Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  6  7  8  9
Autor:
Pealkiri: Võtme sünkroniseerimine (Vastuseid: 205 | Vaatamisi: 146334)
maks100
huviline



Registreerunud 22.09.17
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal


postitati 22.09.17 13:52 Tsiteeri


Tänud vastamast! Kas pean kindlasti ukseluku uue ostma ? Või on võimalik siis ikkagi ainult esinduses targa tehnika abil võtit õpetada?(mitte manuaalselt)
Kes teab, palju see töö seal maksma läheks, ligikaudu?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 22.09.17 14:16 Tsiteeri


Pult võib ka surnud olla. Aga otsi mõni klubiliige, kellel kaabel ja oskused olemas ja teeb selle õpetamise ära 5minutiga või saab kindlalt öelda, et pult vigane ja maksma läheb vast 0-15€. :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
maks100
huviline



Registreerunud 22.09.17
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal


postitati 22.09.17 14:28 Tsiteeri


Olen teiega nõus, aga kust sellise liikme leiaks? Kes veel elab Kuressaares? Ma olen kindlasti nõus maksma selle töö eest, kui vaid oskustega mehe leiaks!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 22.09.17 14:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: maks100
Olen teiega nõus, aga kust sellise liikme leiaks? Kes veel elab Kuressaares? Ma olen kindlasti nõus maksma selle töö eest, kui vaid oskustega mehe leiaks!


Ei oska ka peast öelda, kes saare peal võiks selline isik olla, aga kammi seda teemat: http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=50258
Äkki leiad kellegi ka saaremaalt. Tallinna peaksid sattuma, siis võiksin ise aidata.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
maks100
huviline



Registreerunud 22.09.17
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal


postitati 22.09.17 15:27 Tsiteeri


Tänud! Otsin sealt. Loodan, ehk keegi veel vastaks mulle. Õhtu on veel ees!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margus23
huviline



Registreerunud 14.01.18
Kasutaja on eemal


postitati 14.01.18 11:20 Tsiteeri


Tere!

Probleem selles, et puldid ei tööta. Auto alles hiljuti ostetud ning juba ostes ei töötanud. Autoks A4 B7 kerel (avant) ja 2005 aasta. Olen proovinud pulte tutvustada mitmel viisil, kuid kahjuks tulutult. Olen täheldanud, et kui uksed võtmest lukku keerata, siis suunatuled ei vilgu, kuid ukse küljes punane tuli hakkab vilkuma. Olen uurinud päris paljusid teemasid, et viga võib olla CCM-is, kuid samas salongituled jms töötavad nii nagu peavad. Tuttav luges VAG-COMiga veakoode ning veakoode ei esinenud. Ta üritas kaabliga pulte tutvustada, kuid see ei õnnestunud, sest väidetavalt auto ei saa puldi signaali kätte. Kus kohast peaks viga hakkama otsima? Mainin ka selle ära, et vaatasin juhiukse küljest jooksvad juhtmed üle ning kahel juhtmel (paksud juhtmed punane-must ja pruun) oli isolatsioon katki samast kohast. Parandasin isolatsiooni ära, kuid äkki seoses nende juhtmetega on mõne kaitsme kusagilt läbi löönud ning sellepärast ei saa auto signaali kätte? Kaitsmekarbist olen kaitsmed juba ära kontrollinud ning seal olid kõik korras.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
M2ki
huviline

Avatar


Registreerunud 14.08.07
Kasutaja on eemal

Auto: B3q; B4q;

postitati 14.01.18 11:32 Tsiteeri


Kui õigesti mäletan VCDS näitab, kas puldid selle saguduse peal edastavad mingit signaali, isegi kui pole paari pandud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 14.01.18 11:32 Tsiteeri


Kui kaitse oleks läbi, siis elektriaken ei töötaks.
Puldilevi ei sõltu uksevahelistest juhtmetest.


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tl470487
aeg maha



Registreerunud 06.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 14.01.18 11:47 Tsiteeri


Autos orig. raadio?
Tsitaat:
Algselt postitas: margus23

Probleem selles, et puldid ei tööta.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margus23
huviline



Registreerunud 14.01.18
Kasutaja on eemal


postitati 14.01.18 12:54 Tsiteeri


Orig raadio jah, Concert II.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tobre91
huviline



Registreerunud 29.07.17
Kasutaja on eemal


postitati 30.04.18 11:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: margus23
Tere!

