Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  7  8  9  10  11
Autor:
Pealkiri: 1.9tdi head & vead (Vastuseid: 268 | Vaatamisi: 1181286)
Typhome
klubiliige



Registreerunud 12.12.13
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant quattro 2.0TDI 125kW '10

postitati 20.03.14 17:22 Tsiteeri


...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
freeser
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 2,2 20v, S3 8V

postitati 20.03.14 19:02 Tsiteeri


66kw pole kh häda midagi b5 peal, endal 81kw quattro b5 ja no mitte ühtegi halba sõna selle mootori kohta, mootorit pole väga remontima pidanud, ainuke asi mis sai igaks juhuks tehtud oli plokikaane remont ja seda ka vaid selle pärast, et siduri vahetus oli ja mootor sai maha võetud. Neid PD mootoreid väga ei soovita, rohkem peavalu kui kehvema isendi saad. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
HK89
huviline

Avatar


Registreerunud 30.06.10
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant 3.0 TDI Q

postitati 20.03.14 20:14 Tsiteeri


Sõidan ise B5-ga, 85 kw pump-pihustitega variant siis. Ma olen küll üsna rahul. Läbisõit näidiku järgi 245 000 km, minu käes olnud pea 12 000 km, selle aja jooksul pole mingeid anomaaliaid peale eelsüüteküünalde suremise olnud. 81 kw on küll mõneti lollikindlam ja ökonoomsem, aga ka juppmaad kehvema minekuga. Kui mälu ei peta, siis 85 kw variant annab umbes 70+ Nm rohkem väänet ja seda on päris hästi tunda. Kui suudad korras isendi leida, võid julgelt vaadata ka 85 kw ja teisi mootoreid.

1.9Tdi toimib A6 peal väidetavalt ka üsna hästi, aga neid isendeid on raskem leida, eriti veel heas korras.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AudiA4Avant
huviline



Registreerunud 15.01.13
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi RS3, Cabrio B4

postitati 20.03.14 20:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: HK89
Sõidan ise B5-ga, 85 kw pump-pihustitega variant siis. Ma olen küll üsna rahul. Läbisõit näidiku järgi 245 000 km, minu käes olnud pea 12 000 km, selle aja jooksul pole mingeid anomaaliaid peale eelsüüteküünalde suremise olnud. 81 kw on küll mõneti lollikindlam ja ökonoomsem, aga ka juppmaad kehvema minekuga. Kui mälu ei peta, siis 85 kw variant annab umbes 70+ Nm rohkem väänet ja seda on päris hästi tunda. Kui suudad korras isendi leida, võid julgelt vaadata ka 85 kw ja teisi mootoreid.

1.9Tdi toimib A6 peal väidetavalt ka üsna hästi, aga neid isendeid on raskem leida, eriti veel heas korras.

Nõustun sinuga täielikult. Ise olen samuti ainult eelsüüteküünlad vahetanud. Samuti on ka chip viimased 40tuhat peal olnud ja mootor tiksub nii nagu peab. Kui 85kw ära chippida siis ainuke jama on rehvides, kipuvad teise käiguga ära kuluma. :-D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
HK89
huviline

Avatar


Registreerunud 30.06.10
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant 3.0 TDI Q

postitati 20.03.14 20:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AudiA4Avant
Tsitaat:
Algselt postitas: HK89
Sõidan ise B5-ga, 85 kw pump-pihustitega variant siis. Ma olen küll üsna rahul. Läbisõit näidiku järgi 245 000 km, minu käes olnud pea 12 000 km, selle aja jooksul pole mingeid anomaaliaid peale eelsüüteküünalde suremise olnud. 81 kw on küll mõneti lollikindlam ja ökonoomsem, aga ka juppmaad kehvema minekuga. Kui mälu ei peta, siis 85 kw variant annab umbes 70+ Nm rohkem väänet ja seda on päris hästi tunda. Kui suudad korras isendi leida, võid julgelt vaadata ka 85 kw ja teisi mootoreid.

1.9Tdi toimib A6 peal väidetavalt ka üsna hästi, aga neid isendeid on raskem leida, eriti veel heas korras.

