Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: audi ei käivitu külmaga (Vastuseid: 31 | Vaatamisi: 3846)
Po18
huviline



Registreerunud 08.05.03
Asukoht: Saku/Rootsi
Kasutaja on eemal

Auto: S4 avant 2.2 tq

postitati 01.12.03 19:52 Tsiteeri


olen kõigega ise hakkama saanud ja kui vaja saan ka mootoriga hakkama.Nii õpin autot tundma


Parim asi maailmas ja veel loodusesäästlik Segway.
Segways.webs.com
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MaQQu
klubiliige



Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 01.12.03 21:43 Tsiteeri


Po18, minagi olen üritanud paljud asjad ise oma käega ära teha, AGA SEDA KRUVI EI puutu mina kunagi.. olen ise näinud oma silmaga, kuidas seda 0,5mm keerates muutub tulemus ca 70%, seda ilma spets riistadeta paika uuesti ei saa... Seega võta hüva nõu kuulda ja käi parem korralikus kohas autot remontimas, kui raha pole, sõida parem bussiga !!! (nagu mina näiteks olen sunnitud tegema)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 01.12.03 23:01 Tsiteeri


Eh,kui poiss tahab las keerab,oma asi kas tahab veica aja pärast uute kolbide järgi minna või üldse uue pritsepea osta.Kui muidu juttu ei kuula ja lugeda ei viitsi,siis pole ju mõtet.
ma olin ka kunagi omast arust kõva mees ja kõik poldid käisid tunde järgi kinni-kaasaarvatud plokikaaned.
Nüüd olen oma vigadest õppinud ja üritan ka teisi aidata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Po18
huviline



Registreerunud 08.05.03
Asukoht: Saku/Rootsi
Kasutaja on eemal

Auto: S4 avant 2.2 tq

postitati 02.12.03 21:36 Tsiteeri


Sorry poisid kui midagi valesti ütlesin aga tõesti rahadega hetkel kriis ja ei tea mida teha.Ja enamus asju olen jah ise ära teinud mis olen osanud aga ex kõikke ka kodus põlve otsas teha ei saa see on enesestmõistetav. Kus oleks odav seda asja uurida lasta tallinnas äkki keegi teab?


Parim asi maailmas ja veel loodusesäästlik Segway.
Segways.webs.com
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 02.12.03 23:08 Tsiteeri


Siiani on kõik speedsterist abi saanud ja pole ka üle mõistuse keegi sinna raha jätnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
MaQQu
klubiliige



Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 02.12.03 23:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Po18
Sorry poisid kui midagi valesti ütlesin aga tõesti rahadega hetkel kriis ja ei tea mida teha.Ja enamus asju olen jah ise ära teinud mis olen osanud aga ex kõikke ka kodus põlve otsas teha ei saa see on enesestmõistetav. Kus oleks odav seda asja uurida lasta tallinnas äkki keegi teab?


Kui mõtled segu paika keeramist (see imepärane kruvi, mida keeratakse :)) siis soovitan soojalt "Speedster"i nimelist firmat... Asub ARK kõrval ja numbri leiad kindlasti siit foorumist... Minul läks antud töö maksma ~300.- aga see sisaldas ka ca tunniajast katsetamist ja proovimist - vigade likvideerimist... Paljas segu paika keeramine võib isegi odavam olla... :) (tavaliselt sellega ainult ei pääse)
Tehakse ka muud mootori remont-töid...
Kui raha pole suurim probleem ja teemaks üleüldine remont, siis soovitaks sellist kohta, nagu Arupo, mis asub kostiveres.. kontaktiks Rain Aava, ka tema numbri leiad raudselt siit foorumist.. Need 2 põhikohta, kus audiomanik oma tegemised tehud saab.. Loomulikult jäävad üle sõbrad, tuttavad, isad, emad ja muud loomad, kelle abiga ka tihtilugu palju head korda saab saadetud.. :) Jõudu !


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Po18
huviline



Registreerunud 08.05.03
Asukoht: Saku/Rootsi
Kasutaja on eemal

Auto: S4 avant 2.2 tq

postitati 03.12.03 23:17 Tsiteeri


Tänan et olite nii abivalmis nüüd siis remonttima.


Parim asi maailmas ja veel loodusesäästlik Segway.
Segways.webs.com
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 47.0% - SQL: 53.0%]