Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: UrQuattro üle 600hp (Vastuseid: 4 | Vaatamisi: 4295)
Ull
klubiliige

Avatar


Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B2q, B4; Honda Accord Tourer

postitati 16.10.03 05:41 Tsiteeri
UrQuattro üle 600hp



Hans Dahlbäck is a well-known Swedish Audi and VW tuner, and when he had finished building this Urquattro it had more than 600 hp under its bonnet!

http://www.arch.kth.se/~a98_don/images/dahlbackurq3.jpg

http://www.arch.kth.se/~a98_don/images/dahlbackurq1.jpg

http://www.arch.kth.se/~a98_don/images/dahlbackurq2.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Joel
meeskond

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi CQ Typ85, Porsche 911 Turbo, MB G63 AMG, MB ML 320, Volvo 940 SE, ZAZ 965 Cabrio

postitati 16.10.03 06:21 Tsiteeri


Eh, see Dahlbäck on üldse unikaalne kuju - projektidest näiteks 900 hp 4WD Golf IV, 625 hp RS4, 625 hp S2 ja seesama 600+ hp UrQuattro ...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
djquattro
huviline

Avatar


Registreerunud 11.11.03
Asukoht: Keila
Kasutaja on eemal

Auto: A5 coupe 3.0TDI quattro, A8 D4 3.0tdi quattro, A4 b8,5 2.0tdi quattro, A6 c5 3.0 V6 quattro

thumbup.gif postitati 11.11.03 10:50 Tsiteeri
Normaalne S4



Kle mis aasta S4 see on. päris kena pill. kuda kiirendus on.


Diislis peitub jõud!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
äär
huviline



Registreerunud 01.12.02
Asukoht: tln. ja vajadusel ka mujal
Kasutaja on eemal

Auto: cq

postitati 11.11.03 12:10 Tsiteeri


AAAAAAAAAA kui hea,veel parem,megaaaaa. Vääga palju häid lahendusi!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
gearhead
huviline



Registreerunud 12.07.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: pole veel :/

postitati 11.11.03 14:38 Tsiteeri


aiaiaiaiaia see S2 :o:o:o:o
Deem kudas mulle meeldivad sellised auto mille välimus ei ütle midagi aga kapotialune aga küll........ :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 14.8% - SQL: 85.2%]