Nõustun sinuga täielikult. Ise olen samuti ainult eelsüüteküünlad vahetanud. Samuti on ka chip viimased 40tuhat peal olnud ja mootor tiksub nii nagu peab. Kui 85kw ära chippida siis ainuke jama on rehvides, kipuvad teise käiguga ära kuluma. :-D



Mõtlen ka chipile. Küsiks siinkohal, et kuidas see antud mootori puhul kütusekulu mõjutab? Mõtlen nüüd seda "tuuningut", mille eesmärk oleks eeskätt minekut paremaks saada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 20.03.14 22:40 Tsiteeri


Kui samamoodi sõita, nagu enne, siis EGR-i sulgemisega ning kaartide optimeerimisega kütusekulu isegi natuke langeb.
Kui kogu aeg lisandunud võimsust täiega kasutada, siis loomulikult ei tule see õhust ja armastusest ning kütusekulu suureneb :)

5k kastidel tuleb madala väändega ettevaatlik olla, sest hoorattad on väga erinevas seisukorras.
Osadel ei hakka üldse häält/vibra tegema, osadel juba väikese väände tõstmise peale on jama majas - oleneb, kui kulunud on.
6k kastidel seda probleemi ei teki.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
lri
huviline

Avatar


Registreerunud 05.11.07
Asukoht: Mustamäe
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.9 TDI 81kW

postitati 23.03.14 23:28 Tsiteeri


Mida tähendab kaartide optimeerimine? Võtame näiteks 2 identset autot, ühel originaalsoft, teisel optimeeritud kaartidega, autod sõidavad 90 km/h tunnis maanteel kõrvuti - kas on mingi vahe kütusekulus ja kui on siis mille arvelt?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 24.03.14 02:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lri
kas on mingi vahe kütusekulus ja kui on siis mille arvelt?

On - NOx emissioonide arvelt.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
kris232
huviline

Avatar


Registreerunud 18.07.13
Kasutaja on eemal


postitati 24.03.14 18:17 Tsiteeri


Kas 99 facelift A4 B5 1.9TDi 81kW ja quattro kasutab kahemassilist hooratast?

Kasutan kah chippi ja madalalt on tõesti kohati aimata midagi vibra moodi.... Kas siis sidur, hooratas, kardaan vms.

Samuti kui sidur võtab väga kuidagi harjumatult ülevalt, siis võib see olla normaalne või peaks mõtlema millegi vahetusele (siduri hüdraulika, sidurikomplekt vms?)


A4 TDi Quattro
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
freeser
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 2,2 20v, S3 8V

postitati 24.03.14 18:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kris232
Kas 99 facelift A4 B5 1.9TDi 81kW ja quattro kasutab kahemassilist hooratast?

Kasutan kah chippi ja madalalt on tõesti kohati aimata midagi vibra moodi.... Kas siis sidur, hooratas, kardaan vms.

Samuti kui sidur võtab väga kuidagi harjumatult ülevalt, siis võib see olla normaalne või peaks mõtlema millegi vahetusele (siduri hüdraulika, sidurikomplekt vms?)
2 massi ikka, valeo komplekt sisse ja mure murtud :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
DonNiger
huviline



Registreerunud 25.10.06
Asukoht: Eestist eemal
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C5 1.9TDI 96kw

postitati 01.04.14 15:40 Tsiteeri


Küsin korra siit: Kui masin ilusti soojaks sõita, siis seisma jätta ja üritada 10 minuti sees käivitada, siis käima minna ei taha. Ei saaks nagu õhku kätte - puterdab ja ajab vastu. Kui temp seier juba kukkuma hakkab, läheb poolest põõrdest. Mingeid vigu ei näita.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
forsin
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.04
Asukoht: Audirstad(no)/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S6T, S6TD, Golf TDi 200hp, Multivan

postitati 14.06.14 19:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Typhome
Vaatasin, et on selliseid: 66kW, 74kW, 81kW, 85kW, 96kW
Paljud ütlesid, et 81kW on kõige parem, odavam hooldada ning remontida.
Või on ka veel, mis sarnaneks 81kW'ga? (mõtlen vastupidavuse poolest)
Kas A6 kõlbab 1.9TDI mootori jaoks? (Mõned öelnud, et A6 kere liiga suur, seetõttu raskem)
Ootan teie arvamust.
Hetkel silma jäänud üks kuulutus - Audi A4 1.9TDI 81kW sedaan (+ esivedu) 2000a B5 kere, ls 288000km
Tõstan siia enda vastuse teisest teemast sest see mootor on minuarvates üks viimaseid häid ja lihtne ja vastpidav ja ökonoomne olenevalt mis on ümber mootori ja ka võimas kuni 300 hobujõudu ja 600 NM võimeline sõitma 230km kiirusega, kõik oleneb ümber mootori komplektsusest.

