Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Saksast autot tooma. (Vastuseid: 37 | Vaatamisi: 7022)
mementoxy
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B4 2,3

postitati 21.10.06 13:52 Tsiteeri
Saksast autot tooma.



Terw,
Alustuseks kohe mainin ära et väga selle sarnast teemat otsingust ei leidnud, seega...
Nimelt siis on kange soov minna Saksa ise n-ö autot tooma. Sihiks olen võtnud A4. Aga ootan väga huviga kõigi argumente, kui nt selle idee maha teete ja üldse A6-te soovitate. Raha selle raiskamiseks umbes 60 kilo. Seega kulutused sinna ja tagasi peaksid selle sisse jääma. Kuna see mul esimene kord, siis nagu igasugune info selle kohta teretulnud.
Olukorrast siis niipalju, et praegu B4 sõidan ja tahaks nagu välja vahetada ja olen nagu aru saanud et saksast tuua ikka jupp maad odavamalt saaks. Vaatasin ka sellist lehte nagu mobile.de ja esmapilgus tundus küll nii.


Veelkord kõik argumendid ja soovitused teretulnud, "sapp" jätke endale.
Ette tänades.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 21.10.06 14:08 Tsiteeri


Toomiskulud on iseenesest juba 1000.-EUR'i kui üksi lähed...

Isiklikult arvan, et tooma tasub minna alates 200 000 maksvaid autosid.

Kui ma ei omaks mingeid sidemeid, tuvusi ega kogemusi, siis ka ise tooma ei läheks, sest risk on ikka suur!


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mementoxy
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B4 2,3

postitati 21.10.06 14:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: juks11
Toomiskulud on iseenesest juba 1000.-EUR'i kui üksi lähed...

Isiklikult arvan, et tooma tasub minna alates 200 000 maksvaid autosid.

Kui ma ei omaks mingeid sidemeid, tuvusi ega kogemusi, siis ka ise tooma ei läheks, sest risk on ikka suur!

No aga need samad riskid ja muu mind just huvitavatki.
Kohapeal põhimõtteliselt tutvus ka (eesti kodanik, kes seal elab).
Niipalju ka veel, et sugulane nagu plaanib rohkem endale tuua ja ongi rohkem nagu üle 200000.-, mina lihtsalt mõtlesingi et lähen kaasa ja toon midagi endale ka.
Seda ei arvagi, et see nüüd nii imelihtne saab olema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 21.10.06 14:33 Tsiteeri


Asi selles, et kui juba Saksa lähed, siis pead ka auto ära tooma, muidu reisiraha maha visatud. Võid saada vigase auto, sest Sul tõenäoliselt puudub kontrollimisvõimalus, lisaks tagasiteel juhtuda võivad äpardused jne - asju on nii palju nagu välja mõelda suudad!

Mida Sa teed kui autol peaks teepeal midagi juhtuma!?

Kui aus olla siis selline summa peaks autohinnale lisaks kaasas olema...

Sellises hinnaklassis autot vaata Eestist ning investeeri toomisraha remonti. Ma küll pole selles hinnaklassis olevate autode hinnaerinevusega kursis aga ma nüüd ei usu, et A4 saaksid kätte 45 000.- eest (korralikuMA), Saksast siis


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kiireaudi
klubiliige



Registreerunud 27.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Sline-10; Q7 4,2 TDI; Stang-68

postitati 21.10.06 14:34 Tsiteeri


sr. foorumis on Saksas käimisest väga pika loo kirjutanud pets1.

A4 leiad siit sama hinnaga, otsi ja kauple veidi.

Korralikku A6 ei leia Sa ei Eestist aga ka Saksast selle hinna eest.


11,823@191,5km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mementoxy
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B4 2,3

postitati 21.10.06 15:14 Tsiteeri


Ok, toon väikese näite:
Audi A4 1.8 T quattro Kategorie: Limousine
Link:
http://mobile.de/cgi-bin/da.pl?bereich=pkw&sr_qual=GN&top=1&id=11111111229675072&

