Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Audi a8 ostuabi oleks vaja. - Ostetud (Vastuseid: 4 | Vaatamisi: 2928)
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 28.11.06 20:11 Tsiteeri
Audi a8 ostuabi oleks vaja. - Ostetud



Tere kõik kohalikud fännid;)
Paluksin kõiki,kellel on või on olnud kogemusi A8 al. 2001 aasta. Olen endale välja valinud ühe konkreetse isendi.Pole eriline autospets,aga käisin ka vaatamas,midagi hullu silma ei hakanud. Kas äkki keegi Teist on käinud samuti vaatamas seda isendit või otsib midagi sarnast? Äkki jagab mullegi oma elutarkust:P
Suuri mootoreid ei karda.Paadund Quattro fänn:cool:
Nii et seda teemat mitte palun puudutada,et oi jumal kui suur kütte kulu.Usun et pole nii hull see asi:P
Isend siis siin:

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/806/auto_php-id=274806-www_auto24_ee.html

Palun siis kõigilt abi,et mida ma oodata võiksin ja mida ennem ostu vaadata!:)
Tänud ette!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
sospert
huviline



Registreerunud 18.05.04
Kasutaja on eemal

Auto: q7

postitati 28.11.06 20:21 Tsiteeri


Mul sama, aint et 3,3 tdi. Muidu sama värv ja aasta. Mitte miskit halba pole kosta. Kulu miski 10 kanti ja jõudu minu jaoks piisavalt. Enda auto olevalt uuena väidetavalt veel rohkem maksnud.
Ainuke asi millega ma rahul ei ole on see Telematicu funktsioon, mis eesti täiega näkku paneb. Loodan, et sul sellega probleeme ei tule.
Rehvirõhu kontrollsüsteemi korrasolekut ja toimivust kontrolli kohe koha peal. Velgedel peavad anduri küljes olema (rehvi sees), pm saad ventiili kujust aru. Kui ei ole kauple hinnas alla.

Jõudu


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 28.11.06 20:30 Tsiteeri


no seda ma jah ei vaadanud(rehvirõhu kontrolli)..Milline see ventiil siis on? Tv kohta niipalju, et näitas ja näitas ka linnast väljas suhteliselt normaalset pilti.:) Kuidas siis hooldused ja muu vajalik töö autokallal endal möödunud on? Sellel isendil on kaasas terve hunnik Tauf auto hooldus pabereid.Suured ja kallid on õnneks värskelt ära tehtud:P Aga ma loodan et need ka õiged ikka on:D
Mida ma veel peaksin vaatama,et ma totaalselt ämbrisse ei astuks?Hirm ikka sees,sest asi ju maksab.
Ahjaa, sospert,kui kallis su kasko on ja mis firmas tehtud?(saan aru ,kui on salajaneinfo:cool:)
tänud


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Alan
huviline

Avatar


Registreerunud 01.06.06
Asukoht: Välisriigis
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 25.12.06 16:34 Tsiteeri


kõik on ilus ja tore ,aga see ,et seal on just hunnik pabereid kaasa pandud tekitab kahtlusi kas ikka on KÕIK need ka tehtud.

endal kahjuks kurvemad kogemused - lubadused ja jutt oli ilus - hiljem selgusid tõsiasjad mis ei vastanud eelnenud lubadustele.

juhtub - aga eks ma sellest õppisin.

endal natuke vanem ja kasko on 2000.- eeki kuu (täiskasko ikka peal)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 26.12.06 17:00 Tsiteeri


Alan
Ostsin ära.Paberid sain ise kätte esindusest ja kõik on aus.Auto teenib ausalt:cool: Selle tehinguga läks küll õnneks:)
EDU!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 39.7% - SQL: 60.3%]