Inimene küsis õieti aga vastuseks sai nagu vastaja võrdleks ainult kataloogis detailide nr mis on erinevad .

Tegelikult saab kõike nendel ristata. Mõlemad mootorid on rida 4 ja kolvil lohuga põlemis kamber.
Samad ploki kaaned, samad pikad pihustid.
Mitte vanem 55kw versioon jämedad madalsurve pihustid, ja kolvid siledad, kus põlemis kamber asub plokikaanes.

Seega hobujõud tuleb kütusest = sobivad suuremad pihusti otsad 81 omad või AEL või tuuning 2X suurem
ja pihusteid suudab varustada sama kütuse pump, peamine erinevus vaid pumbakaanes kas kaasi antakse otse pedaali trossiga või on see AJU ajuvaba elektroonikaga.
Tulemus sama erineb vaid hind sest jupp trossi ei maksa midagi.
Sammuti võib vahetada pumba otsas pritse pea suurema vastu , soovikorral ka pumba nukkvõlli taldriku äkilisema tõusulise vastu. = tuuning.
Õhu poolepealt mootori nukkvõll on sama graadides alla 200 graadi avamistega -> soovitaks tuuningu nukka kuni 230 graadi väljalaskele saadavus ??? PUUDUB

Ja peamine miks ma hakkasin vastama on see et ka geomeetrilise turboga mootor VAJAB KARJUVALT WG

WestGeit = väljalaske kollektorisse tulevate heitgaasi lööklainete mahalõikavat plahvatuslikult lõhkavat kaitset -> lööklained lastakse otse wg-ga sumbutisse kohta kus pole vastu survet = kohta kus sumbuti on juba läinud läbimõõdu ruumalaga kordades jämedamaks , samapalju bar kordi kui oli wg reguleeritud pidama. Selleks peab olema peale turbot pükstes survet langetav laiemaks lehter...

Seega geomeetriline turbo sobib ja lausa soovitan ilma ajuta mootorile
Võta keevitus ja paigalda torustik ja geomeetria hoob saad tööle pannes tekkiva boosti hooba tõukama või tõmba jõuga hoob lõppu kinni (vint, keevitus, vedru) meetod vali ise , peamine et keomeetria labad oleks suunaga keskele ja labade otste allt vuriseks turbo võlli tiiviku labad = TÄIS PAUK TOOTLIKUST ALATI TARBIMISES. miks lasta ajul keelata /piirata?
Kui autol on turbo siis tootku pauku miks pean ootama 3000 pööret at aju hakkaks edastama lubavat käsku???

AGA GEOMEETRIA JUHTIMINE AJUST EI KAITSE LÖÖKLAINETE VASTU. seega WG külge ehitada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
forsin
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.04
Asukoht: Audirstad(no)/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S6T, S6TD, Golf TDi 200hp, Multivan

postitati 14.06.14 19:36 Tsiteeri





Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 14.06.14 20:58 Tsiteeri


Lõbus on seda idiootsust lugeda. Ma väga loodan, et keegi seda tõsiselt ei võta.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
forsin
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.04
Asukoht: Audirstad(no)/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S6T, S6TD, Golf TDi 200hp, Multivan

postitati 14.06.14 21:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Lõbus on seda idiootsust lugeda. Ma väga loodan, et keegi seda tõsiselt ei võta.
Ei peagi.
võib lihtsalt vaatamas käia üritustel kuidas silveri 1.9 disla liigub ja mitte idiootsustesse süvenema.
Nagunii ligi 90% oskavad vaid osta auto aga ei saa aru kuidas teha raud et samast kütuse kogusest saaks rohkem jõudu kätte
ja vaevalt et neid ongi 10% seega ei peagi süvenema idiootsustesse kui aru ei saa.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
toomasz
huviline

Avatar


Registreerunud 18.06.12
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad 1,9td 81kw

postitati 09.08.14 21:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Tsitaat:
2 massi ikka, valeo komplekt sisse ja mure murtud :)



Kas valeo ühemassilise komplekt on kahemassilisest kergem? Lihtsalt peale vahetust tekkis madalatel pööretel jõu puudus (selline kumin) mida enne kahemassilisega ei olnud. Mida teha? Kiip vahele? Mootor siis 81kw avg.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 10.08.14 10:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Tsitaat:
Tsitaat:
Algselt postitas: toomasz
2 massi ikka, valeo komplekt sisse ja mure murtud :)



Kas valeo ühemassilise komplekt on kahemassilisest kergem? Lihtsalt peale vahetust tekkis madalatel pööretel jõu puudus (selline kumin) mida enne kahemassilisega ei olnud. Mida teha? Kiip vahele? Mootor siis 81kw avg.