ok panin siin küll max-i 4000€ aga mis ma tahan öelda et riskid jah jäävad, aga kasulikkus.....no pigem arvan et kasulik. Ja no eks kui nt arvate et jah 4000€ on see min millega peaks arvestama, no siis arvestakski 4000€ + kulutused siia tuua.
Võtke nt võrdluseks auto24.ee ja mis seal pakutakse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 21.10.06 15:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mementoxy
Ok, toon väikese näite:
Audi A4 1.8 T quattro Kategorie: Limousine
Link:
http://mobile.de/cgi-bin/da.pl?bereich=pkw&sr_qual=GN&top=1&id=11111111229675072&

ok panin siin küll max-i 4000€ aga mis ma tahan öelda et riskid jah jäävad, aga kasulikkus.....no pigem arvan et kasulik. Ja no eks kui nt arvate et jah 4000€ on see min millega peaks arvestama, no siis arvestakski 4000€ + kulutused siia tuua.
Võtke nt võrdluseks auto24.ee ja mis seal pakutakse.



Kui Sa sellise auto selle rahaga kätte saad, siis ma juba stardiks järgi...

Seal mingi kala, peale selle veel, et USA variant.

Selle auto turuhind on üle 200 000.-


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mementoxy
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B4 2,3

postitati 21.10.06 15:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: juks11
Tsitaat:
Algselt postitas: mementoxy
Ok, toon väikese näite:
Audi A4 1.8 T quattro Kategorie: Limousine
Link:
http://mobile.de/cgi-bin/da.pl?bereich=pkw&sr_qual=GN&top=1&id=11111111229675072&

ok panin siin küll max-i 4000€ aga mis ma tahan öelda et riskid jah jäävad, aga kasulikkus.....no pigem arvan et kasulik. Ja no eks kui nt arvate et jah 4000€ on see min millega peaks arvestama, no siis arvestakski 4000€ + kulutused siia tuua.
Võtke nt võrdluseks auto24.ee ja mis seal pakutakse.



Kui Sa sellise auto selle rahaga kätte saad, siis ma juba stardiks järgi...

Seal mingi kala, peale selle veel, et USA variant.

Selle auto turuhind on üle 200 000.-

No vot seda kala ei oska kohe küll öelda, aga kui natuke eeltööd teha jne, siis ei usu et see nii jube ikka on.
Mida tahtsin mina saada, oma teemat algatades, siis seda et just nimelt, käinud mehed vihjeid ja riske jne annaksid, mitte nagu ikka, et ära mine ja saad lüpsta jne jne.
Ehk siis midagi positiivset sooviks:
Millega minna (laev, lennuk)?
Kuhu (millisesse saksa ossa)?
Millele kohapeal tähelepanu pöörata (et lüpsta ei saaks)?
Et paberid seal korda saaks?
Dokumendid piirile ja et seal jama ei tuleks?
Tagasi sõit, kust kaudu jne?
Tänud,


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
samru
klubiliige



Registreerunud 01.02.04
Asukoht: Pirita, Mähe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 4,2Q, B6 3,0Q, Buell XB12s

postitati 21.10.06 15:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mementoxy
Ok, toon väikese näite:
Audi A4 1.8 T quattro Kategorie: Limousine
Link:
http://mobile.de/cgi-bin/da.pl?bereich=pkw&sr_qual=GN&top=1&id=11111111229675072&

ok panin siin küll max-i 4000€ aga mis ma tahan öelda et riskid jah jäävad, aga kasulikkus.....no pigem arvan et kasulik. Ja no eks kui nt arvate et jah 4000€ on see min millega peaks arvestama, no siis arvestakski 4000€ + kulutused siia tuua.
Võtke nt võrdluseks auto24.ee ja mis seal pakutakse.


Selle auto kala on see, et seda pilli saad ainult ettemaksuga ja kui järgi lähed, siis 1o1% tõenäosusega seda autot enam ei ole - või õigemini pole kunagi olnud. Need on kuulsad petukuulutused.


Autoalarmid, autode elektritööd. Mootorrataste ümberehitus. https://www.facebook.com/MotoSpirit-190392434636735/
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mementoxy
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B4 2,3

postitati 21.10.06 16:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: samru
Tsitaat:
Algselt postitas: mementoxy
Ok, toon väikese näite:
Audi A4 1.8 T quattro Kategorie: Limousine
Link:
http://mobile.de/cgi-bin/da.pl?bereich=pkw&sr_qual=GN&top=1&id=11111111229675072&

ok panin siin küll max-i 4000€ aga mis ma tahan öelda et riskid jah jäävad, aga kasulikkus.....no pigem arvan et kasulik. Ja no eks kui nt arvate et jah 4000€ on see min millega peaks arvestama, no siis arvestakski 4000€ + kulutused siia tuua.
Võtke nt võrdluseks auto24.ee ja mis seal pakutakse.