Probleem selles, et puldid ei tööta. Auto alles hiljuti ostetud ning juba ostes ei töötanud. Autoks A4 B7 kerel (avant) ja 2005 aasta. Olen proovinud pulte tutvustada mitmel viisil, kuid kahjuks tulutult. Olen täheldanud, et kui uksed võtmest lukku keerata, siis suunatuled ei vilgu, kuid ukse küljes punane tuli hakkab vilkuma. Olen uurinud päris paljusid teemasid, et viga võib olla CCM-is, kuid samas salongituled jms töötavad nii nagu peavad. Tuttav luges VAG-COMiga veakoode ning veakoode ei esinenud. Ta üritas kaabliga pulte tutvustada, kuid see ei õnnestunud, sest väidetavalt auto ei saa puldi signaali kätte. Kus kohast peaks viga hakkama otsima? Mainin ka selle ära, et vaatasin juhiukse küljest jooksvad juhtmed üle ning kahel juhtmel (paksud juhtmed punane-must ja pruun) oli isolatsioon katki samast kohast. Parandasin isolatsiooni ära, kuid äkki seoses nende juhtmetega on mõne kaitsme kusagilt läbi löönud ning sellepärast ei saa auto signaali kätte? Kaitsmekarbist olen kaitsmed juba ära kontrollinud ning seal olid kõik korras.


Mul sama auto ja täpselt sama probleem, poovitud pulti seadistada, aga midagi. Kas Teie leidsite lahenduse või oskab keegi Tartus selle probleemiga tegeleda?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 01.05.18 13:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Tobre91
Tsitaat:
Algselt postitas: margus23
Tere!

Probleem selles, et puldid ei tööta. Auto alles hiljuti ostetud ning juba ostes ei töötanud. Autoks A4 B7 kerel (avant) ja 2005 aasta. Olen proovinud pulte tutvustada mitmel viisil, kuid kahjuks tulutult. /---/


Mul sama auto ja täpselt sama probleem, poovitud pulti seadistada, aga midagi. Kas Teie leidsite lahenduse või oskab keegi Tartus selle probleemiga tegeleda?


Pult võib lihsalt surnud ka olla ja vaja uue vastu vahetada. Hiljuti sai sama probleemiga tegeletud ja lahenduseks olid uued võtmed esindusest koos kodeerimisega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 01.05.18 15:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mkb
Pult võib lihsalt surnud ka olla ja vaja uue vastu vahetada. Hiljuti sai sama probleemiga tegeletud ja lahenduseks olid uued võtmed esindusest koos kodeerimisega.

B7-me puhul saab veel odavamalt hakkama. Osta kasutatud pult ja elektroonika osa ringi tõsta ning arvuti abil tutvustada. Immo kiip ja võtme muukidega osa peavad jääma enda vanad kindlasti.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 01.05.18 20:18 Tsiteeri


Uus asi on ikkagi uus asi ja tundub käes parem. Lisaks ei tea kunagi kaua kellegi vana juust toimib.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 02.05.18 05:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mkb
Uus asi on ikkagi uus asi ja tundub käes parem. Lisaks ei tea kunagi kaua kellegi vana juust toimib.

Seda kindlasti, kuid hinnavahe a la 5-6x, kui mitte rohkem. :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sigaelmar
huviline



Registreerunud 25.08.07
Kasutaja on eemal


postitati 04.03.19 12:12 Tsiteeri


Kas on võimalik, et magnet (antud juhul vana kõvaketta oma) rikub immo kivi ära? Mu varem toimiv varuvõti oli pool aastat kapis kõvaketta kõrval ja nüüd puldi osa kesklukuga töötab aga võti süüdet sisse ei pane enam.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 04.03.19 12:29 Tsiteeri


Mis mudeliga, aastakäigu ja varustusega tegemist?
Süüte sissepanekuks on vaja süütelukku keerata, vanematel autodel takistab immo ainult mootori püsivalt käima jäämist, mitte käivitumist.

