Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: roolivõimu-/piduriõli tuli (Vastuseid: 6 | Vaatamisi: 1594)
eints 100ga
huviline



Registreerunud 07.08.03
Asukoht: Kesk-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: audi a8 4,2q 96a ja audi 100 avant 2,8 93a. autom.

postitati 19.11.03 15:12 Tsiteeri
roolivõimu-/piduriõli tuli



armatuuris põleb roolivõimu-/piduriõli tuli - hiljuti on vahetatud pomm(kasutatud vastu, aga pidavat töökorras olema - öeldi servises kus vahetati ja pedali järgi tundub ka töötavat),piduripeasilinder( uus ),pump (kasutatud) - tuli kustub ära siis, kui õrnalt pidurit peal hoida


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
prr
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.10.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A3 & A4 Cabrio

postitati 20.11.03 15:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja eints 100ga
armatuuris põleb roolivõimu-/piduriõli tuli - hiljuti on vahetatud pomm(kasutatud vastu, aga pidavat töökorras olema - öeldi servises kus vahetati ja pedali järgi tundub ka töötavat),piduripeasilinder( uus ),pump (kasutatud) - tuli kustub ära siis, kui õrnalt pidurit peal hoida


tere, vennas :)

loe minu teemat siit


lapsest peale on hobused meeldinud
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
eints 100ga
huviline



Registreerunud 07.08.03
Asukoht: Kesk-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: audi a8 4,2q 96a ja audi 100 avant 2,8 93a. autom.

postitati 20.11.03 16:44 Tsiteeri


mul pole värinat pedalil ja ka muidu pidurid tunduvad ok, vähemalt kui pommis õiget survet poleks küllap ma seda märkaks - aind tuli armatuuris ajab oma piiksuga juba hulluks


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
prr
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.10.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A3 & A4 Cabrio

postitati 21.11.03 10:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja eints 100ga
mul pole värinat pedalil ja ka muidu pidurid tunduvad ok, vähemalt kui pommis õiget survet poleks küllap ma seda märkaks - aind tuli armatuuris ajab oma piiksuga juba hulluks


igal juhtumil ei pruugigi värinat olla. keera tagasivoolu toru jahti pidurivõimu külgest. sealt ei tohiks eriti midagi tulla. aga kui õli sealt voolama hakkab, siis võid kindel olla, et võim ise laseb läbi ja see põhjustabki madala surve ning tuli ja piiksumine käibki närvidele.

ja see, et kui natu pedaali vajutad ja tuli ära kustub, tähendab seda, et kolb surutuna sulgeb tagasivoolu 100%. IDLE asendis lihtsalt on mansetid/tihendid nässus.


lapsest peale on hobused meeldinud
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MaQQu
klubiliige



Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 21.11.03 11:37 Tsiteeri


Tsitaat:

keera tagasivoolu toru jahti pidurivõimu külgest. sealt ei tohiks eriti midagi tulla


Kas töötava mootoriga või mitte?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prr
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.10.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A3 & A4 Cabrio

postitati 24.11.03 00:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Kas töötava mootoriga või mitte?


vahet pole.

audidel, millel on "bomb", töötab pidurisüsteem nii:

pump lööb rõhku "bomb"i. viimase küljes on kolmikjaotus kus üks toru tuleb siis roolivõimu pumbast, üks on ülerõhu tagasivool reservuaari ja üks on siis toru pidurivõimendisse.

vajutades pidurit võetakse "bomb"ist tulev rõhk ja kasutatakse seda pidurivajutuse leevendamiseks. pidurivõimu tagasivooluklapp anaveb siis kui hakkad piduripedaali lahti laskma.

minu juhtumi puhul värises piduripedaal selle tõttu, et pidurivõimu kolbpumba löögid hakkasid pedali väristama, kuna pidurivõimu tagasivooluklapp laskis läbi. seetõttu ka ei tekkinud "bomb"i rõhku ja polnud ja õigeid pidureid.


lapsest peale on hobused meeldinud
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
eints 100ga
huviline



Registreerunud 07.08.03
Asukoht: Kesk-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: audi a8 4,2q 96a ja audi 100 avant 2,8 93a. autom.

postitati 24.11.03 08:58 Tsiteeri


äkki ütled kus on pidurivõim ( ma väga autodest ei jaga ) - tean, et on rooli/pidurivõimendi pump ( üks-sama pump),pomm( hoiab survet ),piduripeasilinder ( mis see teeb ka täpselt ei tea, aga pidurivõim? ei tea)
Olge head ja valgustage võhikut, tundub et see 100-l vähemalt suhteliselt tihti esinev häda, nii et tahaks sellest süsteemist paremini aru saada


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 43.3% - SQL: 56.7%]