Selle auto kala on see, et seda pilli saad ainult ettemaksuga ja kui järgi lähed, siis 1o1% tõenäosusega seda autot enam ei ole - või õigemini pole kunagi olnud. Need on kuulsad petukuulutused.

nagu ma juba tlesin, siis see lihtsalt näiteks oli. Aga kindlasti ka kohapeal midagi head võib leida. Sest loomulikult mingit ette maksu jne tegema kindlasti kohe ei hakka.
Selline jutt hest foorumis, mis on juba just see mida ka siin soovisin:
Kui keelt ei oska, tuttavaid Saksas pole, siis unusta see mõte ära!
Muidu odavaim variant on:
1: Reisi.net kaudu ette tellides pilet Hamburgi 1200 eek.(lennuk)
2: Sõiduauto transiit nr.+ 2 nädala kindlustus 95 eur.(kui autol
puudub TUV siis veel + 40-50 eur.)
3: Saksast läbi Taani ja Rootsi 2 Praamiga 76 eur.(komplekt pilet)
4: Rootsist Eestisse 450 eek. auto + 300 eek. pardapilet.(praam)
5: K


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
kiireaudi
klubiliige



Registreerunud 27.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Sline-10; Q7 4,2 TDI; Stang-68

postitati 21.10.06 16:00 Tsiteeri


Irwwww, ise tegelesin hiljuti 1 kodanikuga, kes nõudis omale 2004a A4 hinnaga 5000eur, nagu mobiles üleval on.

Peale seda, kui olin talle 10min tel teel asju selgitanud mees solvus ja nimetas mind seaks, kes selle auto 5k euriga tema eest ära ostis.


11,823@191,5km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mementoxy
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B4 2,3

postitati 21.10.06 16:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kiireaudi
Irwwww, ise tegelesin hiljuti 1 kodanikuga, kes nõudis omale 2004a A4 hinnaga 5000eur, nagu mobiles üleval on.

Peale seda, kui olin talle 10min tel teel asju selgitanud mees solvus ja nimetas mind seaks, kes selle auto 5k euriga tema eest ära ostis.

Ja moraal oli siin?:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
-ummi-
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 21.10.06 16:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mementoxy
Tsitaat:
Algselt postitas: kiireaudi
Irwwww, ise tegelesin hiljuti 1 kodanikuga, kes nõudis omale 2004a A4 hinnaga 5000eur, nagu mobiles üleval on.

Peale seda, kui olin talle 10min tel teel asju selgitanud mees solvus ja nimetas mind seaks, kes selle auto 5k euriga tema eest ära ostis.

Ja moraal oli siin?:)

Moraal on see et sellise hinnaga sinupoolt näidatud lingil olevat autot ei ole võimalik osta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mementoxy
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B4 2,3

postitati 21.10.06 16:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: -ummi-
Tsitaat:
Algselt postitas: mementoxy
Tsitaat:
Algselt postitas: kiireaudi
Irwwww, ise tegelesin hiljuti 1 kodanikuga, kes nõudis omale 2004a A4 hinnaga 5000eur, nagu mobiles üleval on.

Peale seda, kui olin talle 10min tel teel asju selgitanud mees solvus ja nimetas mind seaks, kes selle auto 5k euriga tema eest ära ostis.

Ja moraal oli siin?:)

Moraal on see et sellise hinnaga sinupoolt näidatud lingil olevat autot ei ole võimalik osta.

Selge, jõudsin ka ise sellisele järeldusele.
Räägiks nüüd sellest, mis mind enim huvitas.
Nt et ma ikkagi tahan minna jne jne. Niipalju juba ütlesin, et saksas tuttav, kes samuti lubas abistada. Aga ootaks ka teiepoolset infot.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
djstallion
huviline



Registreerunud 25.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: SAAB

postitati 21.10.06 19:54 Tsiteeri


Kas sa tõesti ei usu, mis sulle räägitakse? Ära ole nii sinisilmne, kui sa tahad korralikku autot Saksast odavamalt, pead selle toomise usaldama kogenud tegijate kätte, ise selleks Saksa ronida on puhas raha raiskamine. Või on su eesmärk reisida ja teravaid elamusi otsida? :)
Väikese vihjena võin sulle öelda, et Kiireaudi on Saksast "mõne" :P auto toonud ja teab, mida räägib. Kui tahad head hinna ja asja suhet, siis otsi selle hinnaklassiga auto siiski kas Eestist või lase Saksast asjatundjatel tuua.

