Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Autor:
Pealkiri: Millised kojamehed? (Vastuseid: 89 | Vaatamisi: 9601)
hornet
huviline



Registreerunud 29.10.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Kahjuks enam mitte audi aga sakslane ikka.

postitati 24.11.03 13:51 Tsiteeri
Millised kojamehed?



80 B4... paari päeva tagused kogemused... sadas vihma kuigi olid miinuskraadid. Kojamehed, mis niisamagi just kõige paremini ei pühkinud (vanad ja kulunud) jäätusid päris korralikult nii,et iga natukese aja tagant tuli neid jääst lahti mudida. Nüüd nagu plaan osta korralikud kojamehed,et natukenegi oma nähtavust viletsa ilmaga parandada. Milliseid kojamehi soovitaksite?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
A 90
huviline

Avatar


Registreerunud 20.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 Type 85 Quattro, Sinine Peugeot

postitati 24.11.03 13:59 Tsiteeri


ise kasutan bosch'i. kindlasti kallimad kui schampinjonid aga ka tunduvalt paremad. minu kogemused.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
fox
huviline

Avatar


Registreerunud 31.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW

postitati 24.11.03 14:01 Tsiteeri


SIIN seda teemat ka arutatud


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
pepe
huviline

Avatar


Registreerunud 08.11.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 Avant Q S-Line FL

postitati 24.11.03 14:14 Tsiteeri


Mulgi kogemused Championitega - krt ostsin kalli raha eest a toimisid küll megalühikest aega.

Praegu on kojameestega nii, et juhipoolne kojamees on ühelt volkkarilt orig.kojamees - juba mitme aasta vanune, kõrvalistujapool aga seesama suht uus Champion. Juhipoolne klaas on ikka 3x puhtam küll.

Ilmselt tuleb ka Bosch´i soovitada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 24.11.03 14:35 Tsiteeri


Originaalid, ehk valeo on hea ja 300EEK/paar


Toomas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
A 90
huviline

Avatar


Registreerunud 20.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 Type 85 Quattro, Sinine Peugeot

postitati 24.11.03 15:20 Tsiteeri


just kuulsin raadiost, et praegu bosch'i kojameeste ostjale kaasa tasuta klaasipesuvedelik. Pidavat olema R-kioskites ja paremates pensukates. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
hornet
huviline



Registreerunud 29.10.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Kahjuks enam mitte audi aga sakslane ikka.

postitati 24.11.03 16:00 Tsiteeri


Oskab keegi öelda, kas Eestis PIAA Super Silicon kojamehi ka kuskilt leida õnnestuks? Need kojamehed suht häid hinnanguid läänes saanud. Muidugi omaette küsimus oleks see,kas need meie külmas kliimas ka toimivad?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
teints
huviline



Registreerunud 12.11.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A80 Avant 2,3

postitati 24.11.03 16:05 Tsiteeri


talveks ei soovita enivei korralikke kojamehi osta. Nii ehk naa rikud nad talvega ära. Istud autosse ja mõtled, et aknal on lumelopp ja lased kojamehed tööle. Aga tüng ikka jää on...:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 24.11.03 16:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja teints
talveks ei soovita enivei korralikke kojamehi osta. Nii ehk naa rikud nad talvega ära. Istud autosse ja mõtled, et aknal on lumelopp ja lased kojamehed tööle. Aga tüng ikka jää on...:)

Sellise suhtumisega pole üldse mõtet kojamehi osta - lihtsam ja odavam on auto 5 minuti tagant kinni pidada ja lapiga aknaid pesta.

Ise olen kasutanud Prismast ostetud Hella'sid, aga kiidetakse ka Trico'sid. Bosch on muidugi omaette tase, aga samas ka teistest poole võrra kallim.
Championid on üldjuhul paras saast, ainukesed enamvähem arvestatavad on vist need kinnised (täiskummikattega).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Silver
huviline



Registreerunud 27.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 24.11.03 16:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja 80quattro
Originaalid, ehk valeo on hea ja 300EEK/paar


Minu kinnitus selle peale :) Sai isegi mõni aeg tagasi Revalist need hangitud ja tuleb tunnistada, et pühivad päris kenasti ja vaikselt.
Ei tahaks kirjeldadagi mis kõrvulukustavat kriginat eelmised tegid. Firmat kahjuks ei mäleta aga meeltesegaduses sai miskist lugupeetud varuosadega kauplevast autokauplusest need hangitud. Mõistan nüüd oma eksimust ja kahetsen siin kõigi ees tehtut ...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tanel
huviline

Avatar


Registreerunud 09.07.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant

postitati 24.11.03 21:32 Tsiteeri


Sai endalegi soetatud bosch'i kojamehed olen väga rahul kuigi jah ta on teistest kallimad. Soovitan.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
teints
huviline



Registreerunud 12.11.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A80 Avant 2,3

postitati 24.11.03 21:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Black
Tsitaat:
Esialgne postitaja teints
talveks ei soovita enivei korralikke kojamehi osta. Nii ehk naa rikud nad talvega ära. Istud autosse ja mõtled, et aknal on lumelopp ja lased kojamehed tööle. Aga tüng ikka jää on...:)

Sellise suhtumisega pole üldse mõtet kojamehi osta - lihtsam ja odavam on auto 5 minuti tagant kinni pidada ja lapiga aknaid pesta.