Kusjuures seda jõu puudumist madalalat olen enne ka kuulnud. Sama ka 2,5 R5 tdi. Siiani olen seda seostanud samaaeg chippimisega mis tekitab tunde, et madalalt kohe ültse ei lähe. Oskab seda keegi veel kinnitada, et ühemassiline võtab madalalat jõudu maha?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Samzik
klubiliige



Registreerunud 12.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Passat 1.9/96kw 4WD 2004, audi 90 2.1/134kw q 87A

postitati 10.08.14 14:12 Tsiteeri


Kas keegi on nende kaalusid kah võrrelnud?


Pakkuda uus Haldex õlipumba elektrimootor. E parandan mittetöötava mootori+uued tihendid. Mbl: 55 55 88 55.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
toomasz
huviline

Avatar


Registreerunud 18.06.12
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad 1,9td 81kw

postitati 10.08.14 16:47 Tsiteeri


valeo 835005 koodiga

Kaal (kg) 17 See on kataloogi info.

luki oma googlist 18kg

Tõesti pean selle ühemassilise alt võtma ja prügimäele saatma selle 1kg pärast. :mad::mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AudiA4Avant
huviline



Registreerunud 15.01.13
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi RS3, Cabrio B4

postitati 11.08.14 09:12 Tsiteeri


Selle ühe kg peakski just paremini pöördesse minema, miks neid muidu kergemaks treitakse.
Aga minul on ühe massiline olnud juba üle aasta ja nüüd pidin kahemassilise tagasi panema. Kuna mul originaalis 85kw ning prj on sinna ühe korraliku chipi peale pannud, siis mul ei suuda sidurikorv seda survet kinni hoida ja hakkabki libisema mingi hetk. Tegemist siis valeo komplektiga. Järgmine võimalus ongi mul lasta treialil sinna suurem korv ja ketas istutada. Niikaua aga naudin 2 massilist hooratast. Olgem ausad, ikka räme vahe on 1 massilisel ja 2 massilisel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 11.08.14 09:26 Tsiteeri


Mis vahe siis nendel on ? Kui suur korv siis sellel 1 massilisel sul on? Mul seat leonil (1,9tdi 110kw) on hetkel 2 massiline 240 kettaga ja jõudu oluliselt tõstetud ja hetkel hoidis veel kinni. Nüüd peaks panema sre korvi ja 1 massilise hooratta kuna jõudu tuleb veel juurde arvestuslikult umbes 300hp 560nm.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
toomasz
huviline

Avatar


Registreerunud 18.06.12
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad 1,9td 81kw

postitati 11.08.14 10:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AudiA4Avant
Selle ühe kg peakski just paremini pöördesse minema, miks neid muidu kergemaks treitakse.
Aga minul on ühe massiline olnud juba üle aasta ja nüüd pidin kahemassilise tagasi panema. Kuna mul originaalis 85kw ning prj on sinna ühe korraliku chipi peale pannud, siis mul ei suuda sidurikorv seda survet kinni hoida ja hakkabki libisema mingi hetk. Tegemist siis valeo komplektiga. Järgmine võimalus ongi mul lasta treialil sinna suurem korv ja ketas istutada. Niikaua aga naudin 2 massilist hooratast. Olgem ausad, ikka räme vahe on 1 massilisel ja 2 massilisel.
just pöördes olekut see mootor nüüd tahabki. Muidu kostub selline heli nagu kolmanda asemel sõidaks viiendaga. Kahemassiga ei olnud mingit probleemi. Nüüd pean linnas juba kolmandaga sõitma healjugul neljas. Viies tuleb üldse ära unustada. Maanteepeal probleemi ei ole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AudiA4Avant
huviline



