Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: audi80 tyhikäigu pöörded (Vastuseid: 13 | Vaatamisi: 1739)
peeter
huviline



Registreerunud 01.07.03
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80

sad.gif postitati 30.10.03 18:58 Tsiteeri
audi80 tyhikäigu pöörded



audi80, 1.8S, 90 aasta tühikäigupöördred. kuigi reguleerib ta neid ise on enamus ajast nad kahtlaselt kõrged (umbes 1700-1800).. isegi kui mootor on soe. vahest jälle on normaalne 900-1000. oskab keegi öelda kas see on normaalne või mis võiks viga olla.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
ZZZ 705
huviline

Avatar


Registreerunud 23.03.03
Asukoht: Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI 80 1.8 S -91

postitati 31.10.03 18:45 Tsiteeri
Võib olla abiks



Endal oli sama mure: viga oli siis selles, et see regulaator ( mis lükkab gaasiklappi lahi) oli kinni jäänud. Võtsin siis küljest ära ja nikerdasin ta lahti, puhastasin ja panin määret vahele ning nüüd töötab jälle! uus pidi maksma 1800.-


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
peeter
huviline



Registreerunud 01.07.03
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80

postitati 01.11.03 14:40 Tsiteeri


aga saaksid sa mulle väheke täpsema seletuse anda (kus see regulaator asub, kuidas maha võtta, kuidas puhastada, mis määret vahele jne.) oleks ülitänulik abi eest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 01.11.03 15:01 Tsiteeri


sul siis monopritse või karpa?
kontrolli seda lõdvikut mis õhufiltri ja maitea mille vahel on, kurat nimetus ei tule meelde.
igatahes see õhufiltri pann toetub selllele.

mul oli seal mõra sees ja pöörded tühikäihul kõrged


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
peeter
huviline



Registreerunud 01.07.03
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80

postitati 01.11.03 16:02 Tsiteeri


mul on sissepritse jah. milllist lõdvikut sa mõtled. äkki oskad pildil määrata www.hot.ee/paltpere/audi.jpg???


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
peeter
huviline



Registreerunud 01.07.03
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80

postitati 01.11.03 16:05 Tsiteeri


pilt siis


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 01.11.03 16:27 Tsiteeri


vat siis ei tea, mul teistsugune mootor.
aga see vasakul suur plastik lõdvik. kontrolli seda. tuumal oli kunagi mingi teema sarnase asjaga?!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
ZZZ 705
huviline

Avatar


Registreerunud 23.03.03
Asukoht: Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI 80 1.8 S -91

postitati 01.11.03 16:40 Tsiteeri
No jah



Meil on monoprtitsed ja toitesüsteem erinev. Aga kuidas bensu kuluga on? Targem oleks vist diagnosti minna, kuid siis kui probleem toimib.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ZZZ 705
huviline

Avatar


Registreerunud 23.03.03
Asukoht: Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI 80 1.8 S -91

postitati 01.11.03 16:52 Tsiteeri
Üks küs veel



Kas pildil on sinu auto ja millal selle ostsid?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
peeter
huviline



Registreerunud 01.07.03
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80

postitati 01.11.03 23:41 Tsiteeri


to rass: lõdvik näib nagu uus.
to zzz 705: bena kulu on ka natuke suur üldiselt. aga pildidl ei ole minu auto.. võtsin auto24.ee-st lihtsalt ühe samasuguse nagu mul. hmm.. ega ma pean vist siis seda ikkagi kuhugi näitama minema, midagi üle ei jää. või on kellegil veel mingeid soovitusi?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
madjs
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Läänemaa, Lihula
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b4 1,9tdi, Suzuki VX 800, Golf 2 GTI, Megan Coupe 108kw

postitati 02.11.03 00:15 Tsiteeri


Mul vahest sama jama, pensukulu nuidugi tundub ok olevat, paraku pole jõudnud süveneda millest see pöörete jura tuleb, tähtsamad asjad enne korda vaja saada. Kui oma korda saad oleks tore kui siia teada annaksid, äki ei peaks siis jalgratast leiutama hakkama:)

Ettetänades Madis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
madjs
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Läänemaa, Lihula
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b4 1,9tdi, Suzuki VX 800, Golf 2 GTI, Megan Coupe 108kw

postitati 02.11.03 13:52 Tsiteeri


Sain vea teada, klapikambri kaane peal olev õhuklapp peetis ei sulgu korralikult ei aidanud ka läbi pesu. Midagi sees puruks läinud, peab teise panema. Kui klapi vahelt ära võtsin ja torudele pimedad ette panin siis tühikäik ok. sooja mootoriga. Külmalt muidugi ta siis liiga madalalt käib ja välja tahab surra aga see peabki nii olema. Proovi omal ka see vahelt ära võtta kui moto soe vaata kas tühikäik läheb normi, kui jah siis viga teada. Muidugi sellel ülaltoodud pildil tundub oõuklapp mujale pandud olevat mul klapikambrikaane peal igatahes, seal tundub kere küljes olevat.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
peeter
huviline



Registreerunud 01.07.03
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80

postitati 02.11.03 14:36 Tsiteeri


hmmm.. oskad äkki täpsemalt öelda kus see õhuklapp on ja milline ta välja peaks nägema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
madjs
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Läänemaa, Lihula
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b4 1,9tdi, Suzuki VX 800, Golf 2 GTI, Megan Coupe 108kw

postitati 02.11.03 14:47 Tsiteeri


Raske seletad nii, aga proovi minuomal asub see mootori taga osas klapikambru kaane peal selline umbes 10sm pikkune rauast junn millel küljes üks pistik ja kaks kummist voolikut, pildiloleval teistmoodi, tundub olevat aku ja pidurivõimendi vahel kere küljes.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 45.8% - SQL: 54.2%]