NB! Julge pealehakkamine on kahtlemata pool võitu, aga pea ees ja silmad kinni vastu betoonseina joosta pole ka mõtet ;)

Tsitaat:
Algselt postitas: kiireaudi
Irwwww, ise tegelesin hiljuti 1 kodanikuga, kes nõudis omale 2004a A4 hinnaga 5000eur, nagu mobiles üleval on.

Peale seda, kui olin talle 10min tel teel asju selgitanud mees solvus ja nimetas mind seaks, kes selle auto 5k euriga tema eest ära ostis.
Ma võtaksin ka paar sellist :) Ja daibohh sa ei too :D :D :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mementoxy
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B4 2,3

postitati 21.10.06 20:18 Tsiteeri


Ok, las ta siis jääda, igastahes täiesti kitsarinnalised inimesed, selle asemel et midagi kasulikku ja positiivset öelda, tuleb ainult negatiivset ja sappi.
Kas teema algatuses mitte ei maininud, et see endale hoida.

Kui ma hüppaksin pea ees vastu betooni, siis ma siin foorumis ei uurikski. et seda vältida, üritasin infot koguda, aga ei.
Saan aru et see on se koht, kus ma pöördun teie poole, et umbes "palun too". Aga polnud seekord nii ja ei saa olema ka.
Tänud sellegi poolest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
djstallion
huviline



Registreerunud 25.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: SAAB

postitati 21.10.06 20:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mementoxy
Ok, las ta siis jääda, igastahes täiesti kitsarinnalised inimesed, selle asemel et midagi kasulikku ja positiivset öelda, tuleb ainult negatiivset ja sappi.
Kas teema algatuses mitte ei maininud, et see endale hoida.

Kui ma hüppaksin pea ees vastu betooni, siis ma siin foorumis ei uurikski. et seda vältida, üritasin infot koguda, aga ei.
Saan aru et see on se koht, kus ma pöördun teie poole, et umbes "palun too". Aga polnud seekord nii ja ei saa olema ka.
Tänud sellegi poolest.
Ja kus sa siin sappi nägid? :o Ei suutnud ma leida ühestki eelmisest postitusest midagi halvustavat, samuti mu enda oma ei olnud ühestki otsast pahatahtlik. Sa küsisid, sulle vastati. Kui vastused ei olnud sulle meeltmööda, ei tähenda see, et teised oleksid pahad või pritsiksid sappi. Kui sa ootad ainult endale sobivaid vastuseid ja ei taha leppida reaalsusega, siis oleks mõistlikum üldse mitte küsida.

Ja keegi ei keela sul Saksa autot tooma minna. Mine käi, too ära ja pajat meile ka, kuidas läks.

Peace!

NB! Nagu Kiireaudi mainis, on SR foorumis olemas teema, kus on üksikasjalikult räägitud Saksast auto toomise kohta. Kasuta otsingut ja leiad selle kindlapeale üles.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lennuk7
huviline



Registreerunud 15.01.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Quattro

postitati 21.10.06 20:32 Tsiteeri


Mul selline trip tehtud, millest sa unistad. Aga jah, peab tunnistama, et suht kebe üritus on see toomine. Võin paari sõnaga kirjeldada.
Leidsin ebayst sobiva masina, panin kinni ja siis ülejärgmine päev bussiga Leipzigi poole teele. Kohapeal rongisõitu ja oligi masin silme ees. Sai üle vaadatud - oli nagu lubatud. Ostu müügileping sai tehtud ning ülejärgmine päev arki (kuna järgmine päev K oli miskipärast nn ark suletud). Seal läks julgelt kohe pool päeva. Kõigepealt vaja kindlustus teha + numbrid (ca 130 eur). Siis vaja minna veel autot kuhugile näitama jne. Hädaga tuli isegi keel meelde. Paak täis ja poole kaudu ajama. Endiselt tuleb poolas silmad lahti hoida, sest transiit nr on seal ligitõmbav. Auto ju sisuliselt eikellegioma. Oli paar kahtlast olukorda. Piiridel eriti probleeme polnud va. eesti piiril muidugi. 30h ca 1600 km üksindust ja silma punnitamist ning Eesti. Üldiselt probleeme polnud, kuid oli rohkelt joppamist kaa.
Toomis kulud ca 400 eur + siis siin registreerimine, ülevaatus jne.
Ausõna enam üksinda ei lähe...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mementoxy
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B4 2,3