Registreerunud 15.01.13
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi RS3, Cabrio B4

postitati 11.08.14 13:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: toomasz
Tsitaat:
Algselt postitas: AudiA4Avant
Selle ühe kg peakski just paremini pöördesse minema, miks neid muidu kergemaks treitakse.
Aga minul on ühe massiline olnud juba üle aasta ja nüüd pidin kahemassilise tagasi panema. Kuna mul originaalis 85kw ning prj on sinna ühe korraliku chipi peale pannud, siis mul ei suuda sidurikorv seda survet kinni hoida ja hakkabki libisema mingi hetk. Tegemist siis valeo komplektiga. Järgmine võimalus ongi mul lasta treialil sinna suurem korv ja ketas istutada. Niikaua aga naudin 2 massilist hooratast. Olgem ausad, ikka räme vahe on 1 massilisel ja 2 massilisel.
just pöördes olekut see mootor nüüd tahabki. Muidu kostub selline heli nagu kolmanda asemel sõidaks viiendaga. Kahemassiga ei olnud mingit probleemi. Nüüd pean linnas juba kolmandaga sõitma healjugul neljas. Viies tuleb üldse ära unustada. Maanteepeal probleemi ei ole.

Seda küll, linnas 50mnega sõites 3 käik oli suht ok. Viiendaga ei kannatanud tõesti mitte kuidagi söita. :D
Tsitaat:
Algselt postitas: kuno666
Mis vahe siis nendel on ? Kui suur korv siis sellel 1 massilisel sul on? Mul seat leonil (1,9tdi 110kw) on hetkel 2 massiline 240 kettaga ja jõudu oluliselt tõstetud ja hetkel hoidis veel kinni. Nüüd peaks panema sre korvi ja 1 massilise hooratta kuna jõudu tuleb veel juurde arvestuslikult umbes 300hp 560nm.

Mul 5ne kast ja ketta suurus on kõigest 228mm. Olekski vaja 240 korv sinna otsa sokutada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
toomasz
huviline

Avatar


Registreerunud 18.06.12
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad 1,9td 81kw

postitati 11.08.14 13:46 Tsiteeri


Kuidas ma selle jõu tagasi saan mootorile. Kas pean teise kahemassilise kompoti ostma ja selle ühemassilise väljavahetama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 11.08.14 13:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AudiA4Avant
Tsitaat:
Algselt postitas: toomasz
Tsitaat:
Algselt postitas: AudiA4Avant
Selle ühe kg peakski just paremini pöördesse minema, miks neid muidu kergemaks treitakse.
Aga minul on ühe massiline olnud juba üle aasta ja nüüd pidin kahemassilise tagasi panema. Kuna mul originaalis 85kw ning prj on sinna ühe korraliku chipi peale pannud, siis mul ei suuda sidurikorv seda survet kinni hoida ja hakkabki libisema mingi hetk. Tegemist siis valeo komplektiga. Järgmine võimalus ongi mul lasta treialil sinna suurem korv ja ketas istutada. Niikaua aga naudin 2 massilist hooratast. Olgem ausad, ikka räme vahe on 1 massilisel ja 2 massilisel.
just pöördes olekut see mootor nüüd tahabki. Muidu kostub selline heli nagu kolmanda asemel sõidaks viiendaga. Kahemassiga ei olnud mingit probleemi. Nüüd pean linnas juba kolmandaga sõitma healjugul neljas. Viies tuleb üldse ära unustada. Maanteepeal probleemi ei ole.

Seda küll, linnas 50mnega sõites 3 käik oli suht ok. Viiendaga ei kannatanud tõesti mitte kuidagi söita. :D
Tsitaat:
Algselt postitas: kuno666
Mis vahe siis nendel on ? Kui suur korv siis sellel 1 massilisel sul on? Mul seat leonil (1,9tdi 110kw) on hetkel 2 massiline 240 kettaga ja jõudu oluliselt tõstetud ja hetkel hoidis veel kinni. Nüüd peaks panema sre korvi ja 1 massilise hooratta kuna jõudu tuleb veel juurde arvestuslikult umbes 300hp 560nm.

Mul 5ne kast ja ketta suurus on kõigest 228mm. Olekski vaja 240 korv sinna otsa sokutada.

Siis küsi poest 6 käigulise kastijaoks mõeldud sidurit ja saadgi omale 240 korvi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  7  8  9  10  11
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 46.7% - SQL: 53.3%]