Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: K: Coupe kohta (Vastuseid: 4 | Vaatamisi: 1627)
sanzho
huviline



Registreerunud 24.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 15.11.06 14:57 Tsiteeri
K: Coupe kohta



Küsimus selline, et taga pagasnikus on vasakul pool katte all üks plastmassist lahtine anum, kuhu kogunev vesi. Eriti just praeguste ilmadega. Eeldatavasti tänu sellele veele on pagasnik niiske ja kisub hallitus tekkima. Oskab keegi õelda, mis vesi see on ja millest tekib? Otseselt mingit voolikut nagu sinna anumasse ei lähe. Ise arvasin et äkki mingi kliimast tulev vesi, kuna auto on kliima seadmega.
Autoks siis coupe 95a.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
zaazk
huviline

Avatar


Registreerunud 09.09.04
Asukoht: Tallinn-Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 Avant 2,5 TDI 132kw Quattro 2004

postitati 15.11.06 16:48 Tsiteeri


kliimaga see ei saa seotud olla, sest omal täiesti tavaline ilma kondi ja kllima automaatikata ja tekib samamoodi sinna see vesi. Olen isegi mõelnud, et kus kohast täpselt see vesi sinna tuleb. Ja üldse kisub coupedel see pagassi alumine osa iagtpidi märjaks minema, jookseb sisse luugi tihendi vahelt ja tagatulede pesade kohast. Arvan, et vee äravoolu kohad on kehvasti ehitatud, või midagi on umbes. Konkreetset vastust oleks endalgi huvitav teada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Kiil
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.02.03
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad TDI manuaal

postitati 15.11.06 17:30 Tsiteeri


mul tuli vesi sisse tagatulede vahelt (piduritule kohalt täpselt).tasuks vaadata üle ka need liistud mis on taga külgmiste akende juures (kui luuk all siis jäävad tiiva äärte alla).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
stenv
huviline



Registreerunud 03.05.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 15.11.06 22:04 Tsiteeri


mul oli ka kunagi selline probleem, aga peale seda kui tegin silikooniga tagatule tihendi üle kadus ka probleem ei lasknud enam vett läbi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
lennuk7
huviline



Registreerunud 15.01.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Quattro

postitati 15.11.06 22:47 Tsiteeri


ise ka tükk aega olen nuputanud, et mis ime potsik see seal nurgas on. Seeneleminekuks?
Aga reeglina tekib bassein tulede tihendi vahelt. Lahenduseks tõin revalist selle jaoks mõeldud nn tihend-kitti (2,5 m oli 150.- eek) ja nyyd tundub, et korras.

PS: mul oli kaa üks tuli silikooni uputusega nii tobedalt pandud, et oleks tule ära lõhkunud ca tunnise lahti mängimisega. Ja ikkagi täiega lasi läbi ennem...

ja veel tähelepanu tasuks pöörata ka ühele ringikujulisele avale, mis asub külje peal tagatule tule all väljaspool tihendiringi.
Seal peaks ees olema miski plastik kate. Idee järgi saaks sealt miski pirni ka tule küljepeal olevat osa valgustamav vist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 25.7% - SQL: 74.3%]