Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Varastatud Mercedes-Benz C 200 Kompressor - 651 MFV (Vastuseid: 1 | Vaatamisi: 2609)
JohnDoe2200T
huviline



Registreerunud 14.05.04
Asukoht: Rapla MK, Alu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 AVANT 2210 ccm3 Turbo Q

postitati 19.01.07 09:09 Tsiteeri
Varastatud Mercedes-Benz C 200 Kompressor - 651 MFV



Edastan sõbra kuulutuse:

Tere Sõbrad,

õnnetus ei hüüa tulles:(
reedel 12.01.07 käidi mu korteris vargad ja varastati asjad ja ka auto võtmed mille tagajärjel varastati ka auto.
Kui keegi juhuslikult näeb või kuuleb, et keegi pakub järgmisi asju või näeb mingi maja ees pargituna sõiduautot siis ootan rõõmuga kõnet:)
Asjad millest oli eriti kahju:
1. Sülearvuti DELL hõbehall, 15,4 tolli laiekraan, koos laadijaga (eripära - vasakul ekraanil oli heledam laiguke)
2. Digifotokas Sony DSC T-1, hõbedane (eripära - katik oli muljutud natuke ja korpusel puudusid paar kruvi)

ja kõige suurem kahju:
1. Sõiduauto Mercedes-Benz C 200 Kompressor, 651 MFV , hõbedane, 4 ust (eripära - beez sisu - vasak esimene ja taga parempoolsed istmed olid natuke määrdunud (pidin just minema sisepesu tegema -ausalt:))


Kui sul on häid sõpru, kes liiguvad ringi ja võivad näha autot siis saada palun see kiri edasi.

Ma usun Eesti politseisse, kuid arvan, et sõprusringkond on usaldatavam ja parem viis avastada auto.
Kindlasti ei jää ükski hää inff premeerimata:)

PS.
Aga nüüd ometi hakkab kõik ülesmäge minema, kuna ei ole mult enam midagi võtta:)

Peeter Karask
5151429


Tänan tähelepanu eest:
JohnDoe


Peaasi, et kere massile oleks vastav mootor... 4 vedu teeb asja ilusaks ning mugavaks... 200% AUDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
AX
huviline



Registreerunud 23.12.05
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6, 2,7T, 4WD 1999 ja veel 8 laipa

postitati 19.01.07 15:13 Tsiteeri


Siga julged need vargaraiped. Omal läinud 3 autot ja yhe leidsin yles. Sellel aastavahetusel kell 23 30 avati ootamatult Norde centrumi foori all suunaga kadrioru poole mu auto juhiuks ja mingi tibla yritas mind autost välja tõsta, õnneks olin esimene ristmikul ja tibla jäi saagist ilma. Tibladel on vana 90 a bmw 500 tumedat värvi. Esmalt jälitasid mind sõle ristist alates jne. Nii-et oleme ettevaatlikud, ise paigaldasin autosse raske tehnika käepärasesse kohta ja ootan siiralt taaskohtumist. Teemast aga seda, et leitud auto kadus Rocca-al mare parklast ja leidsin Marja poe tagant kahe kuu jagu hiljem. Sellele eelnes tavaline tagasiostu teema , aga see läks liiga lapsikuks, kuna ei leitud kohta raha yleandmiseks ja ka summa muutus pidevalt. Jamast tydinuna saatsin infokanalite kaudu tagasi sõnumi raiskadele, et raha te ei saa ja tegelen ametliku teemaga niikaua kuni vahele jääte. Sellepeale lubati mulle ja mu perele naaskel selga lüüa. Õnneks seni veel pole ühtegi auku keresse lisandunud/ Asi toimus 1998 aastal/ ja auto tuli nagu imeväel välja, kuigi otsisin ka selle parkla alguses läbi. Kummaline oli asjajuures,et kõik lukud olid terved. (auto käis paar kuud enne juhtumit esinduses kap. remondis). Kindlasti soovitan õppida ka tundmatuid kohti tundma otsingute nimel,kuna mind see aitas ja tunnen nüüd tallinna ja lähiümbrust kõvasti rohkem. Lõpetuseks soovin ,et leiate oma neljarattalise pereliikme tervel ja kiirelt üles.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 22.1% - SQL: 77.9%]