,5 TDI,MB 212 CNG,A4 Q

postitati 08.01.13 18:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: McProphet
Registreerisin ennast kasutajaks, kuna oman ka kahte Audi isendit ja proovin ennast siin foorumis ,,targemaks,, teha.

Asjast: Kogemused olemas Oisu Diisliga. Oman A8 98´ 2,5TDI mis oli mõned päevad eelnimetatud asutuses probleemiga, et käigukast avariire˛iimis jne... Tegelased hakkasid otsast harutama, kuna auto ei läinud ,,pöördesse,,. Hammasrihm oli ühe astmevõrra nihkes olnud. Asjast assja ikka ei saanud ja seega hakati siis küttesüsteemiga tegelema. Vahetati pihusti otsad jms. Läksin naisega autole järele 600EURi näpus ja hakkasime kodupoole kupatama(nägu õnnest naerul), aga oh häda..., peale tankimist hakkas turtsuma ja pöörded kadusid jälle. Oisu boss tuli ise meile siis poole teepeale järele ja vedasime slepis auto tagasi. Ootasime veel nädala, katsetati pumba ajusi jne, aga pöördeid tagasi ei saanud. Oisu arvas, et viga on kütusepumba ajus! Ma ei jätnud jonni ja viisin auto Pärnusse autoelektriku juurde(Aivar Tiisler). Vana pani juhtme taha, tegi paar kõverat nägu ja viga käes: kütuse temperatuuri andur on vigane ja see asubki kütusepumba ajus!

Ma olen väga rahul Oisu Diisliga, sest ned tegelased on tõesti oma maine väga hoolikalt välja teeninud. Mehed on ikka tõsiste nägudega asjakallal. Kuigi ega ma ei saa öelda, et lõbu mul odav oli, sest tööle ma ju teda siiani perfektselt ei ole saanud, aga vähemalt on viga teada ja vigased ja kulunud elemendid on ära vahetatud.

Vajan töötavat kütusepumba sellele isendile. Tean vaid seda, et pumba koodi lõpp on .....002, es. üks tavalisemaid pumpasi :)

Tiisler on kallis aga oma tööd ta oskab,näiteks diagnostika on 50 eur


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mparn
huviline



Registreerunud 05.09.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 10.01.13 23:04 Tsiteeri


Enda C4 tdi-ga käin OÜ Progates-es töötava meister Priidu juures.

Väga meeldiv õhkkond ja Priidu suur teadmistepagas tdi valdkonnas teevad külastuse meeldivaks. ;) Vahest saab niisamagi käia juttu puhumas.

Arvan, et paljud vanemate tdi-dega käivad Tallinnast, kui ka mujalt, Priidu juures.

Ainult, et "löögile pääseda" suht keerukas, kuna tal kogu aeg kiire. :D

Kokkuvõtteks põhiline - tööd tehakse pädevalt ja väga mõistliku hinna eest.

Ma väga rahul, et sellise kontakti omale sain, enam selle autoga kusagile mujale ei kipu naljalt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KrisVee
huviline



Registreerunud 07.02.13
Kasutaja on eemal


postitati 07.02.13 22:13 Tsiteeri
Remont



Käisin Tartus CarSmart'is (www.carsmart.eu), tähe tänaval. Väga meeldiv kogemus, soovitan.

Helistasin, et kuna saab, juba tunni aja pärast sain aja.
Ja hind ka sõbralik :) Vahetati eelsüüteküünlad ning kütusefilter ära ja mul läks kokku 20 raha, kusjuures mingi 3 tundi tehti. NB! Küünlad,filter oli enda muretsetud.



Naljakas oli see, et kui autole järgi läksin, anti visiitkaart ja öeldi, et kui autoga teele jään, siis nad tulevad ka järele, kui vaja.
Irw...õnneks pole veel jäänud.....


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Leopold661
huviline



Registreerunud 17.11.04
Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal


postitati 27.07.13 20:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KrisVee
Käisin Tartus CarSmart'is (www.carsmart.eu), tähe tänaval. Väga meeldiv kogemus, soovitan.

Helistasin, et kuna saab, juba tunni aja pärast sain aja.
Ja hind ka sõbralik :) Vahetati eelsüüteküünlad ning kütusefilter ära ja mul läks kokku 20 raha, kusjuures mingi 3 tundi tehti. NB! Küünlad,filter oli enda muretsetud.



Naljakas oli see, et kui autole järgi läksin, anti visiitkaart ja öeldi, et kui autoga teele jään, siis nad tulevad ka järele, kui vaja.
Irw...õnneks pole veel jäänud.....


Ma ei tea,see pigem hooldus kui remont. Sellise tööga peab iga lukksepp hakkama saama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
walkman
huviline



Registreerunud 25.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S8 D2

postitati 07.09.13 16:25 Tsiteeri


Pärnus ka mõnda kohta leidub kus katkikeeratud eelsüüteküünal välja võetakse ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
spool
huviline

Avatar


Registreerunud 27.10.10
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 25.09.13 08:43 Tsiteeri


Kas keegi oskab Tallinnas nimetada mõnda kohta kuhu ma saaks viia oma auto pihustiotste vahetusse. Otsad on endal olemas.

Testremis ei vasta keegi telefonile, diislikeskusest öeldi, nemad ei vaheta niisama otsi, autol peab midagi viga olema.

Ja miks ma sooviks vahetada on see, et AAT originaalide (0.206?) asemel saaks uued 0.216 otsad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
SalmA
klubiliige

Avatar


Registreerunud 23.09.13
Asukoht: Tallinn/Rapla/Lokuta
Kasutaja on eemal

Auto: 100 Sedan 2.5 TDI 90

postitati 14.08.14 14:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: spool
Kas keegi oskab Tallinnas nimetada mõnda kohta kuhu ma saaks viia oma auto pihustiotste vahetusse. Otsad on endal olemas.

Testremis ei vasta keegi telefonile, diislikeskusest öeldi, nemad ei vaheta niisama otsi, autol peab midagi viga olema.

Ja miks ma sooviks vahetada on see, et AAT originaalide (0.206?) asemel saaks uued 0.216 otsad.



http://www.boschcarservice.ee/ourrepairservices.shtml



SalmA


Some seek forgiveness, others escape...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
sull1986
huviline



Registreerunud 17.04.10
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: A4

postitati 31.01.15 22:29 Tsiteeri


Tere mina sain oma pump pihustitega sealt abi töö korralik autol jõud tagasi.
http://www.valori.ee/


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Nuka
huviline



Registreerunud 21.12.14
Kasutaja on eemal


postitati 17.03.15 13:13 Tsiteeri


Tere, oskab keegi infot jagada, et kes Pärnus tegeleks diisel turbode remondi/puhastamisega? Tean et Tartus ja Tallinnas kohti küll ja veel kuid kas Pärnus mõni inimene ka leidub?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 50.8% - SQL: 49.2%]