Ise olen kasutanud Prismast ostetud Hella'sid, aga kiidetakse ka Trico'sid. Bosch on muidugi omaette tase, aga samas ka teistest poole võrra kallim.
Championid on üldjuhul paras saast, ainukesed enamvähem arvestatavad on vist need kinnised (täiskummikattega).


tundud ise selline rahalugeja mees olevat --> sõidad diisliga (kui ma ei eksi), a kojameestele kulutad hea meelega? Nimelt pean laristamiseks osta talveks kallid kojamehed...

OT küll, a ei saa mitte vaiki olla :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 24.11.03 22:13 Tsiteeri


mul on ka talvised kummikotis kojamehed sest ma ei viitsi neid kojamehi iga hommik lammutada et nad normaalselt liikuma hakkaks.

probleem nüüd hoopis selline et kumm hakkab ära väsima aga kott ja konstruktsioon on fine. et ei tea kas saab ka kummi eraldi vahetada. ei viitsi jälle mingi 400 magama panna kojameetele.

tegu siis Trico WinterBlade kojameestega


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
pkuldsaar
huviline



Registreerunud 29.09.03
Asukoht: Tallinn/Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: Volvo S80

postitati 24.11.03 23:07 Tsiteeri


kasutan hellasid ja väga rahul. vaiksed ja pühivad hästi. ostsin mustamäe tee ka kadaka tee nurgal asuvast autopoest. champion aga kasutab tänaseni konstruktsiooni kus kojamehe pikivardad ei ole sulatatud kummi. minuarust väga iganenud ja ebaotstarbekas lahendus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Krahv
huviline



Registreerunud 11.07.03
Kasutaja on eemal

Auto: Maserati 4200GT

postitati 25.11.03 07:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja rass
mul on ka talvised kummikotis kojamehed sest ma ei viitsi neid kojamehi iga hommik lammutada et nad normaalselt liikuma hakkaks.

probleem nüüd hoopis selline et kumm hakkab ära väsima aga kott ja konstruktsioon on fine. et ei tea kas saab ka kummi eraldi vahetada. ei viitsi jälle mingi 400 magama panna kojameetele.

tegu siis Trico WinterBlade kojameestega


Üldjuhul kannatab vahetada küll, nagu ka mina olen praktiseerinud. Meie oludes kestab korralik raam ikka kummist mõnevõrra kauem....

br


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MarkoC
huviline

Avatar


Registreerunud 01.02.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3xx bemuur

postitati 25.11.03 08:30 Tsiteeri


LP hr Teints, see kui mõni mees diisliga sõidab, ei tähenda, et siis ka ebaturvaliselt sõitma peax nö odavate kojameestega, või mis sina arvad ?

Ise kasutan Trico toodangut, kuna suht soodsad, 200.- suvised teflon ribaga ja 300.- talvised ... ja suht rahul .....Boschid aga lõpetasid peale 2 nädalat töö( triibud klaasil jne) peale seda pole ostnud, võib olla sattus lihtsalt praak ...


www.puhas.ee soodsaim pesula linnas :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jan-kos
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A100TDIC4 oilexpress ja pargimaastur

postitati 25.11.03 08:47 Tsiteeri


Kuna siin on kõik kõvade firmade kojameeste kasutajad,siis ütlen hästi sosinal et kasutan sampinjoni kojamehi (hulga aastaid) ja olen igati rahul.Praegused on teist aastat ees ja pühivad ideaalselt,isegi selle jää ja muu saastaga on siiamaani toime tulnud. ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mike
huviline

Avatar


Registreerunud 13.01.03
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant 3.0 Q

postitati 25.11.03 08:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja teints
Tsitaat:
Esialgne postitaja Black
Tsitaat:
Esialgne postitaja teints
talveks ei soovita enivei korralikke kojamehi osta. Nii ehk naa rikud nad talvega ära. Istud autosse ja mõtled, et aknal on lumelopp ja lased kojamehed tööle. Aga tüng ikka jää on...:)

Sellise suhtumisega pole üldse mõtet kojamehi osta - lihtsam ja odavam on auto 5 minuti tagant kinni pidada ja lapiga aknaid pesta.

Ise olen kasutanud Prismast ostetud Hella'sid, aga kiidetakse ka Trico'sid. Bosch on muidugi omaette tase, aga samas ka teistest poole võrra kallim.
Championid on üldjuhul paras saast, ainukesed enamvähem arvestatavad on vist need kinnised (täiskummikattega).


tundud ise selline rahalugeja mees olevat --> sõidad diisliga (kui ma ei eksi), a kojameestele kulutad hea meelega? Nimelt pean laristamiseks osta talveks kallid kojamehed...