postitati 21.10.06 20:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: djstallion
Tsitaat:
Algselt postitas: mementoxy
Ok, las ta siis jääda, igastahes täiesti kitsarinnalised inimesed, selle asemel et midagi kasulikku ja positiivset öelda, tuleb ainult negatiivset ja sappi.
Kas teema algatuses mitte ei maininud, et see endale hoida.

Kui ma hüppaksin pea ees vastu betooni, siis ma siin foorumis ei uurikski. et seda vältida, üritasin infot koguda, aga ei.
Saan aru et see on se koht, kus ma pöördun teie poole, et umbes "palun too". Aga polnud seekord nii ja ei saa olema ka.
Tänud sellegi poolest.
Ja kus sa siin sappi nägid? :o Ei suutnud ma leida ühestki eelmisest postitusest midagi halvustavat, samuti mu enda oma ei olnud ühestki otsast pahatahtlik. Sa küsisid, sulle vastati. Kui vastused ei olnud sulle meeltmööda, ei tähenda see, et teised oleksid pahad või pritsiksid sappi. Kui sa ootad ainult endale sobivaid vastuseid ja ei taha leppida reaalsusega, siis oleks mõistlikum üldse mitte küsida.

Ja keegi ei keela sul Saksa autot tooma minna. Mine käi, too ära ja pajat meile ka, kuidas läks.

Peace!

NB! Nagu Kiireaudi mainis, on SR foorumis olemas teema, kus on üksikasjalikult räägitud Saksast auto toomise kohta. Kasuta otsingut ja leiad selle kindlapeale üles.

No ütleme siis nii, et kui otseselt sappi pole, siia palun vaata eelnevad sisestused läbi, palju sealt kasulikku välja loeb, peale selle et "pole kasulik minna" Igastahes lõpuks kasutaja lennuk7 vähemalt räägib asjast, mida siia ka otsima tulin. Eks katsun ka SR foorumit rohkem lahata, ehk leian midagi.
Tänud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
mementoxy
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B4 2,3

postitati 21.10.06 20:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lennuk7
Mul selline trip tehtud, millest sa unistad. Aga jah, peab tunnistama, et suht kebe üritus on see toomine. Võin paari sõnaga kirjeldada.
Leidsin ebayst sobiva masina, panin kinni ja siis ülejärgmine päev bussiga Leipzigi poole teele. Kohapeal rongisõitu ja oligi masin silme ees. Sai üle vaadatud - oli nagu lubatud. Ostu müügileping sai tehtud ning ülejärgmine päev arki (kuna järgmine päev K oli miskipärast nn ark suletud). Seal läks julgelt kohe pool päeva. Kõigepealt vaja kindlustus teha + numbrid (ca 130 eur). Siis vaja minna veel autot kuhugile näitama jne. Hädaga tuli isegi keel meelde. Paak täis ja poole kaudu ajama. Endiselt tuleb poolas silmad lahti hoida, sest transiit nr on seal ligitõmbav. Auto ju sisuliselt eikellegioma. Oli paar kahtlast olukorda. Piiridel eriti probleeme polnud va. eesti piiril muidugi. 30h ca 1600 km üksindust ja silma punnitamist ning Eesti. Üldiselt probleeme polnud, kuid oli rohkelt joppamist kaa.
Toomis kulud ca 400 eur + siis siin registreerimine, ülevaatus jne.
Ausõna enam üksinda ei lähe...

Õnneks üksinda ei lähe ja samuti peaks keegi meid saksas ootama ja pisut aitama, aga tahaks nagu ka ise asjadega rohkem kursis olla. Täitsa usun et ksinda selline ette võtmine paras julgus tükk. V-olla paar küsimust sulle:
Millised need kahtlased olukorrad siis olid, n-ö lühidalt?
Mis probleemid eesti piiril?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
kiireaudi
klubiliige



Registreerunud 27.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Sline-10; Q7 4,2 TDI; Stang-68

postitati 21.10.06 21:35 Tsiteeri


Annad inimesele head nõu, mida Ta palub, siis oledki kitsarinnaline, pritsid sappi jne.

