Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: audi originaal antenn (Vastuseid: 10 | Vaatamisi: 2608)
suspert
huviline



Registreerunud 15.05.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: audi a6 avant 2,5 tdi quattro 96

postitati 07.11.03 09:56 Tsiteeri
audi originaal antenn



küsimus siis selline, et mis kamma on, et avandil see originaal, mis asub katuse peal ja mida võimendatakse elekriga (parandage mind kui ma eksin), mitte halligi ei võta? olen proovind ka nii, et paigaldasin boshi varre sinna külge, no antke andeks aga erilist vahet küll ei ole!
olen nagu kuulnud, et kuskilt sealt antenni alt saab miskit oste panna...
olen ka tagumise salongi valgustuse lahti katkunud ja vaadand, et seal all rohkem kui 1 kaabel, seega kui täpselt ei tia, siis ära kohe torgi!
makk on originaal ja kui linnast välja sõtma hakkad, siis lugu ikke päris....
äkki on kellelgi kogemusi sellise asjaga?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
atss
huviline



Registreerunud 24.10.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 avant 1.9TDI,A6 Avant 110 kw

postitati 07.11.03 10:33 Tsiteeri


Krt mul sama probleem.,aga kui varjestuse maki pistikus ära isoleerin on tunduvalt parem,aga õige see asi ikka ei ole.Kel selle kohta häid nõuandeid andke teada.:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Indrek
huviline



Registreerunud 09.10.02
Asukoht: Raplamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 quattro

postitati 07.11.03 15:22 Tsiteeri


Enda B4-l oli lugu nii, et võimendi toide oli maas. Vaata sinna gabasniku laes oleva tule alla. Seal antenni ühenduse juurde jookseb kaks kaablit. Üks neist on võimendi toide. Sellel peab vool peal olema. Selle teine ots jookseb vasakust küljest taga istme ette, sealt üle põranda ja kekskkonsooli raadio juurde. Minul oli sealt toide puudu. Kui sinna voolu peale laisin läks hoopis paremaks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
atss
huviline



Registreerunud 24.10.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 avant 1.9TDI,A6 Avant 110 kw

postitati 07.11.03 15:28 Tsiteeri


Et mismoodi kaks juhet, ma leidsin sealt toitejuhtme millel vool peal ja teine antenni kaabel,äkitselt mul üks juhe puudu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Indrek
huviline



Registreerunud 09.10.02
Asukoht: Raplamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 quattro

postitati 07.11.03 15:39 Tsiteeri


Minul seal rohkem polnudki. Kui sul võimendi toide peal on, siis on kamm kuskil mujal. Kas on võim ää koolend või antenni kaabel vigane või veel miskit muud. Proovi torgata külge mõni teine antenn (mitte ainult piits vaid kogu kupatus kuni pistikuni). Kui see mängib ilusti, siis on viga ikka sinu antennis, kui ei, siis on raadium ise teisel pool. Kui uus antenn aitab, võid proovida veel kaabli vahetust (vea ajutine kaabel antennist raadioni, natuke nikerdamist on ainult ühenduste tegemisega).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
atss
huviline



Registreerunud 24.10.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 avant 1.9TDI,A6 Avant 110 kw

postitati 07.11.03 15:42 Tsiteeri


OK hakkan nädalavahetusel mässama vaatame mis saab.Kui korda saan annan teistelegi teada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Reix
huviline

Avatar


Registreerunud 20.07.03
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: riisikas ja hamburger

postitati 07.11.03 15:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja atss
OK hakkan nädalavahetusel mässama vaatame mis saab.Kui korda saan annan teistelegi teada.


anna teada jah, mul on ka avandi antenniga mingi kamm


kes audis naerab, naerab paremini - http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=2342
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
atss
huviline



Registreerunud 24.10.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 avant 1.9TDI,A6 Avant 110 kw

postitati 08.11.03 12:18 Tsiteeri


Jurasin selle krdi antenniga,probleem oli antenni võimendis,see oli seest vett täis ja lühises. Ostsin tavalise ilma võimendita antenni mis maksis 122 eeku ja kõik OK.Natuke tuleb joota sest sel antennil ei ole juhtme pistikut.Vanalt juhtmeots ära ja uuele külge. :D:D:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarks
huviline

Avatar


Registreerunud 03.11.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI A6 2,5 tdi Quattro

postitati 11.11.03 06:22 Tsiteeri


Kui viitsid kolada siis mina sain selle ühenduse Kadaka autoturult , maksis teine tervelt 50 eeku.Pole vaja mingit tinutamist. Aga kahel avavdil olen ise ka antennid ära vahetanud, kuna originaalid ei tee piuksugi, Lammutasin ka ühe lahti, aga midagi mõistlikku sealt eest ei leidnud- ainult mingi oksüdeerunud mikroskeem. Uue antenni ostsin Forsist, sobis nagu rusikas silmaauku ja probleeme enam pole. Ja Forsist ostetud antenni juhe on täpselt sama pikk kui vaja, et veada see etteotsa. Samas on ka see vaheühendus ja tinutamine jama , üks pikk ja terve kaabel annab alati parema tulemuse.Jutt sai küll pikk aga võibolla abiks ikka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
päka
huviline



Registreerunud 17.07.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B8,5 A4 2,0TDI Q Avant & Q5 2,0 TFSI

postitati 11.11.03 19:33 Tsiteeri


Palun öelge mulle kus kohas on avandil antenni võim, ei leidnud kusakilt? targad näpunäited on tere tulnud:D


Tasa sõuad kaugele jõuad
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Indrek
huviline



Registreerunud 09.10.02
Asukoht: Raplamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 quattro

postitati 11.11.03 20:30 Tsiteeri


Võimendi on antenni jala sees (muidugi, kui sul on ikka piitsaga antenn)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 45.3% - SQL: 54.7%]