OT küll, a ei saa mitte vaiki olla :)


mu meelest just talvel ongi korralikud kojamehed eriti vajalikud, sest siis seda [roppus] ja möga nagu rohkem klaasile tulemas! samuti on talvel üldjuhul teed libedama kui muul ajal, mis jätab halvast nähtavusest tingitud sõiduvigade korrigeerimisele vähem võimalusi.
krt, kui sa pead sita kojamehega sõitma siis tee seda suvel. parem on üldse igasugusest saastast hoiduda. küsi endalt, kas siis kui sa oled halva kojamehe pärast auto puruks sõitnud või veel hullem - inimest vigastanud/tapnud - kas sel hetkel oleksid sa valmis ajas tagasiminemise võimaluse korral kallimad kojamehed ostma?
mulle ei meeldi turvalisust tagavate asjade (korralik talverehv, kojamees, rooliotsad, pidurid jms) pealt kokku hoida ja ei meeldi ka see, kui teised leiavad, et just see on koht kust kokku hoida saab. ei meeldi just sellepärast, et ei taha seista ümber puu keeratud auto juures (või piiluda pilvepiirilt), sügada kukalt ja mõelda, et oleks ju võind... aga siis on juba hilja...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
A 90
huviline

Avatar


Registreerunud 20.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 Type 85 Quattro, Sinine Peugeot

postitati 25.11.03 09:24 Tsiteeri


kui ei raatsi kohe kojamehi vahetama hakata, siis aitab fairiga nende pesemine päris hästi. paar kuud saab vabalt jälle edasi lasta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Krahv
huviline



Registreerunud 11.07.03
Kasutaja on eemal

Auto: Maserati 4200GT

postitati 25.11.03 10:30 Tsiteeri


Jutt juba kisubki sinna poole kuhu ennem ei tahtnud laskuda kuna pisut jälle OT, kuid siiski, et..

Mida ette võtta esiklaasiga mis on miskise tatiga koos, no nagu rasv vms..? Kui kojamees tõmbab siis esimesel hetkel ei näe midagi, nagu udu. Mis võiks olla see kaval vedelik mis aitaks? Fairi ja aknapesuvesi see igatahes ei ole :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MEEMEES
huviline



Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tampere, Hiiumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant C7 BI-T, Audi TTQ, Audi A3 2009,SeaDoo 300hp,Hanomag1934, Ford Scorpio RS Mk1, BMW E39,Honda CBR F4S2

postitati 25.11.03 10:34 Tsiteeri


Aknool ikka


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
teints
huviline



Registreerunud 12.11.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A80 Avant 2,3

postitati 25.11.03 12:17 Tsiteeri


point mida öelda tahtsin oli see, et pole mõtet osta kalleid kojamehi talveks, mis erinevalt odavamatest säilitavad normaalse pühkimisvõime kauem, vaid pole viga ka odavamatel. Selle hinnaga on minu arust sama asi nagu autoga, odav auto ja kallis auto täidavad sama funktsiooni - viivad su punktist A punkti B, iseasi kas külateedel kulgemiseks on mõtekas osta uus luksusmasin, või kasutada vanemat autot ...

Oma funktsiooni täidavad ka odavamad kojamehed. Ise vähemalt olen leidnud enda jaoks odavamad "juustud", mis ei pühi küll kehvemini kui 300 kroonised "Hellad".


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 25.11.03 12:29 Tsiteeri


ise kasutan talvel nüüd ainult winterblade,ehk siis kotis kojamehi.
Oleks et hoiab ainult külma või ainult sula siis poleks vahet,aga see meie talv ajab tigedaks kui pead kuskil keset maanteed hakkama oma luudasid jääst puhtaks peksma.
Kusjuures talvistest olen kasutanud nii tricot kui hetkel eesolevaid champione.
Üks on kindel,järgmised on raudselt tricod jälle.Need kestsid ikka päris julma aja.
Pealegi ei külmu kotis kojamees nii kergelt klaasi külge ära,vähemalt mulle tundub küll nii


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
A 90
huviline

Avatar


Registreerunud 20.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 Type 85 Quattro, Sinine Peugeot

postitati 25.11.03 12:39 Tsiteeri


andestage mu teadmatus, aga mis ja millised need nn. kotis kojamehed on ? ja mis neil on tesitmoodi kui tavalistel ?

tänades


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 25.11.03 12:50 Tsiteeri


need on spetsiaalsed talvised kojamehed mille raam on üleni kummikotis,seega ei ole võimalust et kojamehe raamid ära jäätuvad või lumelobjakat täis lähevad.Soovitan soojalt.Minuarust on isegi statoili bensukates neid müüa hetkel


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 40.7% - SQL: 59.3%]