Kui magnet oli mittetöötava kõvaketta sees, siis ei saanud staatiline magnetväli kindlasti immoga võtit rikkuda!


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sigaelmar
huviline



Registreerunud 25.08.07
Kasutaja on eemal


postitati 04.03.19 19:19 Tsiteeri


See unus täpsustamata. 2007 aasta C6. Ma jah keerata pole proovinud aga vähemalt teise kahe võtmega viskab kohe "pildi ette" kui võti süütelukku panna, nii nagu C6 tegema peabki . See aga ei teinud midagi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Unisol58
huviline

Avatar


Registreerunud 01.05.11
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0TDI q

postitati 05.03.19 08:13 Tsiteeri


Endal oli juhus kus auto unustas võtme ära täielikult. Esinduses õpetati võti autole selgeks jälle.
Kui vajutada CHECK nuppu, siis hodomeetri display peale tekib autole registreeritud võtmete arv. Vaata üle mitu tükki on.
Endal näitab seal 3/3, sest on 2 pulti ja service võti olemas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Kremlin
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.01.10
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B8 3.2 FSI S-Line Avant Quattro

postitati 27.05.19 17:15 Tsiteeri


Kas keegi Rakveres saaks aidata A4 B7 peale ebay ostetud võtme sisse kodeerida ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 27.05.19 18:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kremlin
Kas keegi Rakveres saaks aidata A4 B7 peale ebay ostetud võtme sisse kodeerida ?


Tallinnas saaksin puldi autole ära õpetada, kui see hiina ime üldse toimib.
Immo osas ei saa kahjuks aidata.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kremlin
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.01.10
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B8 3.2 FSI S-Line Avant Quattro

postitati 28.05.19 03:20 Tsiteeri


Tegu on Audi orika võtmega. Tooriku vahetasin välja. Kui käivitan sureb välja ja läbisõidu ribal kiri safe.
Seega ongi vaja vast immo osas abi. Tahan teist võtit, kuna ukselukku füüsiliselt lahti ei keera :( Võti keerab iseenesest, aga ei avane.
Kukub pult maha ja patakas välja ongi piiksus. Sa saaksid teha nii, et pult avab uksi, aga autot käivitada ei saa ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 28.05.19 05:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kremlin
Sa saaksid teha nii, et pult avab uksi, aga autot käivitada ei saa ?

Just, kui tegemist ikka on B7-me puldi (visuaalselt samasuguse C6-e omaga ei ole midagi peale hakata näiteks) ja õige sagedusega pult. Juhul kui ei ole õige asi, siis mul üks euroopa sagedusega pult endal ka varuks olemas B6-le paigaldusest.
B7-mel ei ole immo ja kesklukk omavahel seotud. Immo tutvustamiseks on vaja teada immo SKC koodi ja uut Virgin immo transponderit (ehk midagi veel, millest ma teadlik ei ole).


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kremlin
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.01.10
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B8 3.2 FSI S-Line Avant Quattro

postitati 29.05.19 15:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: R-I-X
Tsitaat:
Algselt postitas: Kremlin
Sa saaksid teha nii, et pult avab uksi, aga autot käivitada ei saa ?

Just, kui tegemist ikka on B7-me puldi (visuaalselt samasuguse C6-e omaga ei ole midagi peale hakata näiteks) ja õige sagedusega pult. Juhul kui ei ole õige asi, siis mul üks euroopa sagedusega pult endal ka varuks olemas B6-le paigaldusest.
B7-mel ei ole immo ja kesklukk omavahel seotud. Immo tutvustamiseks on vaja teada immo SKC koodi ja uut Virgin immo transponderit (ehk midagi veel, millest ma teadlik ei ole).


Mul B7mega mitmeid muresid, äkki peakski sinupoole pöörduma :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 29.05.19 15:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kremlin
Mul B7mega mitmeid muresid, äkki peakski sinupoole pöörduma :)

Aga kirjuta postkasti või helista ja vaatame, kuidas ja kui palju aidata saan.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  6  7  8  9
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 73.6% - SQL: 26.4%]