Ole hea, kasva suureks, siis saad ehk aru, et Sulle antakse täiesti tasuta häid nõuandeid, mitte ei aeta lolli ila, nagu Sa arvad.


11,823@191,5km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lunatic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.02.05
Asukoht: Tallinn-Keila
Kasutaja on eemal

Auto: A4 allroad ja Volvo C70

postitati 21.10.06 21:53 Tsiteeri


Otsisin huvi pärast selle sr.org pets1 autotoomise teema üles.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Carla
klubiliige



Registreerunud 29.12.03
Asukoht: Jõgevamaa
Kasutaja on eemal


postitati 21.10.06 22:01 Tsiteeri


Eeh.

Mis te ohite et raske ja keeruline. Ise just hetk tagasi Šveitsist tulnud ja Saksast ka mitmeid kordi.

Vaatad auto netist välja. Igaksjuhuks lähedalt paar varianti veel ja tuld. Mina olen alati ka ette helistanud ja suhelnud inimestega otse. Keeleoskus loomulikult tuleb kasuks. Eraisikud on tavaliselt niipalju lahked, et aitavad sind ka ARK toimingutega jne. Ise tuleb küsida ja viisakas olla.

Õudusjutud Poola kohta on vast möödanik. Vähemalt endal pole peale maiate politseinike ja piiritöötajate sealt küll midagi eredat silma jäänud. Isegi Poola tanklates on magatud autos...

Loomulikult on targem magada ntx Saksas ja siis üle valuga Poolast läbi ja koju, aga samas võib ka kogu tee ühe jutiga sõita... Maitse asi...

Kulud ja jäävad sõltuvalt auto kaugusest ja janust sinna 600-700 EUR piirimaile. Arvestades siis lennukiga minekut ja mööda maad tagasi ja vahepeal rendikaga sõitmist.

Ega siin mingit muud soovitust ei ole peale selle, et GO FOR IT. Saad maitse suhu :p


If you have no lag, you have no turbo. You also have no huge torque increase to look forward to.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
raivo
huviline



Registreerunud 15.11.02
Asukoht: Pealinn
Kasutaja on eemal


postitati 22.10.06 07:31 Tsiteeri


Ega seal pole hullu tõesti midagi, nagu carla eespool mainis.
Lihtsalt on õdusam kui keegi veel kaasas on, eriti selline, kes autodest ka midagi jagab, siis on väiksem võimalus orki lennata.

Saab ka väikese tripi, nt võtad mõned sõbrad tuttavad veel kaasa, sõidad autoga sinna ja siis pärast uue ostetud pilliga tagasi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mementoxy
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B4 2,3

postitati 22.10.06 10:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Carla
Eeh.

Mis te ohite et raske ja keeruline. Ise just hetk tagasi Šveitsist tulnud ja Saksast ka mitmeid kordi.

Vaatad auto netist välja. Igaksjuhuks lähedalt paar varianti veel ja tuld. Mina olen alati ka ette helistanud ja suhelnud inimestega otse. Keeleoskus loomulikult tuleb kasuks. Eraisikud on tavaliselt niipalju lahked, et aitavad sind ka ARK toimingutega jne. Ise tuleb küsida ja viisakas olla.

Õudusjutud Poola kohta on vast möödanik. Vähemalt endal pole peale maiate politseinike ja piiritöötajate sealt küll midagi eredat silma jäänud. Isegi Poola tanklates on magatud autos...

Loomulikult on targem magada ntx Saksas ja siis üle valuga Poolast läbi ja koju, aga samas võib ka kogu tee ühe jutiga sõita... Maitse asi...

Kulud ja jäävad sõltuvalt auto kaugusest ja janust sinna 600-700 EUR piirimaile. Arvestades siis lennukiga minekut ja mööda maad tagasi ja vahepeal rendikaga sõitmist.

Ega siin mingit muud soovitust ei ole peale selle, et GO FOR IT. Saad maitse suhu :p

Tänud vihjete eest, aga mis sa siin maiate politseinike ja piiritöötajate all silmas pead?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 47.0% - SQL: 53.0%]