Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: kas C4 sedaani mahub lapsevanker (Vastuseid: 13 | Vaatamisi: 1580)
Raixy
huviline



Registreerunud 03.07.06
Kasutaja on eemal

Auto: C4 2,3 `91 AT

postitati 12.12.06 17:55 Tsiteeri
kas C4 sedaani mahub lapsevanker



nimelt eemalt vaadates see nn. laadimisava ikkagi suht kitsas. mul sõber vahetas selle pärast a90 100 avandi vastu aga 100 sedaani kohta ei osanud õelda


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
marks713
huviline

Avatar


Registreerunud 11.01.04
Asukoht: Kärdla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,5TDI 1991

postitati 12.12.06 18:10 Tsiteeri


No kui on tänapäevane lapsevanker, mis annab ilusti väikseks kokku panna läheb ilusti. Minul mahtus vabalt sinna lapsevanker ja kõik pikemaks reisiks vajalik nänn pealekauba ära :P 100 on see luugiauk ikka tunduvalt suurem, kui 80 ja 90


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
joonar
huviline



Registreerunud 03.03.05
Asukoht: Tallinn/Tampere
Kasutaja on eemal

Auto: 530d

postitati 12.12.06 18:19 Tsiteeri


B4 sedaani mahtus ka ilusti ära lapsevanker,mingi kõllikast ja spordikott ning väiksemat ja kergemat träni andis sättida ka vankri peale hiljem.90-l ilmselt see probleem,et bensiinipaak on istme taga ja tagavara ratas külje peal-sinna see ruum siis ka kaob :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jrgen99
huviline

Avatar


Registreerunud 02.02.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2.5TDi Avant quattro 1997

postitati 12.12.06 18:44 Tsiteeri


mahub kyll ära sis tuleb aint lapsevankril ühelt poolt rattad ära võtta oleneb kui lai käru on. Mul mahtus kyll ilusti ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 12.12.06 19:43 Tsiteeri


Ei mahu. Või mahub, sõltuvalt vankrist või mahutajast siis loomulikult.
Võta vanker ja proovi järele, mida siin eemalt vaadata üldse on??:o:D


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 12.12.06 20:08 Tsiteeri


Ma panin lapsevankri ja 3 täiskasvanut ja 1 lapse Skoda Fabia'se ära...


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ve1ks
huviline

Avatar


Registreerunud 23.02.04
Asukoht: Tõrva - peaaegu!
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Avant 2,6 V6

postitati 12.12.06 20:22 Tsiteeri


Vankrid ju erinevad kõik - meie oma mahtus ära! ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kirsa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.05.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe Q 20v

postitati 12.12.06 21:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Raixy
nimelt eemalt vaadates see nn. laadimisava ikkagi suht kitsas. mul sõber vahetas selle pärast a90 100 avandi vastu aga 100 sedaani kohta ei osanud õelda


C3 ja C4 sedaanide pagasiruum on üks suuremaid mis ma tean, et sinna mahub palju kola. Teinekord tuleb lihtsalt natuke leidlikkust kasutada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 13.12.06 09:09 Tsiteeri


B3 kerel polegi ju pagassi, mingi kõrge ja kitsas liftišaht on. 100-ga ei ole seal midagi võrreldagi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Raixy
huviline



Registreerunud 03.07.06
Kasutaja on eemal

Auto: C4 2,3 `91 AT

postitati 04.01.07 13:02 Tsiteeri


tegelikult on 90-l ja 100-l laadimisava vahe ainult 4 cm. vahe tekib jah ainult tagavara ratta ja bensupaagiga. igaljuhul tänud vastuste eest!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kikkike
huviline



Registreerunud 25.11.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat

postitati 04.01.07 13:29 Tsiteeri


Proovimise asi ju. Oleneb kärust ma pakun. Kookoniga kärud on väiksemad, korviga kärud on suuremad, või mõtled sa hoopis jalutuskäru?


Muutuste tuuled....
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
puristaja
huviline



Registreerunud 03.06.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S6

postitati 04.01.07 13:41 Tsiteeri


Lõdvalt mahub. Meie peres mahtus vanker sedaan sigari pagassi ära kuid vähese pingutamisega aga c4-ja läks nagu ludinal.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kikkike
huviline



Registreerunud 25.11.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat

postitati 04.01.07 14:22 Tsiteeri


Selleks, et segadust ära hoida võiksite te panna kirja ka oma käru nime. Sest ei saa öelda, et mahub lõdvalt. Erinevad kärud on erineva suurusega, käivad erinevalt kokku, oleneb kas rattad saab alt ära võtta kergelt jne.


Muutuste tuuled....
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 04.01.07 14:36 Tsiteeri


mina sain aru et teema algatajal juba vastus käes nii et :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 31.4% - SQL: 68.6%]